Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

donka178
1. máj 2012

ahojte
teras som citala casopis mama a ja a nasla som tam ten baby bag a zevraj ho davaju aj na kramaroch ...... dostali ste ho ?
len tak zo zvedavosty 😉

strihalka
1. máj 2012

@donka178 ja ano🙂

vevuska1
1. máj 2012

@donka178 aj ja som dostala, ale to bolo pred 3 rokmi 🙂 v auguste sa chystam opat tak snad zase dostaneme 🙂

amouramour
1. máj 2012

@donka178 dosatali sme taku platenu oranzovu tasticku a v nej nejake dve cisla mama a ja a taktiez taku ruzovu paperback-ovu knizku o babatku do jedneho roka...

seiv
1. máj 2012

Ja som rodila minuly rok a dostali sme baby bag... bolo tam jedno cislo casopisu, flasa lucky a vzorky plienok 🙂

aduskatt
1. máj 2012

ja som rodila pred 8 rokmi a nedostali sme voooobec nic🙂

donka178
1. máj 2012

@amouramour
@vevuska1
@strihalka
@seiv
to je mile ze aspon takuto odmenu naozaj davaju 😉 😝

chelonka
1. máj 2012

baby neviete či treba brat na kramare aj príbor a misku na polievku alebo niečo také, bo v zozname bol síce len pohár, ale holka čo tam bola cca pred rokom a pol tak vravela že potrebovala príbor.

amouramour
1. máj 2012

@chelonka urcite treba vziat pribor, vidlicku a lyzicku🙂

strihalka
2. máj 2012

@chelonka ano, pribor ano, ale misku nie, dostavas komplet menu v jednom boxu...jen poharik na vodu na pokoj

vevuska1
2. máj 2012

@chelonka pribor tusim ano, to si uz moc nepamatam, misku nie, vsetko dostavas na tanieroch pekne, teda aspon na nadstandarde lebo ja som od zaciatku lezala tam a chcem ist aj teraz 🙂
inak ja som mala aj svoj hrncek na caj alebo na vodu

chelonka
2. máj 2012

baby dakujem vám za reakcie teda príbor určite dobalim, no pohár ten praveže bol v zozname 😀

amouramour
2. máj 2012

inak na nadstandarte ma clovek aj hrncek na caj🙂

strihalka
3. máj 2012

@chelonka pokud se nedostanes na nadstandart hned, urcite si zabal aj hrncek, at se ti lepe pije

vevuska1
3. máj 2012

ja som bola na nadstandarde a mala som zbalene pre istotu vsetko, lebo nie je ziadna zaruka, ze budu mat hned volne. ja som lezala hned od zaciatku tam, a uz ked som mala vsetko zbalene zo sebou tak som aj svoje pouzivala, ja som sa citila lepsie 🙂

ponyxx
3. máj 2012

@vevuska1 to ano, vlastne je vlastne, a najme nasi mi doniesli polievku, tak som si to davala zohrievat do vlastnej misky 🙂

crapula
3. máj 2012

ahojte kocky, na kramaroch som uz raz rodila a rodit budem znovu. kocky mate skusenost s dr.Valentom?

donka178
3. máj 2012

cawte mamicky
chcela bi som vediet ze ako je to z navstevnimy hodinamy na kramaroch , a ci sa to na nadstandarte meni ? na tom dvojlozkovom aj jednolozkovom 🙂
dik

vevuska1
3. máj 2012

@donka178 no ja ked som tam bola pre tromi rokmi, tak navstevne hodiny boli skoro nonstop 🙂 tak to bolo na nadstandarde, za mnou chodili aj doobeda ak teda nebola na plane nejaka kontrola alebo nieco a za mamickou co bola so mnou na izbe chodil muz aj vecer a bol s nou aj do 21 🙂 bo oni byvali kusocek odtial, takze prisiel kedy chcel skoro, samozrejme, ze nie hned rano a nie moc neskoro v noci, ale ako to je teraz tak to netusim

strihalka
3. máj 2012

@vevuska1
@donka178 ja jsemodchazela v nedeli a navstevy tam jsou fakt bez kontroly.....byla tam jedna mamicka s oteckom, co tam chodili aj kolme 20hodiny, jedine co me velmi prekvapilo, ze byl primo na oddeleni akokeby v jidelne, a ne v navstevni mistnosti....ale fakt je to tam take ovlensji, pokud nekojis,neni vizita, nebo nemas nejake vysetreni, tak jsi v podstate volna

amouramour
3. máj 2012

@strihalka inak aj ja sa musim priznat, ze sme s nasim ocinom sedavali v jedalni pocas navstev aj my...lepsie ako v preplnenej cakarni...samozrejme nikdy pocas jedal...a tak to robili aj viacere maminky🙂

strihalka
3. máj 2012

@amouramour ale tak jidlo se nosilo na pokoj, ne?ja teda venku nikdy nejedela😀, ale teda byla jsem hore na devitce...

amouramour
3. máj 2012

@strihalka aj ja len na izbe...teda ak som stihla🙂tiez som bola hore na 9tke🙂

strihalka
3. máj 2012

@amouramour no my sedeli vzdy u novorozeneckeho....🙂

chelonka
3. máj 2012

@strihalka hej hej pre istotu si určite zabalím 😀

chelonka
3. máj 2012

@donka178 ja som bola tam nedavno na predporodnej a tam nam p. Jandová hovorila, že návšteva ti može príst kedy kolvek, len treba brať ohlad na vizitu, teda ked je vizita máš byt na izbe a samozrejme, že aby nebola návšteva o 23:00 😀 a to je asi vše, jedine čo nám prizvučila, že máme svojim známym a rodinám povedať, že tí čo majú nejaku chorobu alebo len sople tak tam nemaju chodiť bo aj mamička ma oslabenu imunitu nie len babatko

jariinka
4. máj 2012

@chelonka kdybys ho nahodou zapomela, tak v kuchynce nejaky rezervni byl 😉

andrejka1974
4. máj 2012

tak ahojte mamicky ja som rodila na kramaroch v den sibacky 9.4.2012 bola som hned na nadstandarte navstevy mozu byt od 11.00 do 21.00 kazdy den rano su vizity do 9.00 potom su ranajky a potom mate volno navstevy byvaju na chodbe pribor sme mali svoj jedlo davali priamo do izieb aj pohar aj vlozky dostanes

jariinka
4. máj 2012

@strihalka jen kdyz tam byla jedna sestricka, tak se muselo jist v te "jidelne", jinak se mohlo na pokoji

strihalka
4. máj 2012

@jariinka to asi na 8poschodi, ale na 9.poschodi to mas v cene nadstandartu...🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre