Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

vivi
8. feb 2012

@amouramour ja som na tom podobne, mám problém sa v noci aj otočiť na druhú stranu 😒

ivulik211
8. feb 2012

@elisisse ahoj jej, super dakujem za vysvetlenie. to už nájdem 🙂 áno zazmluvním si ho. dostala som na neho dobre odporúčania tak som rada ze aj ty potvrdzujes

ivulik211
8. feb 2012

@vivi tak to je super. mne dnes nehovoril nič. iba krčok že drží, aj mi do knižky napísal skore a hlavička nalieha. ale ja mam pocit ze pomaličky mi klesá

vivi
8. feb 2012

@ivulik211 to že ti klesol zistíš, keď sa ti uľaví pri dýchaní 😉 . Mňa teraz bolí dole, je to vraj z toho ako hlavička nalieha.

elisisse
9. feb 2012

@ivulik211 tak to urcite lutovat nebudes lebo jeho povazuju za super lekara a aj cloveka. drzim palce 🙂

seiv
9. feb 2012

@ivulik211 ano, Turkota je super 🙂 ma velmi seriozny pristup 🙂

aduska_ba
10. feb 2012

ahojte babulky surne hladam dobreho gynekologa/cku na kramaraoch ,ktory ma aj ultrazvuk 3D/4D.Dakujem za kazdu odpoved

aduska_ba
10. feb 2012

@seiv prosim ta das mi kontakt na MUDr. Ľubomír Turkota, PhD., a kde ma ambulanciu prosim ta?

seiv
10. feb 2012

@aduska_ba je zamestnancom na KRAMáROCH. zavolaj normalne do ambulancie a pytaj sa na objednanie k nemu! sestricka Ta k nemu objedna . Zazmluvni si ho . Ja som ho sice nemala zazmluvneneho,ale mesiac pred porodom bol moj osetrujuci izbovy lekar a bol naozaj velmi korektny a hlavne ludsky! Pocula som ze velmi dobre vedie porody. Takze len odporucam. Inak odporucam aj pani primarku.

aduska_ba
10. feb 2012

@seiv a nevies aky rocny poplatok sa u nho plati?

aduska_ba
10. feb 2012

babulky TURKOTA,alebo CURDELIK?

seiv
10. feb 2012

@aduska_ba ziadny🙂 len za porod sa plati 300 e ak ho chces mat zazmluvneneho!

amouramour
10. feb 2012

@aduska_ba fuha, no to nema v ambulancii ziadny, predsa len, je to statna nemocnica🙂

sundance
10. feb 2012

Ahojte, dneska som bola prvýkrát na monitore a hlásim že sestričky aj lekár boli super. V stredu ma čaká prvá poradňa s Dr. Rukavicovou...nemáte s ňou niekto nejakú skúsenosť?
Dúfam, že bude v pohode.
Baby a kto mi povie kedy mám ísť na ultrazvuk? asi na poradni nie?
Inak na chodbách tam je strašná kosa....

amouramour
10. feb 2012

@sundance pani doktorka je mila, ale strasne v rychliku vsetko vybavuje a nie je moc velky zastanca ultrazvukov ako som pochopila🙂mna na ultrazvuk poslali sa objednat hned ked mi davali termin do prvej poradne...este v dverach c.217, kde mi kontrolovali prvy monitor

sundance
10. feb 2012

@amouramour no ja som sňou ešte v kontakte nebola, prvýkrat na druhý týždeň, som zvedavá. Inak to budem chodiť k nej stále? Mne nikto nič nehovoril za ultrazvuk, myslíš že sa tam možem objednať aj tak? 😉 Veď možno len zabudli🙂
Inak aj dnes mi to prišlo v tých dverách 217 ako v rýchliku....Nič mi nepovedal lekár, takže asi sú dobre tie výsledky... 🙂

amouramour
10. feb 2012

@sundance no ja som ju mala zatial 2x a druhe dva razy druhu dr. a ta sa mi zdala lepsia, taka aj zhovorcivejsia,dlhsie sa venovala u tejto dr. rukavicovej je to tak na 2minutky, ale zas nemozem povedat, ze by nebola mila....ved skus sa jej spytat ako s ultrazvukom, ja sa len domnievam, ze k nim nema az taky kladny vztah, totiz kym som cakala v kabinke som pocula ako jednej mamicke hovorila, ze je zasadne proti prehnanym kontrolam na ultrazvuku, ale tak ked tebe ho nerobili este, tak by nemal byt asi problem....

sundance
10. feb 2012

@amouramour veď hej, uvidím ako v stredu sa jej spýtam, čo a a ako...inak a kde sa tam vlastne dá objednať na ten ultrazvuk?

amouramour
10. feb 2012

@sundance musis ist do nemocnicnej casti, na 8.poschodie a tam pri schodoch je ultrazvuk🙂

sabiatko
12. feb 2012

caute baby. ako to je s objednanim na vysetrenie? sestricka u mojej doktorky mi dala cislo na kramare, ze sa tam mam potom objednat. ze tam je miesto, kde kontroluju vsetky rodicky. ale robi to vzdy jeden lekar, alebo sa treba objednat k nejakemu konkretnemu? este som sa jej zabudla opytat, ze ako dlho predtym sa mam objednat. naposledy idem teraz este k svojej doktorke 23. februara, co budem zacinat 35 tt. tak predpokladam, ze tyzden na to pojdem na kramare... ale neviem, ci sa radsej nemam objednat skorej. neviete, ako to chodi? diki za rady 🙂

sundance
12. feb 2012

@sabiatko - zavolaj si na to číslo, oni sa ťa opýtajú v ktorom si týždni a podľa toho ti dajú termín. To pôjdeš na monitor a oni ti tam dajú ďaľší termín kedy budeš mať poradňu.

sabiatko
12. feb 2012

@sundance ahaaaaa, tak takto to funguje. dakujem pekne 🙂

sundance
12. feb 2012

@sabiatko neni začo 🙂

merry580
13. feb 2012

@sundance ja ked som sa pýtala na ultrazvuk na poradni, tak mi lekárka povedala, že sa chodí až tesne pred pôrodom. Minulý týždeň som bola už v 39 týždni a poradnu sme vôbec nemali, iba monitor, tak som sa bola sama objednať na 8 poschodí a v pohode sestrička ma obejdnala hned na druhy deň, keď som je povedala že som 39 týždeň. Tak keď ťa na poradni nebudú riešiť, tak si tam zbehni sa objednať. je to v nemocničnej časti na 8 poschodí.

merry580
13. feb 2012

@sabiatko treba sa objednať na ten monitor. Oni ťa objednajú podla termínu pôrodu (teda mna podla toho objednali) a potom ma už usmernili ked som tam prišla. Oni sa ťa aj opýtajú či si tam prvý krát, prípadne im povedz. A mne rovno pridelili lekárku, ku ktorej chodím každý týždeň. Len ja som už hned po prvom monitore mala aj poradnu (čo som nevedela, takže som nemala moč a ani váhu som nevedela)

sabiatko
13. feb 2012

@merry580 ja som tam dnes volala (som v 33 tt) a ze im mam zavolat, az ked budem v 35 tt alebo 36 tt, ze prvykrat tam pojdem v 37 tt. to by bolo super, keby mi v jeden den spravili aj monitor, aj poradnu, lebo do bratislavy dochadzam a este s malym, tak je to dost narocne uz. ked budem potom volat, tak sa ich opytam aj na monitor, aj na poradnu. podla mna by sa to malo robit spolu bezne.

amouramour
13. feb 2012

@sabiatko ja to mam dva dni po sebe, ale myslim, ze ked im vysvetlis, ze mas dieta a si mimo BA vyjdu ti v ustrety🙂len treba ratat pri tych monitoroch, ze sa mozu natiahnut, mna uz dva krat z neho poslali dole s tym, ze nech pridem o hodinu lebo ze mala spi🙂

strihalka
13. feb 2012

Zitra druhy pokus za panem doccentem, tak snad budem vedet vice... a podari se nam termin setkani uskutencit

ivulik211
13. feb 2012

@amouramour tak to sa musí bábo hýbať? to aby som malého predtým nejako vyštengrovala lebo on ked sa zatne tak sa nepohne ani za svet. hlavne ked sa niekto cudzi dotkne bruška. takže streda bude zaujímavá :D

ivanka.7
13. feb 2012

@amouramour A ty este nic? 🙂 Stale dva v jednom? Drzim palce, nech uz to je a vsetko v poriadku (ja viem, uplne OT, ale tak nedalo mi 🙂).

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre