Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

chelonka
23. jún 2012

@zuzkaamato no najpr budu prevalovať teba a ked ani to nepomože tak ta budu jemne stuchať do bruška aby sa zobudila 😀

zuzkaamato
23. jún 2012

@chelonka no som zvedava 🙂 a to sa len nejaky pas pripne na brucho a cez neho monitoruju? alebo ako to vyzera?

chelonka
23. jún 2012

@zuzkaamato no dva pasy presnejsiš na teba pripnu a ten druhý ktory bude merať ozvy tvojho babatka tak tam si tu sundu či jak sa to vola budeš aj drzať lebo sa to šmýka z bruška aj ked je tam ten pas 😀

zuzkaamato
23. jún 2012

@chelonka pozeram, ze ty mas zajtra termin 🙂 a co, nist este babo? nepyta sa?
a co si mam obliect, ked pojdem na ten monitor? mozem mat aj rifle? ale ak bude teplo asi si dam suknu na traky. tam im staci len brucho na holaka? 😀

liz_lemon
23. jún 2012

@berryd daj pokoj, dufam ze sa dostanem na nadstandard 🙂

chelonka
23. jún 2012

@zuzkaamato no zajtra mám veru termín a pýta sa ale pomaly šak uvidíme, no veru v podnelok sa mi už nechce íst na kramare do poradneeeee

nooo iba tvoje bruško cele budu potrebovať, hlavne si obleč niečo v čom sa ti bude pohodlne ležať

zuzkaamato
23. jún 2012

@chelonka a keby zajtra nic, tak v pondelok ti doktor povie, ze kedy ta prijmu? alebo nechavaju nejaku dobu prenasat? ku komu chodis do poradne?

chelonka
23. jún 2012

@zuzkaamato ja chodím k Dr. Ferakovej ale ta je teraz na dovolenke a tak ju zastupuje Dr. Procházka

no asi tak že povedia kedy treba príst na príjem, no mamičky si tam nechavaju podla aktuálneho nálezu, bo niektore su ešte aj týžden doma a až potom idu na prijem lebo su furt zatvorene a krčok nepripraveny ale su take čo to maju fakt za par tak cih beru bud v ten den alebo obden dva na prijem, fakt to zaleží aky je nález

zuzkaamato
23. jún 2012

@chelonka a ty si na tom ako? uz sa pomaly otvaras? a co nervy, su? ci si v pohode? ja by som bola uz asi hrozne vynervovana, kebyze mam den pred terminom 😀

berryd
23. jún 2012

@liz_lemon 😀 drzim palce 🙂

bleelka
23. jún 2012

babule, v pondelok idem na prijem do nemocky ako poterminova... mam ist na 217ku. mam si tam uz brat aj tasku alebo tam len nejake formality vybavime a potom do auta po tasku a s nou na 8me ci 9te posch. neviete ako to je? diiik

emily3
23. jún 2012

@bleelka uz s tazkou, v ordinacii vypisu papiere a poslu ta na oddelenie, tak aby si nemusela chodit hore dole. drzim palce 😉

amouramour
23. jún 2012

@liz_lemon sestru rodila a ta na nu neda dopustit, ze bola super🙂
@chelonka mne malu ani tym neprebudili, tak ma poslali sa hodinu prechadzat a nieco zjest, casto som tam kvoli tomuto stravila aj 3 hodiny:(

@bleelka po vypisani papierov ta poslu k okienku pri platenych sluzbach, vypises papiere, prezlecies a ides rovno na oddelenie na 8.poschodie, ja odporucam pytat nadstandart hned🙂

liz_lemon
23. jún 2012

@amouramour ved hovorim, ze ako osoba je mi sympaticka, aj pocuva co jej clovek hovori, ale vysetruje strasne

liz_lemon
23. jún 2012

@bleelka zober si uz radsej vsetko so sebou, ved na Kramaroch je problem parkovat, tak aby si sa zbytocne nenachodila
inak na 217, ti sestra vypise papiere a posle ta na ekg, odtial pojdes na prijimaciu kancelariu, tam sa uz rovno prezlecies a ides hore na 8. na oddelenie

bizynka
23. jún 2012

@zuzkaamato ahoj, ano, zachody su dva (ale my sme si toaletny nosili vlastny) a sprchy tri, nie je to nic extra, ale myslim si, ze tych par dni sa to v pohode da vydrzat... po porode musis ist do sprchy hned v prvy den, takze sa sprcham nevyhnes, ale podla mna to zase take strasne nebolo... rozhodne by som sa kvoli tomu nestresovala 😉

bizynka
23. jún 2012

@katie1 boli sme tam styri mamicky so styrmi babatkami, ale len prvy a posledny den.. medzitym sme boli jeden den 3 a dva dni sme boli len 2... 🙂 zavisi to asi od toho, kolko je prave porodov 🙂

chelonka
23. jún 2012

@amouramour jeeeejda to tak tuho spinkáva tvoje babatko 😀 😀

chelonka
23. jún 2012

@zuzkaamato jaaaa no pomaly sa otvaram v pondelok čo som bola v poradni som mala CS 8 od včera ma aj krize dako začali bolieť dnes mám takmer celý den tvrde brucho jak kamen občas aj nejaký ten poriadny krč, ale nič pravidelneho

a nervy nieee ale aj áno - sme už nedočkavííí s drahým, ale inak nervy nie 😀

zuzkaamato
24. jún 2012

@bizynka ahoj. dakujem 🙂 tak ja sa stale spolieham na ten nadstandard, ale v najhorsom to urcite prezijem 🙂

zuzkaamato
24. jún 2012

@chelonka ahoj 🙂 no co, este nic? 🙂

chelonka
24. jún 2012

@zuzkaamato eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

opelastra
24. jún 2012

@renca3 zajtra rodím u doc.Rusnáka cisárskym ráno o 7.00 mám byt na ambulancii povedal cca 10.30-11.00 rodíme 🙂 dám vedieť 😉

bleelka
24. jún 2012

@amouramour dakujem pekne. a to mozem hned pytat nadstandard aj ked este nemam odrodene ma tam mozu umiestnit? alebo kde lezia tie, co este neporodili a cakaju na vyvolanie? je sanca, ze hned zajtra mi daju vyvolavacku alebo este budu cakat den, dva? diiik

bleelka
24. jún 2012

teraz som trochu v strachu. vcera vecer sa babtko velmi intenzivne vrtelo asi 2 hodiny, potom som sa dala na 4 a trochu ho ukolisala...zabralo a celu noc cuskalo len obcas sa velmi malinko pomrvilo...no a dnes sa takmer vobec nehybe...neviem cim to je, ci prenasanim, ze ma menej vody alebo tym aktivnym vcerajskom alebo cim...zajtra mam nastupit na prijem, no zvazujem ci nemame ist uz dnes... co im poviem, ze malu malo citim? dnes je nedela, budu mi pripadne aj nieco robit alebo len sledovat na monitore keby sme sli do nemocky? nechcem zbytocne stresovat ale zase ani podcenit nic, kedze uz takmer tyzden prenasam...co myslite, mam ist do nemocky alebo alebo pockat do rana? vdaka za rady

zuzkaamato
24. jún 2012

@bleelka pokial citits aspon obcas pohyby, tak by som to neriesila. ale byt v tvojej situacii a prenasat a necitit ho, tak by som sla uz dnes preistotu. nikdy nevies, co za tym moze byt..

zuzkaamato
24. jún 2012

@chelonka jak to, ze nic? a ako sa dnes citis? mna zas nicia tie horucavy 😠

chelonka
24. jún 2012

@zuzkaamato jaaa ti nevím moja, citím sa fajn ale teploty ničia aj veru mna furt ma tu pot zalieva po celom tele ale total, malinka si dnes niekolko krat v brušku zacvičila, ako kostrč ma boli, kríže aj podbruško ale nič významnejšieeee hádam ma to ešte dnes chytí teda dúfam, lebo fakt tieto teploty su total nechutne pre nas tehule

zuzkaamato
24. jún 2012

@chelonka no dnes by som nechcela rodit ani ja. zajtra uz ma byt lepsie, okolo 25 stupnov. ja mam dnes zase nohy ako slon, ale nechce sa mi lezat. slubila som muzovi povysavat auto, ale neviem, ci sa mi do toho chce 😀

jaaj, ale uz by som chcela byt doma z porodnice.. uz som si uzila dost tehu 😀

berryd
24. jún 2012

@bleelka ak ho necitis vobec, ze od rana ani "tuk" tak radsej chod, pre istotu. inak teda neviem ci je to tym teplom, ale moja sa tiez malicko hybe...kebyze nema predchvilou stikutku, tiez zacnem uvazovat ci je vsetko ok....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre