Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

renca3
27. nov 2006

mysidlo...vyspi sa ty dopredu doma, lebo v nemocnici toho vela nenaspis a potom este zopar mesiacov...
Milujem to nemocnicne o 5.00 az 5.30: "odmerajte si teplotu" a potom upratovacka a zopar vizit. Od obeda je uz klud.

mysidlo
28. nov 2006

😀 ja som v zivote v nemocnici nelezala, tak si asi tazko zvyknem... No co, sranda musi byt. Diky, za info, renca 🙂

henuska
autor
28. nov 2006

ani ja som este v nemocnici nelezala, ale dufam ze budem len kratko, ze nebudu ziadne problemy, ale som zvedava ako to tam bude, asi nebudeme mat cas na nic, pretoze sa budeme uz starat o nase vytuzene babo,
Pocula som ze na Kramaroch su babatka pri mamickach, co sa mi velmi paci, pretoze ju chcem mat stale pri sebe, akurat ze hned po porode ked poprosite sestricky ze sa chcete vyspat tak na noc ho zoberu

hanka274
8. dec 2006

tusim ste uz vsetky zdrhli na "plac"
henuska? mysidlo? a ostatne tehu?
tak co napiste potom ako bolo na tych Kramaroch, dufam, ze bude OK. !

mysidlo
10. dec 2006

ja som stale neporodila a este ani spat neviem 😒
potom sa ozvem po porode, snad to bude coskoro 🙄

olinka6226
10. dec 2006

mysidlo drzim palce, nech sa ti uz podari porodit a nech ma porod lahucky priebeh a to najhlavnejsie nech si ty aj babenko zdravotne v poriadku... drz sa. 🙂

henuska
autor
10. dec 2006

caute babizne, mysidlo ty nemozes spinkat, nemas nahodou kontrakcie? Lebo ja som myslela v piatok ze uz pojdem do nemocnice, chytili ma asi na 3hod, potom presli, uz som myslela ze prisiel moj cas, a teraz ma to zase chyta, vsetci hovoria, ze uz mi dost padlo brucho,
ty ides v pondelok do nemocnice, mas vybaveneho doktora, lebo ja nemam a tiez chodim k dr.Plankovi, ale neviem ci ho este zastihnem do stredy ak to dalej takto pojde

ninocka
10. dec 2006

mysidlo ved uz to budes mat za sebou

hanka274
10. dec 2006

drzte sa baby! prajem aby ste bole zdrave aj s babetkami!

kvakynka
11. dec 2006

ahojte, bola som si v piatok "obhliadnut" dr. planka u kt. by som chcela rodit a straasne sa mi pozdaval 🙂

henuska
autor
11. dec 2006

ahoj kvakynka,
ja chodim k dr.Plankovi do poradne, lebo mam rizikove tehotenstvo, kvoli opuchom a zvysenemu tlaku, je strasne zlaty, vobec sa nestazujem, keby som si mala vybrat tak urcite u neho, ale som povedala ze nebudem platit 7000,- za doktora

majabel
20. dec 2006

Caute tehulky, maminky,

nerodili ste niektora u MUDr. Slezaka alebo nechodite niektora k nemu do poradne? Mozte sa podelit so svojimi skusenostami? A este by som vas poprosila o info, v ktore dni, o kolkej a v ktorych dverach mava poradne? Velmi pekne vam dakujem.

babulka
20. dec 2006

Majabel, ja som rodila u Dr. Slezaka pred rokom, mozem len a len odporucit. Neviem, ci ta poradna este plati, ja som tam chodila vzdy v pondelok medzi 12 a 14,00 v poliklinike na 1. poschodi, neviem presne cislo dveri, ale je to hned vedla ocnej ambulancie. Na tej chodbe je vela gyn. ambulanicii a jeho je prva. Teda strieda sa tam s viacerymi doktormi, ale takto maval poradnu.

majabel
20. dec 2006

Babulka, velmi pekne ti dakujem za odpoved. Pomohla si mi. Teraz pred sviatkami to uz nebudem riesit, ale na novy rok sa tam chystam. Uz bude nacase, lebo to budeme prave koncit 33. tyzden. Dufam, ze to nebude neskoro, zacat tam chodit v takom 34. tt.

hanka274
20. dec 2006

aj ja som pocula na Slezaka samu chvalu !!!
Operoval a operuvava kamosku, znamu, a dalsia kamoska u nho rodila.
ahoj!

renca3
21. dec 2006

Aj ja som rodila u Slezaka pred 3 rokmi, resp. ma operoval (skoncili sme cisarom). Myslim, ze dobra praca.
Na poliklinike je to asi cislo dveri 214. Sestricky na ambulancii su trochu divne, ale maju tam toho dost vela.

maminka1
28. dec 2006

Ja som bola na Kramaroch u Dr. Slezaka, je to profik, super clovek, sestricky perfektne, mile, ochotne, aj lekari , az na jedneho nemenovaneho, kt. mal problem vysetrit nas, lebo ma kratke prsty 😀

mysidlo
2. jan 2007

ahojte, tak sme uspesne porodili na Kramaroch. Viacere ste sa ma pytali, ake to bolo. Tak som to vsetko podrobne spisala - porod aj pobyt na oddeleni sestonedelia a najdete to tu:
http://ural.elf.stuba.sk/td/veronika/FBD850F4-6...
Mimochodom, rodila som u Dr. Planka a nemozem na neho povedat nic zle. Skor naopak. Je to fakt profik na spravnom mieste. 🙂

certica
2. jan 2007

mysidlo, tak som si to cele precitala, velmi pekne si to napisala a ten zaver bol najkrajsi 🙂 . gratulujem k malej a vela radosti z nej 😉

lindda
2. jan 2007

mysidlo krasne si to napisala 🙂 hned mam s lepsi pocit ,,, i ked sa dost bojim, ale bodaj by aj mne to slo tak ako tebe vela stastia a krasnych dni s beby a hlavne veeeelaaaaaaaaa zdravicka bebetku a samozrejme aj tebe 😉

lindda
6. jan 2007

Cafte baby bola som v piatok u lekara a vravel, ze ak chcem mat jeho pri porode tak musim zaplatit 7000,-sk skoro som spadla z noh ,,,,,, vedeli ste to ?? a okrem toho ked chcem epi tak dalsie 2500,-sk uz so lahsia o 10 000,-sk a este som nerodila ,,,, 😒

bellezza
6. jan 2007

Myšidlo, tá staršia je mi proti srsti. Taká boal nahnevaná, že sa neviem odvážiť na lekárskej váhe

ninocka
6. jan 2007

linda tak to funguje uz dlho

lindda
6. jan 2007

ninocka no jo teraz uz viem ,,, 😉

jlucia
6. jan 2007

ahojte baby, v akej polohe sa rodí na Kramároch? Vyviazu mi nohy? Spýta sa ma tam niekto, aká poloha mi vyhovuje? A ako je to s oteckom pri pôrode? Môže byť so mnou počas celého pôrodu?
Som prvorodička, idem rodiť na Kramáre, takže mám kopec otázok, čo ma tam čaká.
O sestričkách a starostlivosti som počula veľa dobrého, to ma ukľudňuje, ale mám
strach z pôrodu, ale to asi každá z nás. Preto budem vďačná za všetky infošky.
A ozaj, akú máte skúsenosť s dr. Pružincom?

mysidlo
7. jan 2007

jlucia, ja si ani nepamatam, ci mi priviazali nohy. Ale ver mi, ze je to lepsie, lebo aj tym si usetris trochu energie. 🙂
Poloha pri rodeni je len klasicka. Ale ak si povies,tak ti mozu napolohovat chrbat tak, ze takmer sedis.
Mojho manzela pustili k porodu az v konecnej faze - poslednych 30 minut pred porodom, ked uz som bola na porodnej sale. Ale vtedy bol na Kramaroch dost naval, takze mozno inokedy pustia ocina k mamine skor. Ja som sa citila v 1.dobe porodnej celkom fajn, tak som chodila za nim na chodbu k vytahom, kde celu dobu cakal.
Na Pruzinca som pocula len to naj, i ked ho poznam len z vizity v porodnici.
Drzim palce vsetkym buducim maminam. 🙂

majabel
7. jan 2007

Mysidlo, blahozelam k miminku!!!! Precitala som si aj tvoj "prispevok". Aspon si teraz viem vybavit trosku lepsie, ako to tam asi bude prebiehat. 🙂

majabel
7. jan 2007

Baby, este som sa vas chcela opytat, ci nemate niektora skusenosti aj s docentom Rusnakom na Kramaroch. Pocula som nanho len samu chvalu. Da sa k nemu dostat beznym sposobom, alebo skor po znamosti? Napiste. Dakujem.

jlucia
8. jan 2007

mysidlo, dakujem za odpovede na moje otazky a gratulujem ku krasnemu miminku 🙂
A este jedna infoska pre vsetky buduce maminy, ktore sa neuspesne pokusaju
dovolat dr. Jandovej, najlepsie je volat o 9:10. Prajem vela stastia!

erika1
8. jan 2007

Ahojte,jlucia,ja som rodila na Kramaroch pred 3 rokmi a nohy mi priviazali.Postel bola uz vtedy polohovacia.Manzel bol pri porode so mnou od zaciatku.Rodila som u dr.Cunderlika a mozem len a len odporucit.Vela stastia!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre