Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

jonki
10. sep 2012

@danka2105 asi tak 😀 ja som len chcela vysvetli dovod preco to u mna bolo s poplatkom inak ako u inych bab 😉
a podla mna sa ta nadstandardna sala fakt opalti aj napriek tomu ze sa ti moze stat to co mne. Mne velmi pomohlo ze muz bol pri mne. Isto by som to zvladla aj sama ale on mi pri kontrakcii masiroval krize a to bola nesmierna ulava...ja som sla do porodky s kontrakcia po tri a pol minutach a v takychto kontrakciach som tam stravila este 7 hodin takze to nebolo uplne jednoduche 😉

danka2105
10. sep 2012

@jonki aj mne sa zda, ze sa urcite oplati, preto som chcela vediet vase skusenosti, dakujem 🙂

kacenka78
10. sep 2012

@jonki presne ako pises, mna lekarka nasmerovala automaticky na klasicky porodny stol a nejak som to vtedy neriesila 😎 pre lekara je to najpohodlnejsia poloha, všetko vidí a má to pod kontrolou, tak asi preto 😉

kacenka78
10. sep 2012

@danka2105 no to máš pravdu, ja som ináč aj teraz bola pripravená na vsetky tie poplatky, teda nadstandard sala, otec pri porode a epidural plus nadstandardna izba, nakoniec som "usetrila" 183 €, kedze nakoniec bolo vsetko inac, ako som si naplanovala 🙂

danka2105
10. sep 2012

@kacenka78 No pekne .... tak som zvedava ako dopadneme my 😀 zdravie je aj tak ale na prvom mieste, vtedy idu peniazky bokom 🙂

papuckam
10. sep 2012

@chlpacik no mne moj gynekolog na poslednej poradni povedal, ze sa mam objednat na prietoky do sace, teda do nemocnice kde chcem rodit, som tam zavolala, ze chcem sa objednat a ta sestricka sa ma spytala, ci chcem len obycajne prietoky alebo u dr. Dosedlu za 25 eur, tak som si vybrala toto, ma objednala a isla som, dovtedy som tam nebola ani jeho som konkretne neoslovila

talcik111
10. sep 2012

ahojte dievcata, boli sme dneska na prvej poradni v 36tom tyzdni pri pani doktorke Kandráčovej. poznáte ju niekto? máte s nou niektora skusenost?

chlpacik
11. sep 2012

@papuckam ale rodit chces u neho? Ci je to jedno, len aby bola Saca ?🙂

papuckam
11. sep 2012

@chlpacik no kto tam prave bude, tak u toho 🙂 sa mi nechce tolko vela penazi davat na zazmluvnenie doktora, ved odrodit ma musia tak ci tak, a uz aky pristup budu mat, taky budu mat, snad to prezijem.. 🙂 muz velmi nechce byt pri porode, ja ho tam asi tiez nechcem, tak asi budem sama, este mamku by som mozno chcela :D

vierkass
11. sep 2012

Ahojte babenky... ja sa tiez chystam rodit do Sace. Teraz som v 25 tt. Chcela by som sa vas niekolko veci opytat, tych otazok mam mozno trosku viac, tak verim, ze mi pomozete. Kedy sa mam objednat do poradne? Ak si nevyberiem doktora tak ma odrodi ten, kto ma sluzbu? Asi je ale lepsie si vybrat konkretneho doktora, vsak. Citala som vas pokec a vela z vas chvali Dr. Dosedlu. Je najlepsi? Keby som sa rozhodla, ze chcem unho rodit, treba ist za nim dohodnut sa osobne ked pojdem napr. do poradne ci cez mail?
Tiez ma zaujima ako to je s poplatkami. Za izbu si zaplatim podla toho aku si vyberiem. Pocula som, ze je mozne si tie izby pozriet. A potom sa este zvlast plati za porodnu salu a aj zato, keby chcel byt manzel pri porode? Aky je rozdiel medzi starym a novym sestonedelim? A v com sa lisi nadstandart porodna sala od klasickej? co je lepsie si vybrat?
Som prvorodicka a dost sa bojim... Verim, ze mi niektora z vas odpovie... dakujem...🙂))

judu16
11. sep 2012

Prosim vas nevie niekto ci je v porodnici v Šaci wifi?Dakujem 🙂

monculka
11. sep 2012

@judu16 ano je 🙂 za 2,50 eur ak sa dobre pamätam

judu16
11. sep 2012

@monculka Dakujem.A este sa chcem spytat to je za den 2,50 alebo na celu hospitalizaciu?

chlpacik
11. sep 2012

@papuckam to je v pohodke, moj nebude pri porode na 100%, len by ma zbytocne viac znervoznoval 😀 aj tak si to musime odtrpiet same ;) a aku izbu planujes vybrat?

papuckam
11. sep 2012

@chlpacik no ja by som nechcela by hlavne sama, ked budem mat kontrakcie, ked uz budem na stole a tlacit, to uz mi vtedy nepomoze nikto.... izbu by som chcela asi jednotku, draha jak fras, ale asi radsej sama by som bola, aj ked mi hovoria, ze ked su dve, tak si aspon pomozu a podobne, ale predsa, ved to cudzi clovek, ja som v nemocnici nelezala odkedy som sa narodila, ani na intraku som nebyvala, tak mi je to take divne.. no kazdopadne uvidim, co bude volne 🙂 ale dufam, ze jednotka

danka2105
11. sep 2012

@vierkass Ahojky, tak ako sa to tu uz pisalo do poradne sa vacsinou objednava asi mesiac pred porodom, vacsinou 35-36tt, kde sa potom chodi raz do tyzdna. Ak si doktora nevyberies, jasne ze ta odrodi niekto kto ma sluzbu, vsetci lekari v Saci su dobri a skveli odbornici. Ak si niekoho vyberies, najlepsie je kontaktovanie mailom. O izbach sa tu tiez dost vela pisalo, skus pozriet jednu dve stranky dozadu, myslim ze z novych izieb tu aj niekto hodil fotky par stran dozadu, rozdiel medzi starym a novym sestonedelim je v cene, nabytku, luxuse 🙂 Izby je mozne si aj pozriet, ja osobne som nebola, ale baby pisali ze su pekne, tak asi aj zbytocne 🙂 Izby si nerezervujes dopredu, ked pojdes na prijem ponuknu ti co maju volne. A Saca ma aj nadstandardnu porodnu salu, kde moze byt s tebou partner aj pocas prvej doby, cena je 23 eur a otec pri porode je 20 eur. A neboj, zvladli to pred nami, zvladneme to aj my 😀 😀 😀

vierkass
11. sep 2012

@danka2105 dakujem... uz som bola smutna, ze mi nikto neodpoveda....
verim, ze to zvladneme.... kedy mas termin?

danka2105
11. sep 2012

@vierkass termin o 3 dni 😀 ale ak sa to nerozbehne do nedele, tak mam nastup na vyvolavacku 🙂 zato ty mas este cas ked si 25 tt, tak si este uzivaj 🙂

vierkass
11. sep 2012

🙂 @danka2105 budem na teba mysliet...
ja mam sice este casu dost, aj ked obavy sa stupnuju...

danka2105
11. sep 2012

@vierkass dakujem 🙂 ja som sa doteraz nebala, ale teraz uz zacinam 😀

vierkass
11. sep 2012

@danka2105 verim, ze to zvladnes. a ides rodit normalne ci cisarsky? moja kamoska akurat dnes porodila tiez v Saci, tak som zvedava ako to prebiehalo...

danka2105
11. sep 2012

@vierkass normalne 🙂 no ak sa neotrovim tak bude cisarak, co veeeelmi nechcem...jej super, tak potom povyzvedaj infosky 🙂

monculka
12. sep 2012

@judu16 ano na jeden den sa plati tolko za internet

mravvcek
12. sep 2012

baby ako dlho platia predoperacne na sekciu?

judu16
13. sep 2012

@monculka dakujem🙂

judu16
13. sep 2012

@mravvcek mne vraveli ze nesmu byt starsie ako 2 tyzdne

mimka1
13. sep 2012

ja idem 19teho na interne a 26.9. prijem na sekciu

maria.vinea
13. sep 2012

@papuckam
Zazmluvnenie nema vyznam - prachy idu nemocnici, kto chce da doktorovi osobne .. Mna rodil dosedla je uzasny a ten jeho humor pri mojom 11 hodinovom porode... 🙂

maria.vinea
13. sep 2012

@henrike
Prave odtial idem , na starom nie je samostatna izba, len dvojky, ja som bola na tej za 18 eur, lebo za 10 uz nebola volna, najlepsia je tam sprcha, najme po prirodzenom porode prisla vhod,. Co som nevyuzila je telka, co ti pri babetku nechyba teda.. Chladnicka je dobra vec, ale mas aj spolocnu v jedalni, co ti absolutne staci...

maria.vinea
13. sep 2012

Kocky super vec je nadstandardna sala. To odporucam, ak bude volna berte ju. V tom stave ked mas tie bilesti a nevies kedy to pride a ja som rodila cely den, mi to sukromie tam, s manzelom velmi pomohlo. Odporucam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre