• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

11. októbra 2017 
Kacenka 821....... ja som takto pred 5 tyzdnami odchadzala z poradne od dr. Prochazku :frowning2: :frowning2: Mala som pocit, ze ani domov nepridem od bolesti....... a v stredu vecer som porodila :grinning: Porodne bolesti boli oproti bolestiam s akymi som odchadzala z poradne nic.
8. mar 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina46: pozeral ma zospodu, ale aj minule som isla odtial z bolestami ale dalo sa to vydrzat, ale dnes to bolo teda o moc horsie :unamused: :unamused: :unamused:

andul: ty si moj clovek, no ja som tiez isla od dr. Prochadzku ale ako som pisala min. tyzden sa to ako tak dalo, ale dnes to bolo veru o 100perc. horsie. Viem co su porodne bolesti, uz som to raz zazila, a v kt. tyzdni si bola ked si vtedy odtial isla?? a to si bola tiez pondelok??ci??
8. mar 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andul18: este sa ta chcem opytat, stalo sa ti to pri nom vzdy ked si isla z poradne abo len ten jeden krat?? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. mar 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je divne, ze obycaja prehliadka a taketo bolesti :unamused:
meggie, iba jedna izba je ta lacna. to je ta, co je wc a sprcha nie na izbe, ale oproti cez chodbu.
ja by som chcela na dvojku a alebo pripadne aj na tuto trojku.
8. mar 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati, a to tvoje dieťa nechce ešte vidieť mamičku, sestričku a tatina? No to bude asi chalan :grinning:
8. mar 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja, veru sa mu nechce, uz mu dohovaram. nerada by som sla v stredu este do poradne :grinning:
8. mar 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky,ked porodite,sup sup do volnej diskusie tema: babatka z kramarov :wink:

martina: je to asi normalne...ja som skucala od 35tt ked ma vysetroval zospodu :angry: ...cim dlhsie si tehu,tym je to asi horsie
9. mar 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BIBIONE: no ja neviem ci je to normalne ale pri prvej dcere som ziadne bolesti nemala, a teraz odtial ide ako vypluta :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. mar 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazde tehu je ine...moja mati nemala nic z toho co ja a furt si nedala vysvetlit,ze ja som neni ona :wink: klidek :sunglasses:
9. mar 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BIBIONE: nuz toz to je pravdaa :wink:
9. mar 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja25: pozerám, že máme termín s rozdielom cca týždňa. Chystáš sa na Kramáre. A môžeš napísať nejaký rozdiel medzi prvým a druhým pôrodom? Aspoň časový..- Dík moc
9. mar 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, megie vidim ze mame skoro rovnaky termin aj ja sa chystam na kramare..
9. mar 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacenka 821.... chodila som v pondelok a v ten "hororovy" pondelok som bola v 39 tt. Vysetrenia pred tym boli ako tak, ale toto bolo strasne. Mala som pocit, ze jeho ruku mam az v krku :frowning2: Ale mozno vdaka "tomuto vysetreniu" som mala bezproblemovo rychly porod.
9. mar 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meggie, angie, ja ako poznám svoje deti- prenášala som obidvoch, tak vy už budete dávno doma keď ja budem ešte tehotná :sunglasses:
9. mar 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meggie ak myslíš dĺžku pôrodu, tak to som už tušim niekde písala. druhý syn sa narodil o 1 hod. skôr. Snáď si tretie tiež z toho zoberie príklad... :grinning: :grinning:
9. mar 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja mozno tentoraz to dievcatko nebude take lenive sa hlasit na svet ako chlapci :slight_smile: mozno sa tam vsetky stretneme :grinning: hlavne uz aby to bolo......
10. mar 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ANDUL18: no tak to mna caka buduci pondelok, budem na to mysliet az od tial zas pojdem ako mlade tela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a mozno si len mala stastie na taky porod :wink: :wink: prva dcera ma trapila celych 36hodin tak ja pevne verim, ze tato druha bude mat viac rozumu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dcera ma potrapila pri porode a tehotenstvo bolo super a teraz je to naopak, tehotenstvo je tazke tak verim ze porod bude lepsi :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
10. mar 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacenka821..... drzim palce, nech ide vsetko podla tvojich predstav :slight_smile: :grinning:
Priznavam sa, ze si neviem predstavit 36 hodinovy porod, to by som asi neprezila :frowning2: Ja som mala tehotenstvo aj porod uplne v pohode....... Do poslednej chvile som behala, ako by som nebola ani tehotna :grinning: :grinning:
Dokonca aj do porodnice som prisla na poslednu chvilu (myslela som si, ze ako prvorodicka mam este kopec casu) :grinning: A nakoniec som mala len par minut :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ANDUL18: dakujem, no ja sa snazim tiez vela chodit ale niekedy je to dost o drzku :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale prezila ine vlastne ani neostavalo len to prezit :wink: :wink: :wink: tak si mala teda riadne stastie to sa mne urcite nestane :frowning2: :frowning2: :frowning2: kazdopadne v to aspon dufam ze to bude lepsie, no ale dost pochybujem, u mna dost casto plati zakon padajuceho hovna :grinning: :grinning: :grinning: takze uvidime :wink:
10. mar 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angie267 no možno sa stretneme, bude to fajn no nie?
Jaja25: možno sa dievčatko poponáhľa a fakt sa stretneme. Inak bol ten druhý pôrod okrem toho, že si prenášala ľahší?
10. mar 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meggie, jaja no to by teda bolo super keby sme sa tam stretli, ja dufam teraz v lepsi porod:slight_smile: lebo ten prvy bol katastrofa, a budete si zazmluvnovat lekarov? ja nie, sice pri prvom som mala dr. Rusnaka inak super clovek ale teraz urcite nie. A co nadstandard alebo standard, ja sa neviem rozhodnut ale skor ten standard, ale o tom by nam mohli porozpravat baby co uz teraz niekedy rodili ako to tam vlastne funguje.
11. mar 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meggie, asi to bolo približne rovnaké, nevidím veľmi rozdiely v samotnom pôrode, ale pri prvom mi museli manuálne vyťahovať placentu a to bolo horšie ako 10 pôrodov. Pri druhom vyšla sama. Pri prvom ma nenastrihli- ale bolelo ma to viac. Pri druhom ma nastrihli a bolo to v pohode. Takže neviem. Každý pôrod bol v niečom iný :wink:
11. mar 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, môžem sa spýtať?

koľko stojí na kramároch nadštandart a akým spôsobom sa zajednáva? ked bude volny samozrejme..
a čo sa týka mm pri pôrode?
11. mar 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja, teba pri vytahovani tej placenty neuspali? som myslela, ze sa to robi pod narkozou :sweat_smile:
no a este tu strasim. doma pri pc :confounded:
bibi, nadstandard - v sk korunach :grinning:
1000,- jednopostel, 500 dvojpostel, tych je najviac, a jedan 3postel. izba, ta je za 200. nezajednavasa, ale pri prijme sa ta opytaju, ci chces a ak je volne, ides. ak nie, ak hned ako sa uvolni.
11. mar 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cavte baby:Manualne vytahovat placentu znanena to ze je prirastena k maternici a to boli?Kedze ju musia vyberat lekari moze mi to niekto vysvetlit?
Pocula som este aj o tom ze ked to nejde musia robit kyretaz.Cize kompletne vycistenie maternice.
11. mar 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marina dakujeeeem.. a to sa ma spýtaju len pri príjme?? a ked nebude volna, tak si ma zapíšu alebo ako budu vedieť, že som ta čo žiadala o nadštandart?
11. mar 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Angie, nie lekára si nazazmluvňujem a ak by som mala ísť na nadštandard tak asi ten lacnejší ale to je len jedna izba taká. predtým som bola v Ružinove na štandarde no tam už radšej nie. A môžem sa soýtať odkiaľ inak si?
12. mar 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No neuspali ma-asi sa to nerobí štandardne. No bolelo to poriadne- to viete keď mal gyn. celú ruku vo mne nebola to sranda :frowning2:
Ale stáva sa to málokedy- tak žiadne strachy.. :wink:
12. mar 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati, to tvoje dieťa sa riadi tvojim mottom: čo možeš urobiť dnes, neodkladaj na zajtra..... aj ono to odkladá :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule,
mate niekto nejake skusenosti so sestrickou na predporodnej poradni na Kramaroch? Pisala mi jedna kamoska ze mala velmi, velmi zlu skusenost a celkovu ju to cele odradilo od porodu na Kramach, tak som ostala dost zaskocena. Je naozaj pristup na poradni tesne pred porodom taky surovy??? :unamused:
12. mar 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok