Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

petku
19. dec 2007

ahojte 🙂 , uz sme na svet...
Uz som si myslel, ze sa nieco stalo. To ze su v poriadku som sa dozvedel az ked mi Drobec volal a pozrel som si MK. Ja som si myslel, ze mi vola, ze sa to posunulo a ona, ci som uz videl Terezku 😲 Bol to sok... odvazali mamicky a ani nehovorili mena na oteckov. Po 2hod som sa dozvedel, ze Zuzka lezi o poschodie nizsie 😠 a mala sa vyhrieva 😀 .... A mna islo porazit...
A ked sa otvorili dvere na operacke, tak doktor vravi..."pan Kucera, idemem prelozit vasu manzelku a ked vysli s postelov som zistil, ze je to niekto iny a skutocneho otecka poslali prec"
Hlavne je, ze baby su zdrave.... vecer dam foto. Terezka sladko buvala a cela mamina... velky noztek a malo vlaskov, som zvedavy na farbu oci, tie by mohla mat po mne modre 😀
A samozrejme to najdvolezitejsi ... 2950 g a 49 cm 🙂

deniska30
19. dec 2007

Gratulujem k malej Terezke, potom pridaj foto. Uz od rana som kukala, ze kedy budu najnovsie spravy od Julovej.... super, este raz gratulujem a pozdravujeme maminku 😉

martina46
19. dec 2007

Gratulujem k dievčatku! 🙂
Pridajte rýchlo foto!

vrtulka27
19. dec 2007

Ahoj Julova 🙂 pripajam sa ku gratulacii 🙂 tak uz to mas za sebou 😉 a malicku pri sebe, to musi byt pocit juuuuuj.....

elize
20. dec 2007

Pridávam sa ku gratulácii 🙂 tak do Vianoc budete pekne doma, to budú tie najkrajšie sviatky. Samozrejme Terezke prajem veľa zdarvíčka, šťastíčka a tebe veľa mliečka 😀

martina46
24. dec 2007

co sa deje dievcata, uz ste vsetky na kramaroch? 🙂
vonku sa nám nejako rozsnezilo a vsetkym "kramarcankam" zelam krasne vianocne sviatky a pf 2008

gagarinka
25. dec 2007

No co je, babule, to na Kramaroch uz nikto nerodi? 😕 Neblaznite, piste svoje skusenosti, ja mam o tyzden termin 😅 Aj ked by ma mozno aj potesilo, keby vtedy vela mamiciek nerodilo, aspon by so mnou mohol byt muz aj pocas prvej doby porodnej 😉 😀

deniska30
25. dec 2007

Ahojte, ja som este v kope a uz som z toho pravdupovediac aj nervozna, teda vlastne dnes prvykrat 😖 Chcela by som to uz mat za sebou, tak dufam, ze to uz na mna kazdu chvilu pride, ale zatial nemam ani naznak bliziaceho sa porodu. Ked do 28.12. neporodim, tak uz mam vraj prist zbalena... myslite, ze si ma tam nechaju a porod vyvolaju??? Nemam zazmluvneneho ziadneho lekara....

julova
25. dec 2007

Ahojte 🙂

tak my uz sme doma od vcera obeda 🙂...najkrajsie Vianoce...plakala som ako mala, led nas pustili 😅 😵 ...bala som sa lebo malinka zhodila trosku viac ako 10% z porod. vahy....

A chcela by som VELMI PODAKOVAT Jajke25..je to uzasna osobka..bola ma 2 ci 3x pozret..je mila, sympaticka, empaticka 😵 😵 😵

Co sa tyka personalu, nemozem si na nic stazovat. pristup ako na sestondeli, tak aj na novorodeneckom bol fajn...vzdy som dostala odpoved na kazdu otazku...ale aj tak som sa tesila domov 😀...

a velka VDAKA patri aj Doc. Plankovi.....bol skvely...bol ma pozriet kazdy den do stvrtku 20.12., kym nemal dovolenku...este aj v pondelok, utorok ked som bola na CMFM...az som mala pocit, ze ho mam zazmluvneneho 😀...svoju pracu odviedol na vysokej urovni a z ludskej stranky bol tiez uzasny...

Takze ak raz, tak rada pojdem opat na Kramare🙂

no...az na maly zmatok, co vznikol pri porode....vlastne sa poplietli mena s dalsimi babami co cakali na planovanu sekciu a moj manzelk sa o narodeni Terezky dozvedel az odo mna, ked som sa prebrala z narkozy 🤐 😀 ...ale hlavne ze vseto dobre dopadlo a sme v poriadku 😉

kyliefox271
25. dec 2007

Julova to je super 🙂 🙂 🙂 A gratulujem.
Ja stale ,,cakam,, no uvidime..

avemaria
25. dec 2007

ahojky julova.sme radi ze ti to dobre dopadlo.mas najkrajsie vianoce na svete.tesim sa s tebou.tak sa drzkajte.

gagarinka
25. dec 2007

Julova, tak to je super, ze vsetko vyslo tak ako ma byt 🙂 Tak drzim celej rodinke palce, nech ste hlavne zdravi a stastni 🙂

petku
25. dec 2007

Dakujeme Vam 🙂

martina46
25. dec 2007

Julova, super, že ste šli domov takto akurát 🙂 držte sa a nech Terezka pekne papá!
Ja som sa tiež bála ohľadom tej váhy, Tánička normálne schudla, tak v norme a potom jedno ráno mala viac tuším o 20g, no a ďalší deň menej o 30g. Bola som z toho dosť na nervy, ale ďalší deň opäť išla hore. Potom ešte doma som aj plakala, tak som sa bála, či je všetko ok, až som to nevydržala a išli sme prevážiť a všetko bolo ok! 🙂 tak sa neboj, hlavne buď v pohode 🙂

matak
26. dec 2007

Julova gratulujeeeeeeeeeeeeem, vela, vela zdavicka Vam obom prajem,aby ste rastli, priberali a tesili sa v novom roku v trojici 🙂

gagarinka
29. dec 2007

Baby, neboli ste niektora teraz na Kramaroch a neviete, ako to vyzera s nadstardardom? Nie je to tam plne? A kolko je tam vlastne posteli?
Ked chodim do poradne, mam pocit, ze je tehotna polka Bratislavy, tak by som bola rada, keby sa mi usiel flek 😀

julova
29. dec 2007

gagarinka - myslim, ze sa Ti ujde...rovno na Stedry den nas odislo pozehnane dost 😉 😀...a fat sa pusta priebezne...a ked tak jednu noc by si vydrzala aj na osmom 😉...vsetci su tam ozaj moc mili...ja som bola jednu noc na RES-ke a pekne sa o nas starali 🙂...

julova
29. dec 2007

Matka - (jedna aj druha 😀 ) dakujeme 😵 😵

avemaria
29. dec 2007

ahojky julova.mate prekrasnu dcerku mate byt naco hrdi.akurat som si dopozerala fotky vasej malej.uz nech to mam aj ja za sebou.juj velmi sa tesime.

gagarinka
29. dec 2007

No som zvedava 🙂 Nakoniec som si nezazmluvnila ziadneho lekara, tak verim, ze Kramare dostoja svojej povesti a vsetko bude uplne v poriadku (vratane lekarov a sestriciek) 😀

ika00
31. dec 2007

Ahojte, som tu po dlhsom case.
Julova - blahozelam, a nech sa vam dari. Citam, ze vsetko prebehlo v pohode. Malicka je krasna.
Deniska, si este cela? Alebo to uz mate za sebou? Napis nam najnovsie informacie, ak ti to Dominika "dovoli".
Vsetkym vam zelam uspesny rok 2008. 🙂

gagarinka
31. dec 2007

Deniskin muz pisal do decembroviek, ze Dominika je uz od dnesneho rana na svete a je to riadna Bambulka, ma krasne miery 🙂

ludy
1. jan 2008

Prajem Vam vsetko dobre do noveho roka vela zdravicka lasky a rodinnej pohody 🙂

kyliefox271
1. jan 2008

gagarinka ja som vcera prisla z kramarov,lezala som na nadstandarte a myslim,ze sa tam dostanes,kedze sa naozaj uvolnuju izby priebezne..na porod som nemala zazmluvneneho lekara ani ja a bolo super,vsetci ochotni(Dr.aj sestricky). Z mojej strany velka spokojnost 🙂

alififi
2. jan 2008

kyliefox - u koho si nakoniec rodila ?

kyliefox271
2. jan 2008

rodil ma Jany,fakt super 🙂 Ja som ho aj chcela ,,schytat,, a sa mi to fakt podarilo 🙂 Takze uz len vdaka tomu som zobrala cely porod v pohode.

alififi
2. jan 2008

to meno mi nic nehovori - ako vyzera ? vysoky, sedivy ?

emily3
2. jan 2008

ahojte maminy cakatelky ako sa citite? pripravene? tiez sa chystam na kramare uz po treti raz. bola som s nimi spokojna tak dufam ze nesklamu. lekara nemam objednaneho ale pri mojich porodoch by ani nestihal prist. myslim ze su tam vsetci fajn. tak sa tam mozno stretneme... 😀

ako prezivate posledne dni teho? ja uz som z toho nervozna, vsetci mi vyvolavaju, ci som este cela, alebo ci som uz v porodnici proste psycho...

kyliefox271
2. jan 2008

alififi, cca 40r.a dobre vyzera,fesak 🙂

alififi
2. jan 2008

jeden tam taky bol, taky frajer - zvachal zuvinu :o)).
a porod v pohode ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre