Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

strihalka
9. júl 2012

@ivka289 napis mail, telefon malokedy zdvihne...je zaneprazdnena..... katarina.jandova@kr.unb.sk

veronika66
9. júl 2012

@kamila.k. na kramároch to nieje potrebné bola som tam ped 4 týždnami a sú tam všetci odborníci tak sa báť nemusíš že sa o teba nebude mať kto postarať 🙂

kamila.k.
9. júl 2012

@veronika66 vdaka 🙂

nherry
9. júl 2012

@katuch30 tak to ta potom zobrala este pred dovolenkou 🙂

katuch30
9. júl 2012

Ahojte kramarove rodicky 🙂 Citam tuto siahodlhu diskusiu a mam par otazok...zajtra idem 1x na CTG, neviem ci ma rovno odtial poslu aj do poradne, lebo uz ma 2 tyzdne nikto nevidel a mam dost silne tlaky v podbrusku a v konecniku ☹ Stale zvazujem zazmluvnit lekara ale ako citam na Kramaroch su asi vsetci okej tak ak mate volajaku skusenost s niekym speci alebo speci pristupom pls dajte vediet 🙂 Je mozne inak pred porodom vidiet salu a ten nadstandard? Ak ano kam sa treba hlasit na prehliadku? DAKUJEEEM za cas

bubinovci
9. júl 2012

@katuch30 ahoj, ja som chodila na CTG aj do poradne v jeden deň, ale kočky tu písali, že chodili na CTG a do poradne rozdielne dni. určite zajtra povedz že máš tlaky nech ťa pozrú 😉

katuch30
9. júl 2012

@bubinovci dakujem za odpoved...a mala si dohodnuteho lekara preto sa to nedalo skblit?

nherry
9. júl 2012

@katuch30 na prehliadku som sa chcela opytat Jandovej minule a som zabudla.. Skusim zajtra. Pocula som, ze sa da vidiet salu, nadstandard neviem.

katuch30
9. júl 2012

@nherry inak aj ja sa zajtra chystam ak to bude zapadat do planov...takze ked sa niekto bude pytat na prehliadku tak to budes ty?

nherry
9. júl 2012

@katuch30 Ano musim ist zajtra lebo potom som uz mimo Ba a budem chodit len na poradnu. Jeej to by bolo super keby si prisla. Ano budem to ja ak ma ina mamicka cakatelka nepredbehne 😉 . Snad sa ale spozname nie?

klemente
9. júl 2012

ahojte, koľko sa zvykne čakať na ctg a do poradne? Treba sa pripraviť a zásobiť nejakou zábavkou?🙂

bubinovci
9. júl 2012

@katuch30 ja som mala dohodnutého ale neoficiálne 😅

bubinovci
9. júl 2012

@nherry ja keď som bola tehu, tak Jandová vravela, že u nich sa prehliadka nerobí ☹

liz_lemon
9. júl 2012

@klemente na ctg sa skoro necaka, lebo sa objednava na konkretny cas, a do poradne ides v casovom rozmedzi, kedy je tam dany lekar, teda ak prides skor, budes skor vybavena

klemente
9. júl 2012

@liz_lemon viem, že sa objednáva na konkrétny čas, ale ono to v čakárňach nebýva vždy presne na minútu. Niekedy sa pacient zdrží dlhšie. Ale tak zrejme v tej poradni je to tak, kto skôr príde, ten skôr melie? 😎

zuzkaamato
9. júl 2012

@klemente ja by som si urcite zobrala nieco na citanie alebo tak. Na ctg ides sice na termin. Ale napr. dnes som bola objednana, ale nestihla som nacas a dostala som sa tam az o tristvrte hodinu. Potom ides na vyhodnotenie a mozno ta poslu znova na ctg, zase chvilu cakas. No a do poradne je to asi tak, kto prv pride...Ale cakas tam. Ja som dnes na Kramaroch stravila vyse 3 hodin.

liz_lemon
9. júl 2012

@klemente ja som bola na monitore len 2x, a nikdy som necakala dlho, ale bola som tam vzdy skoro rano objednana
ano, presne tak

zuzkaamato
9. júl 2012

@liz_lemon @klemente je fakt, ze ked si objednana na siedmu alebo skoro rano, tak to tam je v pohode. Dnes som bola az na 9.20 a to tam uz bolo dost mamiciek. A mne zatial robili monitor vzdy na dvakrat, to je dost otrava. Tak hlavne sa poriadne najedz a napi, daj si slabu kavu alebo colu, nieco sladke a pridi tam uz s tym, ze sa ti babo mrvi v brusku.

ivka289
9. júl 2012

@klemente ahoj ja som bola ctg raz a bola som objednana na 7 rano takze to bolo fajn boli sme tam asi 4 mamicky v cakarni 🙂 co sa tyka poradne akurat min. tyzden v piatok tam nebol ani jeden lekar 😒 takze idem az teraz v stredu o 13tej tak som zvedava, ze ci sa nacakam a dalsie ctg som si dala zase o 7. piatok vtedy je tam malo ludi a nieje aspon take teplo ked aj ides odtial 🙂

berryd
9. júl 2012

@zuzkaamato hej, tyzden pred termínom🙂 aj moja bola skoro 10 dni pozadu a dokonca mi lekár na poradni 3 dni pred pôrodom povedal, ze to na pôrod nevyzera a predsa sa poponahlala. Takze nic nie je stratené 🙂

zuzkaamato
9. júl 2012

@berryd jeeej, no super 🙂 to je pravda, ze niekedy lekar povie tak a nakoniec je to inak. veruze dnes po navrate z poradne som mala pocit, ze snad mala zo mna vypadne. aj sa mi chvilu zdalo, ze mi kleslo brucho, ale to len zas robila strecing potvorka..
a ako sa citis?

berryd
9. júl 2012

V podstate dobre, nastrih teda rana ma boli minimálne, skor ma boli sťahovanie maternice, ale pri druhom pôrode je to bolestivejsie. Trosku sa cítim akoby ma prešiel vlak 😀 inak v pohode 🙂 drzim palce nech to mas rychlo za sebou 🙂

janula8375
9. júl 2012

tak my sme uz doma, troska nas tam zdrzali lebo maly dostal zltacku ale uz sme konecne doma,musim vsak povedat zze co sa tyka starostlivosti o pacientku ale aj o babo tak bola na urovni, neviem ci len my sme mali to stastie na personal ale klobuk dolu, dokonca aj na izbe sme sa stretli tri baby co sme mali vsetky KP a robili nas v jeden den citila som sa ako na dovolenke len keby to brucho tak nebolelo takze si myslim ze ked sa niekto uz tam stazuje tak este nelezal v nemocniciach na vychode SK, niekedy sa musi clovek nad sebou aj zamysliet nielen hned ostatnych kritizovat takze asi tolko a velka vdaka celemu personalu,ktory tam odvadza ozaj skvelu robotu

ponyxx
10. júl 2012

@janula8375 gratulujem k babtku a prajem vam obom vela zdravicka a pohody 🙂

mamimonka
10. júl 2012

ahojte kočky. viem že už to tu bolo milionkrát napísané, no i tak zas a znova spýtam sa i ja. Viete mi dať tel. číslo kde sa objed nám na ctg?.. a viem sa tam objednať rovno aj n a poradňu. bo bývam mimo BA a bolo by mi najlepšie keby to viem absolvovat v jeden deń.

liz_lemon
10. júl 2012

@mamimonka 02/59542583

katuch30
10. júl 2012

@nherry budem mat bodkovane saty modro - biele 🙂 Tak sa ku mne prihlas prosiiim 🙂

zuzkaamato
10. júl 2012

@berryd a co mas? chlapceka, dievcatko? ved sa pochval trosku 🙂
kto ta rodil?
a co doktori a sestry? ake mas pocity? a je tam moc teplo na izbach?

zuzkaamato
10. júl 2012

@mamimonka cislo ti dala liz lemon. tam si zavolas, objednas sa na prve ctg (monitor). potom po monitore pojdes na c. dveri 217, kde ti zhodnotia jeho vysledok. a tam rovno sesticke povies, ze sa chces objednat aj na poradnu. 1. poradna bude asi az tyzden po 1. monitore. aspon ja som to tak mala. tiez som mimo BA, takze ked sa budes objednavat potom na dalsi monitor a poradnu, tak si to pytaj v jeden den. nemaju s tym problem.. ja mavam poradnu v pondelok a na pondelok sa objednavam aj na ctg.... 🙂

veronika66
10. júl 2012

baby otáčate svoje bábätka kvôli hlavičke mne povedala doktorka že ho mám otáčať,lenže on keď zaspinká tak má stále tu hlavičku na ľavom boku a keď mu ju otočím buď sa zobudí alebo si otočí naspäť.Riešite to niektorá a ak áno ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre