• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

27. mája 2017 
@nsoci ahoj tak to je fakt plno... :unamused: hadam sa to trochu vyprazdni za tyzden aby sme mali miesto :wink:
ty uz cakas na porod alebo si na pozorovani?
18. sep 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nsoci a ty co na kramaroch? drzim palceky a potom daj vediet, ako si dopadla :slight_smile:
18. sep 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lu ahoj.Ja mám termín pôrodu deň pred tebou :slight_smile: Chcela by som rodiť na Kramároch,veď to mám len kúsok od domu :slight_smile:) Ale ked je tam plno.... no hádam ma nepošlú rodiť do inej nemocnice....
18. sep 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggie7721 ahoj :slight_smile: ja dufam v to iste :slight_smile: ked som sa na to pytala na priprave jandovej tak povedala ze neexistuje aby mali plno a poslu ma inde, tak som naozaj zvedava. ohanala sa tym ze stale prepustaju a tak sa miesto najde. tak uvidime. ku komu chodis na poradnu?
18. sep 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamila.k. Ahoj, to si si nevedela vybrať lepšie. Dr. Tokolyová má len megalomanské rači a vie sa tváriť, ale 2 moje kámošky ju zažili a že nikdy viac. A pracuje len tretí rok, nemá moc skúsenosti.
18. sep 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lu no dufam,že nepobežím napoly rodiaca niekam na Antolskú či do Ružinova :slight_smile: V poradni som bola zatial dvakrát a bola som u Dr. Obieromaha na 215-to je taký celkom zlatý černoško,trošku rýchlo rozpráva,ked som tam bola prvý krát takmer nič som mu nerozumela :slight_smile: A ku komu chodíš ty ?
19. sep 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggie7721 myslim ze som ho videla ked som bola v nemocnici, mily a vela vysvetlil ked som sa pytala. ja chodim k doc. plankovi, chodila som k nemu do rizikovej poradne, a tak som mu nejak ostala aj v posled.mesiaci. :grinning: stvrtok idem zas, som zvedava co mi povie. citim sa zatial v pohode..
19. sep 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkabrez 2 kamosky u nej rodili vraj je mlada ale perfektna :slight_smile:
19. sep 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neviete mi prosím poradiť o koľkej sú cvičenia u Jandovej, myslím, že sú to PO, St a Pia....ale nie som si istá s časom.Vdaka.
20. sep 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka46 ahoj bola som tam na 11,00 v pon a stvrtok. ale meskala lebo mala predtym nejake poucenia.
20. sep 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aloha, ja viem , ze tema Jandova je stale dookola, ale je lepsie za nou ist osobne alebo jej zavolat?
21. sep 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ponyxx ahoj telefony nedviha, napis jej mail alebo osobne. :slight_smile:
21. sep 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lu dakujem :slight_smile:
21. sep 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som už osobne s nou bola, len som si v tom "frmole" tie termíny moc neudržala v hlave /tehot. demencia/ :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale vdka za odpoved :wink:
22. sep 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cryonae rodila som (-: skoro tyzden... :unamused:
22. sep 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nsoci davali ti vyvolavacku? ako bolo? a aky bol porod a starostlivost po? gratulujem k Hanke!
22. sep 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nsoci gratulujem, uz to mas za sebou a to je dolezite :slight_smile:
22. sep 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este som tu na Kramaroch, o porode radsej pomlcim rodila som od 14.-20.9. ... teraz je mala v inkubatore a ja mam herpes tak ani pozerat sa nemozem chodit na nu depka ako vysita
22. sep 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nsoci boooze a co sa stalo? si sa neotvarala ci co??? a gratulujem k Hanke ! :slight_smile:
23. sep 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nsoci preco tak dlho? Mala si zajednaneho lekara, alebo nie? Blahozelam k Hanke, nech ste zdravucki....
23. sep 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dvakrat sa mi zastavil porod... mala ostala vysoko, takze 2x klystyr, 2xkontrakcie, nakoniec som porodila s vyvolavackou, ale bez klystyru a nastrihu... malinka je vytrapena a staraju sa o nu (ja nemozem lebo mam pasovy opar :confounded: )
23. sep 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 nemala...
23. sep 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nsoci kto ta na koniec rodil?
23. sep 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dr. Masiarova... ale tu len niekde splasili, lebo sme rodili tri naraz... sluzbu pokial viem vtedy na porodnici nemala...
23. sep 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nsoci gratulujem k malinkej a nech steco najskor v poriadku :slight_smile:
24. sep 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nsoci juuuj, si si to teda vytrpela :( Hanka bude urcite za odmenu dobre babatko :slight_smile:
ozaj, len tak mimochodom, nedavala si nahodou nedavno Matka ockovat proti ovcim kiahnam, ked mas teraz pasovy opar?
24. sep 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cryonae davala... dnes :slight_smile: ale kozny mi povedal, ze to zas nie je take jednoduche a uz mam tie lieky vo vysokych davkach druhy den, ze uz ta moja infekcnost je nizsia... a aj sa to neprenasa vzduchom len tak.... som tam sedela na sestonedeli aj dva dni pred vyhodenim oparu, tgo uz si tiez infekcna a nestresoval... ak som nebozkavala ine babatka, nechytala ich, umyvala si ruky atd. tak v poho... a aj mamicka na izbe nebola nejaka zlaknuta a ani na novorodeneckom ked som chodila za malou kym som to vedela, vsak som tam nic nechytala a ruky som si dezinfikovala :wink:
24. sep 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nsoci nie nie :slight_smile: ja som sa pytala preto, ze ja som davala maleho ockovat proti ovcim kiahnam a ma upozornovala, ze dietatko je vtedy infekcne a ak som neprekonala este ovcie kiahne alebo by som mala oslabenu imunitu, moze ma nakazit a ten isty virus sposobuje aj pasovy opar
25. sep 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cryonae infekcne? po ockovani? nam nic take nepovedala ani nikomu koho som sa pytala... :confused: mi ani nehovor maly bol dnes s muzom v detskom kutiku.... keby viem nikdy ich tam nepustim
25. sep 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nsoci no mne maleho nechcela pediatricka preockovat druhou davkou kym nebudem aspon v osmom mesiaci ale najneskor zaciatkom deviateho, lebo ze je vtedy infekcny a ak by som to dostala ku koncu, tak by sa mohlo nakazit babatko, ale to su skor vynimocne pripady... proste nechcela riskovat. Spominala, ze dietatko je infekne tusim 2 tyzdne po ockovani, alebo tak nejak, uz neviem
toto mi hovorila aj o rotavirusovej vakcine, ze ak si rodic neda pozor pri manipulacii s kakou po ockovani, ze moze dostat rotavirusovu hnacku...
26. sep 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok