Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

monikamiskonatalka
15. okt 2012

@rimina Ahoj, možno ležala som na starom šesto.

henrike
17. okt 2012

Niekto ste sa tu prednedavnom pytal (neviem kto a nestiham to hladat), ako skoro vypadnu stehy po siti. Ja som dnes po porode presne 2 tyzdne a prvy mi uz vypadol ...

matamoh
17. okt 2012

ahojte dnes som bola na poradni a doktor mi povedal ze mala ma 3800g 🙂 skoro ma porazilo este viac sa teraz bojim porodu.Uz mam po termine 1 DEN Bojim sa ze to nezvladnem.A nechcela by som ist na cisarsky ale ked to inak nepojde tak asi ano

henrike
17. okt 2012

@matamoh, nestresuj, to vobec nemusi byt spravna informacia!!! Mne v 38. tt na utz v Saci povedalli, ze ma mala 3 444 g a narodila sa v 41. tt s vahou 3 400 g!

moukuska
17. okt 2012

mne v den sekcie v 38.tt na usg povedali, ze maly ma cca 3200 alebo 3500g to uz si nepamätam a porodnu vahu mal nakoniec 3800. asi uz nemeral poriadne, lebo to len ja som si vyprosikala nech mi povie 🙂

danka2105
17. okt 2012

@matamoh ahojky, urcite sa nestresuj, tam moze byt odchylka 350 g tusim, nemeria to presne, mne v 38 tt povedali ze maly ma okolo 3300 g ( uz presne nepamatam) a narodil sa v 40 tt a mal len 3050 g. 😉

talcik111
17. okt 2012

@henrike ja som sa pytala, aj ja mam dnes dva tyzdne od porodu a este zatial nic 😖

talcik111
17. okt 2012

@matamoh mne povedal doktor tyzden pred porodom ze maly ma 3800 a narodil sa mal 3600.

maria.vinea
17. okt 2012

@tianka
strasne vela pyzamiek, ja som sa potila ako kon, mala som styri pyzama a tri som vyuzila, potom si rozhodne kup velke vlozky, odporucam, jednorazove gatky poporodne, mast na bradavky ano, uteraky aj tri, a sprej chlorofyl uzasna vec....

vierkass
17. okt 2012

@drobcek76
ahoj.... uplne som zabudla, ze sme sa chceli stretnut v Saci... Napadlo mi to ked s´me domov dosli. Bola si na tom ultrazvuku? co si mala oblecene, ci som ta nahodou nevidela? Joj, skoda....

drobcek76
17. okt 2012

@vierkass no pekne pekne... 🙂 ja som pozerala ale nič... mala som taky tmavo modry sveter dlhy...a ty nemala si niečo červené... 🙂 🙂

vierkass
17. okt 2012

@drobcek76
tak to sme sa museli nejak minut lebo babu s modrym svetrom som nevidela...
hm... skoda...
kedy ides znova do Sace?

drobcek76
17. okt 2012

@vierkass ked budem v 36 tyzdny tak mam napisat mail.dosedlovi a že sa dohodneme....

lydia1
18. okt 2012

ahojte, neviete mi povedat ci potrebujem si kupit podlozky do postele pre mna po porode do nemocnice ked chcem ist na nadstandard? lebo v zozname to tam je...dakujem.

gabikapatrik
18. okt 2012

@maria.vinea Ahoj ten sprej chlorofyl sa od kedy môže dávať na ranu ???

tianka
18. okt 2012

@maria.vinea a na co je te chlorofyl?

talcik111
18. okt 2012

@lydia1 nemusis 🙂 daju ti

talcik111
18. okt 2012

@tianka na ranu po nastrihu

tianka
18. okt 2012

@talcik111 aha dakujem pisem do zoznamu 😉

lydia1
18. okt 2012

@talcik111 dakujem 🙂

gabikapatrik
18. okt 2012

ale aj po sekcii???

matamoh
18. okt 2012

ahojte neviete ktory doktor zajtra sluzi na ambulancii?

bonnie1
18. okt 2012

dievcata a tie poporodne gatky aku velkost?

danka2105
18. okt 2012

@bonnie1 myslím že sa predáva len univerzálna veľkosť 🙂

bonnie1
18. okt 2012

@danka2105 dakujem🙂

henrike
18. okt 2012

@talcik111, no mne zatial vypadol tiez len ten jeden - ostatne zatial drzia!!! 🙂
@lydia1, ja by som si nejake podlozky vzala ... Ja som bola tiez na (novom) nadstandarde a vyuzila som aj svoje (aj vlozky aj podlozku minimalne jednu - asi zalezi od krvacania ...). Niektore sestry mi automaticky davali nemocnicne, ale niektore nie a ani sa nepytali ci potrebujem.

maria.vinea
18. okt 2012

@gabikapatrik
moja spolubyvajuca na izba ho mala a naozaj robil dobre tak na druhy den po porode som poslala manzela nech mi ho kupi. ja som mala dost problem si sadnut, pohodlne kojit, nehovorim ani o chodeni na zachod. akurat vyzera dost nevabne lebo farbi na zeleno ale je ucinny a zasitie ma menej bolelo ked som si ho po sprche dala, samozrejme kvoli farbeniu odporucamj jednorazove gatky pouzivat.

maria.vinea
18. okt 2012

@bonnie1
to sa natiahnu na tebe, ja som mala Lko gatky, a pritom nosim 44,46 oblecenie takze kludne podla typu postavy aj mensie cislo lebo sa fakt natiahnu podla tela

maria.vinea
18. okt 2012

@tianka
vyborne na rany , na zsitie ktore mna fest bolelo, vyzera odpudivo ked ho nastiekas ale netreba sa bat, a casto sa sprchovat a po sprche nastriekat. prijemne chladii a menej to tam dole vsetko boli. pouzivala som ho hned po porode

maria.vinea
18. okt 2012

@lydia1
prvy den po porode ti ony daju, nahradne aj vlozky, ale akonahle videli ze mam svoje vlozky ( nemocnicne su inak hnusne taka tuha vata), tak mi nedavali... ale ked si popytas a nahodou nemAs svoje, cakas kym ti rodina prinesie co treba tak ti daju vsetko nahradne, maju tam toho dost.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre