Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

barbyes
27. feb 2012

@ivulik211 ahoj, prosím Ťa, prípravu má na starosti stále Jandová? chcem si už vybaviť otecka pri pôrode nech to nenechávam na poslednú chvíľu....a či to vôbec musí znovu absolvovať veď pri jednom pôrode už bola nie sú tomu ani 2 roky 🙂

johanka.
27. feb 2012

@barbyes barbies, stale to robi Jandova. Pokial manzel uz take poucenie absolvoval a bol pri porode, je to len formalita. Napis jej e-mail, dohodnes si termin a prides si dat len po peciatku do tehotenskej knizky (treba tusim este vediet rodne cislo manzela a jeho poistovnu, vsak to ti ona napise) a zaplatis poplatok. Manzel tam uz vobec nemusi chodit.

barbyes
27. feb 2012

@johanka. super 🙂 už som jej aj písala 🙂 to som fakt rada lebo muž by si musel zasa dovolenku brať zbytočne a ešte aj k malej by sme museli riešiť niekoho alebo tam ísť s ňou čo si ale vôbec neviem predstaviť 😒 😅

ivulik211
27. feb 2012

@barbyes ahoj hej stale jandova nemusí tam už ísť tvoj mm, ked už to raz absolvoval 😉 aha čítam že už vieš :D

kvetinqa
27. feb 2012

@amouramour Peti, ty nas ale napinas! Dufam, ze ste s Paulinkou v poriadku a ze sa mate dobre. 🙂

barbyes
27. feb 2012

@ivulik211 hej, ale ďakujem 🙂 a k dr chodíš ku komu?

arletka
27. feb 2012

ahojte,chodi niekto nahodou k mudr gažovi?dakujem

sabiatko
27. feb 2012

@marsejlka no veru, ma to tam rozdelene na rozne vysetrenia. ale kazdopadne mam dnes ultrazvuk za sebou, kam ma zidzik poslal a nielenze babetko nie je mensie o 3 tyzdne, ale je vacsie o 2 dni. som tusila, ze ta moja gynekologicka ani toto nevie poriadne spravit, zbytocne som kvoli tomu mala stres. ale som stastna, ze je vsetko ok. a odteraz budem chodit na poradnu k zidzikovi.

inak fakt ze dneska boli vsetci do jedneho mili a ochotni. a na 8. poschodi som aj videla maminky s novorodenitkami v bielych perinkach, az sa mi tisli slzy do oci 😵 uz sa neviem dockat 😵

ivulik211
28. feb 2012

@sabiatko som rada že je všetko v poriadku 😉

@barbyes chodím k turkotovi

amouramour
28. feb 2012

Ahojte vsetci🙂som sa dlhsie neozvala,ale v piatok sa nam teda narodila Paulinka🙂nakoniec to bola sekcia a mala mala 3640g a 51cm🙂este sme v nemocnici,ale dufam,ze uz zajtra pojdeme domov🙂noc po sekcii na intenzivke bola nic moc,ale najhorsie bolo na druhy den sa postavit a celkovo zacat znova fungovat...babo som dostala na stalo po asi 42 hodinach od porodu...na zaciatku to bolo tazke co si s nim pocat,ale uz je lepsie,vcera mi pomohla aj laktacna poradkyna,tak uz aj kojenie lepsie a mala zacala priberat🙂docitam vas az doma,ale dakujeme vsetkym,co na nas mysleli🙂a drzim palce vsetkym,kt.este cakaju🙂

jankalac
28. feb 2012

@amouramour gratulujem a vela zdravicka prajem 🙂

seiv
28. feb 2012

@amouramour super🙂

ivulik211
28. feb 2012

@amouramour gratulujem

marsejlka
28. feb 2012

@sabiatko zidzik to ma sice rozdelene, ale aj tak berie vsetko naraz 🙂 a v poslednom case ma tam toho dost, aspon v pondelok, ani nie tehotnych, ale operacie, prijmy...na osmicke je sestonedelie, preto je tam dost babatok a kedze nikto neriesi navstevne hodiny, tak ich casto vidno na chodbe 😀 ale dufam, ze po porode sa dostanem na nadstandard, sice sestonedelie uz poznam, lebo som tam lezala na rizikovom a viem, ktorym sestrickam sa mam vyhybat 😀, ale vlastne wecko a sprcha stoja za vsetky peniazky 😀

kvetinqa
28. feb 2012

@amouramour gratulujem! Paulinka ma krasne miery. Prajeme vela zdravicka a mliecka.

canama
28. feb 2012

@amouramour Gratulacie! 🙂

sabiatko
28. feb 2012

@marsejlka no veru, tam boli snad vsetky pripady, kym som tam cakala, aj starsie tety nad 50, aj tehotna na prijem, aj ja tehotna a este tam sedeli aj 2 chalani teenageri, ale zrejme len ako doprovod 🙂

@amouramour jak som sa potesila 😵 gratulujem, nech sa mate s babenkom dobre a nech sa cim skor zotavis zo sekcie 🙂

@ivulik211 dakujem 🙂 mne sa strasne ulavilo, ze nemusim uz nic riesit a ze je malinky ok 🙂

marsejlka
28. feb 2012

@sabiatko aj ja som tam sedela 😀 ale zrejme v inom case ako ty...a tak to vyzera, ze o tyzden v pondelok tam budem sediet ako tehotna na prijem, ak to tak pojde dalej 😠

sabiatko
28. feb 2012

@marsejlka dufam, ze nie, tie posledne dni su strasne dlhe, clovek len dufa, ze to uz pride kazdu chvilu. ja som tam v pondelok bola najprv rano o 8, ale sestricka ze pridem na rad az tak o pol 10, tak som dosla 15 minut predtym. a to tam bolo uz strasne vela ludi. ale doki sa mi pozdava, taky flegmatik, ale zlaty, ze ma vobec na tie prietoky poslal. a sestricka je tiez super 🙂

marsejlka
28. feb 2012

@sabiatko no, kedze som po termine a lekar povedal, ze na porod to zdaleka nevyzera, tak asi budeme vyvolavat...a to som dufala, ze malicka sa narodi 29. februara 😀 ale tak nadej umiera posledna 😀

sundance
28. feb 2012

@amouramour Gratulujem a teším sa stebou🙂

sundance
28. feb 2012

@sabiatko o koľkej si tam bola? sme sa možno aj videli. Ja som tam bolo medzi deviatou a desiatou 🙂

sundance
28. feb 2012

@sabiatko aha už vidím 🙂

sabiatko
28. feb 2012

@marsejlka tak to sa neda tak povedat. sa moze stat, ze v priebehu par dni sa vsetko zmeni 🙂 ti drzim palce, nech to tak je, lebo vyvolavacka, to neni nic moc. mala som pri prvom a teraz dufam, ze nebude.

sabiatko
28. feb 2012

@sundance tak to sme sa urcite videli 🙂 od takej stvrt na 10 do tristvrte asi. moc som po ludoch nekukala, len viem, ze po lavici mi sedel taky chalan a po jeho lavici jeho zena, tak mozno ze to si bola ty. ja som tam tiez bola s manzelom.

sundance
28. feb 2012

@sabiatko aj ja som bola z manželom, ale sedela som po jeho pravici🙂) ja som tiež nejako nekukala, lebo ja som mala len monitor na kontrolu, takže sme tam boli chvíločku 🙂

blackswan75
28. feb 2012

@amouramour gratulujem, hlavne ze ste obe v poriadku, 😉 😉 😉

lenka_21
29. feb 2012

Ahojte baby, prepacte, ze sa tu vtierknem 😀 , ale chcem sa opytat na Dr.Cunderlika ... ci ste u neho niektora rodili - sekciou a ake mate skusenosti. Mozete aj do IP ak chcete.

Ja sa teraz rozhodujem, Cunderlik mi to navrhol, ze by ma ma odrodil (vcera som bola u neho na kontrole, ale nie som jeho pacientka). Kedze mam rizikovu graviditu tak ma potrebuju dost sledovat a asi od 36tt budem musiet lezat v nemocke. Byvam mimo BA a rozhodujem sa ci ist na Kramare a rada by som si vybrala aj Dr.... uvazovala som o nom. Viem, ze v odbore utz je profik, ale neviem ako je to so sekciami co robil ... Dakujem velmi pekne 🙂 !!!

seiv
29. feb 2012

@lenka_21 myslim si ze sa nemas coho obavat v jeho pripade.Je naozaj profesional a pri sc nieje sam ako lekar. A ak ti to sam navrhol, tak nevahaj ....

elisisse
29. feb 2012

@amouramour jeeej gratulujem super sa tesim s tebou. Krasne miery. Potom hod nejake foto 😉 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre