Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

elfka.elfka
10. apr 2012

@tina_ochotnicka ahoj, pokial viem, tak kludne mailom sa mu mozes ozvat a opytat sa ci by ta vzal. to je podla man najlepsia cesta.

jjeanny
10. apr 2012

@silvulik10 @anicka9 ahojte kocky, ja som akurat prisla z poradne, tak v nedelu idem na prijem a uz aj rodime 🙂 smiala som sa, ze nedelne decko to bude . Tak sme to naplanovali s lekarom nakoniec. A pytala som sa, ze maju plno 😖
@teleranka dufam, ze je vsetko ok , daj nam vediet.
@silvulik10 moja vydrz, verim , ze mas toho dost .. ja uz doslova nevladzem, tiez mam bolesti k veceru. Ty este aj tie opuchy k tomu, ja trocha tiez vidim na nohach , rukach .. ale da sa to . Daj mi vediet, co Ti povedali zajtra.
@anicka9 takze s kojenim je to dobre, super .. ja som pri prvom stracala skoro mlieko a pediatricka ma tiez poslala domov s nutrilonom 😒 cize teraz sa budem snazit za kazdu cenu kojit . Takze vstavate v noci, to sa casom upravi 🙂 ja tiez pamätam na 2-3 hodinove pochody s malym v obyvacke.
@tina_ochotnicka ahoj, ja som ho nakontaktovala na mail. Ved ten mail je aj verejne pristupny, kludne mu napis .. urcite sa Ti ozve.

anicka9
10. apr 2012

@jjeanny Ahoj, takže v nedeľu je Jarko na svete 😉 super, už to budeš mať za sebou. Tak dúfam, že sa to už bude len e len zlepšovať. Túto noc vstala Romanka dvakrát a bola hore asi po hodinke. Ale stále lepšie ako by bola hore vkuse 2-3 hodiny.

anicka9
10. apr 2012

@teleranka Naďi ráno som na Teba myslela...Junior by mal byť už na svete nie? Potom napíš, že ako 🙂

jjeanny
10. apr 2012

Viete mi povedat, to ked idem v nedelu rano na prijem , to bude otvorene normalne cez vratnicu ako je hlavny vchod? Ked som rodila prveho v noci , tak sme museli ist z boku .. ako chodia zachranky.
@anicka9 ano , snad bude vsetko v pohode 😉 ale D. sa tak tvari stale, ze akoze vsetko je super, co je fajn, lebo ja niekedy stresujem aj pre blbost. Jooj uz aj ja chcem byt doma s malym , tak ako ty s Romankou , bojim sa dost toho porodu.

anicka9
10. apr 2012

@jjeanny Bude všetko v pohode 🙂 treba myslieť pozitívne. Pozri dnes je utorok a do nedele to už zbehne rýchlo uvidíš a ani sa nenazdáš a pôrod budeš mať za sebou a Jarka pri sebe 😉 A budete si vychutnávať jeden druhého 🙂

kvila
10. apr 2012

Ahojte dievcata, tak sme doma. Stastlivo 🙂)) Porod som prezila... sama tomu neverim 😅 hadam vam napisem este dnes, ako to islo... ale teraz mam spiaceho Simonka na rukach, zle sa mi s 1 rukou pise. Ale stretla som aj Katku, ma krasnu Adelku, ale trosku sa trapia s mlieckom, lebo maju malo... Ja sa tiez trapim, lebo mam strasne vela a babatko ma straaasne dohryzlo... ale hlavne ze sme doma. Tak sa vsetky drzte a ja sa este ozvem. Ahojte 😉

teleranka
10. apr 2012

@anicka9
ahojteeeeeee baby,tak mame to za sebou. Julian sa narodil dnes rano, 3000gramov a 49cm. je nadherny... lezim na jis,pichaju mi vsetko mozne, ale nezabera...bolesti jak hovado,strasne nieco, citim sa ako idiot,ale fakt to boli....fnuk fnuk

jjeanny
10. apr 2012

@teleranka Gratulujeeeem 🙂 vydrz - super uz to mas za sebou . Krasne miery , vela zdravia .

anicka9
10. apr 2012

@teleranka Ahoj, tak oficiálne gratulujem k Julianovi 😉 Nech ste obaja v poriadku a Tebe rýchle zotavenie a veľa mliečka.Nemáš sa prečo cítiť ako idiot, len vydrž, myslím na Vás 🙂

anicka9
10. apr 2012

@kvila Ahoj gratulujem k synčekovi, veľa zdravia drobcovi a maminke rýchle zotavenie sa z pôrodu 😉

mirka_aa
10. apr 2012

@teleranka jeeeej 🙂 tak to gratulujem..stale ma tak zahreje pri srdiecku ked to ma dalsia mamicka za sebou 🙂 tak vela sily, drzte sa 🙂
@kvila gratulujem k stastnemu navratu domkov aj s dalsim clenom rodiny 🙂 vela stastia a tiez sil pri staroslivosti o deturence 🙂

mexico_16
11. apr 2012

@teleranka Nadinka moja gratulujeeeeem tak sa drzte a vela zdravicka malemu..Tesiim sa na foto 😉 A ver,ze bolest prejde ked budes mat maleho v naruci 😵 cmuuuk

zuzi241
11. apr 2012

ahojte dievcata.kedy priblizne ste isli prvy krat do Sace?az v 36.tyzdni??mne totiz moja lekarka dala este termin na 10.5.-co by mi mala robit aj odber,aj vyter..to bude presne v 36.tyzdni...alebo mam ist radsej priamo do Sace a opytat sa,ze co a ako?ake to tam je???sestry...lekari...oddelenie..zaujima ma kazdy nazor,aj vsetko ostatne 🙂 dakujem 🙂

mirka_aa
11. apr 2012

@zuzi241 ahoj 🙂 ja som tiez sla prvy krat do sace az v 36.tyzdni..myslim ze to uplne staci lebo tam sa uz chodi kazdy tyzden potom..rodit som tam este nerodila,ale lekary su tam vraj super,aj ked ja mam dohodnuteho len jedneho...z pocutia co som sa fakt vela pytala,tak na nemocnicu sacu ako celkovo sa nikto nestazoval,akurat ze je tam dost ciganiek,treba si zaplatit nadstandardnu izbu aby si nemusela pri nich lezat..ale v podstate dnes je uz ciganiek vsade vela..ja som jednoznacne mala vybratu sacu lebo do novej ani starej nemocnice som ist nechcela,vela staznosti som pocula...a este koly lekarovy ktoreho som si vybrala,zatial je fakt super,viacere co si tu piseme mame dohodnuteho jeho..a zatial som v saci spokojna uvidime po porode 🙂

jjeanny
11. apr 2012

@zuzi241 ahoj, kludne chod este 10.5 k sv. lekarke, pretoze aj ten vyter, co spominas , oni potom vyzaduju vysledky v Saci. Co sa tyka nemocnice, oddelenia, ja som tam rodila aj prvykrat aj teraz v nedelu idem . Prvykrat som nemala dohodnuteho lekara a pri komplikaciach , ktore sa necakane vyskytli , ma odrodil perfektne, teraz som sa uz dohodla s lekarom aj kvoli tomu, ze na spominane poradne potom chodis len k nemu a na konkretnu hodinu,ale ked nemas dohodnuteho .. neraz tam cakas aj zopar hod. Neviem, co by Ta este zaujimalo, mozes kludne napisat IP. Pekny den 😉

zuzi241
11. apr 2012

@mirka_aa
@jjeanny dakujem kocky,ste zlate...zrejme viem o ktoreh pana doktora ide,pocula som o nom dost,dufam,ze budete spokojne,ze vam vsetko dobre dopadne,uz sa vam to dost krati 🙂

mirka_aa
11. apr 2012

@zuzi241 neni zac,dakujeme 🙂 uvidis,aj tebe uz tych par tyzdnov rychlo zbehne.. 🙂

zuzi241
11. apr 2012

@mirka_aa no,po pravde,uz by som to mala niekedy najradsej za sebou,kedze sa citim velka ako balon,ale viem,ze to uz zbehne 🙂

martinaf.
11. apr 2012

@elfka.elfka urcite mozes mailom myslim ze je to najcastejsi sposob ako sa mu ozvat a dohodnut sa aspon tu co aj baby spominali tak to funguje aj ja som sa mu ozvala takto v 36 tt drzim prsty

martinaf.
11. apr 2012

@kvila jeej tak vitaj domka a nech ste zdravucki a prezivajte krasne dniky s malinkym cela rodinka, ja som dnes po poradni a predoperacnom vysetreni a datum na sekciu uz mam 18.4. takze este tyzden a ide sa na to 🙂 dufam ze takto 2v1 dovtedy vydrzim.. tak sa optaruj

martinaf.
11. apr 2012

@teleranka blahozelam k babatku a prajem skore zotavenie a cim menej bolesti ale o to viac nech uz prezivas len vela radosti a spokojnosti ... neboj sa bude to kazdy den lepsie len vydrz... drzim prsty

silvulik10
11. apr 2012

@jjeanny Ahoj moja 🙂 Tak a som po poradni. Ultrazvuk mi dnes robil Tomašu. Veľkosť 2810g, prietoky ok, placenta už typ III. CTG my dnes nerobili, vyšetrenie dopadlo tak, že malý nalieha hlavičkou na hrádzu, bruško kleslo, no zatvorená som na 2 zámky ☹ Takže ešte pôrod z toho nebude. Poslal ma na interné, že vraj tie opuchy sú strašné, takže zajtra idem na interné. Stihla som aj poučenie o EPI, ale čakala som vyše hodiny. Ďalšie poradňa o týždeň, dúfam, že sa to trošku pohne.
Nedeľa sa blíži, veľmi na Teba myslím a držím všetkých 20 🙂 Pekný večer.

mg25
12. apr 2012

@teleranka Nadi gratulujem z celeho srdca 😵 , pisala som ti aj spravu, neskoro som si vsimla,ze fungujes na mobile. Dufam,ze bolesti uz polavili 🙂
Ako tak citam,ste tu same aprilovky...julovky by sa nenasli? 😅 Ale to maju este cas vybavovat porodnicu, ja byvam asi 100 metrov od tej nasej sacanskej 😀

jjeanny
12. apr 2012

@silvulik10 Tak este mas trocha casu, vydrzte aspon do 38 🙂 Hej, poucenie niekedy trva .. ja som tiez minule asi tak cakala. Cize aj on povedal, ze opuchy su zle? No daj este vediet , co na internom. Dakujem, ze na mna myslis, ja sa neviem dockat, kedy maleho budem drzat v naruci. Pekny den 🙂

fabias
12. apr 2012

@mg25 ja mám termín 14.7. ale do Šace mám asi 60 km 😀

mg25
12. apr 2012

@fabias no vec to, ze vy "cezpolne" sa takym este nezaoberate v podstate 🙂 ja som v nej uz doma po 4 "rekreaciach" 😀 tak tiez by som rada poznala nejaku babu, aby nam bolo v juli veselsie a podporili sme sa 🙂 a chystas sa sem rodit?

zuzla80
12. apr 2012

@mg25 ahoj aj ja som júlo-augustovka, uvidíme ako to vypukne, ale skôr si myslím, že v júli isto rodíme. A Šaca to u mňa určite istí tiež, aj prvé som tam rodila, a aj druhé určite budem, tiež to nemám ďaleko 😨
Baby tu každý deň sledujem, ako sa držia, ako sú spokojné s lekármi, lebo veľmi váham nad výberom lekára, ale neviem sa rozhodnúť. Malú mi odrodil (cisárskym) Linkesch, ale ten už odišiel na rastislavku, inak by som ho brala všetkými 10timi, ale teraz by som radšej rodila normálne, ak to jazva vydrží a nie som ešte rozhodnutá u koho... Ty si budeš vyberať konkrétneho lekára?

Babulky gratulujem vám k detičkami a prajem len a len kopec zdravíčka a radosti z nich

fabias
12. apr 2012

@mg25 ja som v Šaci rodila v 2009 a teraz by som chcela znova 🙂 Bola som tam teraz na morfo.UTZ a v 30t. sa mám ešte objednáť na fetálny screening a potom sa mám ozvať dokimu v 36.t. 🙂

elfka.elfka
12. apr 2012

ahojte, ja som tu rodila vcera 😀 a som prespokojna, pristup lekarov, sestriciek, nestretla som tu neprijemnu osobu, este aj tetuska v bufete je milucka, a to nehovorim o novych prerobenych priestoroch a izbach, tie su prenadherne s detskou postielkou a komplet vybavenim, citim sa ako keby som rodila na zahranicnej klinike...
porod bol uzasny vdaka Dosedlovi, ktore sme si na porod dohodli a teda je to nenormalny profik, zachranil ma od cisarskeho a rodila som bez nastrihu a sitia, oproti prvemu porodu viem porovnat aka je rehabilitacia bez sitia a s sitim... velmi nam pomohol a neskutocne nas aj psychycky tahal, ozaj klobuk dole.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre