Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

siu3333
7. júl 2009

ahoj jankaborka,uz som si myslela,ze uz si po....idem zajtra do poradne tak okolo 9...ale asi pridem skor aby som bola medzi prvými...citim sa tak vselijako ...a ty ides zajtra?tak moj doktor Lendak tam bude urcite a neviem kto este,len viem ze ten Richnavsky je na dovolenke...ja som dnes umyvala okna a nic 😀 😀 😀 😀 a ak ides zajtra tak beries aj malu?moja ostane doma s manzelom,idem sama,lebo som chcela aby sli somnou,ale neviem ci vydrzi mala kym skoncim tak radsej nech bude doma

ja beriem dve kosele a ked som rodila malu tak nedali tu nemocnicnu koselu tak neviem ci teraz davaju,,,a manzelik bol pri porode simonky asi 5 minut a potom isiel prec lebo skoro odpadol,,lebo nezvladol aku som mala bolest..tak teraz urcite nepojde na porod...

ddmoxy
7. júl 2009

Ahojte tehulky....neviete co je nahodou s Luptakom?Vidate ho v Saci?Uz treti den sa mu snazim dovolat do ordinacie:( Dost surne ho potrebujem.A drzte sa🙂

siu3333
7. júl 2009

ahoj ddmoxy on totiz prevzal po svojej mame ambulanciu a v saci uz nie je stale len niektory den v tyzdni,ale neviem ti povedat,ze ktory....ja som ho tam nevidela....ak viez kde mala jeho mama ambulanciu tak skus zavolat tam..

nikajanko
7. júl 2009

ddmoxy: Ja chodim ku Luptakovi...momentalne je na dovolenke az do nedele, takze to skus potom.

nikajanko
7. júl 2009

ddmoxy: ak by si chcel aj kontakt tak mi napis a poslem ti ho.

ddmoxy
7. júl 2009

dakujem krasne...ja ku nemu nechodim dlho,tak neviem.Rodila som u neho v novembri v Saci a nieco potrebujem.Ale ved nech "chlapec"podovolenkuje trosku🙂🙂🙂 Skusim v pondelok....

jankaborka
7. júl 2009

siu3333:tak som po dlhej prechadzke,uvidime ci daco ztoho bude 😀 zajtra idem do poradne ale pridem tam sama lebo mamka s malou budu na tych velkych smykackach co su v saci ked vchadzas do sace,take obrovske to tam je a vela smykaciek tam je ,mohol tam ist aj tvoj manzel so simonkou,by sa zabavili s laurikou.ide s nami aj bratova dcera.posielam ti na mna cislo do internej posty a keby ste brali malu tak mi rano zavolaj a mozu sa stretnut.tak zajtra pa

siu3333
8. júl 2009

ahojte....tak ja mam uz po poradni...doktor hovril,ze ak do utorka nic tak mam prist na poradnu a dohodneme sa kedy pojdem na prijem,ci v piatok alebo v sobotu..ale on si mysli,ze cez vikend sa to rozbehne,ale moze sa mylit...asi naozaj sa to blizi... 😝 😝 😝 😝

siu3333
8. júl 2009

neviete nahodou kto robi utorok poradne v saci?

amy14
8. júl 2009

ddmoxy:ja viem, že lupták je na dovolenke v chorvátsku...

fabias
8. júl 2009

ahojte, viem,že ste to tu už určite spomínali ale len teraz som sa zaregistrovala a chcem poprosiť o radu kedy kontaktovať pôrodníka ak ho chcem k pôrodu. Tiež by som chcela MUDr. Dosedlu ale neviem kde by som na ňho zohnala kontakt a kedy je najlepšie sa mu ozvať 🙂 Ďakujem veľmi pekne za každú infošku. Pekný dnik.

jjeanny
8. júl 2009

Caute baby,dlho som tu nebola a citam tu novoty, snad to s tou novou nemocnicou nemyslia vazne ? 😲
Ja mam dnes termin podla USG z prveho trimestra , ale ani chyru ani slychu po tom,ze by sa maly pytal na svet .
Uz to chcem mat za sebou, citim sa strasne nemotorna 😒
A podla PM,ktora nebola s presnostou urcena mam termin az okolo 20.jul .. tak sa vyjadril lekar na posl.poradni,ze mam este koooopec casu,no neviem,ked maly uz teraz vazi cca 3300g,zeby nebol prilis velky .. neviem,ako ho potom vytlacim,ja taky maly clovek 😀

ddmoxy
8. júl 2009

amy 14....hmmm,tak jemu sa zije. 🙂 🙂 A ja ho zhanam🙂

Fabias....ak chodis na poradne do Sace,tak sa na neho opytaj a oni ti daju cislo,alebo ti povedia kde alebo kedy ho zozenies.myslim,ze tam sa zacina chodit do poradne od 36.tyzdna.Ja som sla uz v 34. ale ani neviem preco🙂

lenka0
8. júl 2009

ahojte maminky.Ahojky CATHUSKA mame po prvej poradni a poviem ti dosedla je fakt zlaty chlap,urobil my usg a mala uz ma 2950g tak to bude asi velka fesanda 😀 ale je zdrava a uz ma fakt malo miesta.Zatial sa neotvaram a na buduci tyz.v stredu mame dajsiu poradnu.mam si meriat tlak a lezkat z vylozenymi SHREK nozickami 😀 zajra sa vam este ozvem zatial ahojky 😀 SIU nech to mas rychlo za sebou potom sa ozvy

siu3333
9. júl 2009

ahojte tak vcera som mala opet bolesti ale ma presli,a boli take zaujmave az sa hambim napisat 😲 😲 😲 len to brucho ma hneva,ze je tvrde ako skala cely den...a dnes ani nemozem rodit,lebo Lendakova dcera ma dnes promocie,cize neni v praci 😵 😵 😵 😵

lenka0
9. júl 2009

ahojky SIU tu sa nemas co hanbit 😉 a tvoj doki by snad tolko dobehol ci nie?vela stastia 😀

cathuska
9. júl 2009

Tak ahojte tehulky a maminky, pekny den zelam 🙂 Lenka> som naozaj rada, ze Tvoja poradna dopadla ok a ze sa Ti doki pozdava, ono to je velmi dolezite aky mas Ty sama z neho pocit a dojem. Ja mam poradnu dnes o 19.45, tak drz palec, dam vediet co a ako. 😉 Siu>tak asi to uz ide! 😅 ale vydrz do zajtra ako pises, ked Tvoj doki nie je pritomny, drz sa a svieti Ti 40tt tak uz je nacase daco poriesit! 😝

cathuska
9. júl 2009

ahoj ddmoxy, tak ved nech sa doki zregeneruje na dovci, aspon bude plny pozitivnej energie! 😀

siu3333
9. júl 2009

drzime palce cathuska na poradni....

ak to pojde takým tempom tak porodim o tyzden,,,ide to hrozne pomalicky,ja som dnes vytahovala travu a este chcem ist aj kopat do zahradky..vecer mam tych poslíčkou ale aj tak nic 🙄 🙄 🙄 🙄 nakoniec pojdem naozaj na tu vyvolavacku,ale dnes rano ma tak zaboleli krize ze som myslela.ze porodim na posteli ale po par minutkach to preslo..

jjeanny
9. júl 2009

siu,tiez mam ten pocit .. nejak to neprichada ☹ a to varim,pratam,zehlim .. hmmm 😖

jjeanny
9. júl 2009

no a mam este otazku, ked to na mna pride , kde tam mam ist? Viem, ze niekde na prijem .. ale to je kde? 😅

lenka0
9. júl 2009

ahojte maminky tak uz sa vam hlasim 😀 CATHUSKA drzim ti palceky na poradni.Dosedla my fakt sadol mam z neho dobry dojem tak verim ze mi ten pocit ostane aj po porode a budem nanho spominat v dobrom.CATHI a tvoja mala kolko vazi?ja som vravela dokimu,ze sa bojim rodit ked mala bude velka 😲 tak ma ukludnoval.Ja som mala 4000g a priatel 4500g ked sme sa narodili tak dufam ze mala bude mat menej 😉 Inac zohnala som si tenky zupan konecne je sice ruzovy,ale aspon sa nebudem parit 😀 SIU prajem ti uz tie ozajstne kontrakcie a pekny porod,JJEANY tebe tiez nech to mate stastlivo za sebou 😀 CATHUSKA potom napis co mate nove?

siu3333
9. júl 2009

jjeanny ak to na teba pride tak pojdes na 3 poschodie ako chodis na poradnu a pametas sa kde sme sedeli?tam boli take velke dvere a chodili tam dnu aj von vecsinou tam davali nejaky kod a dvere sa otvorili ale ty im zazvonis a poviez ze si tehu a ze mas bolesti,tam je prijem rodiciek...vystupis s vytahu a ides do lava ako keby na poradnu urcite viez tam mas aj na dverach napisane,ze prijem rodiciek,,viez kde myslim?

cathuska
9. júl 2009

Caute holky,tak hlasim sa po poradni 😉 robil mi doki CTG, USG a aj vysetril a vraj je vsetko ok, tak som rada. Malinka ma nieco cez 3000 g, takze som spokojna 😅 Lenka> aj ja mam lahucky zupan,takze nebudem "nasucho" v nocnej 😀 mamka mi kupila. Siu> drzim palce kebyze to na Teba prislo. Vsetkym nam zelam nech nam to ide rychlo a efektivne 😀

nikajanko
10. júl 2009

Tak cavte,

Vcera som bola u Dankovcika. Maly je uplne OK len namiesto velkosti na 32 tt je na 34 tt. Asi bude dost vysoky, sa nam potatil. Majo ma 189 cm a ja tiez so svojimi 175 cm nie som pici mini.

Vraj bude mat cez 4 kg ... to sa rodia prirodzene aj take velke deti? Poznate niekoho kto v poho porodil velke babo a nemal nadvahu?

mandyk
10. júl 2009

Holky ktora chce ist rychlo rodit..dajte si colu.Ako mne to spustilo kontrakcie abo tonic. No zo sace pustaju aj ked ma dieta zltacku. My sme v piatok dosli domov a v pondelok do novej lezat na tyzden zasa..Otrasne podmiienky otrasna nemocka. Nikdy viaaaac.Saca je preplnena koli tomu posielaju domov skoro.Dnes sme dosli konecne domkov.Ved som tam prerevala skoro celu dobu, ked vidite ako vam dieta pernamentne napichuju na infuzky a odbery a lieky..Strasne..

lenka0
10. júl 2009

ahojte maminky CATHUSKA tak to je super,ze ste O:K 😀 ja sa uz neviem dockat dalsej poradne a prajem si aby tie dni do porodu ubehli rychlo nech to uz mame za sebou.Kedy ides na dalsiu poradnu?Ja v stredu na 14:45 a pred tym zbehnem na aro kvoly EPID. 😝 tak by som to chcela stihnut. NIKAJANKO ano take babetka sa rodia aj prirodzene nasa mala ma byt tiez valibuk a doki my povedal ze 4kgaz 4,5kg su v pohode ak ma na to aj mamicka panvu ja ju mam dost siroku tak neviem.Ale vraj ked mala nepojde prirodzene bez problemu urobia cisarsky.Asi tak

stovka
10. júl 2009

Mandyk a co sa vlastne stalo? Nerozumiem, pustili Vas domov zo Sace a cez vikend sa nieco stalo? Boli ste v detskej nemocnici?
Drzte sa

lenka0
10. júl 2009

AHOJ MANDYK ktora nemocka je srtasna saca ci nova,tosku som nepochopila,z tepla mi asi hzle pali.Ja som nebola spokojna z novou tam som si aj ja fajne poplakala.aLE UZ STE DOMA A STE ZDRAVE VSAK, je mi luto ze ti to tak nedobre vyslo a mas zle spomienky.Prajem ti v setko dobre aby si na to zle cim skor zabudla 😀

mandyk
10. júl 2009

no zo Sace nas pustali skor aj napriek tomu ze bejby boli zltučke jak citroniky.KOli nedostatku miesta pre rodicky.Rodi sa totiž ako na pase.No a v pondelok nam decka lekarka spravila odbery a vysoky bilirubin..Takze decka zltacka a hajde do novej nemocky na hospitalizaciu . Takze nie saca..to je super nemocnica aj personal ..ale nova.Nova je hrozna a lekari a sestricky ti nic nepovedia absolutne nic. No neda sa to so sacou porovnat.To je na dlhe rozpravanie.Hlavne ze sme uz doma.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre