Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

teleranka
1. mar 2012

@anicka9
@silvulik10
ahojte kočky, tak ja som dnes odišla s dlhym nosom z novej... neurobili mi žiadne vyšetrenie, jedna ma poslala na polikliniku sever, že tam ma na "niekedy" objednajú, dalsi dvaja lekari tam neboli, dalsi, ze akoze co ja tam vobec chcem... ta sme še pobaveli, no 😎 😀
boli ma brusko strasne velmi, tak ma drahy stopol v mojej snahe ist niekam do mesta a ulozil ma do postele. ale aspon uvari hehehehehehe 🙂

vy ako baby dneska?

sveronikas
1. mar 2012

@anci852 ,no ja tak nejako podobne. uz mam za sebou dnes poradnu aj poucenie od rana mam akura tak dost a to som tam bola uz o pol deviatej. teba kedy caka najblizsia poradna? ja idem 9.teho...

teleranka
1. mar 2012

@sveronikas ahoj a u koho si bola dnes na poradni?

silvulik10
1. mar 2012

@teleranka @anicka9 ahojte kočky, tak ja som bola dnes na internom, musím zbierať 24 hod. moč v nedeľu a v pondelok znova na interné. Pravdu povediac, už ma nebaví chodiť toľko po lekároch. Navarené mám, robila som zeleninovú polievku a pirohy z lekvárom, manžel mal ešte stroganov zo včera a zajtra variť nemusím, lebo mamka mi dnes urobí segedínsky guláš, takže si vyložím nohy a budem oddychovať. Zajtra akurát upečiem tie dve torty, dnes sa mi už nechce.
teleranka, to akože prečo Ti neurobili vyšetrenie? to čo za spôsoby? A ak Ťa bolí bruško, no závisí od toho, že kde mala by si ísť k lekárovi.
anicka9 ako si dnes dopadla? dúfam, že dobre.

teleranka
1. mar 2012

@silvulik10 poslali ma na polikliniku podla miesta bydliska, ze tam ma objednaju na nejaky termin. mne lekar ale povedal, ze vaslovene do nemocnice mam ist. dalsi ma poslali tam , hentam, behala som tam hore dole, nakoniec ze najskor buducu stredu ma vezmu 😀
tak ale nevadi, apson som sa vyvencila vonku. mozem sa opytat, preco musis zbierat ten moč 24hodin?

danniellitta
1. mar 2012

ahojte ja som bola 29.2 na kontrole v Saci a vybrala som si na odporucania doktora Dosedla musim uznat zatial mam z neho dobry pocit a ma velmi dobre odporucania a aj diplomov ma najviac zo vsetkych doktorov . Ja idem v pondelok na vyvolany porod tak sme sa dohodli tak drzte palce . Co sa tyka izieb maju tam etraz urobene nove oddelenie to VIP a standard izba stoji 50 eur a nadstandard 70 . uvidim ktora bude volna a dam vediet ake to tam je .

sveronikas
1. mar 2012

@teleranka , ahoj, no dnes som mala zase šťastie na mladú MUDr. Ružičkovú, a vlastne mne to môže byť jedno lebo nemám nikoho konkrétneho ...dúfam, že Dr. kt. ma bude rodiť tak bude mať náladu lebo mi je dosť proti srsti keď je niekto podráždený a sa ani neodzdravý, no čo už tu sme na Slovensku 🙂

anci852
1. mar 2012

@sveronikas Ahojky, a ak odopadla poradňa, je všetko OK, dufam? Ja idem v pondelok piateho. A co nebola k tebe mila pani Dr. dnes vari?

sveronikas
1. mar 2012

@anci852, Poradňa dopadla super, som tam prišla už o pol deviatej do prázdnej čakárne,samozrejme že aj napriek tomu som dosť čakala,ale bolo to lepšie ako minule 🙂 , potom som zašla na to poučenie, kedže aj tam mali dosť ľudí tak som tiež čakala, nakoniec som došla domov niečo po 12tej a ma to zmohlo rovno do postele 🙂 🙂 . Pani Dr. bola super milá len niekt. Dr. čo sa premávali po chodbe tak sa ani neodzdravili, ale ako som už písala tu sme na Slovensku tu je to normálne, to len možno nie som zvyknutá na takéto správanie 🙂 😉

tomynika
1. mar 2012

ahojte kocky ja idem zajtra na SC a chcem vam napisat moje dnesne poucenie. nakolko mi dnes robili predoperacne odber krvy, ekg v pohode a potom som isla na aro na poucenie anesteziologie tak tam ma sprdol lekar ze on chce vysledky z krvy no ale tie som nemala nakolko mi krv brali cca hodinu pred nim. Tak ma poslal naspat hore na tehu.ambulanciu a tam mi sestricka povedala ze mi nic netreba nakolko som tehu ze maju dohodu s prednostom ze takto to funguje tak aby ste vedeli a nedali sa odbit lekarom na ARO.
Tak ho treba poucit 🙂

anci852
1. mar 2012

@sveronikas No tak vies mozno len mysleli na to ako maju vela prace, tak pozabudli sa odzdravit..Tak to ti verim, ze si odpadla do postele, ja aj ked som doma a nic nerobim tak okolo osmej vecer som uz taka unavena, ze sa normalne tesim do postele 🙂
Fiha, ale aj tak si tam bola hodne dlho, hlavne, ze ti to dobre dopadlo. A robili ti aj ultrazvuk aj monitor aj vysetrenie?

sveronikas
1. mar 2012

@anci852, No u mňa to je už asi mesiac tak, že vstávam o 10tej o tej 14tej si na hodku, dve pospím a potom chodím spať až o polnoci , kým zaspím poriadne tak je aj 5 hodín, takže nic moc, ale to patrí k tomu...No aj ja si myslím, že dlho ale čo už, no robili mi monitor aj vyšetrenie, ultrazvuk nie ten mi robili minule keď som bola...🙂

sveronikas
1. mar 2012

@tomynika , ahoj no to som počula akurát som bola na monitore 🙂 🙂

sveronikas
1. mar 2012

@tomynika , držím palčeky 🙂

tomynika
1. mar 2012

@sveronikas ako nech prehanaju niekoho ineho nie tehotne 🙂

sveronikas
1. mar 2012

@tomynika , tak veru tak , neviem ako ty ale keby že sa to stane mne tak by sa mi minimálne zvýšil môj nízky tlak 🙂

solobeats
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
solobeats
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
solobeats
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
solobeats
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
solobeats
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
solobeats
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
solobeats
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teleranka
1. mar 2012

@tomynika a potom uz do teba na ARE nepindali? ked ti robia cisarsky zajtra, nastupujes uz dnes ci az zajtra, a aku anestezu si si zvolila? inak nevies, aj klystir sa dava pred cisarskym? kto ta bude operovat?

silvulik10
1. mar 2012

@teleranka ahoj, tak moč musím zbierať na vyšetrenie či náhodou obličky neprepúšťajú bielkoviny. Ak áno tak to znamená, že má preeklampsiu a to asi treba ísť do nemocnice. No neviem čo mi ešte zistia, ale normálne mi to už lezie na nervy.

teleranka
1. mar 2012

@silvulik10 mozno ta len strasia... nic Ti nezistia!!!! a hotovo. odovzdaj im ten moc a nech si trhnu, nic ti nenajdu. verim ti, ze ti to uz lezie na nervy, tiez si niekedy pripadam ako hypochonder 😝

anicka9
2. mar 2012

@teleranka Ahoj, až dnes odpisujem, včera som tu bola len na skok. Tak to ťa riadne prehnali. Toto mne sa vôbec nepáči, človeka si prehadzujú medzi sebou ako horúci zemiak 😠 . To bruško ťa bolelo asi z toho, že si sa veľa nachodila. Ja som včera tiež dosť našlapala, až som potom už ku koncu nevládala 😒 Bolo sme si včera po objednané vajíčko, takže už máme komplet kočík 🙂 V pondelok idem do Šace za dr. Dosedlom, sme sa dohodli. Tak som zvedavá 🙂 Ináč dnes je krásne počasie, mať tak bambuľku už pri sebe, tak sme na prechádzke 😎

anicka9
2. mar 2012

@silvulik10 Ahoj, až dnes akosi odpisujem 🙂 Jooj tak dúfam, že to bude dobre na internom a ako písala @teleranka možno ťa len strašia...Dnes si urob poriadny oddych s vyloženými nohami a kávičkou 😉 V pondelok idem do Šace za dr. Dosedlom, tak potom napíšem, že čo a ako som dopadla. Dneska sa budú oblizovať varešky čo keď vypekáš 😀 mňam mňam..

silvulik10
2. mar 2012

@anicka9 Ahoj moja, tak ako si dopadla na tej diabetológii? dúfam, že všetko ok 🙂 Ja dnes od rána vypekám, ale tortičky sú hotové, chvala bohu. Oblizovať nezviknem, normálne sa mi to hnusí už. Inak počasie aj u nás krásne, zajtra sa asi vyberiem do záhrady trošku na čerstvý vzduch. No a v nedeľu môžem sedieť doma, kvôli tomu moču, ale dúfam, že výsledky budú v poriadku. Ja idem za Dosedlom až 16.3. a aj do poradne a dúfam, že dovtedy ma ešte pošlú aj na kardiológiu.
@teleranka Ahoj, bruško už dobre? Oddýchla si si včera? Ja dnes budem ťahať jazyk po zemi nakoľko ráno od 8mej do 13 tej som robila torty. No a vnoci som sa veľmi nevyspala a ešte aj ten hrozný kŕč, ráno som sa ledva postavila na nohu ☹

anicka9
2. mar 2012

@silvulik10 Ahojček, brali mi krv a na druhý týždeň volám o výsledky. Dúfam, že bude všetko ok 🙂 Tak to ti verím, že sa ti to už aj hnusí, keď si už toľko toho napiekla 😉 U nás trochu pofukuje vietor, ale už by nemusel. Zajtra keď bude tiež také počasíčko sa možno pôjdeme niekam prejsť 🙂 Tak aspoň zajtra si uži, keď v nedeľu budeš musieť ostať doma. Verím, že výsledky budeš mať v poriadku 😉 Nevieš čo všetko mi budú v pondelok robiť?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre