Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

libus71
24. júl 2012

ahojte myslim ze ta dvojka stoji 35€/noc...

kacenka78
24. júl 2012

@libus71 moze byt, osobne pojdem do Sace v pondelok, tak si zistim, info som mala len z diskusie, ked vo februari upravovali ceny...

jlp
24. júl 2012

ahojte tak ja som dosla k rodivcom na vychod, aby som si v posledny tyzden oddychla a namiesto toho mamina dostala zlcnikovy zachvat a dnes ju operovali, polovicka sa zavesila na hrazdu a zletela z nej a obuchal si riadne kolena a dnes k tomu este aj teplota a na 10 dnbi ATB...ani neviem ci bude moct ist so mnou na salu ☹ , svokor je tiez nejaky chorlavy, krstna ma zapal priedusiek a ja sa staram o celu rodinku...pekne, joooj ja chcem svoju polovicku mat pri sebe, ked sa maly vypyta.

libus71
24. júl 2012

@jlp Ahojte tak ja som bola dnes na poradni v Saci, maju tam plno a porodnicke praska vo svikoch, takze mozno ani nebude mozne mat polovicku pri sebe na vzdycharni ak budete rodit viacere naraz, vraj nadstandardna porodna sala je zrusena. no super, rodime vsetky jak svestky 🙂. jlp ty mas kedy termin? ja som uz v 39tt a ak sa maly nevypyta skor tak v pondelok 30.7. ideme vyvolavat

jlp
24. júl 2012

@libus71 ahoj no ja mam termin na 30.7., vo stvrtok teraz mam poradnu u Dosedlu a tiez sa s nim planujem dohodnut na vyvolani 31.7, alebo 1.8. Uvidim nakolko som otvorena

jlp
24. júl 2012

@libus71 tak sa nakoniec mozno stretneme na vzdycharni 🙂...ako ta spoznam??

libus71
24. júl 2012

@jlp jeeej tak dohodni na pondelok 30.7 a sa stretneme mozno urcite ak sa moj maly po dnesnom hmate nevypyta skor...spoznas ma podla dlhych tmavo-hnedych vlasoch a budem mat pasikavu nocnu koselu s veckovym vystrihom 🙂 ja teba? 🙂

jlp
24. júl 2012

no ja budem mat tu koselu bielu s kvietkami z lidlu a mam kratke hnede vlasy a okuliare.

gabikapatrik
25. júl 2012

Ahojte ako to je pri 3d ultrazvuku ked si platite 30 € je v tom už aj fotka? A urobia fotku aj v 30 tt ?

jlp
25. júl 2012

@libus71 ahoj no nakoniec som v situacii, ze nas tato ma 10 dni antibiotika a kedze ho strasne moc chceme mat pri sebe ked sa maly vypyta, tak nebudem nic surit. Uvidime a pockame, kym sa drobcek vypyta sam. Dufam, ze tato dovtedy vyzdravie

libus71
26. júl 2012

@jlp jaaj tak to je skoda, ale neva hlavne nech sa tatik vyzdravie, je dolezite mat partnera pri sebe...

helenka_
26. júl 2012

citam, ake ste spokojne so sacou, ale dcera mi ide porodit - tuto stranku mam od nej- , totiz vraj su na porodnici blchy, uz aj na bielych izbach, mam to z dobreho zdroja, mam strach o mojho vnucika 😢 😖 tak neviem

zuzla80
26. júl 2012

@jlp @mg25 Ahojte dievcence, dnes nas pustili domov.
S obrovskou radostou vam chcem oznamit, ze nasu rodinku dna 22.7.2012 o 19:48 rozsirilo dievcatko menom Lilien s mierami 3200g a 48cm.
Podrobnosti baby neskor, momentalne trosku chaos a nestihacky ;-*

jlp
26. júl 2012

@zuzla80 @mg25 @libus71 po dnesnej poradni mam krcok 1,5cm a prechdna som na prst, termin mame 30.7. a ak sa dovtedy nerozhybeme, tak mam prist na prijem rano na 7mu v utorok 31.7....dufam, ze sa rozhybeme 😖

jlp
26. júl 2012

@zuzla80 zuzik, co vas tak neskoro pustili?...ja dufam, ze v sobotu sme doma

libus71
26. júl 2012

@jlp ahojte baby, Zuzka gratulujem k prirastku a prajem vsetko dobree 🙂 tesime sa na podrobnosti
...inak je to pravda ze su tam blchy?
jls...no to sme na tom presne rovnako tak isto som otvorena a aj krcok mam taky isty 🙂 tak sa tam stretneme aj ked nie na vzdycharni...ja idem v pondelok 30.7 na 7mu...mozno dostanem darcek k meninam 🙂 a to ten najkrajsi v zivote 🙂

jlp
26. júl 2012

@libus71 ked ja som este stale nerozhodnuta, ci ho chcem vyvolat, nieco mi hovori, ze to nie je spravne...uvidim, ked, tak ta tam najdem

sunny15
27. júl 2012

@zuzla80 ahoooj,srdecne blahozelam k malinkej 😀 😀 😀 myslela som na vas... 😉

mg25
27. júl 2012

@zuzla80 ahoj Zuzka, gratulujem z celeho srdca, dufam, ze ste obe v poriadku. Mysa kopime v problemoch, dostala som zapal zil na nohe, takze som zabandazovana, picham si injekcie do bruska, z lezania sa mi urobili mokvave rany pod prsiami a do toho vsetkeho som stratila mlieko :(((((( "uzasne sekcie." Asponze maly je v poriadku,aj keddnes sme boli na krv, lebo lekarke sa zda byt zlty, tak dufam, ze bude v poriadku :(
@jlp drzim silno prsteky, nech je to co najrychlejsie a nech je drobuliatko zdravucke.

zuzla80
27. júl 2012

@jlp janka tak to drzim palce nech to mas co najskoor za sebou. Preco neskoro, ved 4ty den a to som sla cisarskym. Den porodu sa nerata moja 😉 drzte sa nech vam vsetko dobre dopadne

@libus71 coooooo? Blchy, preboha neviem o ziadnych.
My sme lezali na novom nadstandarde, kvoli nedostatku miesta, za 35e. Nic nebolo volne, ale poviem vam, ze som z tych izieb sklamana, strasne natrieskane pri sebe postele s postielkami, stoliky niekde vzadu, clovek po cisarskom ma problem za nieciim sa natiahnut. Neviem, ale co som bola pred 2rokmi na starom tak to bolo omnoho priestranejsie...
@mg25 matka velmi ma mrzia tvoje problemy ☹ a to sa ti stalo este v nemocke, ci doma? Zltacka vybehla aj nam, ale vramci normy, skoda ze si stratila mliecko, to by bolo na zltacku najlepsie, ale pri tych problemoch sa ani necudujem. Dosedla nam vravel, ze vraj kupili nejaku speci lampu na odd a ze zltacka sa vdaka nej rychlo dostava do normalu. Neboj, date sa dokopy a budete si adamka uzivat tak ako ste si to predstavovali. A kedy si vlastne rodila? Som rozmyslala ci sa ti v nedelu neozvem, ci ste este v nemocke, ale asi aj dobre, ze som neotravovala pri tych problemoch co mas.. Tak sa drzte a daj sa rychlo.do poriadku ;-*

jlp
27. júl 2012

@zuzla80 ja som sa sekla v dnoch, vcera som mala uz piatok a ratala som aj nedelu ako den porodu do toho, som rada, ze uz ste doma a v poriadku. Ja idem na prijem v utorok ak sa to nerozbehne a mam z toho trosku nervy, lebo velmi chcem, aby sa maly sam vypytal. Lenze kedze Dosedla ide od 7.8. na dovolenku, tak velmi nemozem cakat.
@mg25 Matka drzim palce, aby si sa rychlo dala do poriadku, a skusaj kojit s odsavackou a mozno sa ti podari mliecko obnovit

lu17
27. júl 2012

@zuzla80 Ahojky, gratulujem k babatku a prajem vela zdravicka a radosti 😀
Ked si tam lezala, ziadne izby neboli volne ? Iba ta za 35 eur ? To sa mi zda vela na to,ako hovoris ze vsetko natrieskane a po sekcii mas problem po nieco dotiahnut a tak....
Nevies prosim ceny ostatnych izieb ? Vdaka 🙂

lu17
27. júl 2012

@helenka_ Co sa tyka blch, tym sa nevyhneme pokial tam budu rodit obcianky-pretoze to je v kazdej nemocnici 😒
Nemusite sa bat, aj ked jee to strasnee neprijemne ☹

zuzla80
27. júl 2012

@lu17 keď ma príjmali, v deň sekcie bolo voľné 1miesto na novom nadštandarde za 35eur a 1miesto v 3lôžkovej izbe v starej časti, to žiaľ neviem koľko stálo. Ale ceny za starý nadštandard sa pohybuje tuším od 10-18e. Ja by som brala určite starý nadštandard, ale chcela som byť max. s jednou mamičkou na izbe, tak ma manžel prehovoril, nech beriem tú izbu za 35. V deň keď ma prepúšťali z JISky nebolo nič nadštandardné voľné, tak som bola rada, že som si zarezervovala izbu v deň sekcie a tam som si zložila aj veci.
Aj pre mňa to bolo veľa a ako som písala, bola som z toho nového nadštandardu trošku sklamaná...

zuzla80
27. júl 2012

@sunny15 ďakujem krásne 😵 😵 😵

lu17
27. júl 2012

@zuzla80 Dakujem za info 🙂 Stale asi maju plno, no dufam ze v septembri sa to trocha umierni,aj ked ktovie .... 😉

libus71
27. júl 2012

@zuzla80 ahojky, a kolko noci ste boli v nemocnici? pri cisarskom si mala celkovu narkozu alebo iba do polovice anestezu? aj si platila daco za tu anestezu pri cisarskom? ak ano kolko?
inak som pocula ze teraz v juli maju rekordny pocet porodov v Saci od mojej dr...inak presne - aj na mna ta dvojka v novom nadstandarde posobila velmi stiesnene a vidim ze som sa nemylila... inak to je sila ze nemaju volne inde, a co v pripade ze mamicka nema na taku drahu izbu? poslu ju domov ci ako?
@jlp..sme na tom presne rovnako aj moja dr. ide na dovolenku 4.8 a teda dovtedy nas chce odrodit...sa na teba celkom tesim dufam ze sa stretneme 🙂 ...inak co sa tyka tvojich obav ohladom vyvolavaneho porodu tak som pocula ze prenasanie vzdy nesie so sebou viac rizik, a pri vyvolavacke babetko je uz hotove tak myslim ze je to ok, akurat zevraj (aj ked to este nie je oficialne potvrdene) ze obcas porod po vyvolavacke je viac bolestivy, ale zasa mam kamosky ktorym vyvolavali a bolo to ok...podla mna je to individualne

monculka
28. júl 2012

baby ako je to z platenim epiduralky?staci ked sa zaplati po prijati do nemocnice?

steva
28. júl 2012

@monculka plati sa az pri odchode z nemocnice 😉

monculka
28. júl 2012

@steva dakujem 🙂 a kolko presne stoji??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre