Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

mravvcek
1. júl 2012

ja mam tiez jednoznacnu volbu lekara 🙂

zu2za3na
1. júl 2012

@jarimka zajtra ráno o deviatej by som tam už chcela byť 🙂 objednaná na presnú hodinu nie som

jarimka
2. júl 2012

jáj tak ja idem na 11:30 až

kacenka78
2. júl 2012

@zu2za3na
@jarimka
tak nech vám dnes kontroly dobre dopadnu a nech je vsetko ok !

zuzla80
2. júl 2012

Jaaaj baby nezavidim vam to prenasanie v tych horucavach. Ja dnes koncim 36tt a je mi teda hrooozne blbo z tych horucav.
@jarimka
@zu2za3na drzim vam palce nech to uz mate za sebou, lebo to cakanie je najhorsie.
@jlp panecky tak ty to mas riadne adrenalinove, ze z martina do PO a potom smer saca, no este ze si prvorodicka, lebo pri druhom no neviem, neviem ci by sme ta v tych spravach ozaj nevideli 🙂, rovno hlavny spot. Drzte sa na kontrole a daj vediet ako si dopadla.
@mg25 no je dost mozne, ze ak pojdem sekciou a nerozbehne sa to skor, ci uz u mna alebo u teba, tak asi dame spicha na Jiske alebo minimalne na novorodeneckom 😉 som zvedava, ci v piatok uz budes vediet termin.
Tasku uz mate baby nachystanu, ja este stale nie :-/ ale uz co to nachystane mam len nie zbalene, asi sa uz zajtra dokopem. Inak ako spite v noci, ja otrasne, neda sa mi v tych horucavach poriadne vyspat a ked mi nahodou treba na wc tak potom cumim do stropu aj hodinu...

jlp
2. júl 2012

kocky ide niektora z vas v stredu na poradnu do Sace?...ja tam mam byt o 7:30...dame stretko??

monculka
2. júl 2012

vie mi dat niektora cislo do poradne kde sa mozem objednat???

jarimka
2. júl 2012

ahojte baby tak ja už po kontrole takže vo štvrtok sa ide na to mám príst na príjem o 16:00 na plánovaný pôrod tak sa teším 🙂

zu2za3na
2. júl 2012

@jarimka ja chodím stále o deviatej presne, lebo potom je tam veľa žien

jarimka
2. júl 2012

jáj tak ja ako sa dohodnem s lekárom a ako si dopadla ?

zu2za3na
2. júl 2012

@kacenka78 nekonečné kontroly... keď neporodím do 4.7 , zozelenie mi plodová voda 🙂 juuuj ale malý neskutočne dnes kope, to tak zvykne byť pred pôrodom? za celé tehotenstvo nebol taký aktívny

jarimka
2. júl 2012

@zu2za3na a neplánujú ta už poslat na príjem a vyvolávačku?

zu2za3na
2. júl 2012

@zuzla80 ahoj, ďakujeme pekne za povzbudenie...čo sa týka spánku v noci, tak keď sa trošku ochladí, otváram balkón a spíme pri otvorenom lebo sa v byte nedá dýchať, cez deň zatiahneme žalúzie a zatvoríme všetky okná, aby teplý vzduch nešiel dnu...no stane sa, že keď sa zobudím na piškanie, tak zo mňa prší, hlavne krk sa mi strašne potí aj posteľné prádlo mám celé mokré, budem musieť prezliecť už...strašné horúčavy, nejak to však vydržíme, nie? 😉

zu2za3na
2. júl 2012

@jarimka uvidím toho 4.7. on povedal, že si už mám zobrať pre istotu tašku a spomínal pozorovanie ak neporodím. vyvolávačku ešte asi nechce dať ale keď už tam na monitore CTG boli zaznamenané kontrakcie, tak neviem, možno sa to spustí dovtedy samo 🙂

jarimka
2. júl 2012

pri kom si dnes bola na poradni ?

zu2za3na
2. júl 2012

@jarimka Dr. Juhás, prečo sa pýtaš?

jarimka
2. júl 2012

len tak

jarimka
2. júl 2012

tak ja 5 idem na príjem tak sa možno stretneme

zu2za3na
2. júl 2012

@jarimka počkať, ty vo štvrtok už rodíš???

jarimka
2. júl 2012

@zu2za3na no áno o 16:00 na príjem a ide sa vyvolávať pôrod dohodli sme sa s doktorom

kacenka78
2. júl 2012

@jarimka tak to je pozitivna sprava, to máš presne termín vtedy? a caka ta cisarák - ked píšeš že plánovaný pôrod? tak si uži posledné dni doma 2v1 🙂

zu2za3na
2. júl 2012

@jarimka u mna bude rozhodujúca kontrola toho 4.7

zu2za3na
2. júl 2012

@jarimka tak nech všetko dobre dopadne, bude to chlapček či dievčatko?

jarimka
2. júl 2012

@kacenka78 nie cisarák normálene ale doktor pevedal že to už rozbehneme nech nečakám áno idem presne na termín

kacenka78
2. júl 2012

@zu2za3na a ty si tu? ja som bola presvedčená, že sa dnes a ani najbližšie dni neukážeš 😎 no tak snád sa kontrakcie rozbehnu....

jarimka
2. júl 2012

@zu2za3na Dievčatko a dakujem aj tebe držim palce a izbu si vyberáš aku tu zadarmo či nadštand.?

kacenka78
2. júl 2012

@jarimka super, ak sa to samo nerozbehne, tak sa nemusíš aspoň obávať že to nestihneš do Šace 🙂 veľa tehuliek bolo v poradni?

zu2za3na
2. júl 2012

@kacenka78 keď ja necítim nejaké extra bolesti, zbytočne by som trčala v nemocnici asi to nebolo ešte potrebné, keď ma poslali domov a povedali, že kontrola o dva dni...

kacenka78
2. júl 2012

@zu2za3na doma určite lepšie, hlavne ked si z KE.... my co to mame dalej, tak s nami je to zlozitejšie 🙂

zu2za3na
2. júl 2012

@jarimka no aká bude voľná, takú vezmem, dnes nemali nič voľné lebo mi robili CTG na pôrodnej sále a žena po pôrode nemala miesto...ale radšej by som vzala čím lacnejšiu ak by bola, zbytočne preplácať nechceme a tú, čo je zadarmo, tam je strašne veľa žien na jednej izbe

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre