Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

nsoci
26. sep 2010

@cryonae jaj... no to budu asi vynimocne pripady... ale urciote nie hned po ockovani proti kiahnam, tie dacv ytzdne, to dava zmysel, tak to je aj pri kihnach, dva tyzdne po tom ako sa clovek stretne s infekciou...

Dnes bol manzel pozriet malu a vraj ju zajtra uz pustia - sa tesim, konecne ju uvidim po 5 dnoch a budem mat na rukach 1x od porodu...

mirkabrez
26. sep 2010

@nsoci gratulujem k malinkej....ja mám dnes termin a tiež idem rodiť na kramare.ale dufam, že ešte dnes ma to nechyti...ako to tam vyzerá????dá sa dostať na nadštandart nevieš???

lu
26. sep 2010

@mirkabrez ahoj ja mam tiez dnes termin a zatial nic sa nedeje, nevies ako to bude teraz dalej? ja mam zajtra monitor a vo stvrtok poradnu, myslis ze si ma tam nechaju alebo budeme dalej cakat?

nsoci
26. sep 2010

@mirkabrez no ja uz som od piatku doma... ja som isla na nadstandard hned, ale preto, ze som dorodila akurat okolo tej jednej kedy sa prepusta... netusim ako su na tom teraz, ale davaju aj na nadstandard na pooperacne, tj. maju fakt dost izieb...

mirkabrez
27. sep 2010

@lu neviem čo teraz dalej, ja mám zajtra poradnu aj monitor tak uvidime....snad do konca týždna ma to chyti🙂

lu
27. sep 2010

tak ja uz mam rozhodnute, ked sa do piatka nerozhybeme, ideme v piatok na prijem...

mirkabrez
27. sep 2010

@lu to je dobre, aspon to budeš mať za sebou....takže oni moc dlho nenechavaju prenášať však????to je dobre, nerada by som ešte 2 týždne prenášala, už teraz nevládzem.uvidíš, možno ťa to piatku chyti🙂

lu
27. sep 2010

@mirkabrez no v to dufam, nechcela som vyvolavany porod 😒 vraj to viac boli a aj babetko je stresovane... no co uz, budem dufat ze sa do piatka sam rozhybe 🙂 piatok bude podla ich vypoctov 5den po termine, asi nema zmysel to natahovat aby sa nieco nestalo...
uvidis co povedia tebe. ku komu chodis na poradnu?

mirkabrez
27. sep 2010

@lu ja budem mať v piatok tiež 5 dni po termine, tak som zvedava čo mi povedia zajtra...chodim k DR. Tokolyovej, taka mlada čiernovláska, neviem či poznáš.dufam aj ja že do piatku porodim...a v piatok je ešte k tomu taky krásny dátum🙂

lu
27. sep 2010

@mirkabrez tak to sa tam mozno aj stretneme 😀 nepoznam, na kramaroch som videla len par lekarov a po mene poznam asi len 4... daj vediet ako si dopadla 🙂 hadam sa nam to spusti samo 🙂

mirkabrez
27. sep 2010

no možno sa naozaj stretneme..napíšem potom, čo mi povedali v poradni...

lulkax5
28. sep 2010

Chysta sa niekto zaciatkom decembra na kramare ? 🙂

mirkabrez
28. sep 2010

@lu no takže mne dnes doktorka povedala že v piatok mám isť na monitor, potom aj v nedelu do nemocnioce na monitor a v pondelok na príjem...teda ak neporodim..ale podla nej už porodim, lebo som už na 3 centimetre otvorena

lu
28. sep 2010

@mirkabrez tak to ti mozem zavidiet lebo ja som len na 1cm a od stvrtka sa to nezmenilo 😖

mirkabrez
28. sep 2010

@lu ja som bola na 1,5 otvorena 3 týždne🙂🙂

ponyxx
28. sep 2010

baby, co ste boli u Jandovej, to je tam stale taky natresk? Ja som tam dnes bola 9:15, plna chodbicka mamiciek...nemohla som vsak cakat, lebo som bola objednana na kontrolu k diabetologicke, a ked som tam prisla o 10tej, tak vsetky tie maminky narvate v malej miestnosti, co mi priminalo skolsky kabinet 🙂 . Ako to vlastne funguje? Dojdes a cakas a teta doktorka nieco porozprava? Ja som z toho total magor. ☹

lu
28. sep 2010

@ponyxx ahoj zalezi co chces, na uvodne konzultacie, pohovor s oteckom sa objednava na termin, cvicenia myslim ze mozes aj bez ohlasenia prijst s vlastnou karimatkou a ked je volno tak ta vezmu. neviem ako je to s prednaskou o dojceni . telefony nedviha, treba mailom vsetko vybavovat alebo osobne.

ponyxx
28. sep 2010

@lu ved som to chcela osobne, len som tam dnes nemohla cakat , asi byva niekde od Patronky smerom na Lamac a podobne, lebo 9:15 tam este nebola a bola fajnova zapcha smerom do mesta 🙂 . Musim jej napisat, lebo takto sa asi nikde nedopracujem. Dakujem

lu
28. sep 2010

@ponyxx myslim ze osobne to nema vobec vyznam, co som tam bola meskala ...

sialucia
28. sep 2010

Ahojte maminky🙂) je tu niekto kto bude rodit v novembri a chodi k doktorke Jandovej na cvicenia? a tiez maminky co chodia k dr. Cunderlikovi?

ponyxx
28. sep 2010

@sialucia ja budem rodit v novembri a k Jandovej by som mozno aj chodila, keby to nebolo tak komplikovane 😀

romy31
28. sep 2010

@ponyxx ahoj...ja aj som bola dneska u jandovej, tak sme sa asi stretli 😉
@sialucia ja rodím v novembri 🙂

ponyxx
29. sep 2010

@romy31 tusim som stala chvilu vedla teba, sediacej 😀

lucul
29. sep 2010

@ponyxx ahoj, pozeram, ze mas termin len 3dni, si priamo z PK alebo niekde daleko? ja tam budem byvat. snad sa stretneme na kramaroch 🙂

ponyxx
29. sep 2010

@lucul nie som rodena pezincanka, ale par rokov uz tu byvam 🙂 Mozno, ze sa na tych kramaroch stretneme, lebo u nas v rodine sa lubia babatka rodit skor a ja mam zistenu tehotensku cukrovku a vtedy sa nezvykne prenasat 😖. Iba vynimocne

mimuska23
29. sep 2010

@babulka Ahoj a co doktor Cunderlik ja som bola pri nom na vysetreni a tiez by som chcela rodit pri nom.Cakam babo v decembri a tiez chcem rodit na Kramaroch.Berie doktor aj niejake peniaze za porod alebo si ho staci len zavolat ako to je.Som prvorodicka a tiez neviem ako to chodi. Dakujem

lucul
29. sep 2010

@ponyxx ani ja nie som rodena pezincanka, len sa tam prave stahujeme, snad to stihneme do porodu 😅

ponyxx
29. sep 2010

@lucul jaaaj tak to ti drzim palce, aby si to zvladla 🙂 urcite to s tym bruskom nebudes mat lahke. Ja mam dost len ked upratujem. 😉

lucul
29. sep 2010

@ponyxx ja zvladam, praveze nemam brusko, ja som taka netradicna tehulka, vyzeram tak na 4-5.mesiac vraj 😅 a nastastie upratovanie mi nerobi problem, ale drahy mi velmi nedovoli, len take lahke veci takze pohoda

ponyxx
29. sep 2010

@lucul ja mam v podstate tiez male brusko, pribrala som do 5 kg, ale pri upratovani mi trochu vadi a ked mopujem a nosim vedro (aj ked s minimom vody) tak ma brusko pobolieva a malinke to dava najavo kopancami 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre