Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

mimka252
11. sep 2013

@kacenka78 Dakujem velmi pekne 🙂 A ako dlho trval ten vyvolavany porod? Mala si velke bolesti alebo sa to dalo?

kacenka78
11. sep 2013

@mimka252 nebudem ťa strašiť 🙂 vyvolavacku som dostala cca okolo pol deviatej a o jedenastej bol maly na svete 🙂 no a prvu hodinu som nemala ziadne kontrakcie a za tu dalsiu sa to spustilo takou rychlostou, ze tu dalsiu hodinu som si odtrpela, ale stalo to zato... nechcela by som byt v kozi mamiciek, ktore maju kontrakcie dlhsie ako som to zvladala ja.....

bianocka
11. sep 2013

@sunny15 Urcite je lepsie sa objednat, sestricka sa snazi si pacientky tak davat, aby sa nenakopilo vela naraz.

mimka252
11. sep 2013

@kacenka78 Hehe, dakujem za odpoved...preto sa pytam, lebo kamaratke Toth vyvolaval a trapila sa cez 22 hodin hned od zaciatku so silnymi kontrakciami ako jej tiekli infuzie, aj tabletky do posvy... az nakoniec to skoncilo aj tak sekciou. No dufam, ze nebude dovod na vyvolavanie, naozaj je to asi individualne, ako komu a co zaberie. 🙂

chuchu86
17. sep 2013

ahojte baby chcem sa opýtať dr. Linkesch koľko môže mať rokov ? je to mladý alebo starší doktor ?

avoline
17. sep 2013

ja som tu tiez rodila v nemocnici v saci mala som taku mladu doktorku a bola velmi mila pri porode ,,, co sa tyka izieb mala som nadstandart len mozem odporucit na jednotku ,strava celkom usla , v januari ma caka druhy porod takze mozem len a len odporucit

bianocka
17. sep 2013

@chuchu86 Podla mna moze mat tak 40-45. Kazdopadne je velmi sympaticky a prijemny 🙂

cuculik1
1. okt 2013

Baby nie som z ke; ale az pp. Mam trosku komplikovane tehu kvoli vysokej zrazanlivosti a rozmyslam aj nad porodom v ke.Je v saci nejaky dobry porodnik? Ako to funguje so zazmluvnenim ?

danka2105
1. okt 2013

@cuculik1 Ahoj, v Saci su vsetci dobrí 🙂 Ja som pred rokom rodila u Dr. Dosedlu, maximalna spokojnost. Zazmluvnovat nemusis, staci sa dohodnut s porodnikom, ktoreho si vyberies.

caelley
16. okt 2013

Ahojte. Buduci tyzden idem prvykrat do poradne do Sace, kedze tam chcem rodit a budem 36tt. Pred poradnou mam ist ale este na ultrazvuk, tie co ste tam chodili do poradne, to je obycajny klasicky ultrazvuk, alebo ten 3D? A plati sa tam za obycajny /nie 3D/ ultrazvuk?
A ked ste sli do poradne, bol tam stale iny doktor, alebo vas objednavali k tomu istemu do kazdej poradne? Nemam vybrateho porodnika, nikoho tam nepoznam takze budem rodit u toho, kto bude v sluzbe, verim ze su tam vsetci dobri lekari. 🙂
Dakujem za odpovede

blackcat8885
16. okt 2013

@caelley Na recepcii sa platí jednorazový poplatok okolo 6e za to,že tam budeš chodiť.Ten doklad daj potom sestričke. 3D sa platí takže to asi bude normalny ultrazvuk ako na poradni.Lekári sú tam všetci dobrí 🙂 držím palce

julinkaaa11
16. okt 2013

ahojte...chcela by som sa spytat...ako je to s navstevami na tych novych izbach? Pustia manzela na navstevu az do izby, alebo treba chodit na chodbu? Ak chce navsteva vidiet babatko, da sa dohodnut so sestrickami ze na chvilku vynesiem babo na chodbu?
A este by som sa chcela spytat, mate niektora zoznam veci ktore si treba priniest do porodnice? Kedze kazda nemocnica moze mat iny...
Dakujem 😉

mexico_16
16. okt 2013

@julinkaaa11 moze manzel aj navsteva na izbu 😉 😉

blackcat8885
17. okt 2013

@julinkaaa11 Veci klasika- nočné košele,uteráky,kozmetika-čo chceš,nejaká voda nebublinková,nič extra pre Teba-vložky Ti daju na nadštandarde ale ja som mala aj svoje.Pre bábo plienky,krem na riťku,vlhčene utierky,ak chceš aj oblečenie ale oni dávajú to ich,rukavičky,čiapočku môžeš nič viac Ti netreba.Veci na cestu Ti môže doniesť manžel

julinkaaa11
17. okt 2013

@blackcat8885 dakujem 🙂

dafy
17. okt 2013

ahojte 🙂 prosím rodila ste niektorá pri Dr...(Richnavský)..aký má pristup,,atd dakujem 🙂

maria.vinea
20. okt 2013

@cuculik1
ahoj zazmluvnenie neodporucam, je to vysoka suma a stopercentnu istotu nemas ze ti ten dr naozaj pride, lebo stat sa moze cokolvek. Treba si vybrat porodnika, dohodnut sa s nim a uz je to potom prijemnejsie ak chodis do porodu len k nemu a nevidi ta zakazdym iny lekar, a nemusis cakat v poradni s ostatnymi tehulkami. Ja som rodila u dr. Dosedlu, toho casu primara a som maximalne spokojna.

tehulkake
21. okt 2013

jooj zienky vela zalezi od sestier, vsetky sa pytate na lekarov, ale ja keby neboli sestier tak neviem, neviem, toth je mesiar, ja som pri nom rodila, a nikdy viac, vazna tvar, wrr, dieta mi hnad zobrali a tak,

tehulkake
21. okt 2013

@chuchu86 baba co somnou lezela, tak rodila unho, a velmi si ho chvalila 🙂

tehulkake
21. okt 2013

@kacenka78 presne aj mne tak, a preto tam dalsie rodit nechcem, ved ma pripravili a take krasne chvile

tehulkake
21. okt 2013

@michaelahomolova85 hihi aj aj som chcela nadstan. a lezala som s rodiacimi zenami🙂

natalia000
24. okt 2013

@sisa79 ja som rodila pred 6 tyzdnami, a zoznam veci ti daju ked pojdes do poradne, pytaj si ho radsej

natalia000
24. okt 2013

@julinkaaa11 moze vtych VIP izbach dokonca za priplatok tam moze aj nocovat stebou AK si v jednotke al. V apartmane

julinkaaa11
24. okt 2013

@natalia000 to je fajn...a urcite by sme to aj pri prvej dcerke vyuzili...ale teraz kedze cakam druhe babo, tak manzel bude musiet byt domka s dcerkou....ale je to fajn info 😉 dakujem

natalia000
24. okt 2013

Maminy MNA zaujima či primar Erik Dosedla robi aj klasicku ambulanciu alebo len poradne pre tehotne?

blackcat8885
24. okt 2013

@natalia000 Je primár a má toho veľa tak ja myslím,že nie treba tam zavolať

nedockava4
25. okt 2013

@natalia000 ahoj, mozem ta poprosit, hodis sem zoznam veci do porodnice? Ja som uz sice v Saci rodila pred 4 rokmi, ale len ci mas vsetko 🙂

natalia000
25. okt 2013

@nedockava4 ahooj no ten zoznam som mala pred rokem, teraz co som rodila už som šla podla toho co pamatam takže dve nocne kosele, župan, papuce, hygien.věci, uterak, poporodne gate, pre babo plienky, a oblecko Pri odchode domov v porodnici ti dietatko obliekaju oni, tiez mozes krém na bradavky, sudocrem, fotak, já som si vzala knihu, tablet a MP3 ;))

tchaliak
26. okt 2013

@natalia000 myslim, ze to so si vymenovala sedi 🙂 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre