Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

danuska24
6. dec 2007

moja zlata, tak ti drzim palceky aby vsetko bolo ok

vera113
6. dec 2007

Ach jeje, saliv držím pacule nech to dobre dopadne. To je jak na potvoru, vieš ako naschvál, aby toho nebolo málo ☹

saliv
6. dec 2007

ďakujem Vám. ste zlaté 😵

henrid
17. dec 2007

posledne dni tu je nejak mrtvo
haloo?

beate1
17. dec 2007

asi vsetky uz pecu... 🙂

janka08
18. dec 2007

Nepecu 🙂

beate1
18. dec 2007

😀 😀 😀

janka08
18. dec 2007

Beate1 tebe sa to uz poriadne blyzi 😉

beate1
18. dec 2007

janka08-no veru,blizi...kazdym ranom ked vstavam z postele si vravim,ze by uz dnes bol ten den D???snad sa toho dozijem... 🙄 ...dnes som si zasa pozerala porody na nete a nejako viacej sa bojim odvtedy...nemala som to znova kukat,kazdy porod je iny...no ale co uz?... ☹

janka08
18. dec 2007

Beatka mojmu malemu sa velmi na svet nechcelo.Isla som do nemocnice po termine a pichali my vyvolavacku 🙂

beate1
18. dec 2007

janka08 dufam,ze mne vyvolavacku pichat nebudu,ale ze sa to rozbehne samo...teraz mame doma velky stres,stahujeme sa do noveho a musime to do Vianoc stihnut...presnejsie v sobotu uz by sme chceli byt v novom...tak snad aj ten zhon maleho vypudi.... 😅

janka08
18. dec 2007

Bei a ty mas 19 termin?

beate1
18. dec 2007

nie,termin mam 24,uz som to opravila v nastaveni... 😉

janka08
19. dec 2007

A odkial vlastne si? Z ke??

beate1
19. dec 2007

ano z ke... 🙂

janka08
19. dec 2007

Uz mas niekoho vybaveneho v saci?Ja som tam tiez rodila a nie je tam az take ako kazdy ospevuje

beate1
19. dec 2007

ano,mam vybaveneho Dr.Tomasu..Kedy si tam rodila?a pri kom?

janka08
19. dec 2007

Pred 5mesiacmy pri dok.Ivanovovej,To je vase prve babetko??

beate1
19. dec 2007

Ktora to je ta Ivanovova?taka blondinka?Ano,je to nase prve...a tvoje??kolko si platila za porod a aku si mala izbu?mala si aj epidural?

janka08
19. dec 2007

taka mlada lekarka a namala som ju vybavenu takze som neplatila za porod,Ona to je jedno kto ta odrodi.Najviac ti pomozu aj tak len sestricky.Lekary okolo teba urcite skakat nebudu.Mala som aj epidural:Je to nase prve 🙂 Izbu som chcela nadstandart ale potom som si to rozmyslela ze co tam budem robit sama.Bola som na izbe este s dvoma kockami.Jedna noc 100sk

beate1
19. dec 2007

tiez by som chcela epiduralku..dufam,ze to stihnem,lebo ked si uz otvorena na 6 prstov,tak ti ju uz nepichnu vraj ☹ ..ako si vedela,kedy uz ist do nemocnice?vcera som mala silne bolesti brucha a uz druhy den mam "ocistky",tak to uz by mali byt priznaky.. 😔 ...Tiez chcem nadstandard..radsej budem na izbe sama..som taky samotarskejsi typ 😅

danuska24
19. dec 2007

ahojte, my ideme zajtra na prijem, caka nas vyvolavacka. Jani ved aj 2-ky su nadstandard, ci nie?

zuzka82
19. dec 2007

ahojte kocky....aj ja som pred troma mesiacmi rodila u ivanovovej,,,
ale ona uz robi v novej sukromne od septembra....vtedy uz chodila sluzit do sace len stredy...teraz neviem ..
a izbu som mala za 500sk, s jednoubabou, a vlastnym socialnym...velmi odporucam....a co sa jednotky, tej VIP tyka, jedna kamoska sa s tamodial uz po 6 dnoch davala prelozit na dvojku, lebo kvoli drobcovej zltacke ostali v nemocke asi 10 dni, a s toho ze bola na izbe sama, mala uz depresie....

janka08
20. dec 2007

Danus dvojka?A ked natrafis na nejaku blbu caju?To radsej trojka.Aspon mne vyhovovala a som rada ze som nebola v dvojke 😉 Beatka ja som isla do nemocnice planovane malemu sa nechcelo ja som bola po termine a porod my vyvolavali 🙂 Danus kedy nastupujes?

janka08
21. dec 2007

Uz ste vsetky v porodnici 🙂 ????

martinabarak
21. dec 2007

Cauko, Janka08 pozeram, ze si tiez mala vyvolany porod. Ja som tiez 3 dni prenasala a to som bola uz na 4cm otvorena... Za ako dlho po vyvolavacke si porodila? Mne ju dali o 8.00 a maly sa narodil 11:40 🙂

janka08
21. dec 2007

Martinka mne dali vyvolavacku o pol noci a maly sa narodil o 20,50 vecer ☹ Ktoru izbu si obyvala??

martinabarak
21. dec 2007

Ja som po porode bola az do obeda druheho dna na vzdychacke, lebo vsetky izby boli obsadene. Potom ma dali asi na c.3 (uz sa presne nepamatam). Boli sme 4 na izbe, prv som bola sklamana, lebo som chcela nadstandardku a po blbej noci v tej horucave, ak si pamatas mi bolo aj do placu. No nakoniec som bola rada, lebo tie babenky boli druhorodcky a vela mi poradili 🙂

janka08
21. dec 2007

A ja som rodila v tych najvecsich horucavach hroza 😠 Ja som lezala hned na prvaj izbe a boli sme tri na izbe.Skoda ze si ta nepametam ☹ A odkial si???

vera113
21. dec 2007

Ahojte maminky, takže podľa toho čo som doteraz prečítala je lepšia 2 alebo 3 izba...samozrejme nadštandard 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre