Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

cathuska
18. júl 2009

ahoj lenka, no ako vidim ta sme na tom podobne, ja som dnes mala krce, teraz trosku ustali, od 11.45 do 15.30 som mala pravidelne kontrakcie v 30 minutovych intervaloch, a k tomu silnu bolest v chrbte, tak som sa potesila.. 😅 ze uz to ide....a zrazu, o 16tej padla, nic, kontrakcie dalsie ziadne, uz len take to co mam cely tyzden, ze pobolievanie v chrbte, podbrusku..ale uz to nie je pravidelne..tak ja neviem...to cakanie je fakt na figu 🙄 ale stale si hovorim, ze Nelinka vie, kedy cche prist na svet, tak to nechcem tlacit a ved ten hmat nam urobil, takze by sa to nemalo uz dlho natahovat...ak budes volat dosedlovi tak potom daj vediet co Ti povedal....no ale inac, cely den si chodim v nocnej kosielke, vegetim v spalni, prikryta len plachtou, pri otvorenom okne (jedine okno, ktore sa da otvorit v byte, pocas dna, pocas horucav, je je to na severnej strane)...a tak som si lezkala, pospinkala trosku....a citala...ale to brusko mam tvrde ako skala, tazko sa mi uz aj vstava z postele aj som si dala dva krat vlaznu sprchu a som mala problem sa aj poutierat, tak dako to brusko zacalo zavadzat, take je tvrde a bolestive pri pohybe..ale mala sa hybe pekne, dnes zlatunko kopkala, tak neviem....priala by som si, aby este dnes do pol noci som bola v saci a bud porodila do polnoci, alebo hoci aj po pol noci, ale nech uz to je cim skor, lebo uz nie som schopna nicoho...a ano, mangelik navaril obedik, fajny bol, aj zmrzlinka, aj darcek a a kvietky krasne..takze pekny dnicek a aj dost blahozelanicok bolo...Nuz Lenka, tak uvidime ako obstojime, kedy ktora porodime..zelam Ti pekny vecer a ak daco dam vediet...v kazdom pripade aby sme isli do porodky musi nam prasknut voda, alebo musime mat kontrakcie pravidelne sa opakujuce a stupajuce na intenzite... 😝

lenka0
18. júl 2009

CATHUSKA ja mam zase klud aj v brusku aj krize,tak ma to uz tiez hneva.Uvidime co bude vecer no pred spanim.Ja ti prajem aby sa ti zelanie splnilo a porodila si uz dnes,alebo najneskor zajtra 😀 A co sa tyka plodovej vody to by bolo najlepsie,aby sme mohli vyrazit do nemocnice.Ak dnes uz nebudem mat vecer bolesti tak v P ONDELOK MAM VOLAT DOKIMU poviem mu o tom ze co mi na to povie. 😕 ach dnes je fest teplo 😒 idem vyvencit psikov a trosku sa prevetrat.Potom si zajdem pre draheho.inac vidis este som chcela povedat ze mne brusko netvrdne len uz tiez zavadzia.Asi sa tie nase male krasavice s nami hraju a daju nam o sebe vediet ked to budeme najmenej cakat 🙂 uz sa nevieme dockat a tak nas natahuju. 🙂

cathuska
18. júl 2009

Lenka, prijemnu prechadzku Ti zelam. Pred chvilou "padol za vlast Kubko, vies ten termix 😝 Presne tak ako pises, s tymi bolestami, nebolestami. Ja verim, ze ked nie dnes tak porodim, ved vsetky priznaky su a aj ten spravny cas uz je, plus hlasia chladnejsie poco, dokonca iba 21 stupnov, tak hned by sa lepsie rodila, uz len z hladiska toho vzduchu..hmmm...nechame sa prekvapit, nie?...sme na tom podobne, ja teraz tiez relativne ok, ale mam to tvrdnutie bruska a krize citim...Inac ja mam volat Dosedlovi v utorok...tak ked to povedal, som mu povedala, ze dufam, ze uz nebudem musiet volat a ist do poradne, ze dovtedy porodim..hmm... 😅

cathuska
18. júl 2009

"Ja verim, ze ked nie dnes tak porodim zajtra" >>>> tak to tam malo byt 😀 , som vynechala slovo , hm, tehu skleroza?? 😀

cathuska
19. júl 2009

ahojky, breee ranko tehulky aj maminky 😉 Lenka, ako vidis, opat som takto skoro hore, ale to bude tym, ze som isla do hajan uz pred pol desiatou, pijem caffe latte a surfikujem....nuz tak ako sa citis?..tie krce uz ustali?...ako vidis, ja som stale kinderko, 2v1, takze Nelka si dava "nacas", ale vobec jej to nezazlievam, lebo urcite vie kedy ma prist medzi nas, tak ako aj Vasa Miska medzi Vas...ktovie, dnes, zajtra? 😅 dnes je fajne pocko, take svieze, tak paraadaaaa..hned sa lepsie dycha.. 😀 ako po vcerajsku? oslavovali ste este vecer?...robila si tie chlebicky ako si spominala,?...tak pekny dnicek zelam...a uzziiiiivajme si to suprove pocko.. 🙂

lenka0
19. júl 2009

ahoj CATHY tak ty rano skoro vstavas aja som nevedela spat v noci zaspala som o pol dvanastej a uz o pol druhej som zas pozerala telku.Vecer sme oslavovali len chvilu drahy spapal nejake chlebicky dal si pivko a potom padol od unavy moj zlaty 🙂vcera som bolesti nemala len take slabucke ale vies nad cim som v noci spekulovala,ze plodova voda moze vraj odtekat po trosku a ako to zistim,ci je to plodova voda alebo co 😲dnes je fakt fajn,len nech neprsi,chceme sa ist niekam prejst a ist na obed k svokre aj mamke,preto mam tolko kil 😀Ach CATHY uz som dnes malej dohovarala nech sa uz pyta na svet,tak uvidime.Uz aj babky sa jej nevedia dockat a volaju ako sa citim 😝No ale zajtra mam volkat Dosedlovi tak mu poviem nech nieco skusi spravit aby som sa uz mohla tesit z malej.Ty mu mas volat v utorok co tak mozno nam da poradnu a uvidime sa.Ja mam nohy opuchnute este aj teraz uz mi pomoze len porod 😅Tak pekny dnicek zatial poto sa este ozvem ze co a ako,

cathuska
19. júl 2009

ahoj Lenka 😉 , tak mna dnes strasne boli v chrbte a picha ma tam dole, tak neviem...sledujem sa...co sa tzka tej plodovkz, tak neviem, aj ja som pocula, ze odtekat moze postupne, ale Lenka, to urcite spozname....lebo ak odtecie , tak budes mat mokre na nohavickach pripadne slipovej vlozke ak pouzivas....a ked aj odtecie do wcka, tak urcite musi odtekat aj potom, lebo to nie je len raz a nic...a kebyze odteka velmi nepatrne nepozorovane, tak to je akurat tiez ok, lebo poradnu mame kazdy tyzden, takze doki by to zistil. Inac ja by som si aj priala, aby nam odtiekla plodovka, ale naraz, nech je to jasny signal ist do porodky, tam nemusis cakat merat kontrakcie atd atd, ale proste ides a oni sa uz tam postaraju, ze ci si dost otvorena, alebo treba skackat na fit lopte, alebo co...tak aka bola prechadzka? ja neviem mna dako uz netaha vobec nikam z domu chodit, neviem ci to je nejaky symptom alebo co, ale fakt inokedy som cele tehu akcne stale nieco robila, ale teraz uz len cakam a citim malinku Nelku...Co sa tyka Dosedlu, tak potom daj vediet co Ti povedal, ale podla mna povie, ze viac urobit nevie, urobil nam ten hmat a to uz je dost stimulacia krcka na akciu...teraz uz je len na babatku ako sa rozhodne, pokial nie sme v 41vom alebo 42hom tyzdni, alebo nemame nejake zdravotne problemy my alebo malinke, tak nemaju dovod urychlovat..nuz uvidime..obedik bol fajny? si si pochutnala? my sme dojedli vcerajsi obedik, to kurciatko...Inac ja mam teraz trosku mensie opuchy ked nie je horuco, ale tiez ich stale mam, aj nohy clenky a prsty na rukach trosku...kamoska porodila v stvrtok dcerku v UK a poslala fotky, boozicku aka je zlatucka...pekny dnicek....a drzim palce aby to na nas uz prislo, ved je to ozaj uz zataz na organizmus, a aj na psychiku to cakanie na porod... 😅

lenka0
19. júl 2009

AHOJ CATHUSKA tak ja som akurat dosla domov obedik bol fajny aj u svokry aj u mamky.Ja mam fest opuchnute nohy dnes som si zobrala na nohy botasky a ledva som ich obula 😝 dnes po burke som mala bolesti bruska zas take silnejsie ale uz to preslo tak uvidime.Mala sa zase santila v brusku 😀 CATHY tebe to ubieha ty uz budes alebo si v 41tt aja no necham sa prekvapit co mi povie doki na poradni,joj uz by sa tie nase bambulky mohli pytat na svet dnes by sa fajne rodilo 😀 Inac minule povedal ze ked sa stav zo spodu nezmeni tak mi zase pomoze masazou.Ale myslym ze tie falsaky co mam uz nieco zmenili.Aj moja kamka ma uz 3mes dcerku a taka je zlatunka ze by som ju zjedla.Inac uz ani mne sa nic nechce,ale na prechadzky musim zo psikmi a aj sa trochu chcem hybat totiz dnes som sa vazila a ńajradsej by som si zasila usta 😠 radsej sa nechvalim.ate uz aj kociarik kupeny ci manzelik pojde potom kupit,ja ho mam u mamci doma uz caka len na nasu MISKU 😀 Cathy kolko plienok beris do nemocnice vraj 30ks staci,ja som nakupila tie 92ks ale to neberiem asi kupim to mensie balenien lebo rozbalovat a pocitat nebudem.Tak pekny vecer prajem som zvedava kedy ranko uz budes na kompiku

cathuska
20. júl 2009

ahoj Lenka, tak ako vidis, dnes prisem az neskor, sme isli hajat az o 1nej v noci, tak som sa vyhajala do pol 8mej, sme sa najedli teraz, toastiky fajne. Nuz ako sa citis? Ja mam bolesti v krizoch opat, v noci som sa raz zobudila na bolest bruska..inac vcera som mala pichanie "tam dole" akokeby s ihlicou, tak som si myslela, ze mozno je to tu, ale ete nie./.takze cakam..uvidime co dnes....manzelik ma tento tyzden dovolenku, takze je pri mne a som rada, ked to na mna pride, ma odvezie atd atd. Inac aj moja malinka tiez santi v brusku, tak len nech uz ide von 😅 aj ked jasne, ze mam obavy z porodu ako asi kazdy, ale nejako vyjst musi 😀 juj, ved to bude krasne, male babatinka mat doma 😉 co sa tyka plienociek, tak ja mam take dve balenia po 28ks, takze jedno si beriem hned do porodky a jedno mi donesie manzel na druhy den...alebo este v ten den...pekny dnicek Ti zelam, veru dnes je pekne pocasicko zase, nie je horuco, je fajne...tak len aby to na nas neprislo zase vtedy ked bude tak strasne horuco ☹

cathuska
20. júl 2009

a este som zabudla, ku kociariku> hej aj my uz mame kociarik, peknucky, z madarska sme kupili za dobru cenu a je to pri tom znackovy, je u nasich zatim, kym sa malinka nenarodi...takze vsetko pripravene mame, tak Lenka, uz len porodit! 😅 ked pozeram na okolie, tak uz sme narade my, uz aj ta kamoska v UK, co sme tak spolu vsetko prezivali stale a potom odisla do UK a sme v kontakte cez facebook a ked mi oznamila, ze je tehotna a ja jej, ze aj ja, tak to bola ina radost, a uz aj ona porodila...takze sup do porodky...a tak fajne sviezo je dnes... 😅

lenka0
20. júl 2009

Ahoj CATHY tak mne sa zda ze sme tu ostali len mi dve 😀 bud si ostatne kocky uzivaju niekde na dovolenke,alebo uz vsetky porodili 😀 takze sme ostali len ty ja a maycuk 😀 ja som dnes rano mala zas krce ked som bola na prechadzke zo psikmi 😀 vecer mam volat dokimu a asi v stredu si ma zavola na poradnu tak sa uz tesim co mi povie nove.Aj moja polovicka sa rozhodla tento tyzden vegetit tak dal celozavodnu dovolenku 😀 dnes malej chceme poskladat postielku ci ju nahodou uz neprehovorime ze uz jiu doma caka vlastne hniezdocko 🙂 tie falosne kontrakcie mam od piatku kazdy den tak som zvedava kedy to pride uz naozaj 🙄 ale radsej na malu uz netlacim lebo si povie ze tam ostane naschval dlhsie 😀 tak pekny dnicek zatial keby nieco oizvy sa

cathuska
20. júl 2009

caves Lenka, veru aj ja som si vsimla, ze sme tu len my dve, nuz dufam, ze sa niekto ohlasi, lebo je to take zvlastne, ale asi su vsetky v porodnici..hmm, tak sa musime k nim pridat aj my...zase zacinaju horucavy, no parada, nie? 😎 🙄 😅 tak potom daj vediet, co ti povedal dosedla, ja mu idem volat zajtra, tak tiez dam vediet, ale ocakavam poradnu, lebo tiez uz mi je vselijako, tak nech to preveri...a asi mas pravdu, netreba na malinku tlacit, mozno preto si davaju "nacas". Ale to cakanie nie je bohvieco, ale ved raz to musi prist. Prijemne montovanie postielky zelam, my uz mame zmontovanu, ved si videla v albume ju mam. Pekny dnicek aj ja Tebe zelam a dobre sa napajme na obedik, za dvoch 😀😝

maycuk
20. júl 2009

ahojte kocky, no sledujem vas kazdy dnik, ci ste este s bruskami alebo uz bez nich,a vy este stale nic🙂 no ja tiez ocakavam kazdu chvilku. uz som aj kludnejsia, lebo pediatricka je uz v praci a tak zajtra sa chystame sa k nej zapisat. takze nas malinky sa moze v klude narodit. dnes planujem zbalit mu tasku a uz budeme 100%ne pripraveni🙂 a uz sa aj na ten porod tesim viac ako bojim, takze som zvedava ako to bude prebiehat. od dnes som vysadila aj magnezium, nech nas to nespomaluje. brala som ho dost dlho, uz od aprila kvoli tvrdnutiu bruska. a v piatok nas caka poradna v saci. takze tak to vyzera so mnou🙂 prajem Vam pekny den skoromamky a veru treba si uzivat pocasie, lebo tie horucavy su zas za rohom.. teraz by sa fajne rodilo🙂

stovka
20. júl 2009

Ahojte,
som tu s Vami, len sa mi uz tazsie sedi za PC, snazim sa vela nesediet, lebo potom to vstavanie... 🙂
Vsetko ma boli, teda stale citim podrusko, krize, slabiny, lonovu kost, ale kontrakcie ziadne, brucho makke, proste nic.. Nohy opuchnute, no mam toho niekedy dost..
Lenka, my sme vcera dali dokopy postielku, ale nepresvedcili sme ho ani postielkou 🙂
Neviete nic o pokracovani prerabky? Teda podla planu mala skoncit minuly piatok...

Pekny den cakatelky 🙂

lenka0
20. júl 2009

AHOJ CATHY AHOJ BABENKY tak niesme tu iba my s CATHY ste sa ozvaly aj ostatne,ja som akurat vysla z vlazno napustenej vane,lebo som zmyvala podlahu tak som sa kustik zapotila 😉 No vidis Maycuk uz sa tesis s nami na porod aj ja som sa trochu bala ale uz nech to je.Stovka tak ty si maleho nepresvedcila pockaj on sa ti coskoro ozve.Cathy ja som draheho presvedcila vdaka tebe ze vy uz mate poskladanu postielku tak nech si ju uz zlozime aj my,lebo chcel ju zlozit az ked budem v porodnici.Zase mam take bolesti take to pichanie a fest to uz zaboli,ale vzapeti to prejde uz by sa to mohlo blizit,no ale radsej cusim aby si to mala nerozmyslela.Na dalsi vykend mam narodky tak mala by mi mohla uz gratulovat svojou krasnou tvarickou aby som ju konecne vydela 😀 Inac ja mam brucho makke iba hore mala sa zosunula dole a nohy to je umna norma ze sa nic od SHREK noziek nezmenilo.KOCKY co ste zbalili svojim drobcom do tasky?ja mam pre malu body,dupacky,kosielku,ponozky,ciapocku a perinku nech vyberie sestricka co jej oblecie podla pocasia vy ste zbalili aj svetrik,ja si myslym ze perinka staci ci nie?

stovka
20. júl 2009

Lenka, beries saty - body, kosielku, perinku atd. pre babo? Ja som zbalila akurat ciapocku, rukavicky proti poskriabaniu,3 bavlnene plienky, ortopedicke nohavicky, jednorazove plienky, cistiace obrusky a krem na zadocek - zvysok daju v porodnici, ze?
Oblecenie Ti treba az ked pojdete domov a to donesie dodatocne manzel.. Ci mam zle info?

lenka0
20. júl 2009

STOVKA ano mas dobre info ja myslym ze co ste babetkam zbalili ked pojdete domkou moj drahy by to asi trosku pomiesal tak ja som mu prichystala aj tasku potom pre malu 😅 ja mam zbalene do porodnice tiez bav.plienky,utierky,mast na zadocek ortop.nohavicky som zbalila az na cestu domov,asi tak by to malo stacit

stovka
20. júl 2009

Lenka, tak potom ok 😉
Vecicky na odchod domov som balila spolu s manzelom, tak dufam, ze si bude pamatat co sme balili a kde je taska pripravena 🙂
Siu by dnes mali pustit domov ak dobre ratam, ze? Teda ak maly nema silnu zltacku..

bianocka
20. júl 2009

Lenka0, ja som si malu obliekala sama, preco myslis, ze ju bude obliekat sestricka?
Mozno na mna nemali cas, lebo bol uz vtedy poriadnu naval a na novorodenecku vizitu sme cakali 3 hodiny a potom este 2 hodiny na prepustaciu spravu 😀 Takze ked prisli, my sme uz boli nachystane domov 🙂

A inac Vam treba aj jednorazove plienky. Bavlnene plienky som mala 3, dve som zavesila na postielku, aby na mali netahalo od dveri, ked niekto vosiel a jednu som pouzila, ked sa mi zacalo tvorit mlieko, tak zabaly som si s nou robila.
A este si vezmite nejaku malu deku, lebo v postielke je len gumeny matrac a ked nanho daju monitor dychu, tak aby Vam babatka nelezali na takom tvrdom.

cathuska
20. júl 2009

caute Tehulky 😉 tak nie sme tu len dve s Lenkou, ano ako pisete hore, aj ja mam tak zbalene, tie vecicky pre malu az v taske, ktoru mangelik donesie, ked pride pre nas do porodky(kosielka, perinka, atd atd)....inac v taske do porodnice, kde mam okrem veci pre seba, vecicky pre malinku t.j. jednorazove plienocky, krem na dupku a zapareniny, cistiace obrusky, bavlnenu plienku, rukavicky proti poskriabaniu , ciapocku (ja aj bonus, maly hrebienok a kefka na vlasky, take je to mile ako pre barbinku ruzove 😅 a mam aj cumlicek zabaleny). Takze mam dve tasky zabalene> jednu ktoru schmatneme, ked to na mna pride a jednu, ktoru mi mangelik prinesie, ked pride pre nas do porodky.Tak som rada Lenka, ze mangelika inspirovalo to, ze nam postielka uz stoji, podla mna je to dobre opstavit, aj ked ako pise Stovka, ze ani postaveny brloztek babatko nepoponahlal z bruska 😀 nuz babenky, uz nech je to tu, tiez v kuse citim slabiny, podbrusko, krize, aj pichanie dole, ale to len niekedy...najlepsie by bolo keby praskla plodovka, tam neriesis a ides, proste tam nas musia prijat a dako uz "rozbehnut" 😉 aj ked najradsej by som sa vyhla akejkolvek vyvolavacke. Tak cakatelky(dobry vyraz si pouzila stovka) pekny dnicek zelam 😝 A Maycuk, veru to magnesium som aj ja vysadila, tiez som ho brala dost dlho, ja kvoli krcom v nohach v spanku> a veru ma napadlo teraz, ze ci aj to (aj ked som to vysadila pred dvomi tyzdnami) nespomaliklo prichod kontrakcii.. 😕 hmm, neviem...ale ked to maprist urcite to pride 😉

cathuska
20. júl 2009

ahoj Bianocka, dik za radu s tym vacsim poctom bavlnenych plienociek a aj tej deky> ok, idem hned supnut do tasky aj tu deku... 😉

lenka0
20. júl 2009

AHOJTE Bianocka ja som pocula ze ked uz pustaju domou z porodnice tak babetka obliekaju sestricky ale v saci to je asi inac 🙂 tak nevadi trosku sa budem bat ju prezliekat,obliekat ak si ju budem musiet obliect sama tak to urobim 😀 ja mam zbalene 3 bav.plienky tak mi poradila svagrinka,lebo som mala len jednu 😉 a rukavicky som malej nezbalila ale asi pribalim.CATHY tak s tou plodovkou mas pravdu mohla by prasknut a bol by pokoj 😅 Ja som brala magnesium od 3mes a uz 2mes ho neberiem.Tu sme ho brali asi vsetky 😝

cathuska
20. júl 2009

tak kocky, ake sme my sikuliacky, vsetko vieme ako sa robi, co nam treba, co nas caka, uz len sup sup na realitu. 😅 treba ist rodit a basta. proste neniii o com, sak este zlenivieme tymto "domacim velrybkovanim" 😀 ze sice aj porobim doma a tak, cistucko mame ale nic ine nerobim, a to som akcny typ 😀 😀 😝 uz nech je tu zase den plny aktivit, nech je to aj kojenie atd ale lepsie ako cakanie na den D..Tak Lenka uz si volala Dosedlovi? kedy mu ides volat?...a ta plodovka, joooo, prajem nam to!....tak snad to magnesium nespomaluje kontrakcie alebo co...brala som len take sumive, ale forte, takze neviem, ci mohlo daco spomalit...uvidime...zas citim menzesakove bolesti, tak zeby to uz islo? neviem, ale ako pises Lenka, radsej netesme vopred aby malinke nezacali natahovat 😝

cathuska
20. júl 2009

a veru pomaly Siu pustia domov, tak nam da infosky co a ako bolo a tak, sa tesiiiim 😉

siu3333
20. júl 2009

ahojte..... uz dnes nas pustili,,,konecne...viktorko je zlaty dam nejake fotky do albumu s porodnice zatial mam len....porod bol zaujmavy,,,,ale prisla som do sace okolo pol 2 a lendak mi povedal,ze to bude okolo 9 -10 rano,,lebo som otvorena iba na jeden prst,ze on ide domov a bude musiet ma odrodit niekto iní,lebo on uz mal ambulanciu,, ale Viktroko sa ponahlal a o pol hodku som uz bola otvorena na 4 prsty cize mu volali nech pride späť do sace,lebo som sa zacala otvarat,,,klystír uz nestihli dat,a bola som aj rada...a o 4.05 som ho uz mala vonku,,,prajem aj vam rýchly porod..

siu3333
20. júl 2009

dala som fotky do simonka fotky ci simonka album?

cathuska
20. júl 2009

ahoj Siu, 😉 tak my o Tebe a Ty uz tu 😀 blahozelam k narodeniu synceka a ze svetko dobre dopadlo..Siu ak sa Ti chce a budes mat trosku cas tak nam popises svoj porod? vies ako to zacalo tymi kontrakciami v noci az do konca porodu? nech my prvorodicky vieme. 😅 pekny dnik, 😝

cathuska
20. júl 2009

som kuk album viktorka, je zlatucky, este raz gratulujem! 😉

siu3333
20. júl 2009

dakujem pekne za gratulacie 🙂 🙂 🙂 🙂

tak ako som uz pisala chytilo ma to okolo 11 citila som bolest ako keby som mala dostat menzes,,a mala som opet taky vytok s krvou,,,a chodila som na vecko kazdych 15 20 minut ale aj na velku potrebu,,,cakal som tie dva hodky,ci ozaj mam kontrakcie,aby som zbytocne nesla,,,ked sme dosli tam uz som citila,ze ich mam castejsie a ked ma lekar pozrel a povedal,ze kedy to bude asi tak som si myslela,ze nevydrzim do vtedy..prezliekla som sa do pyzama a cakala co dalej,,prechadzala som sa a bolesti som uz mala casto tak ma sestricka pozrela zo spodu a povedala ze sa otvaram uz tak ho volala,,on dosiel a najhorsie bolo to masirovanie,,on ma tiez masiroval ked som mala kontrakciu tak zacal masirovat...nechcela hlavicka ist dole tak kvoli tomu to robil,ale ja som bola taka napeta ze ani sa mu necudujem,,,lekar len hovoril aby som sa uvolnila,ale neslo to...uz ked som sla na ten stol tak som vedela,ze este par minut musim vydrzat,dali mi infuzku,lebo som mala velmi kratke kontrakcie aby som ich proste mala dlchsie,...trosku som potlacila no trsoku dost som potlacila a uz bol na svete a bolo mi ovela ovela lepsie....ukazali mi ho hned bol taky krvavy ale zlatucky...potom ma sil,ale citila som kazde pichnutie skoro,ale vy mate epi tak nebudete citit nic a bude vam aj lepsie ako mne....lebo na izbu doniesli caju co mala epi a som bola v soku ako vyskocila na postel ako kozicka a hned si aj sadla a ja som tam lezala ako keby presiel po mne tank..dufam,ze som napisala vsetko ...ak budete chciet nieco vediet tak som pytajte...

stretla som tam jjeany,,jej odtiekla plodova voda este doma,ale ked pride tak vam popise viac...

stovka
20. júl 2009

Siu, vitaj 🙂
Gratulujem k Viktorkovi, je nadherny, zlatucky chlapcek..
Veru, som rada, ze budem mat epi, ale si hrdinka, ked si to bez nej zvladla.. Nenapichali Ta nicim, aby si sitie necitila? A teraz sa ako citis?
A co izby, v akom su stave, nadstandardky zrusene? Este trva prerabka? Navstevy iba v navstevnej miestnosti?
Otazky, otazky 🙂
V dobrom zavidim, ze to mas za sebou a ze si uz doma...
Mliecko a kojenie v pohode?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre