Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

jarka1223
28. máj 2013

Ahojte mamičky...ja sa práve rozhodujem kde mám rodiť. Ja síce pochádzam z Prievidze ale už žijem pri prešove...Takže moja dilema je či ísť do svojho rodného mesta, alebo potom do Prešova či Košíc Šaca - len to je súkromná a nikde na ich stránke som nenašla aké sú u nich ceny. Vedeli by ste mi niekto povedať ako je to tam finančne? Koľko čo stojí? Vopred Ďakujem

bonnie1
28. máj 2013

@jarka1223 podla toho co chces- ked nechces nic dohodnute alebo nadstandart tak nic 🙂

jarka1223
29. máj 2013

no ako mňa by zaujímali všetky ceny...ako doktora dohodnutého nie, ale aké sú tam ponuky izieb a za aké ceny

bonnie1
29. máj 2013

@jarka1223 mas za 10, 18, 35, 50, 70 eur

danka2105
29. máj 2013

@jarka1223 Ahoj, tu mas vsetky ceny http://tehotenstvo.rodinka.sk/sprievodca-porodn... 🙂 a izby su na starom nadstandarde dvojky za 10 a 18 a na novom je dvojka za 35, jednotka za 50 a apartman za 70 eur. Urcite nemas nad cim rozmyslat, super porodnica, perfektni lekari a personal, proste vsetko 🙂

jarka1223
30. máj 2013

@danka2105 Ďakujem veľmi pekne. Vyzerá to dobre, táto nemocnica ma zatial zaujala najviac. Ešte lepšie by bolo keby si to môžem pozrieť. Nevieš či sa tam dá ísť pozrieť len tak alebo až keď tam chodím do poradne prípadne na tie predpôrodné cvičenia?

danka2105
30. máj 2013

@jarka1223 Ja som nikdy ani nad inou nemocnicou nerozmyslala, stale som pocula o nej len dobre 🙂 a ja osobne som mala tiez velmi dobru skusenost. Do poradne sa chodi od 36 tt a vtedy si mozes pozriet aj izby ked chces. Na predporodne cvicenia som nechodila, ale ked tam budes chodit tak sa spytaj ci si mozes pozriet izby. Uvidis. Je tam velmi ochotny personal, podla mna s tym problem nebudu mat 🙂

danka2105
30. máj 2013

@jarka1223 Inac fotky noveho sestonedelia si mozes pozriet tu: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150... a fotky stareho si najdes v tejto diskusii na strane 369. Pridavala som ich tu ja, a bola som na izbe za 18 eur, takze ta je aj pofotena 😀

chuchu86
31. máj 2013

ahojte baby,

potrebovala by som dobrého gynekológa alebo gynekologičku, neviete mi poradiť ?

najlepšie by bolo zo šace

díky

jarka1223
1. jún 2013

@danka2105 Danka no naozaj veľmi pekne ďakujem...veľmi si mi pomohla pri rozhodovaní...a super, že si pridala aj tie fotečky, lebo zase taký luxus za 35 eur by som si asi neplatila a nevedela som si predstaviť tie iné izby...Som rada... 🙂

nikus88
1. jún 2013

ahojte dievcata....priklanam sa tu k niektorym mamickam na ohlasy DR.DOSEDLA...je fakt dobry....poviem Vam nieco co som tu nepostrehla!!!!!!..ja som rodila v roku 2007 mala som zaplateneho doktora TOTHA-taky vysoky silny chlap blondave kratke vlasy a poviem Vam je to debil debilny....neprisiel mi ani na porod..odrodil ma primar STASU a nemala som s nim problemy...!!!ale akonahle sestricky zistia, ze mate plateneho porodnika, tak sa na Vas vyseru a nepomozu Vam s nicim, ked budete lezat na lozku po porode....ja som odisla vtedy s placom a nebola to mala sumicka....SOM SI POVEDALA NIKDY VIAC!!!!!!
A druhy porod 2010 som isla naslepo a odrodila ma lekarka ...sice uz neviem ako sa vola, vysoka blondyna mlada prijemna,ale sit nevie vobec-neodporucam....ona je stale v ambulancii.....a vtedy som vysla z nemocnce vysmiata, pretoze sestricky boli super...este aj som od nich podostavala nejake lekarske pomocky aj lampu mi dali na zohriatie prsnika aby mliecko lepsie islo ...aj mi prsia pomasirovali....bolo SUPER!!!!!! vtedy som tam lezala s kamoskou...ju rodil Dr. DOSEDLA a nevedla si ho vynachvalit a to ju odrodil pocas sluzby.....dufam, ze som trosku poradila...

jankaav
1. jún 2013

Nemám dobre skúsenosti s MUDr. Kandráčovou

bonnie1
1. jún 2013

@nikus88 vies hovori sa ze v saci su vsetci dobri ale ja nesuhlasim. ja by som pri inom ako Dosedlovi nerodila. a ked budem mat druhe tak len pri nom 🙂. akoze ja mam take nadherne spomienky na porod. dopriala by som kazdej zene 🙂

nikus88
2. jún 2013

@bonnie1 no vravim, ze Dosedla je fajn...aj pokeca aj posranduje.....ale zvysok naucene na peniazky a ani sa neukazu ba dokonca su taki drzi, ze na porod sa im leni ...ale peniaze brat to ano.....a Tomasu ten pride odrodi ani pol slovka Ti nepovie....a Toth!!!!ked moja vsagrina pri nom rodila ta po nej vrieskal...ze preco krici, ze tu sa rodid chodi a nie kricat...ta nech si on odrodi a potom nech sa vyjadruje k zenam....hned by sa inak spraval.......

PS.....mamicky hovoriaci aj po madarsky to maju v Saci jednoduchsie....co ja som bohuzial nevedela....

britt30
3. jún 2013

@jankaav ...a co sa stalooooo???? ...ja si ju nemozem skutocne vynachvalit !!!!!!!!

renatafo
3. jún 2013

Ahojte naozaj Dr. Dosedla je fantasticky 🙂 ale zvysok nic moc 😒 Dr. Totha a Dr. Kandracovu vyslovene by som neodporucala nikomu.

zuzanaheczko
3. jún 2013

dobry den,
rodili ste niekto u primara Dosedlu tohto roku? Ak ano,kolko Vas to vyslo,trocha osobna otazka,len som chcela vediet,s akymi vydavkami mame pocitat.
Dakujem

denisa111111111
3. jún 2013

Neviete nahodou ktory potodnik ma poradnu v piatok?

zuzik22222
6. jún 2013

@danka2105 ahoj danka2105,chcem sa ta opytat,chcem rodit v saci,som v 32 tyzdni,mam uz volat teraz do nemocnice,ze chcem chodit tam do poradne a aj rodit?ci staci okolo toho 35tt a este sa chcem opytat ako to funguje,ked chcem,aby bol so mnou na izbe aj partner,da sa priplatit lozko?a co to stoji?dakujem

jamgurmi
6. jún 2013

taak a mame za sebou prvu poradnu v nsp. az na to cakanie to bolo ok. dr. sa smiala ze nasa mala je riadny obrik. cca. 3600g. 🙂

@zuzik22222 my sme boli pred tyzdnom na info v saci a ano staci az okolo 36. t. /tak nam to povedali a objednali nas na dnes, uz mame 37.t.?!/ ked sme prebehli izby maju na novom odd. 1 postelovu /50,-/ a apartman /75,-/ kde moze byt +1 osoba...

danka2105
6. jún 2013

@zuzik22222 Ahoj, ano presne tak ako ti napisala @jamgurmi, staci ked si tam zavolas okolo 35 tt, alebo ak chces konkretneho lekara, tak rovno tomu napisat mailik 🙂 Na apartmane na novom sestonedeli moze byt s tebou aj partner, stoji 75e, neviem co v tom je, ci aj strava, to sa musis opytat tam 🙂

danka2105
6. jún 2013

@jamgurmi Fuuuha, krasna vaha 😀 a budes rodit prirodzene alebo cisarskym? drzim prsty 🙂

jamgurmi
6. jún 2013

@danka2105 dakujeme, asi normalne, kedze zatial to ma priebeh v pohode, takze sa uvidi 🙂
@zuzik22222 ono aj na tej 1-tke moze byt partner a za stravu sa priplaca 18,- pre 2 osobu

zuzik22222
7. jún 2013

@jamgurmi dakujem,a je to v tej nizsej budove alebo velkej ?

jamgurmi
8. jún 2013

@zuzik22222 stare v nizkej, nove vo vysokej...

denisa111111111
9. jún 2013

Mate niektora skusenost s ruzickovou?

maryennn1
13. jún 2013

Ahoj žienky, chcem sa opýtať, tak na rovinu..... zazmluvňovali ste si lekárov v Šaci? alebo platili ste im niečo, hoc aj "pomimo"? Lebo ja vôbec netuším ako to teraz chodí, budem vďačná za všetky odpovede 🙂

terezka1947
13. jún 2013

@denisa111111111 myslis lekarku v Saci?mna prepustala domov,je mila...akurat,ze mladucka dost

komarovce
14. jún 2013

@maryennn1...ja som rodila v aprili neplatila som nikomu,odrodila ma doktorka ktora prave sluzila bola velmy mila sestricky taktiez .....mala som treti porod no ani raz som neplatila ani zmluvne ani pomimo......

denisa111111111
14. jún 2013

@terezka1947 ano ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre