Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

zuziq
25. feb 2010

andrema ako vidim, nie len chlapom sa obcas nechce 😀

andrema
25. feb 2010

no sak som cakala,ze ked mam dievcatko,ze to pojde von skor...a nic...

andrema
25. feb 2010

a kedy mas ist znova do poradne?

zuziq
25. feb 2010

andrema ja uz do poradne nejdem, v pondelok rovno na prijem na kramare ak dovtedy neporodime 😕

andrema
25. feb 2010

aha...tak to som zvedava co spravia so mnou... 😝 si zajtra asi pre istotu aj zoberiem veci...asi by som aj bola rada kebyze si ma tam nechaju...

andrema
25. feb 2010

zuziq:
drzim prsty,nech to vsetko dobre dopadne...mozno sa aj stretneme

zuziq
25. feb 2010

andrema dakujem 😉 a mozno sa naozaj stretneme, hlavne nech to stihame do pondelka 😀 radsej normalne ako vyvolavat 😕

miselar
25. feb 2010

ahojte,babi mate niektora vas tehotensku cukrovku?neviete ako tak postupuju pri porode myslim ci mi ho skor vyvolaju a nenechaju ma prenasat? 🙂

babulka
25. feb 2010

Miselar - ja som sice od porodu na Kamaroch uz 4 roky, ale tiez som mala tehu cukrovku a bolo mi povedane, ze taketo mamicky nenchavaju prenasat... Ale ja som porodila 11 dni pred terminom planovanou sekciou, kvoli niecomu inemu. kazdopadne by sa vraj mala pozorne sledovat velkost dietatka, lebo tie zvyknu byvat pri tehu cukrovke vacsie...

andrema
25. feb 2010

miselar:
ja som akurat niekde citala,ze s tehu cukrovkou nenechaju prenasat,lebo babo byva aj tak uz dost velke...
tak neviem

miselar
25. feb 2010

babulka, andrema , aha no sak uvidim zajtra idem do poradne tak sa opytam pani ferakovej co ako no uz na mna dolieha strach pretoze sa to pomaly blizi a neviem si to predtavit aj ked si hovorim vsetko bude ok dakujem za radu 🙂 😉

zuziq
25. feb 2010

dnes je tu nejako ticho... 😕 ani kacenqa nepodala pravidelnu dennu spravu 😀

kacenqa
25. feb 2010

ahojte, zuziq - si ma predbehla, akurat som sla pisat 😀 som cela, ziadne zmeny, ziadni poslici ...totaaaaaal nic 😀 zajtra mam termin, ale nerada by som rodila, kedze moj dr. bude mimo BA, tak nedela to isti dufam 😀

zuziq
25. feb 2010

kacenqa a vy ste dohodnuti, ze ked do nedele nic, tak v nedelu idete vyvolavat? 😕

kacenqa
25. feb 2010

zuzi - no nie celkom, v nedelu mam prist na monitor a sa uvidi. a pre istotu mam prist nalacno (vies, spominal mi, ze kedze som po cisarskom, tak mame obmedzene moznosti, cize ziadny oxytocin a pod)

zuziq
25. feb 2010

kacenqa jaj to som nevedela ze to takto funguje... no kazdopadne drzme si palce 😀

kacenqa
25. feb 2010

zuziq - veru, dufam, ze sa tam stretneme 😀 😉

meggie.sk
26. feb 2010

Bibione: ďakujem, pozriem si tie bolesti bedrového kĺbu elbo sa mi nezdá že až takéto bolesti by som mala pri tej lonovej kosti. Keď som to včera opätovne spomínala lekírke an poradni, že mám také bolesti tak to sucho zhodnotila, že každé tehotenstvo je iné. No do kelu ale je to normálne aby už od tretieho mesiaca ma to tak silne bolelo? A to znesiem fakt veľa. Ale tipujem, že to skôr bude tá edrová keďže mám kvôli alergii na mlieko neodstatok vápnika.
zuziq, kacenqa: babenky držím pästičky nech vám to dobre dopadne. A hlavne nech sú detičky zdravučké.

kacenka821
26. feb 2010

Tak dievcata to ste ma velmi nepotesili, ja som dufala ze ked to je druhe tak to bude skor ale ako citam asi som doooost naivna 😨 😨 😨

kacenka821
26. feb 2010

a ja som dufala ze za tyzden ma isto povezu 😀 😀 😀

kacenka821
26. feb 2010

ticho a tma 😀 😀 😀 😀

meggie.sk
26. feb 2010

Kacenka821: skôr znamená rýchlejší pôrod, nie že sa narodí o nejaké dni skôr ako je termín

zuziq
26. feb 2010

kacenka821 ja som mala naplanovane rodit na valentina 😀 ale toto je asi ukazka toho, ze ked bude drobec na svete,na planovanie cohokolvek mozem zabudnut 😀

meggie.sk
26. feb 2010

zuziq: stále nič?

zuziq
26. feb 2010

meggie.sk absolutne nic 🙄

meggie.sk
26. feb 2010

Fúha, to som zvedavá aj ja ako to bude teraz pri druhom, či prešvihnem termín

kacenqa
26. feb 2010

halo hlasim sa, ze ani u mna sa nic nedeje 😀 a to som este sla aj do obchodu a navlacila si do ruksaku flase 😀 😀 akurat co som cestou domov fucala jak lokomotiva 😠 😀

zuziq
26. feb 2010

ja som bola vcera v obchode a dosla som domov mokra ako mys. Neskutocne sa potim posledne tyzdne, v zivote som nevedela co to je ale teraz to je katastrofa 😕

meggie.sk
26. feb 2010

Babenky veď už to nejako dobačujete. Ja teda neviem čo je to také veľké brucho sebou nosiť. Pri prvej dcérke som pribrala až 3kg 🙂 A to vážila 3120 🙂

andrema
26. feb 2010

zuziq:
ahoj, no bola som dnes u lekara...ze uz sa mi pekne porodne cesty menia,ze by som mala porodit kazdym dnom..a ked nie,tak v stredu potom do nemocky....tak som zvedava 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre