Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

bombulka200
16. apr 2010

SEUSKA presne suhlasím s tým čo si napísala ... tiež neviem ako to ten Dosedla robí že to ide bez nástrihu lebo niektorý lekári sa doslova v tom výživaju že nastrihávajui 😖 ... a ja tiež ešte ak sa nám zadarí jedno tak tiež by som chcela u neho teda určite by som chcela u neho .. fakt bola som s ním nadmieru spokojná ... sympaťák 😉 a presne sestričky na novorodeneckom hruuuza ..čistý konec harpie doslova 😀 😝 a na predpôrodnom super ... akože všetky boli milé 😵

allie69
16. apr 2010

neporadi mi niektora, ktora uz rodila, ci su normalne take tlaky jak na kramy??? teraz ustali, ale neviem co dalej ked sa to vrati

babulka25
16. apr 2010

pokiaľ to príde,odoznie,nič sa nedeje.ja mám už týždeň stav akoby som mala celé dni menzes bolesti v podbrušku a citlivé prsia.ak to bude silné a opakovať sa vtedy už ide o ozajstne kontrakcie.musí ti to vystrelovať bolesť z chrbta do bruška akoby také sťahy a musíš ich predýchavať.ak to máš iba také ako pri menzese to sú poslíčkovia.ja tiež čakám čo sa bude diať lebo týždeň som ako na ihlách a to som druhorodička,ale prvý mi vyvolávali takže tiež netuším ako to je keď musíš bežať do nemocky.🙂))) držím palce. 😝

allie69
16. apr 2010

babulka 25 - dakujem za info, no uvidime ako to bude...zatial nic nepredychavam... ale ked si lahnem tak po chvili sa mi vidi ze to horsie je... no neviem... a ty ides rodit do sace?

babulka25
16. apr 2010

ano do šace. tam som rodila aj prvého syna pred dvomi rokmi a som s nimi veľmi spokojná. ležala som pri prvom na gynde aj pri druhom a ešte som pred týmto tehotenstvom bola na umele prerušenie lebo sa nevyvíjal plod a vždy som bola tam spokojná či so sestričkami,izbami,lekármy.

zuzi44
16. apr 2010

baby drzim vam palce 🙂 allie69 aj ja som mala taku jednu noc v 39 tyzdni nespala som 3 hodky potom to preslo a este tyzden som bola doma,
babulka25 aj mne prvy vyvolavali a skoro aj druhy ale den pred tym to prislo na mna doma 🙂 cakas druhe takze uvidis ze to uz spoznas urcite ak to pride,mne sa po prvej skusenosti velmi nechcelo hned bezat do nemocky takze som tahala cas doma co najviac,stale som mala cas na odchod,ked sme boli na ceste do sace najprv som hovorila muzovi ze mame cas nech sa neponahla a ked prisla kontrakcia tak uz som kazala pridat na plyne 😀 jedine co mi vadilo v aute ze som musela sediet a nemohla sa postavit 😀 inak v pohode, keby pocuval mna tak mozno rodim v aute 😀 furt som mala cas

allie69
17. apr 2010

no uvidime kedy to na mna pride... dnes noc bola pokojna, ale nespala som... cumela som na telku ako blazon... dnes zatial ziadne pocity na kramy nemam, tak uvidime ako sa to bude v priebehu dna... chcela by som do utorka aspon vydrzat - maju mi robit v saci korunku na zube a potom sup vedla do nemocky do poradne a mozem tam ostat 🙂

bombulka200
17. apr 2010

ALLIE69 ja som tiež už raz rodila ale ked bude náhodou ešte rodiť tak tiež to asi nebudem vedieť hned rozpoznať 😅 ja som dostala ráno bolesti a ešte som nechcela ísťlebo sa mi to nezdalo také hrozné ale manžel už stepoval že podme tak poobede ma odniesol a aj tak som porodila až o dva dni 🙄 takže užpotom som cítila riadne bolesti teda ale mne preto lebo mi tlačila na močový mechur tak toto ma tak bolelo a ťažkosom sa otvárala prvé dva dni skoro nič len na 1 palec a potom už behom štyroch hodín som bola na desať .. zaujímavé že? 😠

nice202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
flamenga
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
allie69
17. apr 2010

bombulka 200 - tak u nas sa nic nedeje, asi to boli len poslickovia...dnes som bola schopna navarit, urobit palacinky a tak...takze cakame kedy to pride

nice202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bombulka200
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babulka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nice202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
allie69
17. apr 2010

babulka 25 - no veru, niekedy mam pocit zeby som bola najradsej keby to tu uz bolo... ale dnes asi nie... 🙂 akurat sme sa vratili z pizze 🙂 nooo mozno sa stretneme. ja idem v utorok na kontrolu, tak uvidim co mi povie doki. ty budes rodit u niekoho konkretneho?

babulka25
17. apr 2010

u doktora totha a ja tam idem v pondelok. no aspoň by si mala silu po tej dobrej večery.len ty nemáš fotku tak ťa ani nespoznám ak náhodou.

allie69
17. apr 2010

musim si nejaku hodit do profilu... no sila by bola ale aj strach z nepoznaneho 🙂 no co uz... bude dobre, dufam...

babulka25
17. apr 2010

horšie je keď vieš do čoho ideš.neboj sa toho, zvládneš to.každý má síce iné skúsenosti,ale podľa mňa len stále ženy strašia porodom (mám cs windows tak preto také o,pre tých čo riešia inteligenciu druhých) ale nie je to také ťažké.ja to vždy prirovnávam k zubárovy - 10 ľudí - 10 názorov. je som nemala jednoduchý porod,ale mala som epi, ktorá mi veľmi pomohla a malého vyberali vakuovou pumpou,ale nebolo to nič hrozné čo sa nedá prežiť. samozrejme aj teraz tam nejdem ako hrdina,ale keď to išlo dnu musí to aj von. 😀

nice202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nice202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
flamenga
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nice202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nice202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nice202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
flamenga
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nice202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
flamenga
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macilaci
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre