Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

mexico_16
23. mar 2012

@katkarv pise,ze spinal 😀

donalona
23. mar 2012

@katkarv spinal..pri epidurale by som sa neodvazila na sekciu, dala by som sa uspat, je tam velka pravdepodobnost ze to budes citit a aj tak ta bud oblbnu alebo uspia

donalona
23. mar 2012

@mexico_16 ty si cislo😀DD

ozujskova
23. mar 2012

@jjeanny ano sekciou...uff snad vsetko dobre dopadne 😨

nicka44
23. mar 2012

@mirka_aa mirka ja som tiez to pocula.krsna mi tam robi...ze 10eur stoji normalna izba ze ne s cigankou rynavou ale s bielou normalne a nadstandard je 70

teleranka
24. mar 2012

@donalona jeeej, konecne nejake pozitivne veci citam .-)
nechces to tu pisat hoc aj pod inym nickom systemom ctrl c + sctl v kazdy den?
a ja kazdy den sa budem menej a menej stresovat, ze ejeeej, sekcia nie je taka strasmaaa 🙂
mna to caka uz o par dni a bojim sa jak cert kriza :-/

mirka_aa
24. mar 2012

@nicka44 hej? ta ja uz neviem...ja som o ziadnej izbe za 70€ na den nepocula...to co tam ma domace kino a bar zdarma? heh 🙂 ja viem ta ze su tam nejake za 15 za 20 niekto vravi ze aj za 10 ta uvidime ale kazdopadne si radsej zaplatim aj ked si nepotrpim na nadstandard ale s cigankami byt necem.. :P

mirka_aa
24. mar 2012

@teleranka mne keby povedali ze ideme na sekciu tak by som bola stastna 🙂 neviem nerodila som este,ale co len z pocutia tak teraz tie cisarske si zeny dost chvalia uplne malinka jazvicka,a tie pooperacne bolesti su urcite slabsie ako ked 12 hodin kontrakcie..a ani zospodu nemas zasite su tam podla mna vyhody..a navyse mozes byt normalne privedomi a babatko je nasvete za par minut krasne ruzovucke nepootlacane nepopucene 🙂

teleranka
24. mar 2012

@mirka_aa takto. v :starej: casti su izby za 10 a 18eur. rozdiel medzi nimi je v nabytku, kupelni a plavajucej podlahe. su tam aj tie izby bez poplatku, kde byvaju casto spominane spoluobcanky.
v novej casti su izby za 35-dvojpostelova, 50-jedno postelova a za 70eur - apartman.

mirka_aa
24. mar 2012

@teleranka 🙂 jeej dakujem za presne zhrnutie 🙂 apartman ci kokos v porodnici..hehe 🙂

nicka44
24. mar 2012

@mirka_aa teraz vsetko menili vies? dakedy boli za 20 ale uz su iba za 10 a poltom nadstandard 70 a tam mas zariadene jak obyvacka..masazny kut gauc zaclony velku plazmu kozene sedacky postel jak doma koberec a cely den je pri tebe kto chce🙂

mirka_aa
25. mar 2012

@nicka44 tak super potom 🙂 mne bude stacit ta za 10..a ked cem muza pri porode cely cas to musim mat aj tu nadstandardnu porodnu salu? dakujem za info 🙂

nicka44
25. mar 2012

@mirka_aa no jasne ze aj mne staci za desat ale tak neni to fer...doteraz to bolo samozrejme ze ta s cigankou nedaju...nepoviem s kosickou cigankou ale tie co su tam oni ta okradnu opluju zbiju blchy maju smrdia jak to ina trieda je taze:D a nie muza pri porode mas normalne kedy chces aj v obycajne sale...20eur sa plati🙂kedy mas termin?

mirka_aa
25. mar 2012

ta neni to fer..co sa tika ciganou to vela veci neni fer tu na svk.. co uz :P a termin mam 18.4. 🙂
@nicka44

mirka_aa
25. mar 2012

@nicka44 a pozerala som teraz tvoje foto ty uz mas po alebo kedy mas termin? 🙂

anci852
26. mar 2012

@sveronikas ahoj, no ako sa mate?

anicka9
26. mar 2012

Kočky, čo všetko sa platí pri sekcii? Nech môžem oboznámiť muža so sumou? 🙂

silvulik10
26. mar 2012

@katkarv Mne je to jedno Katka ako to bude, len nech to už bude 🙂 Len sa bojím o bábo, ja to už snáď voľajako vydržím 🙂 Inak ako sa máte?

silvulik10
26. mar 2012

@anicka9 ahoj, ak dobre viem tak pri sekcii sa nepltí nič, akurát ak chceš mať manžela pri pôrode a potom za izbu 🙂 Joj tak na Vás myslím, ešte 2 dni, aj ja sa teším na ultrazvuk. Dúfam, že sa stretneme 🙂

katkarv
26. mar 2012

@silvulik10 este si pockas 🙂 ale ja uz by som sla 🙂 Vo stvrtok idem na poradnu tak uvidime ci sa dozvieme nieco nove.Uz si to predstavujem casto a zivo 🙂

silvulik10
26. mar 2012

@katkarv Však práve, že si ešte počkám ☹ cítim sa dosť blbo, všetko ma bolí, nohy, ruky hrozné, už aj v tvári som opuchla z tej vody. Neviem či mám prestať piť 😲 veď už nesolím, pijem magnéziu neperlivú, alebo čistú vodu, magne B6- 3x denne. Ja idem na prietoky v stredu a potom v pondelok do poslednej poradne ku gynekológovi, potom už len do Šace. Držím Vám palčeky, aby bolo všetko ok a potom napíš čo nové 🙂

katkarv
26. mar 2012

@silvulik10 a ako casto si merias tlak?Mne sice puchnu len nohy aj to sa da vydrzat ale meriam tlak kazdy vecer keby nieco,ale mam ho zatial nizky.

teleranka
26. mar 2012

@anicka9 pokial som sa informovala, za sekciu sa neplati anicka. ked pojdes spinalkou, mozno dovolia,a by bol drahy pri tebe. pocula som , ze sem tam to dovolia, vacsinou vsak nie. on bude cakat vonku pred salou, potom ho pustia tam, kde budu merat malu, aby ju pofotil a potom ta odprevadi na jisku. ak by bola volna jednotka alebo apartman, moze tam byt on s tebou 24hodin denne. ak by bola volna jednotka za 50, musis si za jeho pritomnost doplatit, mne sestricka povedala, ze 20eur, cize by to stalo tolko, co apartman.
o par dni budes mat ty najaktualnejsie info a my sa budeme pytat teba 🙂

katkarv
26. mar 2012

@teleranka no uz som ti chcela pisat ze kde si 🙂

teleranka
26. mar 2012

@mirka_aa nie je pravda, ze drahy s tebou moze byt po cely cas. moze, ale jedine na nadstandarsnej por. sale, pokial je ovšem volna. moze byt pri tebe este pokial na vzdycharni nie je ziadna ina rodicka, inak musi cakat na chodbe cely cas, casto aj niekolko hodin, ale ty k nemu mozes prist.dalej nie je pravda, ze su izby len za 10 a 70eur. je to tak, ako som pisala vyssie, su za 10,18,35,50 a apartman za 70€.
kedy ides na poradnu do sace? ides k niekomu konkretnemu, koho chces mat aj pri porode?

nicka44
26. mar 2012

@mirka_aa ja som az 21 maj takze este mam 55 dni🙂

teleranka
26. mar 2012

@katkarv ahoj Katka, som tu, 2 v 1 🙂
cez den dobre, ale vecer a noc priserne bolesti ☹ Ty ako, ako sa citis? vo stvrtok ides na ktoru?

silvulik10
26. mar 2012

@katkarv meriam si ho každý deň, ale mám ho na hranici medzi 130-140/80-90 vyšší som mala len párkrát, ale že vraj to je normálne a bielkoviny sú tiež v poriadku. Tie opuchy sú až bolestivé a sú stále horšie ☹ pomaly už ani do papúč nestrčím nohy a na rukách prsty tiež nedám v päsť.

teleranka
26. mar 2012

@silvulik10 moja zlata ty stale tak puchnes???? a lekar na to co vravi? tlak mavas v pohode este stale? uz to mas aj ty za par, este trosicku skuste vydrzat, vysledok stoji za to 😉

teleranka
26. mar 2012

@silvulik10 aha, prave som citala o tvojom tlaku. casto sa pise, ze spodny 90 je uz hranicny a baby beru do nemocky na pozorovanie, casto krat idu potom akutnou sekciou. tak neviem, ci je to take normalne, ak mavas pravidelne vysoky tlak.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre