Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

poppy1
29. nov 2010

@smejkaba ahoj! nie, ja idem v stredu 🙂 dakujem za info. Potesilo ma, ze pises, ze za hodinku si bola hotova... snad aj u mna to tak bude...len tam je ta dilema... poslat manzela do prace alebo mu povedat nech ma caka?? 😠

poppy1
29. nov 2010

@klaudiab dakujem za info, najlepsie by bolo, keby mi hned v ten den urobili utz... ja som z pezinka a moc sa mi nechce trepat do ba aj v stredu aj dalsi den v tom tyzdni... no ale co uz. radsej pridem ako keby ma nemali vobec objednat!

janka46
29. nov 2010

@poppy1 No priprav sa na to, ze asi budes musiet ist aj viackrat do Ba...mne sa to tiez tazko dalo sklbit v jeden den a ked pribudli aj CTG 2krat do tyždna to bolo perne s cestovaním 😒

zvedavec1
29. nov 2010

@poppy1 objednali ma na pondelok 7:50 a pytala som sa na UTZ( lebojedna baba tu pisala, ze nerobia) a povedela mi sestricka, ze sa nerobi,len ak ma doktor podozrenie, ze neico nie je v poriadku, tak ta posle. Ja by som tiez chcela, lebo teda naposledy mala v 32 tyzdni 1600 a teda chcem si byt ista ,ze rastie..teda akoze citim, ze narastla ctitelne...ale chcem vedeit ako na tom je. 😠

poppy1
29. nov 2010

@zvedavec1 jasne, chapem... ved uvidis, mozno sa ti podari predsalen presvedcit doktora aby ti utz spravil... 😉
@janka46 to je hrozne... pre mna je cestovanie peklo a ked si predstavim kazdy tyzden (mozno aj viackrat do tyzdna) cestovat tak mi je zle... skoda,ze nevymysleli nieco lepsie 😀

miriam11
29. nov 2010

@prettybaby rodila som 21.10., 27.10. som uz bola doma, som sa 26.10. vypytala domov, chceli ma pustit az 27.10. 🙂

prettybaby
29. nov 2010

@miriam11 jej tak sme sa minali, ja som nastupila 26teho na prijem, ale rodila som az 27 v noci.bola si na nadstandarde ci nie?mozno som Ti postel vystriedala .-)

miriam11
29. nov 2010

@prettybaby nie, bola som na standarte, aj ked som velmi chcela ist na nadstandart, nebolo volne, vsetko plne. Aj preto som co najskor hnala domov, lebo som tam spokojna nebola. Nikto tam s nicim nepomohol. Ty si tam bola spokojna? Lebo vacsinou na nadstandarte su zienky velmi spokojne, ale ten standart.... ☹

prettybaby
29. nov 2010

ja som bola na nadstandarde, bola som spokojna, len mi strasen vadilo, ako trieskaju sestry dverami od izieb a ked jedlo sa donieslo na chodbu, to bol raaaaaamus.
26teho som bola este na standarde a potom 27v noci po porode som isla na nadstandard. na standarde mi hovorili baby co tam lezali, ze taku istu menovkynu som vystriedala na lozku (priezviskom). 26teho som presedela skoro cely den na chodbe na standarde, takze urcite sme sa tam videli .) prijali nas vtedy tri a cakali sme kedy sa uvolni nejaka postel .)

miriam11
29. nov 2010

joooj, cely den na chodbe sediet.... no uz len to. Ved to je strasne a este pred porodom. videla som tam nejake baby, ale moc som to nevnimala. Oni tam nie su normalni... no radsej tu uz nebudem pisat, lebo baby, co si vybrali Kramare a este maju pred porodom budu sklamane.

summer21
29. nov 2010

Ahojte mamicky.. 🙂 chcem sa spytat, mate niekto skusenosti s doktorom Ľubomírom Turkotom?? na Kramároch.. dakujem 🙂

zuna77
29. nov 2010

@zvedavec1 ahoj, ja chodim do poradne k dr. gazovi na kramaroch. On tam nerodi ale ma tam ambulanciu. V ordinacii ma aj ultrazvuk...ale ak nie si jeho pacientka, tak by to bolo spoplatnene..podla cennika to vyzera byt na 10EUR.
http://www.gynsante.sk/cennik.html. Skus mu zavolat, ak chces:http://www.gynsante.sk/kontakt.html

lulkax5
29. nov 2010

@summer21 ahoj ja som bola u neho na vysetreni a takisto som ho nejak registrovala ked som bola hospitalizovana mne sa zda celkom mily 🙂 a pocula som ze je dobry ..

zvedavec1
29. nov 2010

@zuna77 tak to je vtipne...to bol moj lekar v pro-care. Teraz, kedze idem rodit na Karmare, kde on nie je porodnik, tak som musela odist..a mozem si ho sukromne zaplatt...no krasa toto nase zdravotnictvo...

summer21
29. nov 2010

@lulkax5 hej,, aj ja som pocula, ze je velmi dobry.... ale uz mam z toho taky mix.... dohodnut si lekara alebo nedohodnut.... ja ani sama neviem.. a ty budes rodit na kramaroch a mas dohodnuteho lekara ?

aduskatt
29. nov 2010

@summer21 no, ja som pred 7 rokmi lezala 3 mesiace na rizikovom, kde sa snazili vsemozne zabranit porodu..........Dr. Turkota bol moj izbovy lekar.......Je to jeden uzasny chlap s ludskym pristupom, velmi prijemny, empaticky, milujuci svoju choru dceru. Ked som porodila, tak na druhy den rano sa obtazoval ist za mnou na porodnicu( nebol rpi porode), kde sa mi hodil okolo krku, zablahozelal mi a bol evidentne dojaty a stastny, bolo to na nom vidno........ak ostal taky do dnes, je to skvele......berie svoju pracu nie len ako pracu

summer21
29. nov 2010

@aduskatt wauu,, tak to je naozaj pekna skusenost..vacsina doktorov je velmi strucna a beru to ako na beziacom pase.. aspon mne to tak priprada.. ..a este prisiel za tebou na 2. den tak to je naozaj pekne 🙂 dakujem za nazor..

aduskatt
29. nov 2010

@summer21 rada🙂)) za tie tri mesiace, co som tam bola som ich poznala mozno trosku lepsie ako baby, ktore tam dosli na dva dni....ale fakt, ze na Turkotu ani krive slovo.ma tazky zivot a napriek tomu sa obetuje pre druhych.......v podstate, az na dve vynimky tam vtedy boli vsetko skveli lekari, aj co sa tyka pristupu, ale prave turkota bol jeden z tych naj.skutocne sa nemas coho bat. Velmi drzim palce, nech to vsetko dobre dopadne🙂

jankaa15
29. nov 2010

@summer21 ahoj ja som rodila 24.9. a uz mesiac pred porodom som lezala na oddeleni sestonedelia(lebo tam lezia aj rizikovky ako ja a uz aj mamicky po porode nakolko oddelenie rizikovych prerabaju)
Spoznala som tam vsetkych porodnikov a myslim ze dr Turkota je jeden z najlepsich.Fakt sa vyzna a je taky priatelsky.
Ja som si ho aj zaplatila aby ma odrodil lebo su tam isti lekari ktorych by som v ziadnom pripade nechcela mat pri porode!!!Myslim ze to za tie peniaze stalo a tiez ma na druhy den prisiel pozriet na nadstandard ze ako sa mam a aj moji drobcekovia.Mozem len odporucit! 😉

summer21
29. nov 2010

@aduskatt to ti verim .. za taku dobu ich urcite poznas lepsie ako mamicky.. za 4 dni v nemocnici... este raz ti velmi pekne dakujem .. ... fakt si ma velmi upokojila.. 🙂 🙂 🙂

summer21
29. nov 2010

@jankaa15 jeejj.. som velmi rada, ze mamicky maju take dobre skusenosti s dr. Turkotom.... naozaj mi to velmi pomohlo... 🙂 😉 ako mi pisete same dobre skusenostiii 🙂

aduskatt
29. nov 2010

@summer21 tak som rada, ze sa nezmenil🙂vidis, chodi maminy aj navstevovat🙂

lulkax5
30. nov 2010

@summer21 ahoj .. ano rodim na kramaroch a mam tam svojho lekara takze ja som sa rozhodla tak .. predsa podla mna je to nejaka taka mini istota 🙂 aspon ja to tak vnimam ja potrebujem verit niekomu pretoze sa jedna o moj prvy porod a pravdupovediac nesupla by som sa do ruk len tak hocikomu kto ma sluzbu aj ked kazdy lekar to musi robit zodpovedne ale ja to takto citim a kedze je ta moznost preco ju nevyuzit 🙂

janka46
30. nov 2010

@summer21 Tiež sa pripájam , chodila som do poradne dr.Turkotovi a aj som ležala na rizik. ýžden, síce som ho mala zazmluvn. k porodu, ale nemohol prísť, nakoľko bol po službe a mne sa to nejak veľmi rýchlo celé spustilo, tak povedal "narovinu" ked mu volali, že odstupuje od zmluvy a ešte v ten den poobede ma prisiel pozrieť po porode na izbu, tak tiež to potešilo.....a v den prepustenia, sme sa stretli na chodbe a podal ruku, poprial všetko dobre...tak to poteší 😉

zuna77
30. nov 2010

@zvedavec1 🙂 ja k nemu este chodim, on rodi teraz v Dunajskej Strede a bude od buduceho roka u Kocha..takze tiez od neho odidem..(ak sa teda predsa len nerozhodnem pre porod v DS - vaham koli tej ceste...) Nasmu zdravotnictvu by sa dalo teda vytknut vela veci..uz len to, ze rodicka ma viac strach z nasho zdravot. personalu ako z bolesti pri porode ..:(

zvedavec1
30. nov 2010

@zuna77 no mne tiez nukal porod v Dunajskej..ale je to predsa 50 km....nebudem riskovat, ani tu cestu a hlavne nie to, ze ak by daco bolo s dietatom, tak ho aj tak musia previest na Kramare.

kiwinka
1. dec 2010

@aduskatt prosim Ta ako je chora dcera Dr. Turkotu?
mam s nim velmi dobru skusenost, ked ma operovali 2005 na gynde, bol to on, co mi zistil nález , vysetroval ma, veelmi prijemny doktor aj clovek. a ked som rodila 2010 tak ma vysetroval pred porodom,velkaaa spokojnost! Je to velmi sympaticky zjav! 😀 😀 😀

kiwinka
1. dec 2010

@jankaa15 a u koho by si urcite nerodila? mozes menovat, nie? 🙂))

jankaa15
1. dec 2010

@kiwinka napriklad Zidzik,Lovisek,,,mam na to svoje dovody pocas toho mesiaca co som tam lezala 😒

aduskatt
1. dec 2010

@kiwinka myslim, ze je metalne postihnuta, ak si dobre pamatam, nejake problemy pri porode.ale nedam za to uz ruku do ohna, predsa len to je uz viac ako 7 rokov.............

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre