Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

emily3
10. dec 2007

ahojte, vrtulka dnes som bola prvykrat cvicit pred porodom...funeli sme tam statocne. najhorsi moj cvik bol pretocit sa z boka na bok...myslela som ze sa tam rozpadnem..
tasku este nemam zbalenu, dufam ze to stihnem, a ked nie beriem nocnu koselu a ostatne mi prinesu potom 😀

vrtulka27
10. dec 2007

Ahojte babule.....no ja uz mam veci do porodnice skoro pripravene ale este to musim vsetko skompletizovat :o) ja sa musim spoliehat sama na seba.....lebo keby ma mal balit moj drahy .....tak tristvrte veci neprinesie.Ved on sam nevie poriadne kde ma svoje veci :o) zle som si ho naucila.....nie preto ze by sme mali neporiadok ale preto ze ja mu vsetko chystam......uz aj dneska sa ma pytal ci mam vsetko zbalene :o) aby s tym nemal starosti on.............

Gagarinka ja si beriem pre istotu kufre s kolieckami :o))) aby som to mohla odtiahnut. a je to aj take prehladnejsie.

Emily len to neprehanaj s tym cvicenim :o))))) ja mam problem sa pretocit na posteli.....som jak stara zena!!!

vrtulka27
10. dec 2007

A Julova sa nam kde stratila???????????? dufam ze uz nerodi :o)))

emily3
10. dec 2007

vrtulka. neboj nebudem to prehanat s cvicenim, len vecer doma mam problem, lebo deti chcu spat vedla mna a kazdy chce zby som bola natocena na jeho stranu a to je kriiiza.

a este si priprav veci, ktore ti prinesu ked pojdete z porodnice (pre seba a babatko) aby zobrali tasku a nic nemuseli hladat... 😉

julova
10. dec 2007

este nijeeee...aj ked sny uz mam vselijake 😀

vcera som bola este na koncerte Joea Cockera 😀 😀

dnes som si kupila hyg. potreby aj novu zubnu kefku 😀....mam si vziat aj sminky? 😀

tinni
10. dec 2007

jul, ja som sa pred porodom namalovala, takze ANO 😀 😉 vsak sa musis pacit svojej dcerke 🙂

julova
10. dec 2007

ja si beriem uz aj veci pre drobceka na odchod domov...mam kufrik na kolieskach kde mam veci pre seba a mensiu tasu, kde mam vsetko pre malu 🙂...mam to v albume odfotene, ako som zbalena - teda ake tasky, kufre 😉

julova
10. dec 2007

Matka 😀....ved to...este aby mala malá traumu hned na zaciatku? to teda nie 😀...a aj navstevy ked priiidu...sak nech si tie fotky potom s radostou pozeram aj ja 😀 😀...tak nejaku tu farbisku zbalim 😉

inak mam este na 18.12. listok na Alexnadrovcov...ale popravde nie je mi vsetko jedno 😀...ale na takych podujatiach tam byvaju aj sanitky...kdyby neco 😀...a je to aj blizko k nam domov, tak skocim pre tasky 😀

vrtulka27
10. dec 2007

Julova tak sminky si zober jednoznacne 😉 ked bude chodit rano vizita 😀 aby sa ta nezlakli 😀 😀 😀 a k porodu sa radsej nemaluj......ked s teba pojde pot aby si nebola rozmazana jak maly strasiacik 😀
A hlavne si nezabudni zobrat fotak!!!!!!
Pozerala som si album......ja som na tom podobne s tym balenim 🙂 tak nebudem sama......

Emily, no aj na to uz som myslela......vecicky pripravim ked pojde moj pre mna.....dam to pod postielku tam by to mal najst vsetko po kope 🙂

maahuliena
10. dec 2007

kukam, že už sa chystáte 😅 🙂
nech Vám to všetkým dobre dopadne a ste šťastné maminky 🙂

vrtulka27
10. dec 2007

maahulienka dakujeme.Ved aj teba to caka 😉 len sa nevzdavaj drzim ti palecky 🙂

julova
10. dec 2007

fotak berie MM...kazdy nech si slape vlastnu kapustu...alebo tlaci? 😀...ja budem tlacit a on fotit 😉 😀

tak hadam neni som az take skaredidlo, aby sa ma ranna vizita zlakla 😀...a ked hodia nejaku poznamku, tak na nich otrcim holy....ehm..ked nedovolia mat gatky 😀

gagarinka
10. dec 2007

Baby, myslim, ze oni sa nam na vizite aj tak do tvare moc pozerat nebudu 😀 Pre nich budeme podstatne tam dolu 😀 😀 😀

alififi
11. dec 2007

myslim, ze na take veci ako je malovanie pred vizitou skutocne nebudete mat cas :o)
budete totiz rady, ked si stihnete umyt zubale cheche

jaja25
11. dec 2007

Alififi má pravdu. A ešte 5x sestričky skontrolujú ci sú upratané stolíky pri posteliach, papuče a tašky pod postelami a pod. Takže s tým malovaním sa asi velmi nenatrápite 😀 .Budete radi že si aspon na chvílu môžete oddýchnuť ked babatko zaspí 😉

deniska30
11. dec 2007

ahojte, to cakanie je nekonecne ja uz chcem ist... 😅 aj ked mi potom urcite nebude vsetko jedno - hlavne, ze este nie som ani pobalena. Inak malovacky si planujem zobrat - aspon pre rodinne foto 😵

martina46
11. dec 2007

Jej, ahoj Jaja! Tak už sme šťastne doma, je to celkom pohodový chaos 🙂 malá práve papá, sledujeme, že jej tučnejú ručičky, snáď je to známka priberania 🙂
S tým upratovaním pred vizitami to bývalo naozaj veselé, pripomenulo mi to pioniersky tábor 😀
Bolo mi ale na Kramároch super, všetci ste boli perfektní, ďakujem!!!

emily3
11. dec 2007

ahojte, dnes som bola prvy krat na kramaroch v poradni u dr.Cunderlika. islo to tam jak na beziacom pase...ani som sa nestihla pripravit, len dobry a dovi..pridte o tyzden. no aspon som tak dlho necakala.

deniska30
11. dec 2007

Ja som bola vcera u Dr. Ferakovej - tiez prvy krat... to iste ako na beziacom pase a hlavne rychlo, ale ked je vsetko OK, tak som tomu len rada, lebo som pocula, ze sa tam hrozne dlho caka a ja som tam bola len pol hodku. Ty kolko Emily?

emily3
11. dec 2007

deniska....asi tristvrte hodiny, ale to som, dosla skor, inac tak cakalo vela mamiciek. tak nabuduce si tam sadnem od 10.ho aby som bola prva.

ika00
11. dec 2007

Ahojte, pripajam sa k vam, kedze som si konecne vybrala porodnicu 😀

julova - vcera som bola v poradni u doc. Planka. Je to velmi mily dr., klud a pokoj s neho vyzaroval, o vsetko, co nasiel v knizke prejavil zaujem, ale sestricka nemala vydareny den 🙂 Som zvedava, aku skusenost budes mat ty.

Platene sluzby - nadstandard, otec pri porode - sa vraj platia az pri nastupe na porod, mate aj vy takuto info ? dakujem

jaja25
11. dec 2007

Cau Mati. No tak sme sa už potom nevideli 😖 . Tak sa Táničke darí. Super že sa ti to podarilo s dojčením 😀 . Tak len pekne papajte a priberajte...

deniska30
11. dec 2007

Ika - nadstandard sa plati az pri nastupe. Ale otec pri porode by mal byt zaplateny vopred a musi otecko absolvovat sedenie u Dr. Jandovej.

jaja25
11. dec 2007

No čo Deniska. Uvidíme sa? Ešte sa nehlási Dominika na svet? Tak snád sa ešte stretneme. 😉

deniska30
11. dec 2007

Ahoj Jaja - no zatial nic ☹ Ja by som velmi chcela, aby to do Vianoc vyslo... aj ked uz sa pomaly zmierujem s tym, ze na Vianoce budem este s bruskom ... aj moja mamina prenasala mna aj brata 2tt.

jaja25
11. dec 2007

Ale hlavne nech je to v poriadku. Aj ked to čakanie je uz ku koncu zdlhave. No ale ten výsledok je úžasný...

alififi
11. dec 2007

nadstandard sa neda dopredu zaplatit, ani zajednat. ked nejsu volne izby, tak sa ide na 8 na normalne oddelenie. ale ked sa nieco uvolni, ta sa ist na 9 ( nadstandard ) aj o den, dva neskor.

julova
11. dec 2007

sak trosku s nadhladom to s tymi sminkami treba brat 😉 ...samoška, ze si nevypichnem oko v rychlosti a ani sa nebudem "paradit" na ukor unavy alebo nasej princezncky 😉...ale vezmem si 😉...aj tak toho ani bezne na seba nepatlam vela 😉

Deniska - ani nevrav..aj ja uz by sm najradsej do TOHO sla, aj ked pocity mam asi tak ako Ty... 😒 ...ale nepredbehnem sa pred Teba 😎 😀

ika - dakujem velmi pekne za info 🙂...som zvedava ako zajtra dopadnem...sem potom napisem 🙂

martina46
11. dec 2007

mame cosi v albume 🙂

kyliefox271
11. dec 2007

martinka, Tanicka je rozkosna 🙂 naozaj 🙂
julova daj vediet ako sa Ti pacilo u Doc.Planka...Ja idem vo stvrtok na ultrazvuk a uvidim,ci sa tam aj nieco dozviem..Dufam,ze ano,som zvedavaaa 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre