• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

8. novembra 2017 
Valka, zajtra opat v plnej polnej cely personal, takze sa to uz snad rozbehne, ked nie dobrovolne, tak... :wink:...ak ti skoro rano povedia, ze sa naranajkuj neskor ( teda az po vizite ), asi to uz bude znak, ze uvazuju o cisaraku.aby si v pripade anestezy bola nachystana nalacno,tak to s papanim radsej neprehanat :slight_smile:
Aj my sme na nemocnicnej strave, a poriadne sa rozsirujeme, aspon ja :confounded: ...dalo sa vyberat na "nadstandarde" z jedalnicka z 2 jedal, vsak?
Takze zajtra alebo pozajtra uz snad Lucka vykukne, hm? Drz sa, nech to ide prirodzene samo...
2. mar 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kacenqa...sak sa snazim...ale po chodbe chodit mi pride take otravne...ale dnes sa chystam na schody :slight_smile: to 9. poschodie parkrat hadam zvladnem :slight_smile:

ta strava je fakt bieda....manzelovi som kazala kupit instantnu polievku, ak by som bola moc hladna a jogurt 3 krat denne nie je nic moc :slight_smile:

hm...s tymi vyvolavackami som trochu proti...ale uvidime...mozno napokon porodim bez bolesti...hlavne, aby som sa cim skor zacala otvarat...potom uz nech robia co chcu :slight_smile:
2. mar 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
care - ano, aj ked oficialne tam bolo 5 jedal ale napriklad v piatok bolo jedno jedlo spenat s varenymi zemiakmi a vajcom a druhe spenat so zemiakovou kasou a vajcom :grinning: :grinning: (mimochodom, bolo to za cely tyzden najjedlejsie jedlo) :wink:
2. mar 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
care, hadam este pred tym vyskusaju vyvolavacky...rano mi bez akychkolvek liekov odisla konecne zatka, takze hadam to postupi...cisarak by som nechcela, lebo to by boli problemy s dalsim tehu a my chceme mat velku rodinu :slight_smile:
2. mar 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
valka - co to je velka rodina? :wink: viac ako 3?
2. mar 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aspon 4 :grinning:
2. mar 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez cisarak nechcela, chcela som rodit prirodzene, ale ked to nejde, tak to holt nejde...takze som vdacna, ze ma tam nenechali sa zbytocne trapit a cakat, ci predsa len ta hlavicka nezacne zostupovat, a este som sa v sprave docitala aj o hroziacej hypoxii, tak som fakt rada, ze to tak poriesili...a my chceme deti 2 a co mam informacie, tak pri CS sa daju max. 3 deti...dufam, ze netrepem, ved keby ano, care ma opravi :wink:
2. mar 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty brdko valka, v dnesnej dobe si zelat 4 deti minimalne, to skladam poklonu :grinning:
jak moja svokra povedala, ked som pred porodom hovorila, ze chceme druhe najneskor do 2 rokov, ze ved ono ta to po porode prejde, uvidis :wink:
2. mar 2008 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem, viem...urcite ak nebude ina moznost, tak nepoviem nie...ale zatial je lucka v norme podla CTG a aj podla USG, tak hadam to este skusia aj inak ako cisarskym...
2. mar 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uvidime, mozno to aj mna prejde :grinning:
ale snivat mozem, nie ? :grinning: :grinning:
myslim, ze to chce len povedat si, co su priority...a zatial ich mam tak nejak orientovane tymto smerom :slight_smile: mozno o pol roka budem uplne nabudena na vedecku pracu a deticky pojdu bokom...ale hadam nie :slight_smile:
2. mar 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ved pohoda, podla mna je to krasne, ked sa na to citis, ja myslim, ze nam budu 2 stacit, aj neviem, kam by sme ich dali, asi by sme potom tie starsie museli odsunut babke :grinning: :grinning: alebo kupit aj susedov byt a vyburat steny hehehe
2. mar 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my si hovorime, ze ked nevojdeme uz v ba za stol, tak sa stahujeme na oravu :slight_smile: do vlastneho...takze mam obrovsku motivaciu :grinning:
2. mar 2008 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
uz dlhsie citam vase prispevky a nakoniec som sa odhodlala sa aj ozvat :wink:

cakame prve babatko a v piatok mame termin, takze ma velmi tesia vase pozitivne skusenosti s kramarmi

valka, drzim palce nech uz lucka pride (stretli sme sa u Dr Jandovej, davala som Ti cislo na doktora a potom aj u neho, mozno si ma pamatas :wink: )
2. mar 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dasa, jasne, ze sa pamatam...a to som si hovorila, ze ja uz budem davno po, ked ty pojdes do porodnice...takze sa mozno stretneme:slight_smile:
chodis aj nadalej k cunderlikovi?
2. mar 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky...dnes len tak rychlo...lucia sa narodila po 7 hodinach rano o 5 :slight_smile: ma 51cm a 2900g...takze uplny mrnus a cely den spi....:slight_smile:
3. mar 2008 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej super , gratulujeme - tak nakoniec taka malicka ?
ake to bolo ? moc zle ? :wink:
3. mar 2008 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Valka no supeeer konečne gratulujeme :slight_smile: ďalšie babatko z Kramárov je na svete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. mar 2008 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej, Valka, gratulujem, tak si sa dockala :wink:
chodim stale k cunderlikovi, som spokojna, aj k porodu snad pride.
ja osobne sa uz neviem dockat, ale asi ta uz v porodnici nestihnem, skoda.

drzte sa, nech mala vela papa a rychlo rastie :grinning:
3. mar 2008 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Valka - Blahozelam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. mar 2008 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme zasa mali o 2 cm menej ale o 50 g viac :grinning:
3. mar 2008 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Valka tak srdecne blahozelame. Dufam, ze ste zdravucke a nech sa vam dari.... :grinning: Tak som taka rada.
Mimochodom neviem si predstavit ako by vyzeral pri Lucke nas Gregor ked Lucka ma 2900g a Gregor 3980g. To by boli ale par... :grinning:
3. mar 2008 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeje valka no konecneeeee - gratulujeme!!!!!!! a len nech spi hlavne v noci, aby si si aj ty oddychla!!! :grinning:

Gretka dnes jemne strajkovala, poobede sa jej vobec nechcelo spat, ale ani neplakala, len si lezkala a pozerala do sveta, tak snad v noci to dozenie :wink:

tatinko nam uz stihol vybavit rodny list a zajtra k nam poobede pride teta doktorka, tak aj to budeme mat za sebou.
dnes sme boli aj na vyberani stichov, nakoniec sme nesli na kramare, lebo som telefonovala s Maresom a on povedal, ze to mozem prist aj k nemu, ze urcite budem menej cakat, ako na ambulancii. tak sme vybehli do gpn-ka aj s malou :wink: tak mala vychadzku a celu ju predrichmala :grinning: :grinning:
3. mar 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky. uz davno si citam vase prispevky a az teraz som sa odhodlala prihlasit sa a nieco vam popisat.
my mame termin na velkonocny pondelok tak sa uz nevieme dockat. rodit ideme tiez na kramare uz po druhy krat. chodime k doktorovi cunderlikovi.

Chcela by som zagratulovat valke. a nic si z toho nerob ze je mensia. nas vikinko mal pri narodeni 49cm a 3150g

takze sa vsetky drzte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. mar 2008 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tonka - blahozelame k PRESNE jednemu tyzdnu :grinning: :wink:
3. mar 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dakujem za gratulacie...:slight_smile:
bolo to fajn...to pred porodom si uz nepamatam...bolest bola iba vtedy a tam...dnes uz nie je :slight_smile: sestricka, co mala sluzbu bola mila, bola som tam v podstate jedina rodiaca, takze som mohla do sprchy kedykolvek, co dost pomahalo...manzela pustili takmer na konci 1 doby, co mi vtedy uz bolo skoro na 2 veci...ale pri 2 dobe mi moc pomohol...
cunderlik na nebral telefon :angry: takze sme usetrili par tisic :slight_smile: doktor lovisek (myslim) bol super...:slight_smile: jedine, co ma hneva, ze som sa dost potrhala...a teraz to boli...juuuj...:frowning2:

a teraz uz len dat papat a ideme spat...
3. mar 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
val - Lovisek rodil aj mna, kym sme rodili spontanne - mlady, vysoky, tmavy fesak :grinning: a tiez si nemozem stazovat, dokonca aj pri vizite sa pri mne zakazdym pristavil a skontroloval...mily bol fakt. a vidis, ako sme obe dopadli hehe napriek zmluve :grinning: :grinning:
3. mar 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,
gratulujem vsetkym mamickam!
Ja tiez chcem rodit na Kramaroch,a vcera som hovorila s pani Jandrovou ze vzdy v utorok je tam o 9.15 nejake sedenie.Boli ste na tom,a co sa tam hovori?
4. mar 2008 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Valka, pripajam sa aj ja ku gratulacii, konecne mas Lucku pri sebe... :slight_smile: Lucka bola drobatko, to ta tak potrhala?
4. mar 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, tak som rada, ze je to uz za nami a vsetko mame za sebou- myslim tym porod :grinning:
Jaj Valak tak si sa takto roztrhala? Ja som tiez bola roztrhana ale ta bolest uz na druhy den pomynula a bolo to v pohode. Niekto vravi, ze pomaha ked sedis na plavajucom kole.
Kacenka tak ty mas uz vsetko za sebou? My sme tiez uz vybavili rodny list, zdravotnu poistovnu a jak sprosti sme sa trepali na socialku vystali tam dlhu radu a potom ta mila pani povedala, ze ked mam inde trvaly pobyt ako v Ba tak na socialku sa musim hlasit tam.Hruza- nadavala som jak pohan :angry: ( mam pocit, ze teta Tomanova nikdy nemala deti- kravicka) :angry: :angry: :angry:

Julova tak dakujeme velmi pekne uz sme absolvovali aj prechadzky- manzel aj moja mama sa cini :wink:
4. mar 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, to vas nechali tak ? preco vas nenastrihli ? alebo sa to nestihlo ?
4. mar 2008 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok