• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

28. júna 2017 
@zuzzia tiez som uvitala, ze je to zrusene :slight_smile: pred 2 rokmi som tam bola aj 2x za den, rano CTG, poobede poradna, hroza
tak teraz uz len poradne, a dufam ze ultrazvuk
4. nov 2014 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky pripájam sa k diskusii. Včera som písala ohľadom Kramárov do inej diskusie, Zaujímalo by ma či je to nejaká maminka čo bude rodiť na Kramároch v termíne marec (my máme termín 11 marec). :slight_smile: Ak by sa tu nejaká našla rada si s ňou popíšem. Pekný deň.
5. nov 2014 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liz_lemon a prosim ta pokial si chcem zazmluvnit konkretneho lekara, tak to treba riesit pred ctg? ci najskor sa mam objednat na ctg a staci to riesit potom?
6. nov 2014 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jellinga na CTG im povies, ze chces chodit do poradne ku konkretnemu doktorovi, a potom sa uz s nim dohodnes na poradni
6. nov 2014 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liz_lemon super dakujem a na ctg sa treba ako dopredu objednat resp. v ktorom tyzdni?
6. nov 2014 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jellinga ja som bola teraz v utorok, a to som bola 35+6, oni sa ta opytaju na termin porodu, a podla toho ti navrhnu termin
6. nov 2014 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. nov 2014 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ake mate skusenosti s planovanou sekciou na kramaroch.. moj drobec vazi teraz v 37tt 4400gramov, som prvorodicka a mam uzsiu panvu. tie ktorym vam indikovali cr kvoli velkosti plodu,..kolko bola odhadovana velkost vasho plodu? dakujem
14. nov 2014 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby prodate mi, dnes mi moj gynekolog a zaroven zazmluvnenz porodnik povedal , ze to vidi na cisarak, mam velky plod a uzsiu panvu. no a poslal ma k dokrotrovi plankovi, on je asi prednosti, ze on urci ci to pojde cisarskym alebo nie. to nechapem,..neviete je to len taka formalita u toho prednostu, ci aj on urci cisarak, ked mi moj doki odporucil. bojim msa lebo fakt mam zle vysledky aby mi nepovedal ten prednosta, ze vyskusame prirodzene a uvidime ci to pojde alebo nie. mate niekto skusenost s cisarskymi planovanymi na kramaroch:? mozte aj IP...dakujem
14. nov 2014 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nipastelka ahoj, skusenosti s kramarmi nemam...Ale pokial tvoj lekar doporucuje cisarsky rez vzhladom k velkosti plodu a uzsej panvy...naco zbytocne riskovat a ,,skusat,, cokolvek sa moze pocas porodu vyskytnut...Ja som mala akutny cisarsky a som rada ze to dopadlo ako to dopadlo...sme zive a zdrave...drzim ti palceky a tiez mozes prednostovi povedat, ze suhlasis s nazorom tvojho lekara...ved rodit dietatko budes predsa ty...a mas pravo sa aj rozhodnut
14. nov 2014 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucy66
@altaya caute babule. .ja mam tiez zazmluvneho masuru a povedal ze to vidi na cisarsky a poslal ma na schvalenie cisaraku k prednostovi. Je to standardny postup? To nestaci ze on sa rozhodol? Ako ste to mali vy? Dakujeem :slight_smile:
20. nov 2014 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nipastelka
@nipastelka ja som rodila pred štyrmi mesiacmi,tiež som mala indikovanu sekciu a musela som sa ist ukázať prednostovi,ale to si len pozrel papiere,opytal sa ma ako sa cítim a chvalil to,držim ti palčeky,lekari su super aj baby z novorodeneckeho,ale ostatne nič moc.
20. nov 2014 o 21:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nipastelka Ahoj je to klasicky postup tiez som bola ukazat prednostovi ,ale nas drobec si to v 39 tt rozmyslel ze sa otoci dole hlavkou takze som rodila nakoniec prirodzene co mu som sa velmi tesila ze sa umudril ja som sa cisarskeho bala velmi(mala som v sebe nejaku fobiu ) ......inak na kramaroch ci uz porodnica sestonedelie alebo novoredencke nemozem ani nic zle povedat vsetci boli skvelí ......držím palceky tebe aj drobcekovi :slight_smile:
21. nov 2014 o 13:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@timi1012 ahoj, ja mam termin 05.03. a budem rodit na Kramaroch. U koho chces rodit? Ja u Dr. Zidzika.
28. nov 2014 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matamk Ahoj ja si nejdem zazmluvňovať dr. A možno budem rodiť cisarskym kvoli stitnej zlaze a krvnemu tlaku takze sa uvidi :slight_smile:
29. nov 2014 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timi1012 a uz tam chodis na poradnu?
29. nov 2014 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamk Chodim zatial stale k mojmu dr som v 26tt. Dalsiu poradnu mam 29.12 to uz budem v 30tt takze sa uvidi ako budem na tom. Zatial je vsetko v poriadku. :slight_smile:
1. dec 2014 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, na Kramaroch na poradni som nikdy nebola, ale ak by som isla v piatok, ma niekto aktualne prehlad, kto robi prenatalnu poradnu a ked tam pridem, kolko asi sa tam caka, kedy treba prist? Dakujem!
15. dec 2014 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauricka najprv sa musis objednat na CTG 02/59542583, a tam ta zradia k nejakemu doktorovi
15. dec 2014 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liz_lemon CTG mi robil moj gyn. minuly tyzden, aj tak to treba? Dakujem!!!
15. dec 2014 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauricka tak to neviem, zavolaj im, a spytaj sa, mozno bude stacit priniest len ten zaznam
15. dec 2014 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, najde sa tu mamička, ktorá ide rodiť cca po polovici apríla? dakujem
26. dec 2014 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tam rodila dvojicky mala som zazmluvnenu byvalu primarku a bola som spokojna na 100% je sice pravda ze moja teta je tam porodne asistentka tak pristup bol perfektny ale lezala som tam mesiac pred porodom a okrem stravy sa nemozem na nic stazovat.
26. dec 2014 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuska111 ja mám termín zač. mája - 5.5. (či je po polovici apríla) :slight_smile:
3. jan 2015 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timi1012 ja mam termin 05.03.2015 :slight_smile:
7. jan 2015 o 14:50  •  čaká bábätko, termín má v marci 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@briliantik1 Tak to sa možno uvidíme lebo naša malá je dopredu o 1 týždeň :slight_smile: ak chceš môžeš napísať IP
7. jan 2015 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamk mame rovnaky termin :slight_smile:
7. jan 2015 o 14:54  •  čaká bábätko, termín má v marci 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som bola teraz na obhliadke porodnice na kramaroch a porodna asistentka povedala taku vec co zarazila nie len mna ale aj baby co tam boli so mnou.....poveda ze na standardnych izbach su mixovane mamicky so zenami s gynekologickymi tazkostami. Je to tak alebo sme to (dufam) zle pochopili?
7. jan 2015 o 14:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tynka1406 je to blbosť..ved tam sú dve oddelenia...jedno je gynekologia a druhé pôrodnica...odležala som si tam svoje a nikdy som to nezažila..ani nepočula :confused:
7. jan 2015 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@briliantik1 bola si vcera na tej prehliadke nemocky? Inak ja mam sice termin 5.3. ale po vcerajsom sone je babo o 2 tt vacsie, tak uvidime :slight_smile:
7. jan 2015 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok