Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

julova
5. dec 2007

Kylie - tak fajn 🙂...a nezabudni drahemu zobrat prezuky 🙂...sice to Dr. Jandova nehovorila, ale vraj to treba 🙂

Joooj - presne moje pocity mas...ale tak dufam, ze sa ani ja bolesti nepoddam...povazujem sa za celkom silnu a so slusnym prahom bolesti..tak dufam ze sa nesklamem 😉

Doc. Planka nepoznam vobec...len odtialto co som sa docitala, ze je super 🙂...nakoniec budem z neho tak "hotova" ze si ho nebodaj aj zamluvnim 😀...ale to skor nie...to nam nevyjde financne 😒

julova
5. dec 2007

Deniska - v podstate je Dr. Ferakova mila 🙂 ..aj sa usmeje 😀..ale je tam teda naval a fakt ked nie su problemy tak sa s nikym nezaoberaju dlhsie ako 5 min aj s vyzlecenim 😀..sa mi najviac pacila "koza" ze bola tak nizko 😀...lebo moja Dr. ma dost vysoko, ze sa cez jeden stupienok na nu muselo liezt a pri poslednej poradni uz to bol celkom problem...a tato je taka sirsia a nizsia 😀 😀

kyliefox271
5. dec 2007

Deniska no je celkom v pohode,aj ked na mna najprv ked som ju 1.krat uvidela tak strasne prisne posobila...Ale ok.Sice nepovie nic - normalka.
Julova ja si nezazmluvnujem nikoho, poznam na Kramaroch par doktorov ale maximalne z vizit,a nikoho az tak dobre,ze by som si ho vyslovene zelala pri porode,ale dufam,ze natrafim na nejaku prijemnu smenu 🙂
Myslim,ze Plank bude taky,ze sa Ti bude pocas poradne venovat.

julova
5. dec 2007

Tak to som rada, Kylie...ani ja nebudem zazmluvnovat nikoho...podla reci je tam kazdy Dr. fajn, tak hadam, ze tiez trafim fajn smenu...a v najhorsom pripade mi asertivita nechyba a viem sa patricne ozvat 🤐 😀

nuz babule, idem vyvalit pupok k TV...majte pekny vecer..sa tu snad este uvidime 2 v 1 😝 🙂...

tonita
5. dec 2007

Ahojte, chcem sa spytat, ci mi neviete poradit ako to je ked chcem, aby aj manzel bol pri porode.Viem, ze ma absolvovat nejaky jeden kurz ale mame problem lebo ja teraz na ziadnu profylaxiu nechodim lebo som na rizikovom.Inac chcela by som rodit na Kramaroch.Ako to tam chodi?Neviete mi poradit?

erika1983
5. dec 2007

ahoj tonita jedno ti len poradim skus a poradit s pani Dr. Jandovoj ta ti isto poradi

kyliefox271
5. dec 2007

tonita, my sme to s priatelom absolvovali v pondelok. Objednala som sa u Dr.Jandovej mailom (katarina.jandova@kramare.fnspba.sk)

tonita
5. dec 2007

A nevadi,ze chodim teraz k dr. z GPN v Ruzinove?

kyliefox271
5. dec 2007

to neviem,ale myslim si,ze nevadi,ked planujes rodit na Kramaroch.

tonita
5. dec 2007

A ta Dr. Jandova je v pohode?

kyliefox271
5. dec 2007

ano, je velmi zlata, aj to sedenie co robi je zaujimave, nam sa pacilo 🙂

spapulka
6. dec 2007

Martinka a polovicka, blahozelam k malej Tanicke 😉 dakujeme za krasny prispevok, ktory dam urcite dnes precitat mojej polovicke, aby bol odvazny a pomohol nam co najviac v den D...aj ked on je uz rozhodnuty, ze pri nas ostane, ale urcite ho tvoja odvaha a neopisatelny zazitok v tom este podporia...dakujeme 😉 😵 nech ste vsetci traja stastnucki a zdravucki 😉

emily3
6. dec 2007

ahojte mamulky. aj ja planujem rodit na kramaroch, kedze som tam odrodila dve deti tak aj tretie. bola som spokojna s porodom aj s podporodnou starostlivostou o babatko. paci sa mi ze tam moze prist otecko a okupat si babatko, a navsteva si moze male podrzat na rukach a nemusia nan cumiet len cez sklo.
chcem sa spytat ktoremu dr. chodite posledny mesiac?

julova
6. dec 2007

Ahoj Emily...ja som vcera bola 1x u Dr. Ferakovej (celkom pohoda 🙂 )...ale ta ma odkazala uz do konca tehu chodit k docentovi Plankovi...takz bud. stredu uz budem chodit k nemu...

emily3
6. dec 2007

ja som sa zatial prihlasila k cunderlikovi..no uvidime.

vrtulka27
7. dec 2007

Babule poznate niekto dr.Prochazku???? aky je???

emily3
7. dec 2007

ahojte vrtulka napisala som ti ip

alififi
7. dec 2007

vrtulka - ja som u neho rodila, mala som ho zazmluvneneho, je fajn. isla by som k nemu zas ( ked budem cakat druhe babo niekedy v buducnosti :o) - tak sa budem snazit k nemu ist znova ). sestra rodila u dr. slezaka a tiez bola spokojna

angua27
7. dec 2007

vrtulka tiež som rodila u dr. Prochazku. je to taký málovravný chlapík, ale dobrý odborník. vďaka jeho duchaprítomnosti sme nemuseli podstúpiť cisársky. 😉 dostala som sa k nemu náhodou, nemala som ho zazmluvneného, ale som veľmi spokojná.

vrtulka27
7. dec 2007

alififi-angua tak to som rada ked takto pekne o nom rozpravate.......uz nemam taky strach :o)lebo malo sa tu o nom pise......tak som nevedela.co a ako......

martina46
8. dec 2007

Ahojte dievčence, ďakujeme všetkým za gratulácie! Už sme od včera doma, teraz práve papáme. Konečne som sa aj trochu vyspala, sice každé 2 a pol hodiny papu, ale medzitým spinkáme. Dúfam, že bude takáto väčšina nocí 🙂
no a z nemocnice sa mi normálne nechcelo odísť 🙂 všetci boli tak super, ochotní kedykoľvek pomôcť, sestričky či doktori, som veľmi rada, že som si vybrala Kramáre.

emily3
8. dec 2007

ahojko martina bola si na nadstandarte?

martina46
8. dec 2007

Nie, nebola. Veľmi som rozmýšľala ešte raz aj už na šestonedelí, aj som sa pýtala sestričky, či by to ešte dodatočne šlo, ona že áno, ale že či to naozaj chcem, ono tak vraj je to akurát o tých záchodoch a sprchách a že nech radšej kúpim za tie peniaze niečo bábätku 😀
Tak som teda nešla 🙂 ale na štandarde je to naozaj v pohode, sprchy aj wc čisté, akurát staršie, nikdy sa mi nestalo, že by som čakala v rade a to som chodila do sprchy dosť často.
Ale ten nadštandard musí byť pekný 🙂

vrtulka27
8. dec 2007

Ahoj matka....pripajam sa ku gratulacii 🙂 hlavne vela zdravicka!!!
Sa mas ze uz to mas za sebou 🙂 balila si si veci podla zoznamu co ti dali v nemocnici??? ja uz som skoro pobalena.....a to mam kufor jak svet 😀 a pre babatko ti tam dali saticky na oblecenie?ci si mala aj nieco z domu?neviem ci si to mam zobrat naraz alebo mi to moj potom donesie......

martina46
8. dec 2007

Vrtulka, bola som už pobalená a balila som podľa zoznamu. Akurát si ešte vezmi utierky na zadoček, tie neboli v zozname. Z vecičiek pre bábo som mala zas len podľa zoznamu, košieľku a perinku dostaneš, ale boli tam aj maminy čo mali vlastné zavinovačky a body. Ak budeš potrebovať, tak ti požičajú aj deku.
Tieto veci som už mala so sebou. Až oblečko na cestu domov priniesol manžel.

emily3
8. dec 2007

martina dik za odpoved. ja som uz dva krat rodila na Kramaroch v roku 2002 a 2004. v tedy este nadstandardy neboli, ale relativne som bola spokojna. len druhy krat sme na izbe boli tri a musela som si priniest vsetko pre seba, vlozky, podlozky...a babatko dostalo vsetko aj plienky utierky...
a teraz treba este zabalit pre babatko. ale tesim sa na nasho drobca, a poznam tam uz personal, sestricky aspon z novorodeneckeho su tam velmi zlate a vzdy poradili a pomohli.

vrtulka: pre babatko tam maju kosielocky a zavinovacky..neviem myslim ze nemusis nosit svoje lebo babo to tam vzdy poctivo zaspini, ogrcka ..a sestricky ti daju vzdy ciste.
mozno fakt tu deku uz bude chladne pocko a ciapocku a ponosticky.
a vyhoda kramarov je ze pri kupani babatka moze byt aj rodina, manzel aj s detmi (ak uz mate deti) a moze si ocko vyskusat kupanie babatka...jedinecna prilezitost pre ocka 😀 😉

vrtulka27
8. dec 2007

Emily....myslim ze s tym kupanim budem mat ja co robit 😀 ked to bude take malilinke babatecko 🙂 nieto este moja polovicka.....ale neboj, ja ho casom zaucim 🙂 aby nebol pozadu.....

Mati dik za info.....
🙂

alififi
9. dec 2007

vrtulka a rukavicky, lebo bude mat od nechtov doskrabanu tvar. a deku urcite, ked budu navstevy a pojdes na chodbu, tam je kosa jak hovado :o)

vrtulka27
9. dec 2007

alififi dik.....tak este aj deku zoberem....ale do jedneho kufra sa urcite nepomestim :o))) si tam budu mysliet ze mi sibe ked ma zbadaju ...........s velkym aj mensim kufrom.

gagarinka
10. dec 2007

Vrtulka, aj ja si beriem dve tasky. Jednu mensiu na porod a jednu vacsiu, do ktorej som pohadzala veci na ostatne dni. Neviem si totiz predstavit, keby som si zobrala len jednu obrovitansku, ako by som sa v nej pri hospitalizacii hrabala a vytahovala z nej veci, ktore prave potrebujem. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre