• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

5. septembra 2017 
@dadka75 - super, potešujuce info :slight_smile:))
22. feb 2013 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@genkai271 tak to si ma trochu potešila :slight_smile: a ku ktorému doktorovi si chodila na poradnu?
22. feb 2013 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dudi30 no ja som nemala zazmluvneneho nikoho, tak mi povedali na monitore kedy mam prist na poradnu a tak som chodila
@genkai271 ze?ja som chodila predtym do kocha a tam som aj 3 hodiny cakala v horucave bez stolicky
22. feb 2013 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dudi30 - ja chodim na 215-tku, vždy je tam niekto iný. Teda aspon zatial-bola som tam už 4-krat a vždy tam boli/bola iný dr. :slight_smile:
22. feb 2013 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amouramour
@genkai271 tak čísla dverí mi zatial nič nehovoria, iba som si pozerala mená tých čo majú poradne, tiež si neplánujem zatial nikoho zazmluvniť tak som zvedavá ako pochodím zase ja :slight_smile:
22. feb 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dudi30 - tak pojdes tiež na 215-tku :slight_smile:
22. feb 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@genkai271 no pokúsim sa ju nájst :slight_smile:
22. feb 2013 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ktore ste rodili na Kramaroch sekciou....ako to funguje s izbou? Po sekcii vas kam daju a kedy idete na sestonedelie?
25. feb 2013 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yasmin0001 po sekcii ideš na RES-ku (inak JIS-ka), tam si 24 hodín a potom Ťa presunú na normálnu izbu (buď štandard alebo nadštandard, ak chceš a ak je voľný). Bábo Ti donesú ukázať na RES-ku, aj priložiť, ak požiadaš, ale potom môže byť s Tebou až na odd. šestonedelia.
25. feb 2013 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domeli ďakujem :wink:
25. feb 2013 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby prosim vas mam ist na CTG do ambulancie 217... viete mi povedat aspon na ktorom poschodi to je? a je to v tej casti "nemocnica" nie poliklinika....diky moc, lebo sa mi tam nechce bludit :slight_smile:
26. feb 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, viete niektora, ako je to s pritomnostou duly pocas porodu?
26. feb 2013 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azalka22 No viem to, ze jej pritomnost je ok, ale ma taku pravomoc ako hocikto iny pri porode,t.j. ziadnu, prosto nemoze sa im do nicoho starat, lebo budu nervozni a povolena je len jedna osoba, cize bud dula alebo manzel, nie je mozne obidvoch mat.
26. feb 2013 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buduce rodičky, v ktorejkoľvek SK pôrodnici :grinning: zo srdca odporučam prečitat...osveteny rakusky pôrodnik s vybornymi vysledkami prace rozprava o prirodzených pôrodoch, cisarskych rezoch, nastrihoch atd... užasne informacie

http://www.zenskekruhy.sk/nase-aktivity/rozhovory/item/208-alfred-rockenschaub?fb_action_ids=10151431940283459&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map=%7B%2210151431940283459%22%3A332866730148005%7D&action_type_map=%7B%2210151431940283459%22%3A%22og.likes%22%7D&action_ref_map=%5B%5D
26. feb 2013 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzulamimi je to v poliklinike, 1.poschodie. ide sa tam cez ten vchod pri ktorom su hned dve lekarne, oproti vchodu su schody a tade hore, potom 3x doprava az na koniec chodby
26. feb 2013 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenosko Fuuu, celkom complicated :grinning: diky za info, bez teba by som urcite bludila dva dni, este raz diky :slight_smile:
26. feb 2013 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim vas ake su ceny za otecka pri porode, nadstandart... ?
26. feb 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cichlidka otec pri porode - 30e, nadstandard - 18e na den
26. feb 2013 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzulamimi ja som si tam prvykrat obehla cele prizemie. aspon som si pozrela kde su bufety a kde wc :grinning:
26. feb 2013 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule, ktore ste rodili na Kramaroch a mali ste muza pri porode mozem sa nieco spytat? Kamoska ide rodit 2dietatko, pri prvom bol aj otec pri porode a teraz pri druhom musia ist opat na prednasku? Ide len o tu peciatku.. Alebo uz pri porode staci zaplatit ten poplatok?dakujem
26. feb 2013 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenosko :grinning: :grinning: :grinning: este stale to ani v mojom pripade nie je vylucene, ale bez tvojich pokynov by to bolo este horsie :grinning:
26. feb 2013 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinad potrebuje pečiatku do tehu knižky od Dr. Jandovej - dá mu ju aj bez prednášky, ak to už raz absolvoval.
26. feb 2013 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domeli tak to s tou peciatkou Dr. Jandovej za absolvovanie pripravy bez absolvovania pripravy je nespravna info! Dnes som tak chcela peciatku pre kamosku,ktora ma 8 sedeni predporodnej pripravy v Rakusku absolvovanych a uz aj rodila, a chcem,aby bola pri mojom porode, no na moju prosbu ohladom tej peciatly ma p. Dr. Jandova zrusila,vraj musi absolvovat pripravu aj u n
Neviete porardit,ako tu pripravu obist,kedze na to nie je cas a v pripade mojej kamosky je to nepotrebne uz,kedze sa najskor nic nove nedozvie? Navyse pri rocnom dietati na to nie je cas. Hmmm?
28. feb 2013 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, kedze si nejdem zazmluvnit lekara, tak sa len v 36tt objednam na poradnu na Kramare? :confused: neviete cislo, do ktorej ambulancie sa mam objednat? :confused: dakujem :dizzy_face:
28. feb 2013 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonik28 Jandova to mozno berie prilis vazne ale x-krat sa stane, ze oteckovia nestihnu ist na pripravu, bud predcasny porod alebo hocico, proste su bez toho a normalne dojdu na porod, rychlo im daju taky papierik, s ktorym to idu dole zaplatit a su pri porode, myslim, ze ked sa na to vykasles a potom dojdete na porod a povies, ze tuto osobu mas vybranu, ze ju chces mat pri porode, tak ju iba poslu to zaplatit a moze byt, sak je to trapne...kazdy doktor vravi, ze sprevadzajuca osoba ma vediet iba dve veci: keby sa to zvrtlo na cisarak, okamzite ide dana osoba prec a ze ak jej pride nevolno, ma si rychlo sadnut na zem, nech sa tam neskoli a neublizi si...tod vsjo :slight_smile:
28. feb 2013 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sonik28 info pre tinad je správna :slight_smile: Nenapísala som to paušálne,ž e každý, kto absolvoval prípravu na pôrod hocikde, tomu stačí pečiatka od Dr. Jandovej. Vyrozumela som od tinad, že raz už prípravu otecko absolvoval u nich, keďže ide rodiť 2. bábo, preto som písala, že 2. krát už prípravu nemusí absolvovať - toto je určite takto. Dr. Jandová si to pozrie v knihe, do ktorej zapisuje všetkých, ktorí absolvujú prednášku u nej a potom dá ozaj iba razítko.
Ak ale niekto absolvuje prípravu inde, to je už iný prípad. Takže tak.
1. mar 2013 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domeli v poriadku, uz sme to poriesili....:slight_smile:
1. mar 2013 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vevejiska ahoj, najskor sa treba objednat na monitor /najlepsie hned rano medzi 7 a 8 hodinou, vtedy mi vzdy hned zdvihli telefon/ na t. c. 02 5954 2583, sestricka sa ta opyta na termin porodu a objedna ta na presny datum a hodinu. Mne povedala, ze po monitore mi vsetko vysvetli a daju termin na poradnu /tiez nikoho nezazmluvnujem/...Zajtra tam idem 1x, tam pripadne podam echo, ako som dopadla :slight_smile:
4. mar 2013 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mile mamicky. Minuly tyzden som na Kramaroch porodila syna. Starali sa o nas pocas celeho porodu naozaj ukazkovo. Rodila som u pani Dr. Gerincovej. Vsetci boli velmi profesionalni a ludski. Na porodnom boxe vladla pokojna atmosfera, porodna asistentka nevahala pouzit aj pre mna nepoznanu metodu na urychlenie porodnej cinnosti, za co som jej nesmierne vdacna. Na porodnicu ma prijali 19.30 a 21.30 bolo babo na svete :wink:
4. mar 2013 o 22:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Ahojte dievcata. Prosim citam o tej jandovej, neviete ako to je ked aj ja a aj moj muz sme absolvovali pripravu v Gravifite, mam aj peciatku v tehu knizke a moj muz dostal aj zvlast papier o absolvovani pripravy k porodu s peciatkou. To ako musim este muza trepat pred porodom k tej jandovej??? Toto mi ako ona neuzna? Kamoska tam rodila a muza mala pri porode a on ani ona vobec na priprave neboli:/// dakujeeeem za odpovede
4. mar 2013 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok