• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

11. októbra 2017 
ja verim ze budu :wink:
27. feb 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam skoliozu :grinning: , ale ja som spinal nemohla mat kvoli zrazanlivosti krvi...a pri skolioze asi ide o to, v akej casti je...ja mam velke vykrivenie v hrudnej chrbtici a tam dole je to len mierne...kym som netusila ze bude CR, tak aj kvoli epiduralke som isla na konzultaciu k ortopedicke a ta mi povedala, ze epi mi mozu kludne pichnut :slight_smile:..ale plany mi zmarila poloha babatka a problemy so zrazanlivostou, kedy epi/spinalku nepichnu..

pindi - hlavne si nezabudni svoj super humor doma :grinning:...to tam ocenia, ked budes taka :wink: ..to bude take odlahcene...hysterky tam neluubia :zipper_mouth: :grinning:
27. feb 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si myslim....zatial co som si citala, tak tam "uraduju" celkom v poho ludkovia :wink:
27. feb 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, tak dufam, ze sa prave tam na nejaku hysterku nezmenim :grinning: ....vsak nieco si doma hrknem, este nez pojdem :grinning: :wink: ...ja sa chcem pri porode usmievat :grinning:
27. feb 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pindi - ja som mala Docenta Planka a bol uuuzasny...fakt...a chodil ma aj na sestonedelie pozerat, akoby som ho mala zazmluvneneho a nemala som :sweat_smile: ...fakt bol hrozne mily a vsetko mi potom porozpraval ako a co robili, ci bol problem a dostala som odpoved na vsetko :slight_smile:..a vlastne vsetci Dr. s ktorymi som ja prisla do kontaktu boli mili...Prochazka, Slezak, Ferakova... :wink:
27. feb 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati...ozik a morfologicky uzv ti pride robit jeden lekvar z kramarov - Slezak....a ja som vyhlasila, ze keby ditte nemohol prist, tak chcem jednoznacne jeho....uvidis, aky super chlapik :slight_smile:
27. feb 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt su tam good people :dizzy_face: my sme boli aj muzikom obaja na izbe-co bolo super a boli fakt ohladuplni a mili....a nesmierne ako pise jul trpezlivi-to mne tak pomahali ked sa mi naliali prsia na 3.den,ze som len kukala-masirovali mi sestricky,laktacna tam chodila do izby jak na klavir.... :dizzy_face: :slight_smile:
27. feb 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale jasne Lindus a ja si myslim ze ty tam budes oblubeny cloviecik, s tvojou pozitivnou povahou a humorom.. :sunglasses: ja sa uz tiez ucim mysliet viac pozitivne :wink:
27. feb 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak veru - nech Maxik ako prve uvidi pekny usmev maminy - co tam po tom ze to bolo od "hrknutia" :grinning: :grinning:
27. feb 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyy....ja sa po vasich slovach tusim prestavam bat :slight_smile: .....to je super takto citat..... :slight_smile:
27. feb 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slezak? nepoznam..ale verim ze je dobry..ak mi ho odporuci Cupi :sunglasses:
27. feb 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na laktacnu nemala stastie, lebo mala dovolenku...ale potom som za nou bola a je fakt uuuzasna a velmi mi pomohla :slight_smile:..ale aj sestricky na novorodeneckom su skvele :dizzy_face:
27. feb 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, skoda, ze fakt nejdeme spolu...ma to normaaaalne stveeeeeeeeeeeeeeee.... :wink:

juli :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova, na mna sa u Kocha naopak vsetky sestricky z novor. vykaslali a maly sa nevedel a nevedel prisat, ja som nevedela co robit a kazdemu to bolo jedno..
27. feb 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k slezakovi som chodila,je seriozny cloviecik. :dizzy_face:
idem baby k mojmu pokladu,este raz dizim palce,vy to zvladnete-ved cesta spat uz nie je... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
27. feb 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
glori...mne sa na slezakovi lubilo, ze mi aj na priblble otazky odpovedal bez toho, aby na mna nejak divne pozeral :wink: .....mala som tu cest s nim byt iba raz, ked mi robil morfologicky....ale veeery gooood pocitus som mala z neho :slight_smile:
27. feb 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat - ja som si tiez zazila strasti ne-kojenia..ono predsa len ta laktacna poradi viac...sestricky tiez casu nazvys nemali..ale aspon to zakladne povedali..a nejak som sa popasovala aj sama..ale kojit som zacala az po mesiaci uspesne :pensive: ...ale zaklad je pytat sa pytat sa pytat sa...ja som o akejkolvek dennej nocnej hodine dostala odpoved :slight_smile:...

apropo - ked som isla, tak ma kolegyna upozornila ze nech sa nezlaknem hormonov a ze zarucene aspon jeden den v nemocke si odrevem...a tak aj bolo :zipper_mouth: ..vtedy sa ma bytostne dotklo hadam vsetko a revala som ako decko :sweat_smile: :grinning: ..
27. feb 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli...no zbohom...ja zvyknem teraz revat aj pri reklame :grinning: ...takze musim si do vybavy do porodnice este pripisat karton vreckoviek :wink:
27. feb 2008 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pindi - ja este aj teraz si pri reklamach posmoklim :grinning:...a pohlad na akekolvek mimi ma rozciiiti :grinning:...no a o tej mojej herecke ani nevravim :dizzy_face:
27. feb 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez revala, ..nad tym ze som mala pri sebe maleho kt. bol hladny ako vlcak a ja som miesto dobrej rady dostala len poznamky typu: ked budete takato citliva,nikdy kojit nebudete. Pritom problem bol inde ale ako som to mala vediet?
27. feb 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat :unamused: :confounded:
27. feb 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, no tak to cumim.... :confused: ...."zlate" sestricky....sa tesim, ze idem na kramare.....

juli...pri takom dievcatko ako mas ty by som aj ja vkuse revala od dojatia :dizzy_face:

baby, idem papa.....nejak sa mi chcel spat, tak sa idem zlozit ako taky vorvan....
27. feb 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pindi - dakujem...rastiem do neba od pychy :dizzy_face: :grinning: ...tak pekne sny..papa :wink:
27. feb 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne este aj v tejto situacii najviac pomohol Ditte, pozrel ma a ze okamzite odsavacku kym mi to cele stvrdne a schytam zapal..
julova, vy ste mali aky problem, tiez sa mala nechcela prisat?
27. feb 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej - nevedela sa prisat...v nemocke a par dni doma som v pohode kojila cez klobuciky...ale potom ich zacala zrazu uuplne odmietat a prisat bez nich sa nevedela...tak som odsavala do umoru ako blazen, ale musela som davat aj UM...a presne na den - mesiac od prepustenia z nemocky sa prisala a vydrzalo nam to dodnes, hoci mam aj vpacene bradavky...na to kojenie fakt treba trpezlivost ako hrom :unamused: ..sice stale nemam dost mliecka, tak aj dokrmujem UM, ale kojime a to je pre mna dolezite :slight_smile:
27. feb 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,a mate nejake dokyho na Kramaroch s ktorym ste boli spkojne?
27. feb 2008 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriamka - no ja som bola spokojna s Dr. Plankom, hoci to nie je moj Dr. a ani som ho nemala zazmluvneneho :slight_smile:...vedie rizikovu poradnu :slight_smile:..a fajn bol pre mna aj Dr. Prochazka a Slezak :slight_smile:
27. feb 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova,tak drzim palce nech vam to kojenie dlho vydrzi :wink: ja som mala mlieko len 2,5 mes. a aj to malo,cize sme museli davat aj UM,maly bol lenive dieta co sa trochu prisalo, zaspalo a ja som vo dne v noci saskovala kazde 3h s odsavackou.
tak papa,maly sa zobudza..a vdaka za infosky :sunglasses:
27. feb 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat papa...a hlavne nech su drobci zdravi :wink:...a nemas za co...drz sa :slight_smile:
27. feb 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
dakujem za povzbudenie...ja v podstate z toho strach nemam, len mam ist v sobotu na kontrolu...ale nie som si ista, ci ma tam nenechaju...cez vikend by som este v takom pripade chcela byt veeeelmi doma...s muzikom :slight_smile: tak uvidime...inak, s tou rodinou mate uplnu pravdu...vsetci volaju, ci sme na nich nezabudli...uz ma to stve :angry:
dnes som bola v nemocke a stretla som kacenqu...ma krasnu dcerku...a s tonitou su spolu na izbe...juj, tak by som bola rada s nimi :fearful:
27. feb 2008 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok