Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

tatita
9. feb 2010

marunka71 😀 tak to určite 😎
a ako je to teraz v Šaci na izbách? vtedy ma klasickej,obyčajnej bola aj sprcha aj WC.
a teraz su vraj aj extra izby, nevieš ako a kolko sa plati?
čo som čítala na nete, tak su aj troj, dvoj a jednolôžkove izby extra za ktore sa plati a môžeš na nich prijimať návštevy kedykoľvek, čo je super po cisárskom.
ty si na akej bola? na klasickej? pustili k tebe rodinu po cisaraku?
lebo to sa vtedy asi 3 dni leží,že? či ako je to dnes? a babo ti dali kedy na izbu?
juj ale som zvedava 😅 😅 😅 😅

suzan280
10. feb 2010

ahoj nedockava! Blahozelam ti k dcerke!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Prajem vam vela-vela zdravička,mliečka,skore zotavenie z porodu!!!! 😵 😵 😵 Clovek naozaj zabudne na tie bolesti ,ked sa pozrie na to babätko co lezi vedla a krasne spinka!!!! Ešte raz BLAHOžELAM!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cerkris
11. feb 2010

tatita ja som rodila v máji a bola som na izbe s jednou mamičkou platila som za izbu na noc 800sk ale bola super aspoň sme pokecali, postrážili detičky, super kúpelka, chladnička aj tv, švagriná rodila v októbri a bola na izbe sama platila tuším 550sk , ale bo tak nejak , ale to je len jedna taká izba ostatné kde si sama stoja okolo1200sk na noc, ja však neľutujem , že sme boli dve.po isárskom si 24 hodín na jiske a potoom ťa prekladajú do izby a návštevy prišli hocikedy s tým nerobili žiaden problém

tatita
11. feb 2010

cerkris, dakujem za odpoved, ja by som nechcela byt sama na izbe, mam rada spoločnosť,presne mi ide oto, aby návštevy mohli prisť zamnou a ja som nemusela chodiť na tu ,,prievanovu chodbu,, 😀
ceny su celkom slušne,uvažujem o takej ako si mala ty,sama určite nie,to by mi bolo smutno 😝 ja som zakecana.
dakujem

nika12
11. feb 2010

viete mi povedat, co stoji epidural v saci?? nechce sa mi to tu hladat, je tu strasne vela prispevkov....

steva
11. feb 2010

nika epidural stoji 130 eur.

nika12
11. feb 2010

dakujem 😉

daniella1978
13. feb 2010

Ahojte baby tak zajtra ide na príjem a pondelok mám plánovanú sekciu tak mi držte palce a ja sa potom ozvem 😉 .

gesska
13. feb 2010

Baby, ktore ste rodili v Saci epiduralkou, ake ste mali z toho pocity?dali by ste si to este raz keby ste isli rodit?

cathuska
13. feb 2010

GESSKA epidural uzasna vec, vrelo odporucam 😉

marunka71
13. feb 2010

tatita:Ja som mala izbu za 400,-Sk boli sme dve, mali sme telku a rýchlovarnú kanvicu.Návštevy sme mohli príjímať na izbe.Po sekcii som bola deň na JIS-ke.Raz mi tam doniesli aj bábo.Na izbe mi ho nosili na kojenie a potom bol pri mne už aj v noci.Síce nie hneď,lebo mi tiekli infúzie proti bolesti hlavy, tak mi ho od polnoci zobrali, aby som si oddýchla.Sestričky sú milé, keď potrebuješ ísť do bufetu, alebo niečo iné, kľudne im bábo môžeš odniesť.

jaruska74
13. feb 2010

pre babatko treba doniest veci, ci mu na novorodeneckom daju?

steva
14. feb 2010

jaruska veci pre babatko ti netreba,len tie v com pojdete domov,na novorodeneckom mu daju.len plienky potrebujes a ked tak ciapocku.

tatita
14. feb 2010

marunka71: no super tak ty spĺňaš všetky moje predstavy o druhom pôrode 😀 😀 😀 😀
dakujem za vsetky odpovede ani neviete ako ste mi pomohli 😅 😅 😅 😅
konečne som omnoho kludnejsia ked viem kde mam potom začať a čo chcieť 😵 😵
som rada,že máte len dobre spomienky na Šacu
mne ide presne o tie navstevy,lebo ked som bola prvy krat nevidela som nikoho z rodiny ani manžela 3 dni,lebo ho nechceli pustit ani na izbu a tak som potrebovala oporu... jaaaaaaj tak verim že nielen toto druhe tehotenstvo si užijem ale aj ten druhy pôrod a hlavne pobyt v nemocnici 😉
ešte raz dik, ak ma napadne zasa niečo 😀 😝 tak sa ozvem, dakujeeeeeeeeeeeem

suzan280
14. feb 2010

gesska: aj ja odporucam epiduralku.Bez toho by som si to nevedela predstavit 😎 😎 😎

suzan280
14. feb 2010

PRAJEM VAM VSETKYM KRASNEHO VALENTINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

marunka71
15. feb 2010

Milé budúce mamičky!A viete o tom , že v Šaci si môžete zapožičať monitor dýchania pre bábätká?

karinnka
15. feb 2010

Dievcence vtrepem sa Vam do temy...Robi niekdo v Saci Morfologicky UTZ?Ja som mala ist k Dankovcikovi,ale ten ma do konca marca vsetko plne....A ak ano,aka je cena s vymennym listkom?Dakujem 🙂

jaruska74
15. feb 2010

marunka to nam oznamujes ze sa da, alebo sa pytas ci sa da?

majka35
15. feb 2010

karinnka ... Dr.Dosedla a cenu neviem ... skús tam zavolať

marunka71
15. feb 2010

jaruska74 •Jaj oznamujem.Asi som to zle sformulovala. 😀 To len tak pre informáciu, aj ja som si zapožičala. 🙂

flamenga
16. feb 2010

karinnka u Dosedlu stojí morfologický utz 20€ s výmenným lístkom 🙂

cerkris
16. feb 2010

jaruska treba pre bábo zobrať plienky, vlhčené obrúsky krém na zadok čiapočku,ja som mala aj látkovú plienku, cumeľ oni ti bábo donesú na izbu, len v perinke a v košieľke, ja som síce rodila koncom mája , ale vetrali sme a dvere sa otvárali tak som nechcela aby hned dačo chytil tak som mu tú plienku prehiodila cez hlavičku, pod každým bábom bol monitor, no chvíľu mi to trvalo kým som si zvykla to vypínať večne mi to tam pípalo 🙂

jaruska74
16. feb 2010

tak to je super ze sa to da pozicat, lebo ja sm nad tym uvazovala ci to kupime.....🙂

marunka71
16. feb 2010

jaruska74 :Za požičanie na polrok zaplatíš necelých 40€

katrinb
16. feb 2010

marunka - a maju aj ten monitor na plienocku?jma budem mat dvojicky a budu zo zaciatku v jednej postielke, cize iny ani nemozem mat

kasperka1983
16. feb 2010

Ked dieta prihlasite do poistovne Union a ste tam aj vy, dostanete monitor dychu na polroka zdarma 😉

jaruska74
16. feb 2010

tak ja som v spolocnej ( vseobecnej) tak asi si to budem musiet pozicat za peniaze.......nevadi

miriamah
16. feb 2010

ahojte,chcem sa spýtať tie čo máte detičky či ích dávate do vajíčka.môj malý ma päť týždnov a neviem či ho mám dávať do vajíčka,zdá sa mi tam taký "pokrčený",či to neškodí jeho chrbtici.uvažujem nad tým,že mu kúpime také lehátko,kde ma aj hračky od fisher price.dakujem vám za váš názor 😉

marunka71
17. feb 2010

katrinb:monitor na plienočku nemajú, požičiavajú Babysense s 2 podložkami

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre