• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

27. mája 2017 
diky,
no mne prave ide o tie konzultacie...ja ich nejak nepotrebujem - bola som na nich pri lucke, tak mi tie info uz pridu zbytocne...(nehovoriac o tom, ze mam uz toho hodne nastudovaneho)...ale potrebujem vediet, co s tatom - my tam proste dvaja nezvladneme ist, nemam kam dat dieta...a tiez to pocul, zije porodom stale so mnou :sweat_smile: len potrebujem peciatku v materskej knizke...
11. sep 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...tak s tym mame aj my problem, ale urcite ti odpovie mailom a navrhne termin. mava to o 9:00, co je napr. pre nas dost nevhod kvoli manzelovej praci, ale bohuzial nemame na vyber. ale ked tam skocis za nou, tak si ta hned na nejaky termin zapise.
11. sep 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa zdá, že keď už to otecko absolvoval, nebude nutné, aby tam išiel znovu...
na konzultácii sa na to jedna tiež pýtala a povedala, že sa dohodnú...tak ale určite musíš priamo s ňou
11. sep 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wewe a plati aj keď to absolvoval pri prvom dietati, ze tam nemusi zasa chodit? lebo my by sme tam tiez museli dotrepat aj maleho a to by ti ludia tiez neboli radi. a co si pamatam, tak tam nas bolo vtedy asi 8 parov.
11. sep 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ked sme boli minuly rok u dr. jandovej na konzultacii aj s manzelom, tak sa kazdeho muza z paru pytala, ci potrebuje ospravedlnenku do prace.
11. sep 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tam moze ist manzel aj sam, bez vas, nie? ak myslite tu konzultaciu, co ja.
valka,
na co potrebujes peciatku do knizky?
12. sep 2009 o 01:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina, oni na Kramároch vyžadujú tú konzultáciu s oteckom, aby ho postili k pôrodu a to má byť poznačené v knižke..
12. sep 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Áno, to sme absolvovali pri Táničke, ja som ale myslela, že 1x stačí.
12. sep 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak ako to je, ked sme tu prednasku absolvovali pri prvom porode, tak musime zasa? bez toho nam neda potvrdenie do knihy?
12. sep 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. my sme tu prednasku absolvovali pri prvom obaja a teraz pri druhom som tam bola len ja sama po potvrdenie s materskou knizkou. a este som musela doniest manzelovu karticku poistenca....
predtym som jej napisala mail, ze sme to uz raz absolvovali, ci je nutne, aby tam manzel zas chodil a odpisala, ze mam prist aspon ja,lebo mi to musi poznacit do knizky a mam doniest ten preukaz manzelov... :slight_smile:
12. sep 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kristina, tak to je fajn :slight_smile: vďaka.
13. sep 2009 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam rovnaku skusenost ako kristina, aj sme to tak urobili a bolo to v pohode. bola som tam len na zaciatku ked hovorila o nadstandarde a nejakych veciach, co sa za posledne tri roky menili a potom som isla prec aj so vsetkym co som potrebovala.
13. sep 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, tak to je super...
a este mam otazku - nema niekto mail na primarku? na stranke je iba mail na stencla...a teda ani on neodpoveda na mail...tak neviem, ci je chyba u mna alebo u nich :confused:
13. sep 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Valka nie som si ista, ci ma primarka mail. Ked ma naposledy vysetrovala, tak sestricka pisala na pocitaci a ona tam potom svoje poznamky doklepala na stroji, tak neviem ci sa kamarati s e-mailom :slight_smile: Skus radsej telefon alebo osobne :wink:
14. sep 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
valka tu mas mail na primarku a pre istotu aj tel.cislo
0904 - 060 513

bohacikova@medidwn.sk
14. sep 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babeny,
ako je to na Kramároch s tou EPI? viem, že mám ísť najprv k anesteziológovi...ale potrebujem na to niečo od doktora? treba sa tam objednať alebo len tak stačí prísť na slepo?
a kde vlasne na Kramároch ten anesteziológ sedí? nieviete číslo dverí..poschodie?
díky moc
18. sep 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by aj mna zaujimalo...tiez to chcem buduci tyzden absolvovat.
18. sep 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, anesteziolog je na prizemi c.d. 150, netreba k tomu nic len tehotensku knizku. Vyplna sa tam taky zdlhavy dotaznik, informovany suhlas a tak... Da Vam papierik s cenou, ktoru treba ist zaplatit a povie Vam ake krvne testy si mate este vybavit. To je vsetko.
18. sep 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, v juny som rodila na Kramaroch a mozem len doporucit....
Mala som zaplatenu EPI pretoze som nevedela aka bolest ma caka ale stalo sa to ze pri nastupe do porodnice rano o 8 som bola otvorena na 2 cm a o pol desiatej uz na 8 cm takzemi to ani nestihli pichnut....
Dalo sa to prezit, zelam Vam prijemny a hlavne rychly porod...
18. sep 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, pridávam sa aj ja do témy, keďže sme už napevno rozhodnutí pre Kramáre :slight_smile:
V utorok 29.9. ráno idem na tú predpôrodnú prípravu, teda prvú konzultáciu, je tu niektorá, ktorú to čaká v rovnaký deň?
19. sep 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak, k Dr. Jandovej, mne odpovedala na mailík hneď druhý deň, ako som jej napísala, takže možno majú momentálne nátresk, alebo nejaké iné dôležitejšie povinnosti....
19. sep 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kdeže sú dnes všetciii :confused:
20. sep 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak ja mam ist na Kramare teraz v piatok rano, mam z toho trosku nervy, lebo neviem, co ma tam caka, ale snad nic hrozne :sweat_smile:
21. sep 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale snáď v pohodičke :wink: tiež na tú prípravku, či plánovaný pôrod, pozerám, že už si v 38 tt :slight_smile:
Držíme palce :wink:
21. sep 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..tak ja tiez idem rodit na kramare..
alicenka ja tam idem tiez piatok rano... ale uz treti krat :grinning: idem na monitor a potom na kontrolu do dveri c.222 k doktorke neviem ako sa vola.. lebo doteraz mala dovolenku a chodila som k doktorovi Židzikovi..
ak ides iba na kontrolu a si uz objednana tak sa nemusis bat..len si vyckas radu :slight_smile: a potom ta vysetri..a to vysetrenie je troska ine ako u tvojej gyndy..viac bolestivejsie ale nic hrozne.. ak si neni objednana tak tam najprv zavolaj a objednaj sa lebo ta hned nezoberie.. teda ja som tam sla prvy krat osobne a objednala ma..tak neviem..
21. sep 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beruska, idem na poradnu prvy raz :slight_smile:
natali, volala som si tam minuly tyzden a asi sestricka mi povedala, ze mam prist teraz v piatok o 8:30... tiez idem do dveri 222. To o tej sore som pocula, takze asi prideme skor, snad to nejako prezijem. Co znamena, ze vysetrenie je viac bolestive, pre Boha? :sweat_smile: Tusim si tam rovno vezmem tasku s vecami, keby nahodou :grinning:
Ja som prvy porod absolvovala v Martine, tam to prebehlo uplne super, ale robi sa to tam inak ako tu, tak mam trosku nerv... hlavne teda z toho, ze musim dochadzat z Malaciek... :rolling_eyes:
21. sep 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ahojte, chcela som sa spytat, ci mate niektora skusenosti s primarkou, chodim ku nej a mam ju zazmluvnenu aj ku porodu, vyzera celkom v pohode, ale predsa. Od personalu porodnice viem, ze je lepsie zazmluvnit si lekara, pretoze tam maju naval. A co sa tyka ARO a PEDA, tak sa pripravte na cakanie na ambulancii, ja som si vystala radu aby mi nakoniec povedali, ze mi epidural nemozu pichnut kvoli hernii disku na chrbtici...:frowning2:
21. sep 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co sa stane, ked si nezazmluvnim lekara?
Ja jedine co chcem, je EDU, tu som mala aj pri prvom porode a bola som velmi spokojna. Nepotrebujem fakt nic ine, len porodit a sup domov.
21. sep 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no podla mna sa nestane nic. Je to len pre dobry pocit, ze budes rodit u niekoho koho si videla a kto dobre pozna tvoj zdravotny stav a reakcie. Aspon tak mi to bolo vysvetlene.Co sa tyka EDU, mam mamu anesteziologicku a ta sama by si to dala pichnut, ma viac za ako proti.
21. sep 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noo, baby, tak vy už to máte za pár :grinning: držím palce teda... ja sa tiež nechystám nikoho si zazmluvňovať.... ale epiduralku chcem, ak bude teda možná a ak bude voľno na nadštandarde, tak ten by som brala tiež.... no uvidíme :slight_smile:
Tak sa držte, ja už sa decembra neviem dočkať :grinning:
21. sep 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok