Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

chlpacik
26. nov 2012

@velvetkaesterka uz sme "dohodnuti" u Halasovej. Chdi k nej svagrina s detmi. 🙂

mravvcek
26. nov 2012

@vcielkaefka jasne ja viem,ja som to nemyslela tak,ze hovoris,ze ohovarame,ja som to pochopila 😀 😀 len kostatujeme baby 🙂 hehe a s tou hubou suhlasim,presne tak,pride cas a pochopi ujo 🙂

chlpacik
26. nov 2012

@vierkass
@bonnie1 stvrtok idem na poradnu prvykrat. Idem k mladej lekarke, tak uvidime ake budem mat pocity 🙂
Ak sa mi bude pozdavat, tak ma snad aj odrodi, alebo to necham na sluzbukonajuceho. Som si povedala, ze ak sa ma nieco pokaslat, tak je jedno aky doktor. A v Saci by mali byt "TI LEPSI" aspon si namyslam, tak uvidime 🙂
Som zvedava, ci sa mi tiez posunie termin, alebo to ostane ako to je. Keeeeeeeby maly chcel 22.12.2012 🙂)) co urcite nepotiahneme 🙂)) mali by sme zazitok, lebo manzel ma narodky 23.12, ja 24.12 🙂))

sendy111
26. nov 2012

baby ja ochvilu zacnem chodit do sace na poradne vybrala som si dosedlu tak snad sa bude o mna starat poriadne

bonnie1
26. nov 2012

@chlpacik potom daj vediet ako. lebo este mam cas na zmenu🙂

monika1308
26. nov 2012

no baby ja som dnes videla toho slávneho Dosedlu, mal dnes dosť žien do poradne, a nezdal sa mi byť neviem aký skvelý. Ja som mala dohodnutú poradňu so svojím doktorom ktorý síce nemohol prísť ale poslal za seba kolegyňu, ale ten Dosedla....hmmm no neviem čo na neho povedať. Keď vpáli niekomu inému na vyšetrenie a chce vyšetriť on aj keď nie som jeho pacientka... Myslela som že má toho veľa ale by si asi rád ešte pridal.... taký som z neho mala pocit...ako človek na pohlaď sympatický. Ale myslím že má na december dosť veľa pacientiek. Ale tá lekárka čo zastúpila môjho lekára bola strááááášne milá a zlatá. A pri vyšetrení veľmi šetrná. Škoda že neviem ako sa volá :-P mám asi veľmi krátku pamäť, lebo mi to aj hovorili, ale čo už.
Myslím že v Šaci sú všetci lekári veľmi dobrý, čiže ísť k niekomu kto nemá dosť času venovať sa svojím pacientkam a ešte by si aj pridal naviac je dosť blbé. Lebo nikdy neviete, kedy vás ten pôrod zaskočí a môže sa stať že sa stretnú aj tri, štyri ženy čo chcú rodiť u neho a pochybujem, že sa pán doktor roztrhá. 😀 ale nemusíte ma brať vážne a už vôbec nie doslovne, je to len môj názor... zatiaľ som sa stretla so tromi doktormi v Šaci a všetci boli prístupovo a odborne super. Každý je síce svojský a iný ale verím, že kohokoľvek si vyberiete alebo aj nie budete spokojné s odrodením. 🙂 dúfam 🙂 ja som sa informovala u veľa žien, čo rodili v šaci u rôznych doktorov / iek a spokojné boli všetky.

14petulka88
26. nov 2012

@monika1308 Ja si tiez myslim ze su tam skoro vsetci lekari velmi dobry, akurat trosku na pani Vargovu mam tachsie srdce 🙂

jamgurmi
26. nov 2012

@monika1308 mozno budes vediet poradit prosim. ako je to ak si vyberieme prace nsp saca. staci tam dojst a povedat ze chceme rodit u nich. prip. bola si to pozriet vopred a pod. dik

memma
26. nov 2012

ja som rodila u Vargovej a bola som. maximalne spokojna, mala som sice epiduralku, ale na porod spominam iba v dobrom

mata884
26. nov 2012

@monika1308 no dnes som tam bola aj ja... bola tam doktorka Kandracova a velmi dlho sa dnes cakalo...

bonnie1
26. nov 2012

@monika1308 vies co aj mna napadlo co ak budeme rodit viacere naraz co spravi?ale potom co tu citam tak mi to ani vadit nebude ked ma aj odrodi niekto iny..

rimina
26. nov 2012

Ja mam doktora Olsavskeho a je veeeelmi mily 🙂 bola som uz dvakrat u neho na kontorle, bola som na monitore, vysetrenie mocu aj tlak, prezrel ma a raz mi robil monitor. V nedelu ma naplanoval na cisarak a myslim ze bude vsetko ok 🙂 aj keby nemohol priiist vobec by mi to nevadilo.... a myslim si ze ked niekto niekomu aj zaplati to nie je zaruka ze en doktor bude s vami "narabat" v rukavickach .... Velmi sa uz tesim na "porod" a najmä na nadstandardnu izbu v novej casti... je to tam ako v rozpraavke, keby tam mohla ist kazda mamicka, to by bolo najlepsie si mysliiim... priala by som kazdej...

bubus2211
27. nov 2012

@rimina Ahoj,ja tiez som mala doktora Olsavskeho,je velmi mily .On mi robil cirasky 9.11,bolo vsetko v poriadku.Ten den som isla poobede na 15:00 a o 16:20 uz bol na svete maly🙂 Ano a je to tak,ked niekomu nieco das a nemusi to byt vela,hned inak s tebou "narabaju"🙂

dulkagabulka
27. nov 2012

Aké sú možnosti ochrany hrádze pri pôrode? Najnovší článok z dielne Ženských kruhov.

http://www.zenskekruhy.sk/tehulky/prirodzeny-po...

monika1308
27. nov 2012

@jamgurmi ja som tam volala. číslo som si našla na ich stránke, a objednala som sa keď som bola v 35. týždni. Objednali ma na prvú poradňu v 36. týždni, ale hovorili že sa dá prísť aj skôr pozrieť si sálu izby a tak. a berú aj pacientky ktoré sa telefonicky neobjednali, len rovno prišli. dúfam že ti stačí moja odpoveď.
@bonnie1 no ja som si ani nechcela zazmluvňovať lekára, mne bolo aj je jedno kto ma odrodí ale mám starostlivého svokra a ten keď sa dozvedel, že chcem rodiť v Šaci hneď volal svojmu kamarátovi dr. Saksunovi nech si ma vezme na starosť. Ja som síce hovorila že mi je jedno ktorý lekár sa o mňa postará ale môj svokor je zadubenec...
@mata884 nooooo veruže bolo nenormálne veľa žien tiež som dlho čakala a to som bola dohodnutá so svojím lekárom ktorý mi zabudol povedať že má voľno a že mi vybavil kolegyňu miesto seba. tak som musela čakať kým si dr. Dosedla vybaví svoje pacientky aby ma mohla vyšetriť ona. Ani som nevedela že má službu dr. Kandáčová. S ňou som sa už tiež stretla a je tiež veľmi milá.
Som zvedavá čo tam bude za ošiaľ budúci pondelok...

mata884
27. nov 2012

@monika1308 a o ktorej si odtial odchadzala? mozno sme sa aj videli 🙂

monika1308
27. nov 2012

@mata884 fuuuha ani sa poriadne nepamätám, lebo som odtiaľ zdrhala veľmi rýchlo 🙂) ale podla odhadu asi okolo 10:30, lebo sa pamätám že som platila parkovné za dve hodiny a len tak tak som stihla odísť aby som neplatila aj za tretiu hodinu.

bonnie1
27. nov 2012

dievcata kolko cakate na pradnu v saci?

katkapapacova
27. nov 2012

@monika1308 mne tak vrazil na porodnu salu ked som minuly rok odrodila a dokyna ma zasivala, tak sa prisiel pozriet ze wau ako super si ju zasila, no musim povedat ze fakt dobre ma zasila len som sa citila strasne zle ze rozcapena ubolena a fesak mi cumi do kuchyne 😅 inak ja som nemala nikoho zaplateneho rozhodla som sa to ponechat na lekara co bude mat sluzbu, nakoniesc to zvladla taka pekna mlada lekarka Andrea ale priezvisko uz neviem, asistovala jej dalsia nejaka Lenka len tiez neviem priezvisko, urcite tam pojdem rodit aj pri dalsom babatku, opat bez zazmluvnovania,inak Dosedla mi robil prvy utz na prvej poradni v Saci a bolo to super,sme sa narehotali ze ak budeho sluzit a mala sa rozhodne narodit v termine donesiem mu rizku a salat 😀

blackcat8885
27. nov 2012

Máte niektorá pôrodný plán a chcete rodiť prirodzene?

mata884
27. nov 2012

@monika1308 aha..tak my sme prisli neskor... 🙂

drobcek76
28. nov 2012

ahojte baby 🙂 Chodíte niektorá ku Dosedlovi? V pondelok som mu písala mail a ešte mi neodpísal ,neviete či nieje odcestovaný?

blackcat8885
29. nov 2012

@drobcek76 Ani mne na maili neodpovedal,asi treba zohnať na neho číslo.Takže ideš k nemu rodiť?Lebo ja by som chcela

drobcek76
29. nov 2012

@blackcat8885 Ahoj Idem k nemu rodiť ...Dnes rano som mu volala tak mi povedal že nemal čas odpisat ale že dnes odpíše ....tak možno aj tebe odpíše ,daj vedieť

sophia2606
29. nov 2012

Ja som pred rokom rodila v Šaci, a rodil ma primár Richnavský, úžasný človek. ale vyšlo to tak nakoniec, že bol pri mne aj Dosedla a aj môj ošetrujúcigynekológ Lupták. V tú nedeľu bolo 9 pôrodov od 9.00 do 16.00 tak sa tam motali všetci doktori. Myslím, že tam vidieť úplne iný prístup lekárov, ja som sa tam cítila veľmi dobre, na izbu som síce musela čakať 24 hodín, lebo nás tam bolo strašne veľa a ešte nemali dokončenú novú časť. A primárka Dr. Virágová z novorodeneckého je skvelá ( neviem či tá žena chodí vôbec domov ). Aj ona bola pri mojom pôrode a sestrička ma hladkala po vlasoch keď mi dávalá kyslík. Som sa dosť natrápila,lebo mi celkovo pôrod trval 13 hodín,ale všetci boli skvelí 🙂

sendy111
29. nov 2012

Baby chcem sa opytat ja som zatial este len v 31 tyzdni ale od 36 tyzdna chcem chodit do sace ako sa tam mam vlastne objednat na poradne ?Chcem chodit ku dosedlovi

monika1308
29. nov 2012

@sendy111
treba si zistiť jeho email alebo telefónne číslo napísať mu alebo zavolať, povieš mu v ktorom si týždni, že chceš chodiť k nemu a aby ťa aj rodil a on už ťa objedná na daný termín v 36. týždni. Skús sa pozrieť na stránku Šace či tam niekde nenájdeš jeho email. A ak nie, tak si nájdi tu v téme nejakú babu ktorá k nemu chodí nech ti dá na neho email.

14petulka88
29. nov 2012

@memma Ani mne osobne pani Vargova neublizila ale kamoska u nej rodila 2x v rozmedzi 3 rokov a obom dievcatkam zlamila rucku 😠

bonnie1
30. nov 2012

@vierkass toho tyzdna som bola na poradni v saci a okrem toho ze sme dlho cakali bolo vsetko ok. Dosedla sa na mna pozrel ale moc ani tlak mi neskontrolovali..inak toho tyzdna bol v telke.. 😀

katkarv
30. nov 2012

@rimina ahoj,aj ja som rodila pri Olšavskom cisarskym,tiez mam snim dobru skusenost.Rychlo som sa zotavila a aj jazvu mam peknu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre