• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

28. júna 2017 
@hipp a to budu zvladat prirodzene porody aj sekcie? ked maju menej miesta? ci sa tam budeme tlacit?
5. jan 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ak si dobre pamatam ako mi sponinal doki, tak prerabanie by malo byt skoncene tusim 18 -22.jan.
ja mam predbezny termin na sekciu 1.2, tak dufam, ze uz to bude pekne hotove.
5. jan 2012 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krpcek no cisto teoreticky, keby koncili 18teho a ty by si rodila 19teho, tak uz by si bola v novom :grinning:
spominam, si ze ked som rodila prveho na antolskej, mali v tej dobe akurat tooolko porodov, ze baby niektore stali na chodbe pred boxami s prekrizenymi nohami, co uz akoze isli rodit a baby co uz lezali v boxe davali dole z porodnickych posteli a rychlo tam ukladali tie uz akutne..... :slight_smile: Takze snad to nejako prestriedaju aj tu... :slight_smile:
5. jan 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwanna no super. . . no tak som zvedava. u mna to na porod zatial nevyzera ani zdaleka a kedze som po sekcii tak s dr. uvazujeme aj nad sekciou, tak mozno pojdem skor. no ved uvidime. snad to maju nejake premyslene.
5. jan 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky dnes som sa rozprávala s mojou nevlastnou mamou, ona pracuje na Kramároch , vraj sa rodí na ôsmom poschodí na gynekológii, tak počula ona v nemocnici
5. jan 2012 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim viete mi poradit?:slight_smile:som sa zabudla opytat, na monitor sa tam kam presne chodi?dakujem:slight_smile:
7. jan 2012 o 01:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amouramour úplne na konci chodby, č.d 221 :wink:
7. jan 2012 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amouramour myslim ze tam datum ani nebol napisany ze dokedy presne, ale predpokladam ze sa to tyka len januara, v pondelok tam idem tak dam vediet :slight_smile:
7. jan 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krpcek asi to tam pofici jak na beziacom pase, neviem ja by som mala ist teraz v pondelok rodit tak uvidim jak to bude :slight_smile:
7. jan 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubinovci Nam vraveli ze sa rekonstruuju porodne saly a preto presunuli porody na 8 posch..z polovice nadstandardnych izieb urobili provizorne porodne saly. No do dvoch tydnov by to malo byt hotove.
7. jan 2012 o 17:35  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hipp teraz v pondelok by som mala ist rodit aj ja...teda povedali, ze mam prist na prijem, ale jedna sestricka mi hovorila, ze vela zien uz porodilo a teraz su vacsinou este zeny v nizsom stadiu tehotenstva, tak ja dufam, ze to nebude nejake strasne...
7. jan 2012 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@whizzy85 tak to sa tam mozno stretneme :slight_smile:
7. jan 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hipp na prijem ides na kolku? :slight_smile:
7. jan 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@whizzy85 no ono je to trosken zlozite s mojou situaciou pretoze idem na cisarsky rez lenze vcera som ochorela a neviem ci je mozne vykonavat operaciu ked je clovek nachladnuty :unamused:
7. jan 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hipp jaaaaaaaaj, tak to je neprijemne, mozno ta to prejde do pondelka...a akemu lekarovi chodis?
7. jan 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@whizzy85 no uz mi nezostava vela casu :slight_smile: k rusnakovi, ty?
7. jan 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hipp ja k plankovi....tak sa daj dokopy nech to mas co najskor za sebou...ja o pol osmej mam prist k ordinacii na prijem, tak som zvedava ako to bude prebiehat a kolko nas tam bude
7. jan 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kocky neviete nahodou, ci si este stale treba brat pribor a pohar? A este otazocka,mate niektora skusenost s dr.hruzikom? Ja k nemu chodim do poradne a navrhol mi, ze by mi spravil sekciu on ( povodne som chcela ist na antolsku) dakujem krasne za pomoc
7. jan 2012 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kessinka a to je v casti poliklinika a kedze 221 druhe poschodie?:slight_smile:
7. jan 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, myslím že poliklinika, ale nevyznám sa, bola som tam zatiaľ len raz a zaviedol ma tam m, takže som si to až tak nevšímla...
7. jan 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadinka pribor ano a pohar - salku na nadstandarte budes mat na caj, ak chces na vodu alebo tak, tak si dones pohar :slight_smile:
7. jan 2012 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@amouramour ano, cez polikliniku sa tam ide
7. jan 2012 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok23 dakujem.....no dufam,ze sa na ten nadstandart dostanem, ked tu pisu baby o tej prerabke :(
7. jan 2012 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadinka myslim, ze z nejakeho dovodu zeny po sekcii uprednostnuju na nadstandart...kedy ides?
8. jan 2012 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok23 dakujem, snad najdem este som tam nikdy nebola a zabudla som sa opytat:slight_smile:
8. jan 2012 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amouramour no mala by som v piatok, je to sice len 36+5 ale budem rada, ked drobec vydrzi aspon dovtedy :slight_smile:)))) inak mam termin porodu az 4.2. .....
8. jan 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amouramour cez poliklinicku cas, na prve poschodie a do prava, predposledne dvere na konci chodby.
8. jan 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kessinka mozem sa spytat? na tej ambulancii 221 robia aj monitor? Lebo ked som ja bola v r. 2009 tak sa objednavalo na monitor na amb. 214.. Ale takto by to bolo pohodlnejsie, to je fakt.
8. jan 2012 o 11:15  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307 tam robia len monitor :slight_smile: a tam ma aj objednali na ďalší, keď som si dohodla termín u lekára (toho mám na 214)
8. jan 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kessinka
a kde teraz chodia tehotne ked nemaju zazmluvneneho lekara? na kt. ambulanciu, nevies mi poradit?
8. jan 2012 o 11:29  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok