Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

cryonae
2. sep 2010

@hablovicova22 co mas so syncekom, ak sa smiem spytat :( je na infekcnom, ze tam s nim nemozes?
neviem ti vobec povedat, ale je dost porodov, takze asi je tam celkom plno... vsak skoro vsetky baby chcu ist na nadstandard...

@andelik8 drzim palce, nech to zajtra vyjde a mozete si Rebeku vystiskat na meninky 🙂

hablovicova22
2. sep 2010

@cryonae ..má zápal bedrového klbu..začala sa mu tam robiť voda, tak musel byt hospitalizovaný..lekár ma nechcel nechať v nemocnici..treba ho nosiť a to by som už ja nemohla..tak musel isť manžel..dnes som bola za nimi a môžno ho zajtra pustia tak sa teším 😵

andelik8
3. sep 2010

ahojte... nieco nove z porodnice? mna tam zda sa nechcu... mam si pekne pockat doma do pondelka 🙂 tak som celkom aj rada ze tam nemusim lezat.
@lulu4 malinky je uz na svete?

cryonae
3. sep 2010

@hablovicova22 super 🙂 drzim palce, nech ste rychlo doma a fit!

@andelik8 teraz je to ze vraj na porodnici celkom peklo, vcera sa tam ani poriadne nedalo dostat na ctg, aj @lulu4 uz sla hore, tak som zvedava, ako rychlo jej to pojde ;) sand sa ozve, ked bude mat po 🙂
a ja som zas ostala sama...

j777
3. sep 2010

ahojte, baby, nestresujte, ze je plno, ten nadstandard sa vam uvolni, aj ked nebude hned volny....ved kazdy den prepustaju ....
..a to teraz sa chodi na monitor na porodnicu? 😕 ..ja ked som lezala pred porodom, tak robili priamo na izbe... 😕

cryonae
4. sep 2010

@j777 no na sestonedeli maju ctg, ale ja som lezala na pooperacnom, tak preto som tam chodila sondovat, ze aka je sitjuejsn 🙂
btw @lulu4 dnes rano o 0:50 po poriadnom vytrapeni porodila zdraveho valibuka, takze gratulacia najvacia!

kiwinka
4. sep 2010

@cryonae gratulujeme lulu! kto ju rodil?

cryonae
4. sep 2010

@kiwinka no to netusim, ale asi sa ich tam zo zaciatku prestriedalo viac a kecal do toho aj sam prednosta ;)

kiwinka
4. sep 2010

@cryonae Rusnak, waw, ten je fajn a ak ho schytala na porod, tak je to bomba! 🙂
hlavne, ze uz to ma za sebou , velmi sa bala...ved snad napise zazitok z porodu ked sa bude na to citit.

cryonae
4. sep 2010

@kiwinka tak na tie podrobnosti som zvedava aj ja

kiwinka
4. sep 2010

@cryonae aj jaaaa 🙂 kazdy porod je iny...

andelik8
4. sep 2010

jeeeej.. gratulujeme 🙂 🙂 🙂
u nas stale nic.. akurat ma uz boli brusko kazdu chvilu co sa mala vrti a vytlaca do vsetkych stran. Mam pocit ze sa uz konecne rozhodla ze by chcela ist von, len este nenasla tu spravnu cestu 😀

kiwinka
4. sep 2010

@andelik8 ja so mala posleddne dva dni tak opuchnute cele telo, naliate vodou, uff.. uz som ozaj cakala na porod...lebo som bola jak balonik 🙂

hablovicova22
5. sep 2010

Lulu gratulujeme aj my 😵 😵 a ja sa práve chystám do nemocnice..kontrakcie mám už každých 5-6 minut tak za chvilu vyrážame 🙂 snaď vás tam niektorú stretnem ..

andelik8
5. sep 2010

@hablovicova22 drzim palceky 🙂 ja nastupujem zajtra rano, ak sa nahodou mala nevypyta este dnes 😉

miru.j
5. sep 2010

Ahojte babulky!
Aj ja budem rodit na Kramaroch,ak sa mozem spytat viete niektora ci treba mat napisany plan porodu...myslim ci su tam nejake moznosti pri vybere porodu (prirodzeny,aktivny)...ci je tam len porodna postel,alebo je mozne rodit aj v kresle a podobne.A este ci moze byt mm od zaciatku pri porode ...myslim hned prvu dobu porodnu.Neviem si predstavit ze caka vonku na chodbe mozno niekolko hodin 😒 .Dakujem za odpoved!
Vsetkym Vam ktore to mate uz za sebou gratulujem 😵. No a my ostatne drzme si palce nech vsetko dobre dopadne 😉 .
....cryonae,Teba obdivujem 😉 ...ja by som tam uz spakatila 🙂 .

andelik8
5. sep 2010

@miru.j ja myslim ze na Kramaroch nieco ako porodny plan neakceptuju 😖
s tym mm pri porode je to komplikovane. Su tam myslim tri izby-cakacky (vzdycharne) a na kazdej tri postele. takze ak nebude rusno a budes sama na izbe, tak tam moze byt mm s tebou. ale ak ta daju na izbu k inej rodicke (ci dvom), tak musi cakat na chodbe az kym ta nepremiestnia do porodneho boxu. Potom uz moze byt s tebou az do konca a 2hod po porode.
ak som nieco doplietla, prosim opravte ma niekto 😉

miru.j
5. sep 2010

@andelik8 dakujem pekne za odpoved. A nevies ci sa tam rodi len klasickym sposobom v lahu,alebo sa da aj inak...
skoda ze je to tak ze az do boxu ho pustia...ja si myslim ze by mi viac pomohlo keby bol somnou aj pred tym.Ale zase chapem aj to ze ak su tam dalsie tri maminy tak by to asi bolo pre ne neprijemne...neviem,ale velmi by som chcela aby bol somnou hned,a kled nie tak aby sa mi to aspon rychlo rozbehlo ...nech tam necaka v chodbe dlho 😖 .
....andelik8...Ty uz toho musis mat dost 😕 ...dufam,ze ja nebudem muset cakat este dalsie 3-4tyzdne,uz teraz ledvaj chodim,neviem sa otocit na druhy bok v postele a ledvaj vstanem....uz by som aj dnes sla rodit 😉 .Obdivujem Ta a moc Ti drzim palce nech mas svoj poklad uz coskoro v naruci 😉 .

andelik8
5. sep 2010

@miru.j myslim ze len klasicky sa rodi, ale ze tam maju nejake nove tie kresla, takze sa to da napolohovat ako ti to bude vyhovovat. Tak nam aspon tvrdili na priprave 😉
no teda ano, uz mam toho plne zuby, to otacanie v posteli je asi najhorsie na celom tehu 😀 preto dufam ze ma tam nenechaju dlho cakat, najlepsie ak by mi to vyvolali hned zajtra 😅
a dakujem. ked sa bude dat, tak sa sem pridem pochvalit ako sme to obe zvladli

miru.j
5. sep 2010

...
@andelik8 ,vo stvrtok idem s mm na to sedenie s Dr.Jandovou aby mohol byt pri porode...tak sa jej popytam aj na tie kresla 🙂 ,ale to Ty uz budes mat svoj poklad urcite v naruci 🙂 .Kedy si mala mat termin porodu? ...Ja 23sept.,ale tolko asi nepockam...uz dnes sa mi zda neskoro 😅 🤐 .Drz sa teda a daj vediet...drzim paste 😉 .

andelik8
5. sep 2010

@miru.j ja mam vypocitany na 29.8., ale trosku to na mna nesedelo, mala som dlhsi cyklus a aj na UTZ sa ukazalo ze malinka je asi o tyzden mensia... no ale uz by kazdopadne mohla ist von 😉

miru.j
5. sep 2010

@andelik8 ....mne zase ukazovalo vzdy o 2tyzdne viac 😅 . Tak zajtra vela stastia,porod bezbolestny,a krasnu zdravucku Rebeku v naruci 😅 .Napis potom urcite 😉

andelik8
5. sep 2010

@miru.j dakujem 🙂

miru.j
5. sep 2010

@andelik8 🙂
ozaj,ku komu si chodila na Kramaroch do poradne?...ja ku Dr.Zidzikovi.Prvy krat mi velmi nepozdaval,ale teraz som celkom spokojna.Zazmluvneneho tam nemam nikoho.A Ty?

andelik8
5. sep 2010

@miru.j ja som chodila k Dr. Ferakovej, pridelili mi ju. tiez nemam nikoho zazmluvneneho, uvidime koho "schytam" 😀
k Zidzikovi idem zajtra, robi prijem pacietok.

miru.j
5. sep 2010

OKI 😉 .Tak sa drzkaj ..a ku porodu nech Ti pride jeden z najlepsich odbornikou...napr.Dr.Cunderlik,alebo Dr.Plank ...Ti su vraj naj....

andelik8
5. sep 2010

@miru.j dakujem, ale nech tam bude hocikto, vraj su vsetci dobri... 🙂 Planka som tam videla dnes, mal sluzbu, tak zajtra nanho asi nebudem mat stastie.

lu
5. sep 2010

ahojte tiez sa mi to krati a rodit pojdem na kramare, tak vas teraz viac sledujem 😉 poradnu mam u planka ale zazmluvnovat asi tiez nebudem. uvidim na koho natrafim. tiez som pocula ze vsetci su odbornici ale naj su vraj plank, cunderlik, prochadzka
chcem sa spytat boli ste niektora na pouceni o epiduralke? date si ju pichnut?

andelik8
5. sep 2010

@lu ahoj 🙂 ja mam epi zaplatene, tak ak by to nemalo naozaj superrychly porod, tak si ju pichnut urcite dam

lu
5. sep 2010

@andelik8 a kde si bola na pouceni na c.dveri 150? nevies kedy nemoze byt epi - lebo mam vysoky tlak a varixy ci to je problem?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre