Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

jlucia
10. apr 2007

zuzana t, ja chodim k dr. Cukasovej, co ta zaujima?

zuzana_t
11. apr 2007

jlucia - a aj Ta odrodila? aka bola? Lebo aj ja ku nej chodim a som zvedava, ze ake je....

janula203
11. apr 2007

dievcata, a neviete ako je to s tou rekonstrukciou na kramaroch?

kvakynka
12. apr 2007

rekonstrukcia je dokoncena, ale stale im chyba nabytok a asi ani tak skoro nebude, bohuzial ☹ chybaju peniaze

petruska77
12. apr 2007

ja som pocula, ze to zrekonstruovane oddelenie bude nadstandard a ze sa za to bude platit...

janula203
12. apr 2007

super,ja praveze aj chcem nadstandart,tak uvidim,aky ten nadstandart maju...ja mam predstavu,vlastna izba,kupelna,moznost pristelku pre manzela,ako to vo vacsine byva....tak uvidime

jlucia
12. apr 2007

zuzana_t, chodila som k nej cele tehu do poradne, ale nerodila ma. Neviem, ci ona vobec chodi k porodom. Ak ano, tak som to ani netusila. Pytala si sa jej.
Ja som myslela, ze ma na Kramaroch iba svoju sukromnu ambulanciu a s porodmi nema nic spolocne. Takze neviem. Prajem vela stastia pri porode, vybrala si si
skvelu porodnicu 😉

zuzana_t
12. apr 2007

jlucia - no na vyzitke ma napisane, ze je gynekolog aj porodnik a ked som za nou par krat bola,tak viem, ze rodila, takze tak 😉

jlucia
12. apr 2007

zuzana, ja som k nej zacala chodit, az ked som ostala tehotna a to som uz vedela, u koho budem rodit. Povedala som jej to uz na zaciatku, takze mi asi preto nepovedala, ze ma moze odrodit aj ona. Tak som zase o nieco mudrejsia 😅

zuzana_t
12. apr 2007

hm, nevadi, skusim niekde inde zistit,ale zatial co ku nej chodim, tak sa mi zda velmi prijemna

skatie
17. apr 2007

caute bruskate....dnes mam termin porodu a moja doktorka z antolskej mi oznamila ze bohuzial na antolskej maluju porodnicke odelenie..takze bude lepsie ak si najdem inu nemocnicu 😒 ...kedze neviem ako su na tom kramare prosim vas o nejake prispevky ..uz som co to citala-a vyzera to tam celkom ok- takze mozem byt v podstate asi kludna ?...taktiez by som sa chcela opytat ci nepoznate nahodou niekto dr. Ferakovu ta bude asi moja porodnicka....potesi kazda infoska....dakujem 😵

babulka
18. apr 2007

dandy, dufam, ze nepisem neskoro, ale Dr. Valečnt je mlady, sympaticky, zlaty clovek, lekar na mieste. Odporucam. Ja som sice rodila u Slezaka, aj ten je super, a kebyze Slezak nemoze, nastupuje Dr. Valent. Slezak a Cunderlik maju vela pacientok, kdezto Valent je tam novy, a nema toho tolko, lahsie sa je k nemu dostat. Ale dobry chyr o nom sa siri rychlo 🙂

Skatie, mozes byt kludna, a je tam vyborne novorodenecke, snad najlepsie v BA a sirokom okoli.

vanili
20. apr 2007

Ahojte baby, chcela by som sa Vás opýtať, či niektorá z Vás počula o Mudr.Mašurovi. Budem u neho rodiť a tak chcem vedieť naňho ohlasy. ďakujem

ivka07
26. apr 2007

ahojte žienky, chcela by som sa len spýtat či máte skusenost s dr.Procházkom, mám ist k nemu na predporodnu poradnu na buduci tyzden. Dakujem

babulka
26. apr 2007

Ivka - Prochazka je fajn, chodil kazde rano na vizity ako izbovy lekar, aj ked bol trosku odmerany, lebo to musel mat rychlo za sebou, inac mimo bol fajn, ked sa neponahlal. Bola som u neho s cystou, na odporucanie a postaral sa profesionalne a zodpovedne.

ivka07
26. apr 2007

babulka, dakujem ti som kludnejšia lebo ja tam nikoho nepoznám.

babulka
26. apr 2007

Ivka, neboj, je tam fajn, teraz by mali otvarat nove priestory, mam z prvej ruky, ze uz cosokoro a vraj je to lepsie ako na Antolskej. Vsetci lekari, s ktorymi som sa stretla (snad okrem Zidzika, ten tu uz bol spominany) boli fajn, porodne asistentky, sestonedelie a norvorodenecke (to je najlepsie v celej BA) ani neposminam. Prochazka moze posobit an niektorych trosku tvrdo, ale je to dobry clovek, teda ako lekar a profesional.
Ale ja nedam dopustit na Dr. Slezaka 🙂 Vsak keby nieco, ozvi sa aj cez IP, ked budem vediet, odpoviem.

elliana
26. apr 2007

ivka, mna Prochazka rodil a naozaj bol fajn. Sice ziadne vtipky a pod., ale porod zvladol uplne s prehladom. A to som po nom vrestala posledne tri hodiny pred porodom.

ivka07
26. apr 2007

velmi vam dakujem babenky ste velmi zlaté, ked si človek prečíta pozitívne riadky hned mu je lepšie 🙂

babulka
26. apr 2007

Ibka, negativne reakcie jednym uchom dnu, druhym von. lebo naco ist niekam s predsudkami, ze to tam bude hrozne, lebo tak niekto povedal. Kazdy znasa okolnosti inac, a preto to aj kazdy inak vnima. Drzime aj s Matuskom placeky, nech ste obidve dievcence v poriadku, zdravucke, to je najdolezitejsie.

hanka274
26. apr 2007

zuzi, ano rodi Cukasova. Ja k nej chodim uz nejake to dlhsie obdobie, vlastne odkedy som zacala byt zienka 😀
No mna nerodila, neviem ci nastastie alebo bohuzial. Ale moj porod dopadol tak ako dopadol, na predchadzajucich stranach som ho popisala....moj osobny nazor je, ze som mala ist cisarskym kedze som chuda, mala hranicne cislo panvy...no a to vedela 9 mesiacov...chapes. No a rodil ma Zidzik, co na to povedat. Mohla sa posnazit o niekoho....ineho, alebo o teda naozaj spolahliveho doktora porodnika...nuz co...pri druhom porode si to urcite nezopakujem.

babulka
27. apr 2007

Ikke 🙂 Bol tam "problem" s verejnym obstaravanim, stary riaditel vybral jednu firmu na dodavku nabytku a zaraidenia, novy riaditel verejne obstarvanie zrusil, vyhlasil nove a vyhrala nova firme, takze sa to preto natiahlo. cest praci a rodinnym znamym, co na tom, ze prichadzaju o prachy (vsak kolke by si za nadstandard ochotne priplatili a pri 40-50 porodoch tyzdenne - pekna sumicka). Hlavne ze znamy znamych dostali zakazku a nabalia sa, co tam po nemocnici 😠
Ale uz by to mali konecne otvorit, kamoska, co tam robila ako PA vravela, ze je to pekne, novucke, cistucke.

ikke
27. apr 2007

inak by ma zaujimalo, ci aj na taky nadstandard si ma rodicka "standardne" so sebou priniest napr. pribor, co v poslednom case, citam, je bezna sucast vybavenia pacienta do nemocnice 😅 /hlavne ze dbame na hygienu, nie? 😝 /

hanka274
27. apr 2007

ikke, ak budem pouzivat svoj pribor-budem dbat na hygienu nie? prave preto. to si trosku domotala 🙂 ...
Ale zase na druhej strane samozrejme je to paradox a zvlastne nosit si tam pribor, pohar atd...Pribor si utriem vzdy vsade. A pohar? Radsej pouzijem flasu mojuuuu.
joj, takto presne pred rokom som uz tlacila od rana az do vecera. 🙂 🙂

ikke
27. apr 2007

no, ja neviem, a zoberies si aj saponat na jeho umyvanie? ci budes tyzden oplachovt len tak... 😕
ja sa zamyslam tak vseobecne, predstav si, ze niekto ide do nemocnice s hnisavymi mandlami alebo niecim horsim a bude sa stravovat vlastnym priborom a bude si ho aj sam umyvat... hmm, podla mna by to profi umyvacka riadu umyla urcite lepsie...
no, dufam, ze sluzby slovenskeho zdravotnictva tak skoro nevyuzijem... 😔 😝 🤐

hanka274
29. apr 2007

ikke, to je uz na kazdom ako si umyva riad, ci poriadne ci humusne a nechavaju zvysky jedla medzi vidlickami a tak....chapes. A aj pri hnisavych mandlach. A myslis, ze napriklad na Kramaroch maju profi umyvacku riadu? No neviem....ale zase tolko riadu kto by umyval, neviem. No ale kym to dojde z umyvacky az ku mne na stol ten riad, kadecim prejde, neumytymi rukami....juj, pouzijem a umyjem radsej sama, a aj poumyti bez saponatu bude v lepsom stave ako ten nemocnicny, kym ho chyti umyvacka, ...., ...., ...., a tetula co ti prinesie papu. chapes.
joj, si hrdinka, ked si za vodou 😀 😀 ...k tomu, ze dufas, ze tak skoro sluzby slov. zdravotnictva nevyuzijes. Kto by nechcel...ale ako som citala uz davnejsie, vraj je to v UK na hovno a ide dolu vodou....
no ale rozoberame tu podrobnosti.....ze riady 😝
ahoj!

termix
2. máj 2007

ahojte zeny,

k teme "nemocnica Kramare" by som chcela napisat len toto. Rodila som tam pred par dnami (23.4.) a nedam na nu dopustit. Nieje to sice bohvie co, co sa tyka komfortu, ale personal, sestricky aj lekari to vsetko nahradili svojim skvelym a profesionalnym pristupom. Rodila ma mladucka lekarka, Mudr. Katka Gerincova a bola pri mne aj jedna skvela, ale naozaj uzasna setricka, ktorej bohuzial neviem meno, ale aj touto cestou by som sa im chcela srdecne podakovat za to, ze napriek velkemu babatku a mojej 42 kilovej postave som porod zvladla na jednotku s hviezdickou. DAKUJEM !!!!

Lenka

hanka274
3. máj 2007

termix, tak to je uzasne. Zavidim. Mam 44 a moj porod na Kramaroch....uz som pisala. 😠
to je super, vobec nepoznam taku doktorku.

megie
7. máj 2007

no babi nechcem strašiť, ale ked tak čítam...

termix, neviem, aký dobrý je tam prístup sestričiek, ked si od inkubátora k inkubátoru behajú len tak s neumytými rukami a potom im umierajú bábatká.. 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre