Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

ivana0107
28. júl 2008

niuska, napis prosim ako si sa dohodla s niekym s GPN....ked tie dve tisicky su fakt malo..ale co potom? su uchotni vziat bokom?

capyy
28. júl 2008

niuska: nadstandart s aneda zabestelovat dopredu. ale ked prides do porodky tak sa ta spytaju ci chces obycku alebo nadstandart a potom ti povedia ci je volna. ja som bola na nadstandarte a je to super. plati sa kludne aj na druhy treti den po porode. zaplatis na styri dni. ak tam budes dlhsie tak to doplatis v den odchodu. inak ti nedaju prepustaciu spravu. ceny je za dvojpostelovu izbu ak chces byt sama 1000 a s dalsou babenkou je to 500 sk na den. ak chces neake foto alebo nieco blisie posli mi IP

kuratenko11
29. júl 2008

Ahojte,na kramaroch sa nerodi ci co?Nejak to tu upada ☹ Neviete nahodou,ci uz ordinuje dr Slezak?

niuska
29. júl 2008

Ivanka napíšem po kontrole ale tú mám až 11.8.. To ale už budem ťahať určite všetky infošky bo do pôrodu mi zostane max 5tt, takže brutál 😝
Jeana tak to bol našťastie dosť dobrý deal 😀 😀 😀
Kuratenko netuším ale podľa termínu pôrodu ti to už dosť súri 😕 tak držím päste!!!!

ivana0107
30. júl 2008

niuska a ku komu chodis? ja chodim k dittemu.

titkovamiriam
30. júl 2008

ivana a ditte na kramaroch robi aj porody?

capyy
30. júl 2008

niuska poslala so ti email. ak budes mat este neake otazky tak sa kludne pytaj papa 🙂

niuska
30. júl 2008

Ivi dobrý výber 😉 😉 aj ja 🙂
Capyy ĎAKUJEM idem prečítať

pindula
31. júl 2008

titkovamiriam....ditte robil aj porody...mozno robi stale...neviem...ja som u neho rodila 😉

titkovamiriam
31. júl 2008

jeden cas robil pre kramare externe ,no pokial viem teraz tam uz nerodi 😠

cat
31. júl 2008

Ditte tam este "rodi", hovoril mi to pred par dnami Cupanik ked sa pytal koho zazmluvnujem...

titkovamiriam
31. júl 2008

tak som mala mylnu infosku 😅

moncicici
4. aug 2008

Mate niekto nieco o doktorovi Valentovi???ci je dobry a tak?

titkovamiriam
5. aug 2008

Rodil my Michala a bol to taky srandista ,hlavne ked ma sil 😀 -takze pohodka 🙂

moncicici
5. aug 2008

dikes 🙂

babulka
8. aug 2008

Moncici, vyborny lekar aj clovek.

moncicici
9. aug 2008

dik babulka 🙂

kuratenko11
9. aug 2008

Ahojte,poculi ste ze vcera na kramaroch rodilo 11 bab a dalsie 4 cakali na chodbe,to je sila 😉 ale zase bol pekny datum vcera 🙂 Ja mam termin koncom augusta,tak dufam,ze nebudem rodit na chodbe 🙂 🙂 🙂

macadi
10. aug 2008

Ahojte dievčatá, som tu nová, može mi prosím vás niektorá z vás , ktrorá rodila u doc. Rusňáka napísať aký je? Viem o ňom, že je celkom fajn a chcela by som si ho zazmluvniť a neviem čo môžem v jeho prípade čakať...ďakujem... 🙂 ak by sa dalo, jeana, môžeš mi napísať tvoju skusenosť? ďakujem... 🙂

zuzna29
10. aug 2008

Ahojte, mate niektorá skusenosti s Dr. Slezákom?

xstelinka
11. aug 2008

kuratenko,
ono sa to niekedy stava, Kramare maju len urcitu kapacitu. Ja som rodila v pondelok, spolu so mnou 8 bab, v utorok tiez 8 bab a v stredu len jedna. Deticky si vyberu same kedy chcu prist na svet 😀
Ak chces ist na nadstandart, povedz im to hned ked prides do porodnice, niekedy sa totiz neujde kazdej miesto.
Ak sa neviete rozhodnut medzi izbou za 500 a 200. Ja som bola v tej za 500, lebo som si nevedela predstavit tu za 200. Ale je to v pohode. WC a kupelna je hned oproti izbe, je tam pekne cisto.

ivana0107
12. aug 2008

niuska napis mi prosim ta do IP ako si dopadla na kontrole. dik

kvietocek
12. aug 2008

Ahojte, no nestraste s tymi Kramarmi...to sa vsetky baby rozhlodli rodit tam? Chcela som sa opytat, nemate niektora zoznam veci, ktore treba priniest do porodnice? Este by ma zaujimalo, ci nemate niektora info, ako je to s ucastou otecka pri porode, ak by sme nahodou nestihli tu predlasku. Termin prednasky mame totiz 5.9. a TP 11.9. 🙂 tak mam strach co bude ak to nestihneme.

jeana
12. aug 2008

kvietocek,
uz som to tu pisala. Nam sa to presne stalo ze sme nestihli prednasku..
ale ziaden problem, manzela pustili aj bez toho, bez problemov 😉
prinam sa ze som mala vela veci zb6ytocne naviac v nemocnici..
ak mi das do IP mail, tak ti poslem zoznam 🙂

kvietocek
12. aug 2008

ahoj jeana, poslala som ti IP.

cat
13. aug 2008

kvietocek, zoznam je aj tu:
http://www.tehotenstvo.academy.sk/index.php?cli...
je toho teda dost, ja ledva zapnem kufor 😀

kvietocek
13. aug 2008

vdaka cat. Len mne u lekara dali trocha iny zoznam. Napr. jednorazeve plienky pre babo tam neboli vobec. Su tam len 4ks platene. Ale tak nejake vezmem a potom manzel donesie ak bude treba. ja som rozmyslala ze si zbalim len najnutnejsie a potom si necham druhy den priniest ostatne nech sa tam netaham s kuform velkym. Chcela som nech sa mi to zmesti do mensej tasky tak uvidim.

cat
13. aug 2008

ja som vzala kufor na kolieckach,aby som to nemusela nosit 😉 radsej som vzala vsetko alebo moj muz..mi uz 1. krat do porodnice potom doniesol vsetko mozne len nie to co som chcela 😀

kvietocek
13. aug 2008

😀 tak ja uvidim ci sa mi to zmesti do tasky a ked nie tak vezmem kufor no. Moj muz by to snad aj zvladol...nema to ako popliect. Je to vsetko len v jednej skrini 🙂 Len mu musim dopredu nachystat vecicky pre malu na odchod domov lebo to neviem co by doniesol...asi ani spravne cislo by netrafil aj ked je to porozdelovane...jemu sa ale vsetko zda malinke takze ci je to 56, 62 alebo 68 to asi nerozozna 🙂

fifla
15. aug 2008

kvietocek, ja ti teda nechcem kazit optimizmus, ale chlapi fakt nikdy nedonesu co maju, aj ked to nachystas pod nos....vlastna skusenost

jedine, com som chcela doniest, bol dodatocne balik vloziek, ked sa mi pustilo mlieko a zvysilo krvacanie a tie spravne priniesol na tretikrat... 😀

co si nenachystas sama, nebude

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre