Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

cat
27. feb 2008

ja verim ze budu 😉

julova
27. feb 2008

aj ja mam skoliozu 😀 , ale ja som spinal nemohla mat kvoli zrazanlivosti krvi...a pri skolioze asi ide o to, v akej casti je...ja mam velke vykrivenie v hrudnej chrbtici a tam dole je to len mierne...kym som netusila ze bude CR, tak aj kvoli epiduralke som isla na konzultaciu k ortopedicke a ta mi povedala, ze epi mi mozu kludne pichnut 🙂..ale plany mi zmarila poloha babatka a problemy so zrazanlivostou, kedy epi/spinalku nepichnu..

pindi - hlavne si nezabudni svoj super humor doma 😀...to tam ocenia, ked budes taka 😉 ..to bude take odlahcene...hysterky tam neluubia 🤐 😀

pindula
27. feb 2008

aj ja si myslim....zatial co som si citala, tak tam "uraduju" celkom v poho ludkovia 😉

pindula
27. feb 2008

juli, tak dufam, ze sa prave tam na nejaku hysterku nezmenim 😀 ....vsak nieco si doma hrknem, este nez pojdem 😀 😉 ...ja sa chcem pri porode usmievat 😀

julova
27. feb 2008

pindi - ja som mala Docenta Planka a bol uuuzasny...fakt...a chodil ma aj na sestonedelie pozerat, akoby som ho mala zazmluvneneho a nemala som 😅 ...fakt bol hrozne mily a vsetko mi potom porozpraval ako a co robili, ci bol problem a dostala som odpoved na vsetko 🙂..a vlastne vsetci Dr. s ktorymi som ja prisla do kontaktu boli mili...Prochazka, Slezak, Ferakova... 😉

pindula
27. feb 2008

kati...ozik a morfologicky uzv ti pride robit jeden lekvar z kramarov - Slezak....a ja som vyhlasila, ze keby ditte nemohol prist, tak chcem jednoznacne jeho....uvidis, aky super chlapik 🙂

glorita
27. feb 2008

fakt su tam good people 😵 my sme boli aj muzikom obaja na izbe-co bolo super a boli fakt ohladuplni a mili....a nesmierne ako pise jul trpezlivi-to mne tak pomahali ked sa mi naliali prsia na 3.den,ze som len kukala-masirovali mi sestricky,laktacna tam chodila do izby jak na klavir.... 😵 🙂

cat
27. feb 2008

ale jasne Lindus a ja si myslim ze ty tam budes oblubeny cloviecik, s tvojou pozitivnou povahou a humorom.. 😎 ja sa uz tiez ucim mysliet viac pozitivne 😉

julova
27. feb 2008

sak veru - nech Maxik ako prve uvidi pekny usmev maminy - co tam po tom ze to bolo od "hrknutia" 😀 😀

pindula
27. feb 2008

babyyyy....ja sa po vasich slovach tusim prestavam bat 🙂 .....to je super takto citat..... 🙂

cat
27. feb 2008

Slezak? nepoznam..ale verim ze je dobry..ak mi ho odporuci Cupi 😎

julova
27. feb 2008

ja som na laktacnu nemala stastie, lebo mala dovolenku...ale potom som za nou bola a je fakt uuuzasna a velmi mi pomohla 🙂..ale aj sestricky na novorodeneckom su skvele 😵

pindula
27. feb 2008

kati, skoda, ze fakt nejdeme spolu...ma to normaaaalne stveeeeeeeeeeeeeeee.... 😉

juli 😀 😀 😀

cat
27. feb 2008

julova, na mna sa u Kocha naopak vsetky sestricky z novor. vykaslali a maly sa nevedel a nevedel prisat, ja som nevedela co robit a kazdemu to bolo jedno..

glorita
27. feb 2008

k slezakovi som chodila,je seriozny cloviecik. 😵
idem baby k mojmu pokladu,este raz dizim palce,vy to zvladnete-ved cesta spat uz nie je... 😀 😀 😀 😀 😵

pindula
27. feb 2008

glori...mne sa na slezakovi lubilo, ze mi aj na priblble otazky odpovedal bez toho, aby na mna nejak divne pozeral 😉 .....mala som tu cest s nim byt iba raz, ked mi robil morfologicky....ale veeery gooood pocitus som mala z neho 🙂

julova
27. feb 2008

cat - ja som si tiez zazila strasti ne-kojenia..ono predsa len ta laktacna poradi viac...sestricky tiez casu nazvys nemali..ale aspon to zakladne povedali..a nejak som sa popasovala aj sama..ale kojit som zacala az po mesiaci uspesne 😔 ...ale zaklad je pytat sa pytat sa pytat sa...ja som o akejkolvek dennej nocnej hodine dostala odpoved 🙂...

apropo - ked som isla, tak ma kolegyna upozornila ze nech sa nezlaknem hormonov a ze zarucene aspon jeden den v nemocke si odrevem...a tak aj bolo 🤐 ..vtedy sa ma bytostne dotklo hadam vsetko a revala som ako decko 😅 😀 ..

pindula
27. feb 2008

juli...no zbohom...ja zvyknem teraz revat aj pri reklame 😀 ...takze musim si do vybavy do porodnice este pripisat karton vreckoviek 😉

julova
27. feb 2008

pindi - ja este aj teraz si pri reklamach posmoklim 😀...a pohlad na akekolvek mimi ma rozciiiti 😀...no a o tej mojej herecke ani nevravim 😵

cat
27. feb 2008

ja som tiez revala, ..nad tym ze som mala pri sebe maleho kt. bol hladny ako vlcak a ja som miesto dobrej rady dostala len poznamky typu: ked budete takato citliva,nikdy kojit nebudete. Pritom problem bol inde ale ako som to mala vediet?

julova
27. feb 2008

cat 😒 😖

pindula
27. feb 2008

kati, no tak to cumim.... 😕 ...."zlate" sestricky....sa tesim, ze idem na kramare.....

juli...pri takom dievcatko ako mas ty by som aj ja vkuse revala od dojatia 😵

baby, idem papa.....nejak sa mi chcel spat, tak sa idem zlozit ako taky vorvan....

julova
27. feb 2008

pindi - dakujem...rastiem do neba od pychy 😵 😀 ...tak pekne sny..papa 😉

cat
27. feb 2008

mne este aj v tejto situacii najviac pomohol Ditte, pozrel ma a ze okamzite odsavacku kym mi to cele stvrdne a schytam zapal..
julova, vy ste mali aky problem, tiez sa mala nechcela prisat?

julova
27. feb 2008

hej - nevedela sa prisat...v nemocke a par dni doma som v pohode kojila cez klobuciky...ale potom ich zacala zrazu uuplne odmietat a prisat bez nich sa nevedela...tak som odsavala do umoru ako blazen, ale musela som davat aj UM...a presne na den - mesiac od prepustenia z nemocky sa prisala a vydrzalo nam to dodnes, hoci mam aj vpacene bradavky...na to kojenie fakt treba trpezlivost ako hrom 😒 ..sice stale nemam dost mliecka, tak aj dokrmujem UM, ale kojime a to je pre mna dolezite 🙂

miriamka
27. feb 2008

Baby,a mate nejake dokyho na Kramaroch s ktorym ste boli spkojne?

julova
27. feb 2008

miriamka - no ja som bola spokojna s Dr. Plankom, hoci to nie je moj Dr. a ani som ho nemala zazmluvneneho 🙂...vedie rizikovu poradnu 🙂..a fajn bol pre mna aj Dr. Prochazka a Slezak 🙂

cat
27. feb 2008

julova,tak drzim palce nech vam to kojenie dlho vydrzi 😉 ja som mala mlieko len 2,5 mes. a aj to malo,cize sme museli davat aj UM,maly bol lenive dieta co sa trochu prisalo, zaspalo a ja som vo dne v noci saskovala kazde 3h s odsavackou.
tak papa,maly sa zobudza..a vdaka za infosky 😎

julova
27. feb 2008

cat papa...a hlavne nech su drobci zdravi 😉...a nemas za co...drz sa 🙂

valka
27. feb 2008

ahojte kocky,
dakujem za povzbudenie...ja v podstate z toho strach nemam, len mam ist v sobotu na kontrolu...ale nie som si ista, ci ma tam nenechaju...cez vikend by som este v takom pripade chcela byt veeeelmi doma...s muzikom 🙂 tak uvidime...inak, s tou rodinou mate uplnu pravdu...vsetci volaju, ci sme na nich nezabudli...uz ma to stve 😠
dnes som bola v nemocke a stretla som kacenqu...ma krasnu dcerku...a s tonitou su spolu na izbe...juj, tak by som bola rada s nimi 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre