Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

katrinb
16. dec 2009

jawan - malinky je kraaaaasssssnnnnyyyy. Mozes byt hrdou maminou 🙂

nedockava4
16. dec 2009

baby, ked idem do Sace za doktorom, moze ist aj moj manzel?

miriamah
16. dec 2009

jawan
tak Vám gratulujem a závidime že to máte za sebou hoc no bolo to dost dlhé, dúfam že mna taký maraton nečaká. chcela by som sa spýtať pri akom lekárovi si rodila, lebo ja sa chystám do šace tak o dva týždne až mesiac, no nevieme ako sa bude malému chcieť. Mimochodom aj mi budeme mať Kubka, takže krásne meno. 😉

jawan
16. dec 2009

miriamah: dakujem za prianie a rodila som pri Dosedlovi SUPER doktor. To najdolezitejsie som zabudla napisat ze som nebola nadstrihnuta takze ked som porodila tak mi dali nohy dole a bolo po vsetkom ziadne sitie uz nic. A na druhy den som nevedela ze som rodila nic ma nebolelo mohla som chodit sediet ziedny problem vstat s postele ziadny problem ist na wc ci na malu alebo velku potrebu ked to mam tak natisat no proste je to naj naj naj super vec takto porodit. A Dosedla tak rodi kazdu zenu kym nemusi tak nestriha len maleho som musela vytlacit sama bez pomoci sestriciek ako sa to robit ze vam tlacia brucho a bez pomoci doktora len on mi tam dole stale nieco roztahoval alebo uvolnoval alebo co robil ale bolelo to ako das. Ale na druhy den po porode ani stopa. super super super... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nedockava4
16. dec 2009

jawan....blahozelaaam...maly je krasnucky...hlavne nech ste zdravi...
Ja som dnes bola pri Dosedlovi na poradni...je to uzasny chlap...

cathuska
16. dec 2009

ahojte, Jawan, Nedockava, suhlasim, Dosedla je super doktor a fajn clovek, aj ja som u neho rodila a tiez som nemala nastrih a druhy den som ani necitila nevedela, ze som rodila.. 🙂 Jawan, Jakubko je zlatucky... Nedockava, drzim palce..

jawan
16. dec 2009

Dakujem nedockava a cathuska za blahoprianie a Dosedla je fak naj naj naj doktor dufam ze sa mu necka lebo ho stal spominame 😀 😀 😀 😀

aeouliana
17. dec 2009

JAWAN: malinky je naaaadherny 😀 ake mal miery? 😝 no uzila si si dost...ale teraz sa uz mozes tesit z babenka....neboj vsetkosa ustali. aj ja som v nemocke vobec nespala a potomdoma tiez, ale pomaly sa to da dokopy, neboj! ale to uz asi poznas... ved si hrda maminka 3 deticiek 🙂

suzan280
17. dec 2009

ahojte mamicky a aj buduce!!! pridam sa ku vam.Aj ja chodim ku Dosedlovi a je naozaj zlaty,prijemny.
Jawan,gratulujem ti, Kubko je krasny chlapcek. 🙂

Vedel by mi niekto poradit ako mam zbalit tasku do porodnice.Uz mam vsetko len pocula som ,ze dobre do dvoch tasiek,ale co do jednej co do druhej 😅 😅 😅 ? uz nemam vela casu. Dakujem vopred!

Nedockava4, moj manzel chodi somnou vsade. Jeho praca to dovoly a ja som rada.

petronelka77
17. dec 2009

Ahojte, chcem sa spytat ohladom poucenia, kedy sa tam da ist, v ktore dni a cas...a za kym presne.
Jawan, maly je nadherny, gratulujem mamina 🙂 .
dakujem 😉

nedockava4
17. dec 2009

suzan...no, myslim, ze na Dosedlu len same chvaly 🙂
...co sa tyka tasky do porodnice...hm, neviem preco do 2 tasiek...ale ak ti niekto odpise, tak som zvedava, necham sa poucit...
Aj som mnou chodi manzel vsade, len som nevedela, ako to chodi v Saci....

aeouliana
17. dec 2009

suzan: do dvoch? dovod???? ja sombola zbalea do jednej..zalezi aku velku mas tasku... na co dve? potom to budes vlacit spat aj s babatkom 😀

petronelka: radsej si tam zavolaj a opytaj sa... 🙂

suzan280
17. dec 2009

nesockacva4, ja som to len pocula,ale ked to nemusi bit tak to je super.

nedockava4
17. dec 2009

suzan...no, poviem ti pravdu, neviem...teraz som to 1x pocula od teba...ale mozno treba...ved uvidime, co nam napisu holky, kt. v Saci rodili...

steva
17. dec 2009

ahoj suzan.tak dve tasky preto,lebo tu jednu si beries na vzdycharen.tam si daj wc papier,vodu na pitie,lebo nevies ako dlho tam budes,ak chces tak fotak a doklady a peniaze.este mydlo som myslim mala pri sebe a mobil.no a druhu tasku bud budes mat uz na izbe,ak bude v porodnici prijata skor,alebo staci ak ju manzel bude mat v aute a prinesie ti ju ked ta uz prevezu na izbu.

miriamah
17. dec 2009

jawan:
a ešte jedna otázočka, ako si sa dohodla s Dosedlom že chceš rodiť pri nom, osobne alebo si mu napísala mail, lebo aj tak sa vraj kontaktujú s lekármi. ja idem v utorok do šace tak preto sa pýtam či ho mám osloviť osobne, lebo asi si vyberiem jeho lebo je tu nanho vela pozitívnych reakcií . tak ti dakujem za odpoved.

aeouliana
17. dec 2009

steva: moooze byt. ja som mala cisarak, sla som sarovno ubytovat na izbu a vodu, telefon a zvysok som si dala len do malej igelitky a sanitar mi to vzal na JISku ked ma odnasali z operacky. 🙂

suzan280
17. dec 2009

steva diky! vidim ,ze mas "snž".drzim vam palce!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jaro vas videl s novym kocikom,aky je??? Kubko spokojny? Pusu

jawan
17. dec 2009

aeouliana: dakujem za gratulaciu 🙂 🙂 🙂 a dufam ze sa to pomali ustali lebo stale nieco robim do toho mali no nemam si cas ani sadnut a uz je vecer 😝 😝 😝

jawan
17. dec 2009

suzan: Dakujem aj tebe za gratulaciu 🙂 🙂 🙂 ani ja som nepocula ze sa treba zbalit do dvoch tasiek ja som mala v jednej velkej taske vsetko jednu vodu som si zobrala do ruky a potom mi manzel doniesol cele balenie ked som porodila. Ja som isla na porodnu salu hned z domu a na vzdycharni su skrinky tam mi dala tasku sestricka a co som potrebovala tak som si vybrala a mala som tam vsetko fotak kameru osobne veci...

petronelka: aj tebe dakujem. co sa tyka poucenia o epi tak tam ta posle sestricka je to tusim na piatom poschodi ale sestricka ti vsetko vysvetli a da ti aj papier ako tam maju ordinacne hodiny ked nie tak si to radsej pitaj skor lebo idu sviatky a aby si to stihla

miriamah: mne robil Dosedla amniocentezu a tam som sa s nim dohodla na porode ale ked ides do sace tak ked si tam osobne tak sa kludne dohodni je to lepsie

aeouliana: zabudla som mali vazil 3300g a 52cm 🙂 🙂 🙂 nato ze bol taky malinky tak sa mu na svet islo tazko mladsia dcera mala 3600g a porodila som ju za hodinu 🙂 🙂

aeouliana
17. dec 2009

jawan: no my sme sa hned v ytesovali ked tu napisala Tvoja dcerka 🙂 poznam ten pocit, ze nic nestiham. ja mam Sasku doma tento tyzden a dnes som este o pol 3 poobede bola v pyzame 😀 jednoducho som sa nestihla prezliect....

steva
18. dec 2009

Suzan Kubkovi sa kocik paci,vsetko sleduje.este som zabudla ze ti treba uterak na vzdycharen,ja som sa sprchovala kazdych desat minut ku koncu a tak si zober radsej dva.PA.

suzan280
18. dec 2009

petronelka: Ja som tento tyzden bola na pouceni o epi.Z 5poschodia ma poslali na 1. na ARO.
Stefi,diky!!!

miriamah
18. dec 2009

jawan:
ahoj, tak ti dakujem za odpovede ale ešte jednu otázočku som zabudla, že kolko sa tak dnes dáva doktorom, ked nechces napísať konkrétne kolko si dávala ty tak aspon cca lebo ja nemám ani potuchy. A mám mu dať trebárs polovicu pred pôrodom a polovicu po lebo som čítala že aj tak niektoré robia. ked to nechceš písať tu tak mi napís do IP. veľmi pekne dakujem. 🙂

katrinb
18. dec 2009

miriamah - a potom das vediet aj mne tu sumu? Aj ja neviem vobec... kolko 😒

marunka71
18. dec 2009

jawan:miriamah:Túto sumu by som rada vedela aj ja 😝 ďakujem

cathuska
18. dec 2009

ahojky pokial viem, dava sa po porode, a zvykne sa davat od 100 - 200 Eur a nejak dezert alebo flasa.....ja som dala 100 Eur, Merci dezert a flasu whisky a bolo to v pohode 🙂

katrinb
18. dec 2009

cathuska - dik, dik, dik za info

marunka71
19. dec 2009

cathuska:ďakujem za informáciu.A u koho si rodila?

garonka
19. dec 2009

baby ja som doktorovi sľubila ryby zubača a šťuku peniaze nechcel tak svokor ma čo robiť 😅
inač ako vezmete babenka domov z pôrodky vo vaničke či vajíčku? dava ta nemocnica nariadenie ako ma ísť babo domov? a aj čo sa týka oblečenia?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre