Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

zuzkaamato
27. nov 2012

@hama27 jasne, dakujem.. 😀 je to ona. hlavne, ze ma rodila 😀 neviem preco som si myslela, ze je hlavatovicova 😀 mam to nejake pomotane v hlave 😀

hama27
27. nov 2012

@zuzkaamato tie menovky by fakt dost pomohli 😀 😀
ja dodnes neviem, ako sa volala lekarka, ktora ma prijimala. Rodili ma Obieromah a Pruzinec, ale nebyt mojej lekarky, ku ktorej chodievam a ktora mi povedala ich mena, tak by som to taktiez netusila (teda ten mulatko je velmi lahko indentifikovatelny, ale ten druhy .... ) 😝

zuzkaamato
27. nov 2012

@hama27 no, Obieromah -ahhhh 😀 raz len siel okolo mna, ked som lezala u ineho doktora s rotiahnutymi nohami a taaak som sa cervenala 😀 😀 no tie menovky by ozaj bodli, lebo je to potom take neosobne.

hama27
27. nov 2012

@zuzkaamato v tych najbolestivejsich kontrakciach mi to bolo uplne jedno ..... ale akonahle mi zacal ucinkovat spinal,tak som sa zacala cervenat aj ja 😵

anjelicek30
28. nov 2012

Cenculinka tak to sme sa urcite stretli :D v sobotu ma stahovali do poslednej izby 844 🙂

anjelicek30
28. nov 2012

@sagitta8 podla mna je super, ja tu lezim uz druhy tyzden na pozorovani, ked mi minuly stvrtok oznamili, ze nejdem domov, tak som si porevala a ona bola uplne zlata, utesovala ma, vzdy sa usmieva, spyta sa ma ako sa mam, urcite k nej budem pojdem do poradne, ked ma pustia. Ale vsetci lekari su tu v pohode podla mna 😀

misulka47
29. nov 2012

@anjelicek30 Ahoj, a teba co? nechu pustit domov uz ci ako?

meganka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lovesista
3. dec 2012

@meganka vypisalo mi spravu ze dotaznik je pozastaveny.. 😕

meganka
3. dec 2012

lovesita, neviem kde sa stala chyba môžeš prosím skúsiť ešte raz, už by to malo isť, budem rada, ak mi daš vedieť, či to už ide, ďakujem

meganka
3. dec 2012
meganka
3. dec 2012

Ahojte, obraciam sa na Vás s prosbou o vyplnenie dotazníka, v prípade, že prežívate rizikové tehotenstvo ( ochorenie, patologická tehotenská anamnéza, nutnosť hospitalizácie či návštevy rizikovej ambulancie....) Dotazník je anonymný a je súčasťou diplomovej práce na tému: Rizikové tehotenstvo- prežívanie budúcich mamičiek, veľmi mi tým pomôžete, ďakujem, klik na odkaz 🙂
http://dotaznicek.sk/dotaznikplus/?ID=000000382...

lovesista
4. dec 2012

@meganka ano uz to ide, vyplnim 😉

lovesista
4. dec 2012

@meganka otazka c. 9 je chybna, dotaznik ma nepusti dalej ak neodpoviem. nemozem teda pokracovat vo vyplnani alebo musim vybrat jednu z odpovedi hoci ziadna sa mi nehodi.. 😕

9. Na túto otázku odpovedzte, IBA AK STE NA PREDCHÁDZAJÚCU ODPOVEDALI „ÁNO“ ! Ako dlho Ste sa pokúšali otehotnieť?

meganka
4. dec 2012

@lovesista Prepáč, prvý krát to robím takouto formou, už by to malo byt v poriadku a velmi pekne dakujem za dotazy 🙂

anjelicek30
5. dec 2012

@misulka47 ahoj, este nie ☹ v piatok by ma mali pustit, som 36+3 tt, takze to je uz pohoda. Tri tyzdne v nemocnici, uz mi z toho tu hrabe 😀 uz tolko bab sa tu prestriedalo, co prisli s bruchami a uz aj odchadzali s babatkami.

ponyxx
5. dec 2012

@anjelicek30 neboj, na kazdu z nas dojde 🙂, este sa neponahlaj, mas cas ;)

misulka47
5. dec 2012

@anjelicek30 tak to ti verim, mna by porazilo...

misulka47
6. dec 2012

Ahojte babule, mam ist do poradne k dr Plankovi na kramare buduci tyzden, musim sa tam objednat, alebo staci prist normalne ked ma ordinacne hodiny pre rizikovu poradnu?

ponyxx
6. dec 2012

@misulka47 A ides prvý krát? Už si bola na monitore?

misulka47
6. dec 2012

@ponyxx hej prvy krat, uz som tam volala a sestricka ma zrusila :D alebo teda povedala mi ze sa mam objednat na monitor, tak som sa objednala na 11.12 to idem aj na utz Kleskenovi, a ze ak on povie ze mam chodit do rizikovky, tak az potom sa mozem objednat k Plankovi. ale objednala ma na 17.12 do poradne c.dveri 214 tak to neviem ze ku komu sa dostanem...

ponyxx
6. dec 2012

@misulka47 No tak nejak to funguje..a Kleskeň este robí? AK by mal blbé reči, tak ho ber s rezervou, on je starý dudroš 😀 😀 . Na 214 neviem kto ma poradne. Tam viem iba o Pružincovi na 100%. Lekári majú rozhodené aj hodiny, kedy maju poradne...takže záleží aj od hodiny na ktorú si objednaná. Niekedy som mala ten harmonogram odfotený, ale už som ho zmazala 😒

misulka47
6. dec 2012

@ponyxx no super 🙂 ja som u Kleskena uz raz bola, a zdal sa mi celkom v pohode, alebo teda tie jeho reci som brala celkom normalne, ani sami vlastne nezdal nejaky ufrflany, ale citala som o nom podobne zalezitosti, ale kazda sme ina...mozno niektore baby ho tak beru no...objednala ma na pol 11, no skoda ze nemas ten harmonogram, nevadi, vsak aj tak ich nepoznam, tak sa necham prekvapit...uz zacinam mat troska obavy z nepoznaneho ...doteraz som chodila k svojmu dr, to bolo ine, teraz vsetko nove tvare, ach to bude... 😖

gabusa1975
6. dec 2012

@misulka47 ahoj Miska,myslím,že doc.Plank má rizikovú poradňu v stredu doobeda.viem to preto,lebo ja som chodievala k Dr.Turkotovi tiež v stredu na 13hod a Plank ordinoval na 214 v doobedných hodinách. 🙂

gabusa1975
6. dec 2012

@misulka47 pozri si na www.fnspba.sk,tak je gynekologická klinika,a pekne rozpísané ambulancie,doktori,ordinačné hodiny a telefónne čísla 🙂

misulka47
6. dec 2012

@gabusa1975 ahoj, dakujem

fialkaa
6. dec 2012

dievcata, prosim o radu. mala by som zacat chodit na poradne kazdy tyzden pred porodom na Kramare, kde budem aj rodit, porodnika zazmluvneneho nemam a ani sa nechystam. ked som isla rodit pred tromi rokmi, fungoval tam taky pribrzdeny system, ze som chodila kazdy pondelok na tuto poradnu na 8.30, na rad som sa dostavala tak okolo 11.00, pretoze Mudr. tam najskor vybavoval pacientky s inkontinenciou a potom mal objednanych hrozne vela tehotnych. ako je to tam teraz? tiez tam budem chodit ako na klavir a vysedavat do nepricetnosti, len aby mi tam kazdy tyzden zmerali tlak? da sa tomu nejako vyhnut?

macicky98
6. dec 2012

Baby ako je to s navstevami???Babetko sa ukazuje cez sklo,alebo sa este stae da ist s nim na chodbu???

liz_lemon
6. dec 2012

@macicky98 normalne na chodbu a hocikedy, navstevy nie su nijako obmedzene

macicky98
6. dec 2012

dakujem,lebo som pocula, ze tam je po novom sklo,tak ja len ze ci to je pravda

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre