Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

ponyxx
7. máj 2012

sice je fajn, ze mozme papat na izbe, ale keby to jedlo bolo aspon trochu jeditelne 😒 vivat nemocnicna strava a dieta pri kojeni, ked vela veci nemozes....ja som sa naviac potesila pudingu a piskotom, som mala super spolubyvajucu, jej to nechutilo, tak mi ponukla aj svoj, sla som si zlyzat sklovinu...teraz si asi budem pytat viac domacej stravy 😀 😀

ba80
7. máj 2012

@crapula len tie najlepsie, on je v pohode... 😉

ba80
7. máj 2012

@ponyxx a stravu po cisarskom ani nosit nemuseli, to je cista hruuuuza... 😀 😀

ponyxx
7. máj 2012

@ba80 och, tak to nastasie nepoznam....neviem si to ani predstavit

p4
7. máj 2012

@ponyxx
@ba80 baby,ja mam asi inak nastavene chutove bunky,ale mne tam to jedlo strasne chutilo. 😀 dokonca este pred mesiacom som lezala na osmom kvoli operacii a nevedela som sa dozrat. 😀

ponyxx
7. máj 2012

@p4 no mna doma rozmaznava svokor a manzel svojimi chutoveckami a potom som fajnova 😀 😀 , ono nieco sa dalo, ale vela som na vyber ako dojciaca matka nemala...kapusta, vajce, paradajkova polievka, no vsetko z coho teba aj babo moze nafuknut,alebo alergen jak hovado, kedze som alergicka 😀 . Ja som mala teda problem s vyberom, ale ten puding 😀 😀 😀

p4
7. máj 2012

@ponyxx mne ako neskusenej matke to bolo jedno. 🙂 do tej doby som ani nevedela ze vsetko jedla ide do mlieka. ale psssst, sa hambim. 😀 mne aj nasi nosili plno jedla takze som sa veselo nadzgavala. 🙂

ba80
7. máj 2012

@ponyxx ja som tam zazila aj luskovy privarok... 😎 😎 ...ale puding a piskoty to bola pohodaaa... hlavne po 3 dnoch nejedenia, to bola najvacsia chutovecka na svete... 😀 😀

aduska_ba
8. máj 2012

Babulky ake mate skusenosti s mudr Cunderlikom ?

seiv
9. máj 2012

no vidite, ja som bola 5 dni na infuznej strave a dakovala som aj za tie nie velmi chutne uvarene jedlaaa🙂 odvtedy si vazim ich stravu 🙂

ponyxx
9. máj 2012

@aduska_ba kamoskin lekar, bola velmi spokojna..

corrinka2
9. máj 2012

@ponyxx Ahoj, pisala si že si bola na nacviku u Jandovej... prosím ťa a ako si sa ku nej dostala.. ja tam volam už asi mesiac a nikto mi nezdvíha telefon... máš na nu nejaký zaručený kontakt? dakujem za odpoveď

corrinka2
9. máj 2012

@aduska_ba ja som u neho bola na utz a zdal sa mi to byť v pohode lekár... mne ho doporučil moj gynekolog... ale teda na utz... neviem aký je pôrodník

radka1414
9. máj 2012

prosim Vas neviete mi poradit kedy a kde treba nahlasit to, ze mam zaujem o nadstandard, o tyzden mam termin a chcela by som byt na tom platenom poschodi

vevuska1
9. máj 2012

@corrinka2 tak k nej sa ani nedovolas, ona je velice zaneprazdnena 🙂 najlepsie je napisat jej mail, urcite ho tu niekde zozenies 🙂 my sme u nej boli pred tromi rokmi takze uz si ho nepamatam, ale coskoro jej budem musiet napisat aj ja

vevuska1
9. máj 2012

@radka1414 to nahlasis ked prides uz do nemocky, ja ked som lezala na tej vzdycharni tak sa ma hned pytali, ze kam chcem ist lezat, tak hned som vravela, ze na nadstandard

ponyxx
9. máj 2012

@corrinka2 ako ti bolo napisane, treba napisat mailik, ja som napr. tam bola osobne v den ked mala mat stretnutia s mamickami.... mail je : katarina.jandova@kr.unb.sk

radka1414
9. máj 2012

@vevuska1dakujem za radu, dufam, ze budu mat volne miesto 🙂

corrinka2
9. máj 2012

@ponyxx dakujem, hned jej iem napísať... 🙂
@vevuska1 tak ja skusim ten email... 🙂 dakujem

vevuska1
9. máj 2012

@radka1414 noo vsetko zalezi od stastia, ja som mala to stastie a hned som sla na nadstandard, ja by som asi neprezila na normalnom oddeleni, nie preto, ze som daka fajnovka, ale ja proste neznasam nemocnice a uplne strasne, ten nadstandard je predsa ovela ovela lepsi, tam mi bolo fajn ani mi nevadilo tak moc, ze tam sme 🙂

aduska_ba
10. máj 2012

Ahojte babulky.A ako dlho sa lezi na nadstandarte?Ak by boli nejake komplikacie tak by ma tam nechali ,ale je to na urcitu dobu?

veronika66
10. máj 2012

Ahojte mám pár otázok ak mi viete poradiť budem vďačná 🙂
Termín mám o mesiac a chcela som vedieť kedy mám isť na kramáre a dohodnúť sa s nejakým lekárom o pôrode?? Počula som o doktorovi Pružincovi máte niekto nejaké skúsenosti ? Taktiež rozmýšľam o epidurálke kedže budem prvorodička mám dosť strach so všetkého 😒 A tiež som chcela vedieť koľko sa platí na tom nadštandarde ?? Ak vie niekto poradiť budem veľmi rada a vopred ďakujem 🙂 🙂 🙂

vevuska1
10. máj 2012

@aduska_ba ak si ty aj babo v poriadku tak sa lezi 4 dni, ako vsade si myslim po cisarskom 5 dni, ja som lezala 5 dni bo dcerka mala zltacku tak sme sa o jeden den slnili dlhsie, ale mne to prislo nekonecne bo na vzdycharni som bola 2 dni, cize som bola v nemocke tyzden :/

vevuska1
10. máj 2012

@veronika66 tak to uz mas asi najvyssi cas si vybrat doktora 🙂 ja som si neplatila ziadneho kedze nepoznala som tam nikoho a ani nikto znami tam nikoho nepoznal, rodil ma taky cernoch 🙂 uz neviem ako sa volal, tazke meno na zapamatanie 🙂 ale bol uplne super, ja som bola spokojna
a co sa tyka platenia tak to neviem kedze som tam rodila pred 3 rokmi, takze od vtedy je to urcite aj viac

radka1414
10. máj 2012

@veronika66 Nadstandard sa plati po novom tusim 19€/noc. Epiduralka 152€. Akurat vcera som ju bola zaplatit. Treba ist na ambulanciu anesteziologie na poucenie a tam dostanete potvrdenie o pouceni a potom to treba ist zaplatit.

veronika66
10. máj 2012

aha no super tak sa musím pohnúť 🙂 A nejaké informácie o doktorovi Pružincovi??

ponyxx
10. máj 2012

@veronika66 neviem ci Pruzinec berie...je to kamoskin lekar, rodila minuly rok v maji a ked si ho chcela zabestelovat, tak nechcel... inak by ta podla mna mal vyslat k lekarovi do poradne na kramare tvoj lekar, tak to nejak tusim funguje. Treba tam asi ist a objednat sa, alebo nieco take....
@radka1414 nie je cena za lepsie sluzby 18€?

veronika66
10. máj 2012

aha tak t´v utorok idem naposledy do poradne k mojej doktorke tak ona mi da nejaký papier a s tým pojdem 🙂

emka1
10. máj 2012

@veronika66 .... po poslednej poradni u svojho dokiho, nedostanes ziaden papier, vsetko Ti zaznaci len do tehu knizky, najlepsie bude, ked si hned po poradni zavolas priamo do ambulancie na Kramare - poradna pre tehotne tel.č.: 02 / 59 54 27 94 a objednas sa na prvy monitor + poradnu, staci im len oznamit, ze si v 37tt a podla infa od gynekologa mas dalsie poradne absolvovat uz v porodnici. Sestricky Ti daju termin obycajne o tyzden, spytaj sa na cislo dveri, kam mas ist a pocitaj, ze tam stravis zvacsa cele doobedie - ale nebyvalo to pravidlom, niekedy som bola vybavena celkom rychlo 🙂

amouramour
10. máj 2012

@vevuska1 na kramaroch ked som sa na 5ty den po cisarskom pytala domov mi povedali ze minimalne 6 dni...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre