• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

11. októbra 2017 
@ponyxx a pomohlo ti to k rozbehnutiu porodu?
16. júl 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanka.7 no ale zas noc je jedina chvila kedy ozaj spi, ale to tiez asi len vdaka nekojeniu:slight_smile:...a dakujem, uvidime ako bude:slight_smile:
16. júl 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkaamato no zacala som sa konecne otvarat... :grinning:
16. júl 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ponyxx tak aspon k niecomu to bolo dobre :grinning:
16. júl 2012 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkaamato tak to si mala stastie, ze tam nebol heh :wink:
Nooo tak drzim palce nech ti to dobre dopadne a aby ste to stihli pred tym pondelkom... :slight_smile:
16. júl 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka289 dakujem.. :slight_smile: toho Pruzinca by som brala aj pri porode, bol podareny :slight_smile:
16. júl 2012 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ten papier o tom, ze manzel bude pri porode, ten ma mat pri sebe manzel alebo ho mozem mat ja so sebou so vsetkymi ostatnymi papiermi?
16. júl 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. júl 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkaamato tak teraz som sa pre zmenu ja dobre zasmiala pri slovnom spojeni Pruzinec - podareny. Ja som ho mala pri porode a bol teda fakt "podareny". Zjavne vstaval hore zadkom a tie vulgarizmy, co povypustal z ust .... no strach. Chlapec si asi neuvedomil, ze ked mam spinal, tak nemam paralizovane aj vedomie, takze som si tam vypocula aj to ako ohovara moju lekarku. Nebyt Obieromach-a, tak neviem ako by som dopadla, pri nom som si aspon nepripadala ako kus handry. Ale to je nadlhe rozpravanie a mozno .... fakt iba nemal vtedy svoj den a v drvivej vacsine pripadov sa sprava normalne :slight_smile:
16. júl 2012 o 22:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hama27 tak ja Pruzinca nepoznam, fakt som ho videla vcera prvykrat a bol v pohode. Ale tak vies, kazdy mame svoje dni, mozno fakt vstal hore zadkom... Nooo, ale ten Obieromach, to je iny fesi, pri tom by som sa aj hanbila rodit:grinning:
17. júl 2012 o 06:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dulkagabulka mne sa ten článok nepáči, príde mi ako z amerického filmu a to ja nemusím. asi som čudná
17. júl 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka0101 v tom clanku nejde o to, co vsetko chceli a nechceli... ale o to, ze to ide, ked sa velmi chce aj u nas
17. júl 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanka.7 veď práve, skôr si myslím, že to vôbec nieje reálne a je to iba taký prepísaný článok nejakej americkej mamičky :rolling_eyes:
17. júl 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka0101 tak o tom velmi pochybujem, kedze dotycna mamina chodi aj sem na konik a od zaciatku tehotenstva sa tymito nazormi prezentovala
17. júl 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka0101 nie , nie je to prepisany članok- dole je uvedene meno aj fotografia..
17. júl 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka0101 a pravdu maš v tom, že članok vyvolava rozporuplne pocity ..na jednej strane pekne, na druhej strane až priliš boja bolo treba na niečo, čo ma byt samozrejme
17. júl 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hama27 keď som tam bola naposledy, vychádzal z ambulancie taký "strašne vtipný doktor", čo mal rôzne poznámky. Až som nevedela, či to myslí vážne, či si z tých mamičiek strieľa, či ich strápňuje...Ale mala som pocit, že takmer zakaždým keď vyšiel, niečo tresol...Ako vyzerá?
17. júl 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkaamato mna ten mlady cernosko rodil aj prvy aj druhy krat, si robil srandu ze po tretom porode ideme na pivo :grinning:
17. júl 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzkaamato to ze mas manzela pri porode, nie je nahodou poznacene v tehu knizke? Ale pre istotu si zober prijmovy doklad z pokladne...
17. júl 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ponyxx mas pravdu, je to tam :grinning: asi by som si mala tu knizku castejsie studovat.. :grinning:
17. júl 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkaamato ale nieeee, stacilo pocuvat tetu Jandovu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. júl 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ponyxx hm, asi mas pravdu :grinning: :grinning: nabuduce sa polepsim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. júl 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzkaamato nabuduce uz to budes vsetko vediet aj bez tety Jandovej :grinning:
17. júl 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ponyxx noo, pri mojej "skvelej" pamati si radsej tu pripravu zopakujem :grinning: :grinning:
17. júl 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzkaamato vies, po 8 hodinach prisernych kontrakcii v cca 40 sekundovych intervaloch (ak ich zrovnam s kontrakciami pri prvom porode, tak tieto boli vazne hardcore a to ja vydrzim vazne dost, aj trhanie nervov zo zuba bez anestezy 2 dni pred porodom) mi bolo vsetko ukradnute aj keby fesi predo mnou rovno nahaty tancoval :slight_smile: Ale akonahle zacal ucinkovat spinal..... uf, aj som sa veruze hanbit zacala. A ked prisiel za mnou po porode na izbu, ze ako sa citim, tak prisaham, ze som sa tusim aj cervenala :grinning:
17. júl 2012 o 21:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hama27 no vytrpela si si teda riadne, chudatko..asponze tam bol cernosko :grinning: ja som ho videla prvykrat na poradni, ked vbehol dnu akurat, ked som si lahla s roztiahnutymi nohami a fakt, ze som sa aj ja cervenala :grinning: :grinning: :grinning:
17. júl 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@klemente pri porode som ho videla prvy a posledny-krat a co si tak matne moja pomaly deliriom opantana mysel pamata, tak to bol presedively pan cca okolo 50 az 55 rokov, vyssi, stihly .... a nadaval ako pohan. Ako - nemozem povedat, priamo na mna nebol drzi, on tam iba frflal akoby mu niekto na otlak stupil. Ku koncu sa uz aj ukludnil a bol milsi. Asi ho nieco muselo vytocit a ovlyvnilo to potom jeho spravanie. Ale zvysok personalu bol ku mne velmi mily.
17. júl 2012 o 21:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkaamato mna prijimali o polnoci a pamatam si, ako mi lekarka, ked mi este robila ultrazvuk hovorila cela taka "nadsena" ze "rano pride taky peknucky mulatko". Takze je uplne jasne, ze z neho nie su "paf" iba pacientky :grinning: :grinning: :grinning:
Chalanisko, nema to lahke, že tak dobre vyzera, lebo si uz pomaly musi pripadat ako púťová atrakcia :dizzy_face:
17. júl 2012 o 21:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzkaamato aj doklad o zaplatení treba mať pri tehu knižke, bo ked ta príjmaju do porodnice tak v tedyzistuju či chceš po porode nadstandart, či chceš EPI a hned si vypýta doklad o zaplatení, či bude otecko pri porode a ak áno tiež si vypýta doklad o zaplatení sestričja
17. júl 2012 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamicky.... Boli ste niektora na ultrazvuku na 8.posch. ? Moze tam ist muzicek somnou, ci musi za dverami ostat? :wink:
18. júl 2012 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok