Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

bonnie1
28. mar 2013

@adell34 ja som sa s nim dohodla. robil mi usg som mu spomenula ze ho chcem za porodnika. povedal mi ze sa mu mam ozvat v 36 tt cez email a potom si ma objednal k poradni 🙂

adell34
28. mar 2013

@bonnie1 dakujem 🙂 takze ak som 32tt mam mu volat v 35tt, aby som k nemu sla uz na prvu poradnu v 36? A ak sa nenahnevas, kolko si mu dala? Ak sa to ovsem smie povedat....ja mam panicky strach z porodu, suseda rodila tento tyzden v saci a nemala vybaveneho dr a mala velmi tazky porod ☹ bojim...

bonnie1
28. mar 2013

@adell34 ja som vobec nic o porode necitala nechcela som sa s nikym bavit o tom co ma caka. niekedy ma sice prepadli myslienky a oblial studeny pot..snazila som sa mysliet pozitivne no hoci sa obcas nedalo..a skutocnost bola super. sice s EPI ale bol to uzasny zazitok pre mna i pre manzela..a myslim si ze vo velkej miere aj vdaka Dosedlovi. a velmi rychlo som sa zotavila. ver mi porod nie je to co by ta malo strasit 🙂 tak skus mu zavolat a dohodnut sa alebo posli email

adell34
28. mar 2013

@bonnie1 dakujem Ti velmi pekne, aj za spravu, uz mam aspon prehlad, ako to chodi...snazim sa mysliet pozitivne, aj vela citam, co sa porodu a kojenia tyka, tak snad vsetko dobre dopadne 🙂

bonnie1
29. mar 2013

@adell34 ja som ani o kojeni nic nevedela 🙂 ale osvedcilo sa mi vela vela vody pit a prikladat prikladat. nasa zo zaciatku bola skoro vzdy namne. co ma dost prekvapilo ale potom mi laktacna poradkyna vysvetlila ze je to ok tak sme prvy mesiac prefungovali takto a teraz je uz vsetko ok a mala nam rastie do krasy 🙂 drzim palce nech vsetko dobre dopadne.inak ja som uplne doverovala svojmu porodnikovi a nic zle si nepripustala.

adell34
29. mar 2013

@bonnie1 su laktacne poradkyne aj v porodnici? A ako to je s novou a starou castou? Vcera som bola u kamosky na navsteve, 3poschodie, dreveny nabytok, nic moc za 18 eur vraj...Ty si v ktorej casti bola?

bonnie1
29. mar 2013

@adell34 presne v tej 🙂 ja som bola spoko velmi 🙂 druhy porod sak uz asi vyskusam nove. laktacnu sme zavolali k nam domov lebo nasa mala vela plakala a sme chceli vylucit aj moznost ze kojenie je dovod. v KE chodia zadarmo . dali sme jej potom kavu aj dezert . velmi mila. potom kebyze chces dam ti na nu cislo 🙂

piacere
29. mar 2013

Prosím, napíšete mi niektorá e-mail na primára Dosedlu?

adell34
29. mar 2013

@bonnie1 super, mozes mi poslat cislo, aby som bola pripravena pre pripad nudze 🙂 a ak mozes aj kontakt na dosedlu, kde sa s nim mozem dohodnut a dakujem, zlata si 🙂

usiko
29. mar 2013

Ahojte, tak uz sme doma z porodnice 🙂 chcem sa len podelit o skusenosti.....lezala som na izbe za 18 e a uuuuplne to stacilo...chladnicka, konvica,wc, sprcha, telka.......stary nabytok a nerekonstruovane izby,no ale ved to mam doma, tak naco v nemocke, ze ano🙂 takze izba super....ked som dosla, bola tam jedna fajn baba s chlapcekom ale na druhy den odchadzala.....ak cita, pozdravujem🙂 a ked som prisla z \jis, bola som chvilu sama a potom doviezli inu fajn babu po porode, tiez chlapcek /zelam len to najlepsie, a aby ste boli cim skor doma🙂/...jedlo tam nosia na izby, co je super vec......bola som velmi spokojna...sestry...no, musite natrafit.....jedna velmi ludska sestra je taka starsia pani, kratke vlasy, taka vacsia, s madarskym prizvukom, naozaj chapava, velmi ochotna pomoct, kedykolvek.....klobuk dolu a ked som sa jej podakovala, tak ma len odbila, ze ved je to jej praca🙂 kiezby si to mysleli aj ostatne......no su aj sestry, co nam do izby za pol dna ani nepachli, neopytali sa nic a tak...aj nervozne, ......co sa tyka detskych, tiez zavisi od stastia....kazdopadne odporucam vsetkym, co chcu dojcit a nevedia o dojceni, alebo nemaju skusenosti, ist na nadstandard za 35 e, tam maju ozaj laktacnu ktoa beha z izby do izby a pomaha, radi, nezastavi sa......a hlavne vie, vie triky a grify, povysvetluje....klobuk dole......v nasich izbach poradili len ked ste sa opytali, aj to na vas pozerali niekedy ako na idiota, ze vam to nejde, ze neviete, ze nestihli dojest a podobne.....samozrejme nie vsetky...ale ked uz na zaciatok dojcenia chytite taku, co nevie a vy si viac poskodite ako pomozete, tak sa veci tazsie napravaju....☹ ....mala som tu cest /kamoska ma odniesla 🙂/ s touto pani laktacnou na nadstande a klobuk dole..vtedy som lutovala, ze som nelezala na tom nadstandarde...ale fakt na to nie su peniaze🙂 joj a na JISke , tam su take dve super zienky, jedna ma cierne vlasy po plecia , druha take rysavkaste kratke, tato je starsia a obe su take obetave, skacu tam okolo pacientov, nezastavia sa, pytaju sa, ci je uz lepsie...no klobuk dole.....odhliadnuc od toho, ze sekcia bola nahorsi zazitok v mojom zivote, tak potom starostlivost na JISke bola kompenzaciou...., v podstate nebyt tej bolesti, vdaka tymto dvom paniam na JIske, bolo tych 24 h tam tych najlepsich......🙂

bonnie1
29. mar 2013

@adell34 ja len vraciam to ako mne pomohli mile mamicky ked mna to cakalo 🙂

bonnie1
29. mar 2013

@usiko musim s tebou suhlasit. ja som bola tiez za 18 a uplne v pohodicke. mne aj spolubyvajucej pomahala s kojenim taka mila super silnejsia sestricka s kratsimi blond vlasmi. ale mne sa zda ze bola z novorodeneckeho. ono my sme to velmi neriesili lebo aj mne aj spolubyvajucej sa mliecko rozbehlo a kojili sme bez vacsich problemov a babetka priberali 🙂

adell34
29. mar 2013

@bonnie1 dakujem este raz velmi pekne, aj za tie cisla 🙂 🙂

britt30
30. mar 2013

@magudsh
@magudsh ... Lenka je jednoducho THE BEST!!!!!! 😝

britt30
30. mar 2013

...nikoho ineho ako MUDR. Kandracovu by som uz viac ani pri porode nechcela...s takym fantastickym clovekom som sa este nestretla...je to super odbornik....super clovek...takze zeny...sup, sup, sup k Lenke 😀

abika26
2. apr 2013

@zolinka131313 ahoj mozno mi budes vediet poradit-kam sa teraz chodi do sace na poradne?tam kde sa robi usg?pred tym nadstandardnym kridlom?ci ako predtym na 3. v tej mensaj budove?diki
@mon77
@janulienkanuna
@kejtty

mon77
2. apr 2013

@abika26 ahoj, poradna je tam ako bola, pri porodnej sale n 3. poschodi v nizkej budove 🙂
... pozeram, ze nase bambule su rovnako stare 🙂 kedz si rodila dcerku, ja 11.6.

abika26
2. apr 2013

@mon77 8.6. 🙂 a ty si este cela?pozeram ze 31.3. termin,ci uz aj doma si s babom?

zolinka131313
2. apr 2013

BABY, ZAPNITE SI STV2, Mudr. DOSEDLA JE V TELKE 🙂

mon77
2. apr 2013

@abika26 este som 2 v 1 😀

mon77
2. apr 2013

@zolinka131313 aka relacia to bola?

zolinka131313
2. apr 2013

FOKUS-ZDRAVIE ALEBO TAK NEJAKO SA TO VOLA, HOVORIL, ZE UZ TRETIKRAT TAM SIEL DNES.

zuzkat
2. apr 2013

ja som to nestihla pozriet ale pozeram ze to zajtra doobedu opakuju tak dufam ze nezabudnem pozriet 🙂

abika26
2. apr 2013

@mon77 a chodis na poradne k primarovi dosedlovi?aj rodit budes pri nom?ja zajtra idem 1x na poradnu ku nemu...tak dufam ze vsetko bude ok s babom 😉

mon77
3. apr 2013

@abika26 ahoj, rodila som aj prvu dcerku pri nom a aj teraz chodim k nemu na usg a aj poradnu
... a dufam, ze sa podari aj porodit pri nom 🙂

abika26
3. apr 2013

@mon77 a nedohodli ste sa na vyvolavacke kedze si uz par dni po termine?

mon77
3. apr 2013

@abika26 povodne som mala rodit do konca marca ale nejak sa to zamotalo a tak sme sa dohodli, ze ak sa nic neudeje do 4.4. do poradne tak sa dohodneme na termine
... ono to cele ale vyzeralo, ze porodim predcasne a hla tu .... babatku sa von nechce 🙂
tak to sme tam potom boli spolu este den dva (myslim s prvym babatkom) 🙂 ale asi sme sa ani nevideli kedze ja som po porode bola este den aj pol na vzdycharni lebo neboli volne izby 🙂

mon77
3. apr 2013

@abika26 ako ti dopadla poradna?

akknaj
3. apr 2013

@britt30 Ahoj , rada by som sa opytala ze ako sa treba objednat k Mudr. Kandracovej, ked by som chcela u nej rodit a ci je treba aj nieco zaplatit. dik

abika26
3. apr 2013

@mon77 no dnes som bola,vyzera ze vsetko ok,termin mam 29.4 a druhy 4.5.mam prist zas o tyzden....tak drzim palce nech to mas ryxlo a bezbolestne za sebou 🙂a co budete mat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre