Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

janka08
23. dec 2007

Pekne bieke ranko 🙂

vera113
23. dec 2007

janka -som z druhého konca sveta 😒 Ešte "trošku" ďalej ako sú Michalovce. Ale radšej pôjdem do KE ako ostať v tých "úžasných" podmienkach tu u nás. hodmon - ja mám tú istu túžbu. Vo štvrtok idem na kontrolu práve k dok. Ševčovičovej a tiež sa jej budem pýtať na to, či si môžem pozrieť prostredie, aby som mala menší strach. Dám potom vedieť, ako to dopadlo 😉

janka08
23. dec 2007

Verka ja mam pri MI babku 🙂 A ta pani dokt je fakt zlata.

hodmon
25. dec 2007

vera113 - si zlata, budem rada ak sa ozves. Ja mam este cas, takze som sa k nej nedostala, ale chcela by som uz vediet co a ako. Chces ju mat aj pri porode? Ja o nej nic neviem, ale moja hematologicka mi ju odporucila. Najkor som si myslela, ze si nebudem nikoho platit,aj tak to dost bude stat,ked nie som z kosic.Ale teraz uz vaham,ked mi povedala ze jedine k nej.

lenkalienka4
25. dec 2007

hodmon: mas IP 😀

hodmon
26. dec 2007

lenkalienka4: co myslis tym IP?

janka08
26. dec 2007

Mala na mysli internu postu 😀

hodmon
26. dec 2007

Internu postu nemam, teda aspon o tom neviem.

vera113
28. dec 2007

Ahojte, tak kontrolu už mám za sebou, všetko je O.K. tak sa vytešujem 😀 Vravela som, že napíšem ako som dopadla s tou obhliadkou a či mi ju urobili. Takže: Ševčovičová je zlatá žienka, tú obhliadku mi urobila ona, všetko mi vysvetlila, všetko na čo som sa pýtala (aj to na čo nie). Pôrodnú sálu som nevidela (ani som sa na ňu totižto nepýtala) Takže to dopadlo dobre.
hodmon - nepýtaj sa sestričky, ale priamo lekárov, oni sú možno ešte zlatší než sestričky... 😅

hodmon
28. dec 2007

Dakujem za info. Takze myslis, ze sa tym teraz vobec nemam zaoberat? Staci ak pojdem za tou Sevcovicovou az v tom 36-37 tt?

janka08
28. dec 2007

Very ahoj tak to je dobre ze je vsetko o.k. uz som si myslelaci nahodou nieste v porodnici 😀 Sevcovicova je zlata vsak??Porodnu salu maju aj samostatnu a tu som chcela ale bola obsadena ☹

dalli
29. dec 2007

je zlatá, len keby mala viac času sa venovať pacientom 😒

vera113
29. dec 2007

Hodmon - teraz sa tým netráp, naozaj stačí skočiť tam až v 36 a popýtať sa, určite Ti to poukazujú... 😀
Janka - ahoj, ja som rada, že som doma aj keď už začínam mať také stavy, že by som mrňouska mala najradšej už pri sebe.. 😅 Ako po sviatkoch? Ako as tešil Marko z prvého stromčeka? 😵
dalli - zas na druhej strane je to nemocnica, nie ambulancia, takže celkom ju chápem, že nestíha... Ja som mala dosť, keď som chodila do roboty, do školy - zanedbávala som každého - ona má ordináciu, služby na sále a pacientky...tiež nie málo. No na Slovensku je to tak... ☹ 😅

janka08
29. dec 2007

Ahoj Verka.Po sviatkoch super skoda ze Marko este tak nic nevnimal ☹ Very a ty mas planovany porod?

vera113
29. dec 2007

Ale aspoň ste mali živý darček pod stromčekom 😉 😵 Termín je 27. január - tak šete máme "čas". A čo Silvester? Predpokladám, že budete doma...

janka08
29. dec 2007

Ano papucovy 🙂 Ja chodim spinkat skoro s malym no trosku neskor aby som sa aspon trosku vyspala.Verka a ked to na teba pride tak to stihate do KE?Uz mas celu vybavicku?

vera113
29. dec 2007

Zatiaľ to vizerá tak, že stíham. Výbavičku...no všetko dôležité už mám aj napriek tomu mám však pocit, že ešte niečo chýba... 😝

janka08
29. dec 2007

Verka chyba 🙂 Filipko 😉

vera113
30. dec 2007

😀 😀 Áno Janulik, tak to máš 100% pravdu 😀

martinabarak
2. jan 2008

Ahojte, vsetko dobre v Novom roku. 🙂 Janka08 som zo stareho mesta a ty?

janka08
3. jan 2008

Martinka ja som z terasy 😉 Very este stale nic??

vera113
3. jan 2008

Ahojte maminy, prajem Vám všetkým úspešný a nádherný Nový Rok 2008 😀
Náš Filip sa vytešuje ešte v brušku ... celkom mi to vyhovuje, to možno stihnem ešte 9.1. 2zápočty aj skúšku (už by som mala skončený semester), tak sa možno snaží vydržať 😀 😅 Šak uvidíme kedy na nás "kukne".. Prajem vám krásny deň, ja práve odchádzam po kočík 😀 😵

janka08
3. jan 2008

Very uz ste kupili kociarik???

vera113
3. jan 2008

- už mám doma kočiarik 😀 tak sa tešujem... Až konečne nahromadím nejake tie fotečky tak konečne založím album - samozrejme ak to stihnem 😵
ešte som sa chcela opýtať - čo mám doniesť hneď so sebou pre bábo, čiapočku, plienky, krém na zadoček, odsávačku, cumlík, vlh.vreckovky a ešte niečo??? Čo nejaká perinka či zavinovačka 😅

janka08
4. jan 2008

Pre malickeho len plienocky,krem nea zadocek,navlhcene utierky,Mne doniesli nasi veci ako su perinka a oblecenie ked prisli po mna.Very s tym cumlikom neviem ako chces ja som si ho nevzala ale dala som malemu z toho kufrika co dostanes v nemocnici.Ja som tam potrebobala odsavacku tak som si ju kupila dole v lekarni tam kupis vsetko

martinabarak
4. jan 2008

Ahojte, Vera113 ja som este potrebovala mast na bradavky, kedze mi ich maly hned rozkusal 😀
Janka uz ste zacali prikrmovat ? Ja vaham ci zacat prevarenou zeleninou alebo nejakou vzzivou, kedze zelenina z obchodu je bohvie kde a ako pestovana... 😒

vera113
4. jan 2008

Hmm, Vďaka za info, aspoň nebudem sušiť teraz hlavu s tým či som niečo nezabudla kúpiť - o tom, že také veci majú dole v lekárni som nevedela. Ach jaj žienky, ako vám je už dobre, že máte drobcov doma...a nemusíte absolvovať "nemocničný úsek". 😅 Ale už ho máte za sebou... 😵 To tiež ste mali taký pocit, že čo ešte by ste mali stihnúť a mať??? No tak sa mi vidí, že začínam stresovať 😖 😝

janka08
4. jan 2008

Martinka my sme uz zacali s prikmamy 🙂 My sme zacali s mrkvickou a moj maly vyzivku velmi nechce 😝 Very to mas pravdu ja som bola taka stastna ked nas pustili domov 🙂 Oni nas tam chceli nechat lebo malicky nepriberal ☹ Tak dufam ze vy sa tam dlho nezdrzite 😉 Martinka a Sebastianko uz sedi a co zubky???Preco neprides ku nam do temy ke terasa???

martinabarak
5. jan 2008

Pravdupovediac ja som bola v nemocnici rada. Boli sme tam dlhsie kvoli zltacke, tak som si chcela oddychnut po porode, a aj maleho vzali sestricky, ked bolo treba a v noci bol u nich. Verka to este len zacne stres doma, ako kupat, ked ti bude babenko plakat a nebudes vediet co s nim. Tak ti prajem zlate babo, ktore bude len papat a spat. Hm, ja take nemam... 😀
Sebastianko este si sam nesadne, ale s oporou sedi a zubky cakam, lebo slintame jedna radost... 😅

janka08
5. jan 2008

Martinka a kolko vazi malicky?Ja som bola rada ked sme odisli domuv 🙂 Martinka a malicky vela placka?Mas tiez plackal ked ho bolelo brusko?A ako spinka v noci?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre