Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

lucul
29. sep 2010

@ponyxx tak to ja radsej nevravim aku mam vahu 😅 aj v novembrovkach sa mi uz smeju a tukaju na hlavu 😀

ponyxx
29. sep 2010

@lucul hlavne ze je babo ok, tabulky su v tomto pripade druhorade 😉

andelik8
29. sep 2010

@lucul @ponyxx tak sa tu v PK asi niekde stretneme aj s kocikmi 😉

lucul
29. sep 2010

@ponyxx vsetko som mala vzdy v poriadku aj mala je velkostou presne na den velka, tak ni neriesim 🙂

@andelik8 jeeej aj ty si z PK, to mozme dat kocikovu really po PK 😀
mozem sa ta spytat? treba mat na porod vlastnu koselu alebo dostaneme ich? ja uz neviem, co mam pobalit do tasky vsetko 😅 som si tlacila ten rozsireny zoznam zo stranky kramarov a mam z toho hokej

andelik8
29. sep 2010

@lucul 😀
ja som isla sekciou, cize koselu na porod som nemala vobec, len ten modry plast. a na pooperacnom mi potom sestricka pomohla obliect sa do svojej kosele

lucul
29. sep 2010

@andelik8 aha, tak radsej pribalim keby nahodou

andelik8
29. sep 2010

@lucul a inac, za cely ten moj pobyt v nemocnici by som kludne spotrebovala aj tri nocne kosele. Prvu som zakrvacala uz v prvy den, tak som ju hned posielala domov preprat. No a potom sme mali na izbe take strasne horko (kuria ako sialeni), ze som dalsiu coskoro prepotila. No ale da sa tam v hocicom.... videla som tam baby chodit v tricku a v teplakoch alebo v leginach, nocna kosela nie je pravidlom. Ale je urcite praktickejsia ako teplaky 🙂

lucul
29. sep 2010

@andelik8 jaj, no tak 100% pribalim este jednu, ja mam spakovane 2ks

ponyxx
30. sep 2010

@andelik8 nevies poradit nejakeho dobreho pediatra v PK?

kamila.k.
30. sep 2010

@boriana moja kamaratka k nej chodila a bola s nou velmi spokojna.

janka46
30. sep 2010

Ahojte, om sa chcela spýtať, teda čítam, že je nás tu pár novebroviek, už ste si zazmluvnovali Dr. k porodu??? 😕 Tiež riešim Jandovu, konzult. otca k porodu už nastastie mám , ale cvicenie by som celkom rada absolvovala, len tiež mam obavu, ci sa neprezeniem nadarmo, kedze nie som z BA.
😝 😲

janka46
30. sep 2010

@lucul som sa normálne potešila, že som neni sama co priberá, lebo brušisko mám teda už riadne a s ohýbaním už doť veľké problémy 😝

domidomi
30. sep 2010

@ponyxx Ahoj dobrá je Dr. Elena Orlická, alebo Dr. Križanová obe majú ambulanciu v Pk na poliklinike

ponyxx
30. sep 2010

@domidomi o Križanovej som počula, ale vraj neberie, lebo ma veľa pacientov. ☹ Ďakujem za radu. Snáď sa da vybrať lekár, že si ma neposunú podľa rajonov. 😉

domidomi
30. sep 2010

@ponyxx Určite ťa niekto vezme musííí. Si predstav, že aj ja som v 35 týždni a termín mám 6. novembra. A kde budeš rodiť?

ponyxx
30. sep 2010

@domidomi ja mám termín 8meho, tak sa zberkáme 🙂 . Na Kramároch? 😉

domidomi
30. sep 2010

@ponyxx no my pôjdeme rodiť do Ružinova. A ako sa citiš? Mne už začína padať bruško a všetci hovoria, že to bude asi skôr 😅

ponyxx
30. sep 2010

@domidomi no ja mám práve pocit, že sa babatku nejako nechce obraciať, aj keď v brušku sa otáča až príliž 😀

domidomi
30. sep 2010

@ponyxx Ako? nie je otočoné dolu hlavičkou?

lucul
30. sep 2010

@janka46 no asi si ma zle pochopila cize ta nepotesim, ja mam uplne mini brusko, vsetci mi typuju 4.-5.mesiac max. a od predtehu vahy som pribrala 2kg 😅 ja som na zaciatku strasne schudla, mala som dooooooost problemy

janka46
30. sep 2010

@lucul Aha 😀 😀 😅 ,tak som to fakt zle pochopila....prepáč, to je tou tehot.demenciou 😉

lu
30. sep 2010

nemate niekto spravy ako to teraz vyzera na porodnici? zajtra idem na prijem, tak nech viem co ma asi caka 😅

ponyxx
30. sep 2010

@domidomi tak to ti na 100% povedať neviem 🙂. Mám pocit, že ma ešte kope viac do boku ako pod rebra 😀 . Ale krpáčik má na to ešte cca 5 týždňov, tak snáď to nejak stihne.

lucul
30. sep 2010

@janka46 v pohode, asi som to zle napisala, ved tehu hormony a tehu demencia je krasna vec 😀 😉

@ponyxx ja som mala malu tiez hore hlavou v 31tt a kope ma na boku, ale dnes mi dr. potvrdil, ze je dole hlavou, tak mozno aj tvoje babulo je 😉

domidomi
30. sep 2010

@ponyxx Mňa tak isto kope do boku, do pravého 😅 ale dr. mi robil ultrazvuk a povedal, že má hlavičku dole. Ale viem, že za ten mesiac sa ešte môže otočiť, ale netreba stresovať. 🙂

ponyxx
1. okt 2010

@domidomi bola som na uzv v 32tt a doktorka skonstatovala ze ma polohu 1, a nejak mi nenapadlo sa jej pytat, ze co to znamena. Ale nehovorila mi na to nic, tak asik to bolo ok 🙂

andelik8
1. okt 2010

@ponyxx ja som tiez pocula ze Krizanova je najlepsia, ale ze aj keby ta vzala, tak ma tolko pacientov ze sa ku nej hrozne dlho caka ak sa neobjednas na konkretnu hodinu.
Ja chodim k Vargicovej, ale to len zo zvyku, bola to moja decka, takze ma pozna od mimina a doteraz mi tyka 😀

domidomi
1. okt 2010

@ponyxx aha no poloha 1 to neviem ani ja čo to znamená 😕 ale asi je v dobrej polohe, keby sa jej niečo nepozdávalo, tak by to riešila 😉 . Moj Dr. rovno povedal, že má hlavičku dole.............

ponyxx
1. okt 2010

@domidomi tak ona to takto diktovala sestričke do správy a keď nehovorila nič, tak mi len ostáva veriť, že je všetko OK. 🙂

domidomi
1. okt 2010

@ponyxx Ale jasné, že je to OK 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre