Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

cilka27
9. apr 2008

ahojte babule . . . . chcem ist rodit na Kramare len sa chcem spytat vas co ste tam rodili, ci je pravda ze ked si zaplatis napr. manzela k porodu tak ho pustia iba na samotny akt porodu teda ked sa babenko uz narodi a pocas kontrakciii a bolesti teda prvej doby porodnej si sama a manzel caka na chodbe????
dik . . . dost ma to odraaadza

alififi
9. apr 2008

cilka na strane 69 je o tom debata

capy
9. apr 2008

ahoj cilka: ku mne pustili manzela po vstupnom vysetreni a po klistire. to je cca po hodinke. takze sa to da. cely cas bol potom pri mne,aj pocas kontrakcii. 🙂 🙂 🙂

miriamka
9. apr 2008

Baby,nemate niekto kontakt na pani Jandovu?Potrebujem si dohodnut stretko ohladne manzela pri porode,a stratila som na nu kontakt ☹

julova
9. apr 2008

katarina.jandova@kramare.fnspba.sk 😉...najlepsie ak jej napises mail, lebo telefonicky ju zastihnut je prakticky nemozne 😀...ale odpise rychlo...

alififi
9. apr 2008

Číslo: 59545215
email: katarina.jandova@kramare.fnspba.sk

pindula
9. apr 2008

ahooooooj juliiiiiii..... 🙂 .....drz paste, tento tyzden to u mna uz asi vypukne 😉

miriamka
9. apr 2008

Dakujem,ste moje zachrany!! 🙂

julova
9. apr 2008

ahooooj Lindi 🙂...no teeeeeda....furt spehujem album..daj aspon "cerstvy" pupcok 😀....no duuufam, ze budes spokojna 🙂...joooj Ty tam aspon vnesies kus humoru..som presvedcena, hoci Ta osobne nepoznam 😅 😀 ...a hlavne drzim paluchy na nadstandard....ja som sa citila ako v raji (odhliadnuc od bolesti po cisari)...lebo som dva dni lezala na CMFM - ak si nezazila, ani nechci 🤐 😀 ...a napr. ja ked som bola na nadstandarde, tak na izbach TV este nebol...ale ja som bola taka hotova a unavena, ze som bola schopna spat hocikedy, ked mi Terezka dovolila, cize aj cez den...moooooc Vam drzim prsty a budem na Vas mysliet...budem spehovat aprilovky, kedy sa tam objavi nejaka sprava 🙂

alififi
9. apr 2008

ale julova, nestras s tou CMFM, zas taka tragedia to nebola 😎
sice som mala prvy den chut skocit z okna, ale to by som mala aj na nadstandarde 😀
aj CMFM sa da prezit. treba si z domu zobrat tabulku obsadene na WC a sprchu. 😠

alififi
9. apr 2008

+ kopu vlhcenych vreckoviek 😉

julova
9. apr 2008

ali - ved ja nestrasim zasa az tak 😀 ...ved aj ja zijem - cize prezit sa to da 😀...nam sa raz stalo, ze ranajky nam doniesli az o 10:30 hod. lebo vraj ich niekto zabudol niekde vo vytahu (cely ten vozik)... 🙄 😀

alififi
9. apr 2008

myslim, ze by sa nic nestalo, keby ich tam zabudli aj cely den, aj tak sa to nedalo jest 😀 😀 😀

pindula
9. apr 2008

juli, ked mne uz sa absolutne nic nechce...ani fotit 😉 ....cize aktualne brucho bude az to potom po porode 😉....a ten nadstandard....to im vrele odporucam, aby mali pre mna volne 😀 😉

cmfm je nieco, kde si po cisarskom? 😕 ...no...dufam, ze tie miestnosti na mna necakaju 😉

julova
9. apr 2008

ale mne dosli "tajne" zasoby, tak som tuzila aspon po krajci chleba s trojuholnikom syra 😀

pindula
9. apr 2008

takze hovorite, ze strava ako v Le monde? 😀

alififi
9. apr 2008

jezis pindula len to ne 🙂 - po cisarskom si teda CMFM neviem predstavit
( julova tam ta sprcha co skoro netiekla 😝 )

tam sa chodi, ked sa prenasa 😎 a podobne

pindula
9. apr 2008

alifi...jaaaaaaaaaaj....no ja sa nevyznam... 😉 ....tak ja si prenasanie neprosim.... 😝

alififi
9. apr 2008

hej pindula, hotovy grandhotel 😉

alififi
9. apr 2008

myslis, ze ja som si prosila ? :o)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
prenasala som 13 dni a nakoniec aj tak sekcia, lebo by tam mala cucala doteraz 😲

julova
9. apr 2008

CMFM - tam su "zenske choroby"....po cisaraku asi este stale sa ide na jednu noc na res-ku....a potom na sestonedelie...ja som tam (CMFM) lezala dva dni pred planovanym cisarskym...ale boli tam baby napr. co mali v tehu vysoky tlak, jedna nieco s oblickami ale aj jedna babinka, ktorej brali cele vnutro 😕 😔 ...a ta sprcha - no fakt des...ale tak co uz...ale vyuzila som ju len raz pred porodom 😝 ...Lindi - Le monde sa moze strcit 😀...treba si z domu zobrat alebo si ist kupit dole do bufaku 😝...ale aj to Ta nepustia hocikedy...ale budem mudrejsia ak nahodou bude nejake nabuduce 🙂...

alififi
9. apr 2008

mne sa celkom darilo odist, lebo sak rano pobehali vizity a potom tam uz skapal pes.
povedala som sestricke a isla som si na kafe

alififi
9. apr 2008

inak tam sa chodi aj po amniocenteze a lezia tam cicusky pred aj po potratoch

pindula
9. apr 2008

alifi, tak to si mala vesele 13 dni prenasat... 😕

juli...budem chodit na stojaka na 20 dkg tresky 😀 .....hadam im v bufaku dobre chladia boxy 😉

julova
9. apr 2008

tak to ja asi nie som taka ostrialana nemocniciarak 😉 ...ja som v nemocnici bola len ked som sa narodila 🤐 😀

alififi
9. apr 2008

ani mi nehovor, tie stresy - ci sa hybe, ci zije, ci tam neplava v zelenej plodovej vode a tak. preto som z tade neutiekla a bola tam dobrovolne. aspon ma davali 2x denne na monitor, ci je vsetko ok. doma by som bola na nervy

pindula
9. apr 2008

ozik a ked ides na vyvolavacku na kramare, tak tiez vas daju najprv na to cmfm? 😕

julova
9. apr 2008

ja som sice neprenasala, ale vzladomn na to ako bola Terezka vo mne zakliesnena kvoli mojej speci maternici, tak som tiez bola radsej, ze som pod dozorom..aj ked tie monitory ked zacali od 5:00 🙄 ...a o siestej budicek a mne sa chcelo taaaaak spaaaat 😀...no hotovy pioniersky tabor 😀

Lindi - MM bol jeden den z nou...prisiel v ramci navst. hodin a ja ze nech mi dole nieco kupi...a ze teda bolo z coho vyberat..suche rezne, este suchsie bagety.tak to vyhrali fornety 😀

miriamka
9. apr 2008

Baby,a brali ste si do porodnice aj odsavacku?

julova
9. apr 2008

fuuuha, tak to teda neviem...je to mozne...na izbe bola s nami kocka, co prenasala a zacali jej kontrakcie a ona v taaazkej pohode...no sme ju s dalsou babou zrali normalne ako to zvladala 😀..od obeda do polnoci - potom nam ju az odviedli na porodnicu...takze asi to zalezi, ako je aj tam volno a mozno s vyvolavanim tiez zacnu na CMFM - to ja teda neviem...a ta kocka potom porodila az o tretej poobede na dalsi den 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre