Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

drobec222
7. feb 2012

@furi2012 je to bieda ako pises, su tam tusim 2 platene parkoviska, ale vacsinou su plne, ale da sa tam vzdy najst miesto niekde v bocnych ulickach, resp popri ceste.

melipa
7. feb 2012

@furi2012 - s parkovanim je to presne ako pises bieda, ale takmer oproti vchodu do polikliniky je velke platene parkovisko - stava sa, hlavne v case rannej spicky, ze aj tam je obsadene a auta cakaju v rade, ale priebezne sa aj uvolnuje, tak s trpezlivostou zaparkujes...poobede a cez vikendy je to pohodka, na tom platenom urcite a mimo doobedia sa casto zadari aj na neplatenych park. miestach 😉 ...co sa tyka porodu, to je samozrejme, ze idete rovno na urgent, teta musi otvorit zavoru...a moj muz dole pri urgente parkoval aj ked prisiel zobrat nas z porodnice domov, predsa v takejto zime nepojdes s novorodencom neviem ako daleko k autu 😨

ava11
7. feb 2012

Baby a ako to je, keď prídete rodiť s manželom a on tam s vami ostáva? Myslím tak, že privezieme sa na urgent, tam auto necháme, kým ma neprijmu a potom ho pôjde preparkovať? Ja som tam ešte nikdy nebola, tak nvm či sa tam dá ostať s autom nejako dlhšie. Lebo ak pôrod pôjde dobre, tak priateľ už nepôjde domov, ale ostane tých pár hodín v nemocnici so mnou.

krpcek
7. feb 2012

@furi2012 je to bieda, ale ani platene parkovisko nie je vyhra - nie vzdy sa tam da dostat, byva to dost plne. ked pojde manzo pre teba, moze ist az ku urgentu autom, pani pri rampe staci povedat, ze si ide pre babo - vtedy pusti.

krpcek
7. feb 2012

@ava11 nemyslim, si ze by teta chodila pozerat, ci je tam este vase auto, ci rodite alebo nie. asi by som to neriesila, pokial by nejako blbo nezaparkoval. 😉

strihalka
7. feb 2012

@ava11 Jani ty uz mas seznam co treba na kramare?

ava11
7. feb 2012

@strihalka mam, posielala jandova, co k nej chodim do poradne, skopcim ti to do spravy

strihalka
7. feb 2012

@ava11 super, dekuji....nevim, ci mam povinost chodit na pripravu dkyz pujdu na sekcii..

ava11
7. feb 2012

@strihalka to neviem, ale podla mna nie hod mi do spravy svoj mail prosim, je to dlhe, nejde mi to kopcit, preposlem ti to

seiv
7. feb 2012

@ava11 my sme tam mali auto odparkovane dlhu dobu( viac ako 6 h.) a nikto nic neriesil. Ked uz pustia, tak asi nevyhodia....

strihalka
7. feb 2012

@ava11 jiank mi ted aparkujem vzdy podel cesty...musime asi prozkoumat kde je parkoviste at v den d nemusime chodit tenkopec peso 😀

elisisse
7. feb 2012

Ahojte maminy, chcem sa spytat ci niektora chodite ale ste chodili k dr. Dvoreckej aka je?

jariinka
7. feb 2012

@ava11 pani Jandova na te uvodni konzultaci rikala, ze pry se da zaparkovat tam nekde u toho urgentu a nechat to tam, ze porod je "zvlastni pripad", takze by vas nikdo nemel vyhazovat 🙂

amouramour
7. feb 2012

@ava11 jej mozem poprosit ten oficialny zoznam pre istotu aj ja?🙂inak ono s tym oteckom je to tak, ze vacsinou az k porodu moze, cely cas tam nemoze byt, pokial nerodis sama, co je velmi mala pravdepodobnost...
inak ja som dnes na kramare ani nedosla, po hodine a pol ked sme sa dostali len po patronku a v kopci stal trolejbus a kolony sme to museli vzdat...

amouramour
7. feb 2012

@sundance oni epi aj otecka davaju na jeden papier🙂

sundance
8. feb 2012

@amouramour mne dali originál kde je epi aj otecko spolu a dve kopie: kde na jednom je farebnou fixkou otecko vyznačení a na druhom epi.... 🙂 tak ja som si dala do knižke dve kopie 😉
a ten papier čo mi dal lekár o epiduralke - kde som vypisovala meno, r.č. adresu atd., ten nemusím mať v knížke?

amouramour
8. feb 2012

@sundance aha, mne to dali na ten jeden vsetko s original blockom plus este jednu kopiu🙂ja nosim aj ten papier k epi...teda uz mam plny obal papierov a papierov🙂

vivi
8. feb 2012

@amouramour ahoj, tebe kedy robili testovanie na streptokoka? Inak ja som bola na Kramároch v pondelok a bola tam riadna zima, teda v tých čakárňach. Bála som sa, lebo mi celú noc tvrdlo dosť brucho, tak som tam preistotu išla. Všetci boli milí, nikto mi nenadával, že som prišla aj keď nakoniec bolo všetko o.k., máme prísť vždy keď sa nám niečo nezdá. 🙂 . Išli sme cez urgent, aj sme parkovali.

vivi
8. feb 2012

@ivulik211 @amouramour @johanka baby už aj mne kleslo brucho, aj doktor mi potvrdil, že už má nízko hlavičku 😉

ivulik211
8. feb 2012

ahojte. dnes som bola prvý krát u dr. turkotu a je strašne zlatý. inak ide to tam ako na páse 😉 jedna za druhou a šup zasa ďalšia. ake v pohode lebo ani som sa nič nepýtala, pozrel ma a popočúval takým tým lievikom a zmeral brucho. a som objednaná aj na ultrazvuk na 8 poschodie - neviete mi poradiť - to je v ktorom vchode? lebo ja mám hokej a ešte aj to CTG to nájdem tam na 1. poschodí v poliklinike? viem mala som sa opýtaťale bola som tak vystresovaná že mi to ani nenapadlo dakujem

stanka02
8. feb 2012

@amouramour aj ja mam taku skusenost, ze manzela zavolali az ku porodu / rodila som na Kramaroch/. No som velmi rada, ze tam bol. Stal pri mne a dodaval mi oporu, bolo to velmi fajn. Urcite odporucam manzela pri porode. Mam este skusenost, ze stoji za to si zaplatit nadstandard.

elisisse
8. feb 2012

@ivulik211 juuuj to mas stastie si si ho zaplatila?? lebo on je velmi zlaty. 🙂 na ten ultrazvuk pojdes tym vchodom ako je semafor. vojdes do vnutra pojdes stale rovno na koniec chodby, zabocis doprava zase na koniec tam budu vytahy a vyvezies sa na 8posch. ked vystupis tak po lavej strane su jedine dvere Ultrazvuk a to CTG je v rovnakom vchode, pojdes hore schodmi 2x zabocis do prava a na konci chodby je to asi druhe dvere od zadu cislo dveri 221 dufam ze som ta este viac nepoplietla 🙂

amouramour
8. feb 2012

@stanka02 no ved aspon, ze pri porode moze byt🙂a ten nadstandart to je jasne, len bohuzial je vo hviezdach ci bude vobec volny🙂

amouramour
8. feb 2012

@vivi mne to robil este moj lekar v 32tt, nastastie ho nemam, lebo pri mojej alergii na antibiotika neviem co by mi dali....takze maly?mala?sa uz chysta?🙂ja som dnes bola na poradni, zatial bez zmeny a mam pocit, ze budem tehotna este najblizsich 9 mesiacov:(

stanka02
8. feb 2012

@amouramour urcite si nan pockaj, stale sa miesta priebezne uvolnuju

amouramour
8. feb 2012

@elisisse ten ultrazvuk skor vchod do nemocnice, teda prechod bez semaforu a 8.me poschodie a ctg je vchod poliklinika, prechod so semaforom a prve poschodie, doprava a na uplny koniec, nie?

amouramour
8. feb 2012

inak ak by bolo najhorsie ma niekto cerstvu skusenost aj zo standartneho oddelenia?

elisisse
8. feb 2012

ja som sa tam dostala cez tento rovno na koniec chodby potom do prava do lava na koniec k vytahom. ale mozno sa tam da prejst aj inak. neviem.

vivi
8. feb 2012

@amouramour no lebo mne to ešte nerobil, tak sa musím spýtať na to. A to ti robili výter a potom ako dlho si čakala na výsledok? Tak dúfam, že sa už chystá aj krčok mám mäkký. Neboj budeš ju mať za chvíľku v náručí. 😉

amouramour
8. feb 2012

@vivi na vysledok som cakala 10 dni...no a to dufam, ze bude coskoro, prvorodicky su asi nedockave a ja mam pocit, ze uz ma boli uplne vsetko🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre