Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

tonita
6. mar 2008

ahoj kacenqa tak vy ste na balkone? my poctivo uz chodime na prechadzky ale dnes nam neide vytah tak zostavame na balkone aj my 😀 No tak to ti poviem, ze ta telka potesi a este lepsie co v nej davaju 😀 😀 😀

kacenqa
6. mar 2008

no toni, ti poviem, ze mne stacilo, ked som sla sama v utorok 'na prechadzku' na koniec ulice k doktorovi kvoli tlaku, dosla som unavena jak kon...a bola som prec hodinu. vcera ma tiez tie urady nejak zmohli, ja si este na taku prechadzku vonku netrufam, ale asi v nedelu skocime k nasim, tak ju poslem von s mamou 😀

tonita
6. mar 2008

ved ja tiez na prechadzky stale vypravim mamu nech sa snim poprechadza. Ja som bola tiez len na tej poistovni a to na aute prisla som domov jak muska slabucka.Aj ja sa chystam v nedelu na 1.prechazdku ked bude pekne tak snad to zvladneme.

avemaria
8. mar 2008

ahojte dievcata.tak nas dneska pustili domov z porodnice.

volam sa martinko mam 3100g a 50cm narodil som sa 3.3.2008
ja som bola tiez na nadstandarde a bola som velmi spokojna.

alififi
8. mar 2008

gratulujem avemaria a porod ako ? *pohoda* ? u koho si rodila ?

julova
8. mar 2008

ahoj ave 🙂...BLAHOZELAM...v piatok tu bola Zuzka, tak mi hovorila 🙂....a krasny datum narodenia ma Martinko 😵 😵 ...drobcek zlaty...ked tak hod nejake fot do albumu, som zvedava 😉 ...a kto Ti robil CR? 🙂

valka
8. mar 2008

ahojte...avemaria, tak to sme sa museli stretnut...rozmyslam, ktora si vlastne bola...skoda, ze tu nemas foto....

care, chcem sa vam tam podakovat... ste tam skvely team...aj na sestonedelaj na novorodeneckomi...fakt babyfriendly 🙂 este by to chcelo dopracovat porodnicu a priebeh porodu a kramare su najlepsou nemocnicou v ba 🙂

care
9. mar 2008

Ahoj, Valka, mali by sme dakovat my vam, ze ste take skvele maminy, potom je lahke "starat" sa o vas, ked nas vlastne ani netreba, deticky disciplinovane papaju a priberaju a nezltackuju... 😀 Lucinka pribera? bude dost mliecka? Lebo ste na vahe poskocili "o pat minut dvanast" 🙂

Avemaria, a kde ste vy boli, nie nahodou na 909???Ani som nevedela, ze si tentoraz taky "tajny agent v pyzame"... 😀

jaja25
9. mar 2008

Care. Chcela som sa ti podakovat ze pokracujes v mojej praci. Ja som skoncila v decembri a ty si zacala v januári. Ako sa Ti tam paci? 😉

valka
10. mar 2008

ahoj care, dnes ideme s malou k lekarke, tak som zvedava ako to s tou vahou bude...dam vediet 🙂 mala poslucha, spinka a uz obcas vydrzi hore aj pol hodinu na nas pozerat...len stale riesim, kedy jej je zima a kedy nie...kedze my s manzelom mame radsej chlad, tak neviem to odhadnut...je na to nejaky zaruceny sposob? studene nozicky a rucicky vraj nie su signalom uplne na 100%, lebo su to akralne casti...tak neviem...alebo predsa len?

tonita
10. mar 2008

Valka tak to Vam uprimne zavidim. 😒 My sme hore mam pocit asi stale. gregor by len papkal, papkal ja si ani zuby nemam kedy umyt ☹ Napapa sa a vobec nespinka. Boli sme u Dr. ale pribera ukazkovo, tak neviem, neviem...

evitkamalicka
10. mar 2008

ahoj kocky....vedeli by ste mi napisat do IP kolko stoji nadstandard na Kramaroch? dakujem

alififi
10. mar 2008

500 na den

arabeska
10. mar 2008

valka,podla nosteka zistis ci jej je zima🙂
tonita,to sa upravi ja som to mala s brankom 3 mesiace 😖

valka
10. mar 2008

ahojte, takze uz priberame a mame 3030g 🙂
tonita, moja tiez casto zaspava na prsniku..dnes rano som ju asi prechvalila, lebo som stravila pol dna po leziacky kojenim...uz aj spala, ale akonahle som sa ju snazila odpojit, znova bola hore 😒
arabeska, dakujem za radu...budem ju chytat za frnacik 😉
dnes sme absolvovali uz 2 prechadzky...tak som sa vytesovala z pekneho dna...🙂
kocky, mam taky pocit, ze by sme mali otvorit dalsiu diskusiu, aby sme nezatazovali kramare pozitivne buduce mamicky nasimi problemikmi s detickami 🙂

miriamka
11. mar 2008

Baby co ste rodili na Kramaroch...dnes som tam bola na prvom sedeni s mani Jandovou.Chcem sa spytat,keby ma "TO" chytilo,kam treba ist na polikliniku alebo do nemocnice?Na ktore poschodie...?

jaja25
11. mar 2008

Ked ta to "chyti" tak chod cez centrálny príjem. Oni ta uz odprevadia. 😉

maca28
11. mar 2008

jeeej pozeram ze ste vsetky uz doma 😉 tak vam gratulujem maminy a krasne si to uzivajte..teraz by mal byt rad na mne,no mna kramare nejako neoslovili,dnes som tam sla dokonca zbitocne,lebo info na nete sa nezhoduje s info na dverach 😒 tak ze ma objednala na zajtra a to tam bude naval,dufam len ze viac ako dva krat na tu poradnu nepojdem,uff chcem to mat uz za sebou,juj jak vam zavidim ze uz mate po vsetkom..

julova
11. mar 2008

Ahoj Jani-Jajka 😵 😵 ..ake prijemne je Ta tu vidiet 😉...velmi rada na Teba spominam 🙂 🙂 🙂

maca - tak sa rozcul ako ja 😀 ...tiez som bola len 2x v poradni na Kramaroch..1x pohoda-cca polhodka aj s "vyskokom" na kozu 😀, ale 2x som cakala 3,5 hodiny (!)...tak som od nervov povedala, ked som isla do ordinacie, ze to radsej nech uz buduci tyzden porodim, ako take cakanie zazit znova...a v ordinacii mi doktor pre polohu nasej malej na dalsi tyzden naplanoval cisarsky 😀 😀

maca28
11. mar 2008

julova ved som sa aj rozculila,som jej jasne povedala ze si maju aktualizovat stranku na nete,lebo asi nebudem jedina ktora sa pride vyvrieskat..dokonca ani to t.c. co tam maju nie je aktualne..

alififi
11. mar 2008

maca to je priprava - musis sa obrnit, budu este horsie veci 😀

capy
11. mar 2008

ahoj maca ja som na tom bola tak isto. prvy krat to nebola mozno ani pol hodinka co som tam bola a minule to boli dobre tri pretoze doki bol na operacke. tak uvidim ako to tam bude dneska. drzte mi palce.

alififi
12. mar 2008

tam to tak proste chodi, ked som tam uz pred porodom lezala, tak jeden den mal doktor sluzbu a o 13.40 mu na oddelenie doviezli pacientku, ktoru bolo treba dost dlho *riesit*. bol to zhodou okolnosti moj doktor, tak som vedela, ze v ten den o 13.30 mu zacina ambulancia a caka tam uz asi 50 bab 😖 . aj sestricka mu volala, ze kde je. ale nemohol nic robit, musel poriesit pani a potom letet do ambulancie. no a ked je operacia, tak smola 😒
samozrejme ale, web stranka ma byt v poriadku 🙂 .
este stastie, ze sa tam chodi len posledny mesiac, lebo inak by ma asi trafil slak 😀

dasa80
12. mar 2008

ahojte,
minuly stvrtok sa nam narodila Leuska,3700, 51 cm.
boli sme na nadstadarte, velmi spokojná som. na celý tím od porodnice, cez sestonedelie az po novorodencov, naozaj fantasticky pristup, velmi ochotni pomoct a poradit. ked tam bude niekto chciet rodit(v nasom okoli sa toakurat rozbieha 😉 ) budem iba odporucat

valka, lyzicu mam 😀
ale popravdesi neviem predstavit kedy sa stretneme, az neskor asi🙂
mala by len jedla a jedla, podla mna papa skoro stale, kazdu hodinu minimalne. tuto noc sme aj spali konecne trochu, papali sme kazde dve hodky🙂 takze si neviem momentalne predstavit ze by sme niekam sli 😝

ak budete otavrat novu diskusiu, maminky co mate teraz nove babenka, tak dajte vediet, rada si s niekym pokecam o radostiach a starostiach... 😀

inak valka,my riesime to iste, my sme studeny odchov, tak sa furt bojim ci jej nie je zima...a potom este cka ked sa napapa...a tak 😀

drzte sa vsetci... a v nakoniec by som aj touto cestou rada podakovala vsetkym co sa o nas v nemocnici starali, dakujem

kacenqa
12. mar 2008

baby ja vas obdivujem, ja vstavat v noci kazde 2 hodiny, asi by som vrcala ako zly pes na kazdeho po 3 dnoch.... my sme tuto noc spali od cca pol deviatej do tretej rana...to moje dieta asi vie, ze jeho matka je nervacka a musi ju nechat aspon v noci sa vyspat 😀

ach jaj a prave som zistila, ze sme presvihli 3 pracovne dni na prihlasenie na trvaly pobyt....no nic, nejak to musime s tatinkom doriesit...

miriamka
12. mar 2008

Baby co ste rodili na Kramaroch a epiduralkou...kedy v ktorom tt ste absolvovali to sedenie u anesteziologa?Trebalo k tomu nejake odporucania?Ake vysetrenia vam robil?

maca28
12. mar 2008

capy aj ja som tam bola dnes,prva krat,boze to co je za lekarku???? hlucha slepa,aj som plakala lebo ona ma hnala na monitor ze nepocuje srdiecko,krava jedna 😖

kacenqa
12. mar 2008

miriamka - ja som to absolvovala asi 3 tyzdne pred porodom, to uplne staci, aj tak je to len formalita v podstate...vyplnis tam dotaznik jeden, doktorka si ho prejde, opyta sa ta, ci nemas nejake otazky k epi, potom ti ona par vetickami povie vo co go, bachne stempel do tehu-knizky, este ti tam napise, ze ziada o hemokoagulacne vysetrenie krvi a behom 5 minut si z ordinacie von....

maca-to iste sa stalo jednej kocke na antolskej...a tiez bolo vsetko OK...

maca28
12. mar 2008

kacenqa sak ale takto ma vystrasit? je normalna? volala na to ctg a ja sa jej pytam ci sa daco deje a ona vobec neodpovedala,len sestricke ze takto robila sekciu minuly tyzden a ze dieta malo pupocnu snuru okolo krku,som odtial vybehla s placom..

kacenqa
12. mar 2008

no, ale vsetko je OK a to je dolezite, vsak? tak sa teraz hlavne ukludni a ziadne stresy ... doktori su niekedy tiez riadni tutosi.... 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre