Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

avemaria
21. feb 2008

ja chodim dr hladikovi niekolko dveri dalej.ty pojdes na nadstandar?

miriamka
21. feb 2008

Baby,a vy ste si ako vyberali tych lekarov?Niekto vam ich odporucil?

marcelka114
21. feb 2008

no chcela by som ist tam dufam ze tam bude volne a ty?Ale ak nas v pondelok primu daju nas este asi na to centrum materno fetalnej mediciny tam davali aj zeny co prenasali a az ked na ne isli bolesti previezli ich na porodnicu

avemaria
21. feb 2008

miriamka mne ho odporucila kamaratka ale na kramaroch su vsetci doktori perfekny.

miriamka
21. feb 2008

A bez toho aby ste ho mali zazmluvnenho k porodu chodite stale k tomu istemu ked mate poradnu?

avemaria
21. feb 2008

marcelka aj ty si tam lezala ja som tam bola koncom januara som tam lezala dva dni.este neviem ale chcela by som aj ja ist tam ale je to tam stale plne.

marcelka114
21. feb 2008

miriam ja som bola na rizikovom tehotenstve tak mi odporucili dr.Planka on je rizikovy ale tam su dobry fakt ja som lezala mesiac v nemocnici a boli v pohode

miriamka
21. feb 2008

Marcelka...a mas ho zazmluvneneho?

marcelka114
21. feb 2008

ja som tam lezala od novembra do vianoc to bol des.ano ja chodim stale len k plankovi miriam

avemaria
21. feb 2008

marcelka ak sa ta mozem spytat ako sa volas priezviskom?

miriamka
21. feb 2008

No tak musim aj ja niekoho na Kramaroch zohnat,kto ma odrodi 🙂

marcelka114
21. feb 2008

miriam nemam ho zamluvneneho.Volam sa Fellingerova bola som vtedy najmladsia na oddeleni az som si pripadala trapne dakedy mam totiz len 22 ale v pohode

avemaria
21. feb 2008

tak to ti verim marcelka.

miriamka tam bude dobre postarane o teba aj o dieta.

avemaria
21. feb 2008

marcelka aj ja budem mat tento rok 22.takze sme natom tak isto.mne sa v januari kamaratka odtial stahovala stoho cinziaku volala sa gavendova nepoznala si ju?

marcelka114
21. feb 2008

neviem nic mi to meno nehovori mohli by sme sa tam stretnut v pondelok aspon by som tam nebola sama tak mlada ja este aj na mlado vyzeram ale najlepsie by bolo do pondelka porodit a mohlo by byt volne na nadstandarte

avemaria
21. feb 2008

tak to ano aspon by sme naboli kazda sama.ty si das tu izbu kde su dve natom nadstandarte za tych 500sk?koho tam poznas s toho cinziaku?

marcelka114
21. feb 2008

no chcem tu izbu za 500sk.V tom cinzaku ich nejak nepoznam byvame tam len od augusta ty mas zamluveneho doktora a nebojis sa ja strasne uz to chcem mat za sebou ktovie ci nam daju vyvolavacku alebo ako to bude a ty sa uz otvaras?

miriamka
21. feb 2008

Jeej,vy ste take mlade...takze aj ked som z MA asi by som vas nepoznala.Ja mam 28 🙂

valka
21. feb 2008

ahoj kacenqa, ja nestresujem...ja len chcem vediet preco sa veci deju tak. ako sa deju...co sa tyka tej polohy, myslim, ze keby o to slo, doktorovi sa bez bolesti lahsie lezi ako zene v bolestiach...a ak jej to ma pomoct, tak preco nie? ona by stala a on lezal...je to o ochote, pristupe...preco to v inych nemocniciach alebo statoch ide?

marcelka114
21. feb 2008

miriam sak ani ty nie si stara mozno z videnia sa pozname

avemaria
21. feb 2008

marcelka aj ja chcem tiez tu izbu.nie nemam zamluveneho doktora ja uz viem ako to prebieha pri porode ja uz som to zazila.ja neviem ci sa otvaram nic mi nepovedal dneska tak neviem.

avemaria
21. feb 2008

miriamka vsak niesi taka stara a kde si byvala v ma?

miriamka
21. feb 2008

Marcelka,Avemaria...vy co to mate za par.Nemate nejaky zoznam veci co treba do porodnice na Kramaroch ktory by ste mi mohli poslat cez IP?
Inac aj ste absolvovali dychacie cvicenia ako predpripravu?A planujete mat polovicky pri porode?

avemaria
21. feb 2008

miriamka ja mam zoznam mozem ti ho poslat.nie neabsolvovala som zaidne cvicenia.moj chlap nechce ist k porodu lebo by tam odpadol.

miriamka
21. feb 2008

Dakujem,posli mi ten zoznam cez IP.
My byvame v centre mesta

marcelka114
21. feb 2008

ja som neabsolvovala nic musela som lezat cele tehotenstvo ja len z pocutia z nemocnice viem ze treba nocne kosele aspon 2. uteraky,vlozky najlepsie lydie,podlozky take zelene pod teba dostat ich v lekarni,pribor a misku na polievku, hyg,pomocky,matersku podprsenku,poporodne nohavicky sietkove ale nemusis ich mat a zupan a pre babo
plienky jednorazove,aspon 4 latkove plienky ale tam sa nasiroko nebali,rukavicky pre babo a ciapocky a ostatne tam ze ti vsetko daju a ked pojdete domov az potom veci pre babo a este kopiu sobasneho listu alebo priznanie otcovstva ak nie ste zobrany a doklady

marcelka114
21. feb 2008

avemaria posli aj mne ten zoznam na marcelka114@azet.sk dakujem

avemaria
21. feb 2008

marcelka teba niekdo povezie v pondelok mne povedal doktor ze mam dojst medzi 8 a 9 hod.

avemaria
21. feb 2008

dobre poslem ti ho ale trosku neskor,nevadi?

marcelka114
21. feb 2008

Mna vezie priatel ale mne povedali ze tam mam byt medzi 7 a 8 aj minule mi tak povedali a ty ako ides az medzi 8 az 9 ti povedal?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre